Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w Yarghul po zabiciu Roma i mój entuzjazm spadł... jest tu cholernie trudno przeciwnicy albo mi się wydaje albo ciągle się odradzają i są bardzo silni. Jest jakiś sposób na to ich odradzanie sie?

 

Tak. Musisz zabijać Chime Maidens. One przyzywają i odradzają moby 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, ja też nie mam. Tak w ogóle co to za motyw? Bo ostatnio wybecelowałem na jeden z BB.

 

Z ciekawości sprawdziłem czy dostałem ten motyw, wcześniej nawet o takim czymś nie wiedziałem  :biggrin: Platyna zdobyta 10 lutego, a 12 dostałem motyw. Na gmail'u w zakładce oferty tytuł: Odbierz swą zdobycz, śmiały tropicielu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, kupiłem, pograłem i ... nie, to nie moj klimat :D Poziom trudności mi się podoba - jest wyzwanie, ale podobnie jak Dark Souls i Demon jest dość horrorowata :P Po godzinie stwierdzam, że wymieniam, ot co! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, kupiłem, pograłem i ... nie, to nie moj klimat :biggrin: Poziom trudności mi się podoba - jest wyzwanie, ale podobnie jak Dark Souls i Demon jest dość horrorowata :P Po godzinie stwierdzam, że wymieniam, ot co! 

Nie bądź miękka faja...walcz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jeszcze zrobie podejście. Chodzi o to, że nigdy nie przepadałem za strasznymi grami (zombie, potwory itd) chociaż rpgi uwielbiam. Tutaj jest tak mrocznie, strasznie :D Czuć niesamowity klimat, ale mnie odpycha :P Ale serio, spróbuje jeszcze zrobić ze dwa podejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jeszcze zrobie podejście. Chodzi o to, że nigdy nie przepadałem za strasznymi grami (zombie, potwory itd) chociaż rpgi uwielbiam. Tutaj jest tak mrocznie, strasznie :biggrin: Czuć niesamowity klimat, ale mnie odpycha :P Ale serio, spróbuje jeszcze zrobić ze dwa podejścia.

Fakt początek robi wrażenie jeśli chodzi o klimat. Ciężki że masakra. Jak na początku grałem, to miałem taką depresję gracza:D:D Potem się człowiek przyzwyczaił. Nie zrażaj się, bo warto się przemęczyć:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jeszcze zrobie podejście. Chodzi o to, że nigdy nie przepadałem za strasznymi grami (zombie, potwory itd) chociaż rpgi uwielbiam. Tutaj jest tak mrocznie, strasznie :D Czuć niesamowity klimat, ale mnie odpycha Ale serio, spróbuje jeszcze zrobić ze dwa podejścia.

Odpuść sobie, potem będzie jeszcze gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Klimacik w bloodborne jest fantastyczny , warto się przemóc naprawdę nawet jak się nie lubi gore dla designu maszkar . Zdecydiwanie nie warto się poddawać :)

Ale np w dark solus 2 nie grałem bo szcurzy boss tam jest grrrrr fuuuuuccckkkk :) Japońska szkoła straszenia vide Fatal Frame oj tak nawet rzeźnik się obruszy :)

@ down Jestem i będę growym Wałęsistą :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

OMG, Twój język ojczysty jest równie przeraźliwy jak japońska szkoła straszenia. 

Edytowane przez Naruto_Uzumaki
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie na szybko. Czy wersja Goty ma dodatek na plycie czy w formie kodu na psn ?

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na płycie :)

Wysłane z mojego ASUS_T00J

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie DLC do Bloodborne. Jeśli moja podstawowa gra jest już na NG+4 to świat DLC będzie zeskalowany do +4, czy on nie podlega skalowaniu? Pytam ponieważ gram od nowa i zauważyłem że mobek którego klepie z dodatku jest bardzo bardzo wytrzymały jak na postać na 40 levelu :). Moje pytania dotyczy także czy bosowie z DLC się skalują czy też nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze bloodborne ale jestem pewien ze zawartosc dlc skaluje sie tak samo jak zawartosc podstawki. Kazda gra from software tak dziala.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze bloodborne ale jestem pewien ze zawartosc dlc skaluje sie tak samo jak zawartosc podstawki. Kazda gra from software tak dziala.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Ale wygląda to tak jakby moja nowa postać na 40 levelu trafiła do świata postaci na 200 levelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten dodatek najepiej atakowac na pierwszym new game, bez plusow z postacia na ok. 80lvl zeby gralo sie w miare bezpiecznie.

Dzięki wielkie za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokonalem bossa. Ide na gore po schodach i walcze z dwoma Hunterami. Podchodze do jakiegos sarkofagu i brakuje mi jakiejs czaszki. Gdzie ja znalezc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dlc trzeba isc do komnaty gdzie odbywala sie walka z amelia, teraz jest tam tron na ktorym spi bestia a w jej dloni jest przedmiot, ktorego potrzebujesz.

Rzeczywiscie. Tego bossa pokonalem juz wczesniej, ale nie zabralem Eye Pendant z oltarzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Chcialem pokonac pominiete potwory. Miedzy innymi bestie Paarl. Niestety w Hunter's Dream mam tylko dwa pierwsze groby dostepne. Najdalsza dostepna lokacja jest chata wiedzmy w Hetwick. Podkreslam, ze gre przeszedlem juz bardzo dawno temu. Dzisiaj przeszedlem dodatek The Old Hunters.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Chcialem pokonac pominiete potwory. Miedzy innymi bestie Paarl. Niestety w Hunter's Dream mam tylko dwa pierwsze groby dostepne. Najdalsza dostepna lokacja jest chata wiedzmy w Hetwick. Podkreslam, ze gre przeszedlem juz bardzo dawno temu. Dzisiaj przeszedlem dodatek The Old Hunters.

Jesteś w ng+ więc przechodzisz grę jeszcze raz od zera, dlatego nie masz innych nagrobków. Żeby dotrzeć do bestii Paarl musisz dać się porwać kolesiowi z workiem.Jednego znajdziesz w rewirze katedralnym. Wychodzisz od lampy na wprost i skręcasz w prawo. Nie wchodzisz po schodach tylko idziesz do końca w prawo. Tam czeka koleś z workiem. Daj mu się zabić.

Edytowane przez coffee88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mam takie pytanie z ciekawości jak oceniacie poziom trudności z BB względem tego np. z DSII ? W BB wymiękłem dość szybko a to moja pierwsza gra od From Software, klimat, wszystko mi się mega podoba tylko to nie na moją cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, tylko dodatki z DS2 są trudniejsze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dodatki z ds2 są sporo przekombinowane i stąd ich trudność :p, powtarzające się bossy , wkurzajace lokację typu śnieżna pustynia, dwa bossy na raz, trzy bossy na raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem DkS2 jest łatwiejsze niż BB. Wyjątek stanowią dlc do Soulsów. Zgadzam się z @anaromem, poziom trudności dlc w soulsach jest znacznie wyższy niż podstawki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do końca się nie zgodzę. Moim zdaniem BB ma trudniejszych bossów, a sama rozgrywka jest łatwiejsza. Ds2 jest mniej przewidywalny, no i te częste PvP. Mogę się mylić, gdyż moja ocena opiera się na poziomie trudności zdobycia platynowego trofea, którego w Ds2 jeszcze nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Soulsy są o wiele trudniejsze od BB. Może kwestia tego, że walka w BB jest szybsza, łatwiej robić uniki itd. Pamiętam jeszcze w Demons Souls każdy atak trzeba było planować z 3s wyprzedzenia.... Soulsy mimo wszystko mnie trochę zraziły a w BB jestem absolutnie zakochany. A żeby odnieść się do wcześniejszych postów to gram na NG+ w DLC (ledwie przekroczyłem River of Blood) na 110 lvl i jest całkiem miodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×