Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu po ograniu DS2 zacząłem grać w BB. I znowu nic nie wiadomo. Nie wiadomo gdzie iść. Jak wbić poziom. I to właśnie lubię od grach FromSoftware.

Po mega dużej liczbie porażek w końcu dotarłem do bossa. Chociaż pokonałem go za drugim razem to ciągle nie wiem kiedy mam strzelić żeby kogokolwiek ogluszyć :D

To tak jak parry w DS, w momencie zaczynania się animacji ataku przeciwnika. Nie każdego można ogluszyc, ale myślę, że większość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogłby ktoś przejść końcówkę? Jestem napalony na DS3 ale utknalem w Zaginionej Wiosce po zabiciu Roma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogłby ktoś przejść końcówkę? Jestem napalony na DS3 ale utknalem w Zaginionej Wiosce po zabiciu Roma

 

Jeżeli masz problem z tym, że odradzają Ci się przeciwnicy to zabijaj te Chime Maiden czy jako one się zwą. One respawnują moby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też spadały fpsy w Yarghul jak ten ufolud napierdziela z tego fioletowego lasera? Bo ja mam wtedy z 5 fps i ogólnie tej lokacji mam straszne dropy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też spadały fpsy w Yarghul jak ten ufolud napierdziela z tego fioletowego lasera? Bo ja mam wtedy z 5 fps i ogólnie tej lokacji mam straszne dropy

Coś tam spadło, ale nie aż tak. Największe spadki to miałem jak wyskoczyło mi z 10 przeciwników w budynku w Auli. W innych miejscach spadków nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przeciwnicy w BB odradzają się non stop, czy jest podobny system jak w DkS II?

 

PS. Ogólnie wczoraj pograłem trochę i czuję, że kolejna gra od FS, w której przepadnę na jakiś czas...

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odradzają się oprócz  niektórych łowców

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dilerus mysle, ze bedzie tak jak mowisz :) BB to miazga i niesamowity pożeracz czasu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przeciwnicy w BB odradzają się non stop, czy jest podobny system jak w DkS II?

 

PS. Ogólnie wczoraj pograłem trochę i czuję, że kolejna gra od FS, w której przepadnę na jakiś czas...

Non stop poza kilkoma przeciwnikami specjalnymi. Jak widzisz jakiegoś przeciwnika co wygląda jak łowca i ogólnie stosuje odskoki i broń łowcy to ten się z reguły nie odradza. Wyjątek stanowią łowcy z dodatku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma jakieś znaczenie, do którego z bezpiecznych miejsc (klinika czy kaplica) będę odsyłał NPC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma jakieś znaczenie, do którego z bezpiecznych miejsc (klinika czy kaplica) będę odsyłał NPC?

 

 

Tak ma  :) Chcesz spoiler?

W klinice Iosefki npc będą zabijani i przerabiani na kosmitów, kaplica jest bezpieczna

Edytowane przez sLk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, w taki razie z ciekawości chyba wybiorę klinike.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończyłem DLC i moje spostrzeżenia to , ze dali tak naprawdę 3 lokacje a 5 bosów i nie podobało mi się to, ze jeden zaraz po drugim a jeden w

katedrze tam gdzie z amelia się walczyło

najbardziej wkuzająca rzec to walka w

wiosce rybackiej w studni z dwoma gigantami

nawet z bosami sie tak nie namęczylem co tam

poszedłem tez odwiedzić kielichy bo z rok temu bylem ostatnio , i kurde jaki to jest fajny pomysł ,niech dawają je w dwójce , tylko żeby niebyło takiej powtarzalności , , duzo widać cieni graczy jak graja , nagrobki sa tez i nawet podpowiedzi od graczy

będzie mi brakować w DS3 odzyskiwania zdrowia z bloodborne przy ataku

podsumowując nie warte było wydania 88 zł ale 44 zł co kupiłem to już tak

P.S

wszystkie runy do broni co zdobyłem w dodatku były do dupy -lepsze miałem z kielichów

Edytowane przez j3acek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, w taki razie z ciekawości chyba wybiorę klinike.

 

 

It's your choice  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, w taki razie z ciekawości chyba wybiorę klinike.

 

 Uważaj tylko jak postępujesz z pewnym panem, którego spotkasz na pewnym dachu - więcej nie napiszę, żeby nie spoilerować   ;)

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Mam pytanko, jak na tle innych bossów wygląda Ojciec Gascoine? Przyznam się szczerze że nie mogę sobie dać z nim rady Bestia Kleryka padła za drugim razem, a z Ojcem strasznie się męczę :D  (jak kolwiek to brzmi :D ) dochodzę do momentu że jeszcze dwa ciosy i padnie, ale on dostaje jakiegoś szału i to ja padam po jego serii ciosów ;) Stąd moje pierwsze pytanie, czy następni bossowie są tak frustrujący, bo jeśli tak to może czas żeby odpuścić niż wkurzać się że później się nie daje rady i przenieść się na Wiedźmina :D ? Dodam że gra naprawdę mnie wciągnęła, walki z każdymi innymi przeciwnikami oprócz tego bosa nie sprawiały mi bardzo dużej trudności aczkolwiek są naprawdę satysfakcjonujące  przez to gra jest bardzo grywalna. Może jakieś porady jak go pokonać, dodam że do przemiany nie mam problemu z nim, ale po przemianie jest już problem i to bardzo duży :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łażąc po Yharnam wyucz się na wieśniakach nawyku parowania i riposty.

Tym sposobem Gascoignowi uszczuplisz pasek życia jednym ruchem o 1/3 :-)

Jest szybki, ale nagrobki skutecznie go separują.

Cierpliwości troszkę i dasz radę.

Parowanie! Naucz się tego.

Im dalej w grze tym łatwiej.

Głowa do góry :-)

Jest też myk

na wywalenie go ripostą ze schodów za ogrodzenie, co kończy walkę

Edytowane przez adick007
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ojca pokonalem za 28 podejsciemale to wszystko przez defensywne nawyki z DS. Tak jak kolega wyzej napisal naucz sie parowania i potem jest juz z gorki. Po przestawieniu sie na ofensywny system kazdy kolejny boss poza Ludwigiem z Old Hunters padal za max 5 podejsciem. Slynna Ebrietas za trzecim a wspomniany juz Ludwig za 6-7. Ogolnie moim zdaniem gra duzo prostsza niz DS2.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki wielkie  za podpowiedź ;) Własnie widziałem na filmikach to parowanie i ripostę, tylko nie za bardzo wiem jak zrobić tą ripostę, ogłuszam go pistoletem i potem R1, czy może coś innego ? Dziś chyba powalczę, padnie albo on albo ja :D A propo schodów to ja głupi biegałem własnie na nie bo mi te nagrobki przeszkadzały ale widzę że powinienem właśnie biegać po tym cmentarzu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli walczysz toporem tropiciela to jest tez myk z trzymaniem Ojca po przeciwnej stronie grupy nagrobków i atak ładowanym R2 przez nagrobki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na jego forme besti to raczej nie dziala. Parowanie i riposta R1 jest o wiele skuteczniejsze.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem z nim dwa dni temu i jest on naprawdę prosty jeśli zastosujesz się do strategii opisanej wyżej, czyli stunowania bronią palną i używania brutalnego ciosu (R1). Na pozytywkę brakowało mi czasu, łatwiej przychodziło mi stunowanie niż wyczucie odpowiedniego momentu na odpalenie pozytywki.

 

Ja natomiast wczoraj przeżywałem ciężkie chwile przy następnym bossie - Blood Starved Beast. Dzisiaj kolejne próby...ewidentnie jest do pokonania, ale...jeden atak, w którym doskakuje do mnie, kładzie na łopatki, traktuje jak posiłek jednocześnie zatruwając, powoduje, że ginę na miejscu :) Ogólnie boss wydaje się dosyć prosty (uniki pod łapą do przodu lub stunowanie), ale ten atak, który opisałem jest dla mnie nie do ogarnięcia, czy da się przed nim obronić?

 

PS. A i zapomniałbym dodać: gra jest MEGA!! :D

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem z nim dwa dni temu i jest on naprawdę prosty jeśli zastosujesz się do strategii opisanej wyżej, czyli stunowania bronią palną i używania brutalnego ciosu (R1). Na pozytywkę brakowało mi czasu, łatwiej przychodziło mi stunowanie niż wyczucie odpowiedniego momentu na odpalenie pozytywki.

 

Ja natomiast wczoraj przeżywałem ciężkie chwile przy następnym bossie - Blood Starved Beast. Dzisiaj kolejne próby...ewidentnie jest do pokonania, ale...jeden atak, w którym doskakuje do mnie, kładzie na łopatki, traktuje jak posiłek jednocześnie zatruwając, powoduje, że ginę na miejscu :) Ogólnie boss wydaje się dosyć prosty (uniki pod łapą do przodu lub stunowanie), ale ten atak, który opisałem jest dla mnie nie do ogarnięcia, czy da się przed nim obronić?

 

PS. A i zapomniałbym dodać: gra jest MEGA!! :biggrin:

Ja tą france zatłukłem gdzieś koło 30 podejścia... Rozłożyłem sobie na raty na 3 dni i na końcu bałem się, że zejdę na zawał, ale jakoś poszło :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wczorajszej ostatniej próbie (a było ich z 10) została jej jakaś 1/20 HP, kiedy wykonała swój zabójczy atak i to był moment, w którym stwierdziłem, że walę to i idę spać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez się z nią meczylem jest mega szybka. Ja natomiast mam inny problem nie mogę Zabić 3 łowców w Yarghul (po zabiciu Roma ) jest to ogólnie te Yarghul w którym walczymy z Odrodzonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×