Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten sam problem i jakos nie moge sie teraz zmotywowac aby zabrac sie na powaznie za kielichy bo poczatkowe sa banalne. A do platyny zostaly tylko dwa trofki zwiazane z wlasnie z Kielichami :sad:

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Jak będziesz chciał ubić królową, to będziesz z utęsknieniem wspominał te banalne (pozdro dla Amygdali :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie potrzebował pomocy z kielichami to przed premierą DSIII chętnie pogram.

Jedyny boss którego lepiej zabić samemu to Amygdala, grając we dwóch na tej arenie jest bardzo ciężko, a taktyka solo jest banalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie wstyd jak nie ukończyłem BB a wezmę się za DS3? Ale kurde ten klimat BB za bardzo mnie przybija po pracy a w DS jest takie średniowiecze i nie jest tak smutno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie wstyd jak nie ukończyłem BB a wezmę się za DS3? Ale kurde ten klimat BB za bardzo mnie przybija po pracy a w DS jest takie średniowiecze i nie jest tak smutno

Będzie i to ogromny.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie wstyd jak nie ukończyłem BB a wezmę się za DS3? Ale kurde ten klimat BB za bardzo mnie przybija po pracy a w DS jest takie średniowiecze i nie jest tak smutno

A grałeś we wcześniejsze Soulsy jakieś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i nie podeszły mi ale 3 ma mechanikę lekko BB z tego co widzę i czytam ten sam silnik graficzny i jakoś jestem najarany na nią to nie ten DS co 1 i 2 no i średniowiecze lepiej mi leży niż ten ponury klimat cmentarza

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie wstyd jak nie ukończyłem BB a wezmę się za DS3? Ale kurde ten klimat BB za bardzo mnie przybija po pracy a w DS jest takie średniowiecze i nie jest tak smutno

Taaaa.... bo świat na krawedzi zaglady jest taki wesoly

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też od BB się odbiłem ale mam ochotę na DS3 widać to jakoś wkręcające, mimo że się odbiłem to gra jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB jest gra wspaniala ale zatrzymałem się jakoś chyba na 2/3 i nie mogę jakoś się zmusić do gry

No to jak wspałniała i nie możesz się zmusić nie rozumiem ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soulsy i BB to dzieci jednych rodziców.

Jeśli odbijacie się od BB, to odbijecie się od Soulsów.

Żaden design tego nie zmieni.

Mechanika jest ta sama.

Ja na DS3 cieszę się bardzo, bo jest dużo zapożyczeń z pierwowzoru; Demon's Souls. Choćby pasek many.

I powtórzę jak kolega powyżej - to wstyd dla gracza nie zaliczyć tego cuda :-)

Możesz śmiało uważać się za gamingowego prawiczka :-)

Edytowane przez adick007
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@harran

Przy amygdali i psie w lochach wykazałem sie wręcz anielską dozą cierpliwości. Do dzisiaj dziwie się jak się do tego zmusiłem ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadła platynka, a dziś wstałem wcześniej jeszcze przed pracą i Ludwig na NG+ solo padł - kurde takie emocje z pokonania bossa dostarczają tylko gry od From Software :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadła platynka, a dziś wstałem wcześniej jeszcze przed pracą i Ludwig na NG+ solo padł - kurde takie emocje z pokonania bossa dostarczają tylko gry od From Software :P

Teraz czekaj i przeglądaj spam od sony, bo dostaniesz kod na motyw :) Całkiem fajny, więc warto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby miec trzy zakonczenia trzeba trzy razy gre przejsc czy jest jakis myk z wgraniem przed bosem? Ja zrobilem pierwsze zakonczenie i od razu mialem od poczatku ng+. Przeszedlem jeszcze raz i moge juz bosa lac ale najpierw chce ogarnac dodatek i lochy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby miec trzy zakonczenia trzeba trzy razy gre przejsc czy jest jakis myk z wgraniem przed bosem? Ja zrobilem pierwsze zakonczenie i od razu mialem od poczatku ng+. Przeszedlem jeszcze raz i moge juz bosa lac ale najpierw chce ogarnac dodatek i lochy:)

Tajemny myk jest taki aby przed zakonczeniem zgrac save na pendrive i po otrzymaniu trofika przywrocic save z pendriva .Powtorzyc dwa razy i trzy trofki wpadna.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myk z savem , jak masz plusa to wczytaj wcześniejsze z chmury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa a ja na speedrunie w 2 dni na ng+ przeszedlem:) mam plusa ale nie zgrywam nic do chmury:P a gdzie znajde savy zeby je na pendriva zgrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach masz zapisane dane gier czy cos takiego. Wybierasz save i wrzucasz na pena albo w chmurę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekaj i przeglądaj spam od sony, bo dostaniesz kod na motyw :) Całkiem fajny, więc warto.

Za co konkretnie dostaje się ten motyw? Za platynę?

 

Wczoraj trochę zawiodłem się na Pastor Amelii - sucz padła za pierwszym razem, bez porównania do poprzedniego bossa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co konkretnie dostaje się ten motyw? Za platynę?

Tak jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mało ludzi już gra bo nie mogłem nikogo do pomocy znaleźć. Druga sprawa zmusilem sie i doszedłem do Odrodzonego, podszedłem do niego na luzie bez spiny i prawie go ubilem zostalo mu z 20 procent paska wiec nie jest trudny, myślę że maks 1 lub 2 podejścia i go nie będzie. Znów wróciła mi zajawka na BB ciekawe na jak długo a jeszcze Primal nie ukończony i Heavy Rain (ehh brak czasu praca silownia kobieta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w BB jakiś miesiąc temu to jeszcze nie było problemów ze znalezieniem nikogo do pomocy.

Widocznie dużo ludzi odłożyło grę żeby odpocząć przed DSIII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram teraz, co prawda nikogo nie próbowałem przyzwać, czy dołączyć do kogoś, ale widzę dużo biegających duchów, więc nie sądzę, żeby nie było z kim grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za moje noobskie pytanie, ale jak przywołać kogoś do pomocy? :D Wziąłem się za przechodzenie Bloodborne i nie mam doświadczenia zbytnio w grach od FS (grałem tylko w Dark Sous, ale szybko sobie odpuściłem) także nawet takich rzeczy nie ogarniam. Jeśli ktoś jest chętny pomóc to też z radością ją przyjmę, bo dotarłem wczoraj do Cleric Beast i nie mogę się uporać jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×