Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Amygdala była banalna, musiałem tylko znaleźć sposób bo brała mnie na hita.

Trzymałem się na dystans i czekałem na atak rękoma z góry po którym miałem czas na 2-3 uderzenia, robiłem tak aż do drugiej fazy.

Potem trzymałem się z tyłu i uderzałem jej ogon (?), zadawane obrażenia były minimalne ale przynajmniej mogłem ją bić bez przeszkód.

Jedynym atakiem który wykonuje jak trzymamy się z tyłu jest skok do przodu.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up dokładnie tak samo zrobiłem. AI Defiled Amygdali niestety jest upośledzone i ona nie radzi sobie z walką w małych pomieszczeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzylem sobie nowa postac. Nie wiedzialem ze na pierwsza walke z cleric beast ( i w ogole na pol tej lokacji) mozna sobie przyzwac do pomocy Father Gascoine^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, dalej może nam Alfred pomagać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, dalej może nam Alfred pomagać.

Hm? Jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie ktoś napisał ze ma problem z tetnieniami, otoz znalazłem fajny sposób na to, jak bezpiecznie odzyskać swoje krwinki.

Jeśli macie juz odkryty budynek auli, to po śmierci w głównym holu, niedaleko lampy leży plama krwi. Przed wizytą w auli zalecam restart save'a. Takie male glitchysko a oszczedza sporo nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze właśnie często tam farmię i nieraz zastanawiała mnie ta krew z odzysku...

 

a siedząc w pracy zrobiłem taką wskazówkę, gdyby ktoś pytał gdzie i po co iść:

t9vbe8.jpg

 

a posiłkować możecie się mapką... też uciosaną w pracy :P  :

33dw0ic.jpg

 

Byle do 22:30... i atak na końcowe lochy :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy lalka odblokuje się tylko po 1 bosie? Mam przedmiot wiedza szaleńca. Mam trochę krwi ale nie wiem czy sens iść na bossa bo za 2 zgonem stracę wszystko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy lalka odblokuje się tylko po 1 bosie? Mam przedmiot wiedza szaleńca. Mam trochę krwi ale nie wiem czy sens iść na bossa bo za 2 zgonem stracę wszystko :/

Lalka odblokuje się gdy dostaniesz jeden punkt wglądu. Dostaniesz go za zobaczenie jakiegokolwiek bossa. Możesz uciec z walki zanim się na dobre zacznie znakiem łowcy czy jakoś tak i wydać exp w spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przedmiot wiedza szaleńca też aktywuje wgląd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przedmiot wiedza szaleńca też aktywuje wgląd?

 

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit juz rozwiazane

Edytowane przez Al_Paczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 level na kielichy to jednak ciężko :/   <--- takie małe przemyślenie poparte mnóstwem zgonów 

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm? Jak :)

Możesz go np. przywołać przed walką z Blood-Starved Beast, porozmawiaj z Alfredem przed Old Yharnam, i tuż przed walką z bosem po prawej stronie schodów (przed płonącymi krzyżami) masz wiadomość, że możesz kogoś przywołać, uruchom tam dzwon i pojawi się Alfred do pomocy.

 

 

40 level na kielichy to jednak ciężko :/   <--- takie małe przemyślenie poparte mnóstwem zgonów 

 

 oj tam, oj tam  4 lvl wystarcza ;)

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy te czwarte levele, jak połataja memory leak ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość na filmiku chyba gra bez memory leaka, królowa korzysta z całego wachlarza ciosów jaki widziałem, są cyborgi, mają dodatkowe kciuki, przechodzą grę na gitarze etc.

Ja osobiście do kielichów Loran i Pthumeru 5 głębokości bez 100 lvlu nie zbliżałem się.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie [tylko proszę bez odpowiedzi "sprawdź se..." bo nie mam możliwości w pracy a kwestia mnie nurtuje"].

 

Załóżmy, że mam wymagane surowce do stworzenia danego kielicha. Co do sztuki i nic ponadto.

Tworzę kielich.

Ale chcę do tego samego wejść, ale po glyphie znajomego.

Czy mnie dopuści? Czy będzie darło japę, że nie mam surowców?

 

P.S. Zmieniam awatar, bo żona zaczyna marudzić już na BB. Na szczęście wie, że po platynie nasze pożycie wróci do normy :P

aj low ju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz otwarty kielich nie wymaga ponownie materiałów jeżeli korzystasz z glyphów, koniecznie musi być ten sam rodzaj kielicha. Chyba że chcesz sam stworzyć nowy losowy kielich z dodatkowymi "ofertami" np. cursed, fetid to wymaga materiałów.

PS. i na złość żonie dałeś do awatara zdjęcie kochanki? ^^

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za odpowiedź.

W takim razie ostatni loch z trzema ostatnimi bossami zaliczę sobie po glyphie z fextralife - ciasno tam od ludzi tak w razie czego :)

 

P.S. Nie mam kochanki Aniu ;-) :P

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co-pie ci bosowie są banalni, ich AI głupieje i padają za pierwszym razem, możesz stracić całą zabawę z pokonania ich solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zebrania materiału od pana Mózgu w chatce Mergo nie da rady stworzyć wszystkich lochów? Ta konkretnąa rzecz znajduje się tylko tam?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chce mi się kombinować ze zmianami języka w konsoli więc spytam wprost: serio jakiś geniusz translacji przetłumaczył insight na wgląd, a "Rom the Vacouos Spider" na "Rom Tępy Pająk"?  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×