Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A przeszedles niski pthumeryjski kielich? Boss na ostatniej warstwie go dropi.

@donesarcasm dokładnie, taka jest prawda :-D

@up No właśnie, dlatego nie mogłem sobie odmówić, moja pierwsza platyna... snif*

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Zrobiłem kielich niskiego phutemoru(oznaczony jest głębokosc 3) i ma cztery warstwy. Do tego chore loran i chore loran niższe. Dlaczego mam tylko plugawy kielich korzenia? Gdzie mam zdobyć normalny plugawy kielich?

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Jutro, albo po jutrze prawdopodobnie zaczynam przygodę z dodatkiem. Jakieś cenne rady? Jaka najlepsza broń będzie?

Ja zaliczyłem dodatek używając builda pod STR. Bądź cierpliwy i ostrożny. Dodatek ogrywaj już postacią w niemalże finalnej formie czyli +- 100 lvl.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ubiłem ta tępą gadzinę :) . W sumie to jednak ten Rom okazał się łatwym bossem. Wystarczało tylko skupić się na nim i ignorować te małe pajączki a padł za drugim podejściem ;)

Dużo się zmieniło po ubiciu pająka. Nie mam dostępu do lokacji Podziemne Więzienie a i łapacze z workami zniknęli. No i słyszę płacz dziecka ale nie mam pojęcia co z tym zrobić. Od razu po ubiciu Roma przeniosło mnie do komnaty gdzie jest ta cała Amygalda która mnie oczywiście złapała w łapsko i zmiażdżyła :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaliczyłem dodatek używając builda pod STR. Bądź cierpliwy i ostrożny. Dodatek ogrywaj już postacią w niemalże finalnej formie czyli +- 100 lvl.

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje składnik kilka sztuk do utworzenia lochów... Kwitnący kwiat (5) gdzie go znajde ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare save'y są niestety niekompatybilne z wersją GOTY, więc musiałem zrobić mały maraton żeby się wpakować do DLC. Czy tylko ja jestem zakochany w tej broni? 

 

2rxz9ea.jpg

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje składnik kilka sztuk do utworzenia lochów... Kwitnący kwiat (5) gdzie go znajde ?

W jakichś lochach, albo u posłańców, 8 wglądu za sztukę.

 

UP Nie wiem ja za nią nie przepadam, ma fajne ataki (szczególnie L2) ale wydaje się taka wolna.

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

UP Nie wiem ja za nią nie przepadam, ma fajne ataki (szczególnie L2) ale wydaje się taka wolna.

Pewnie kwestia preferencji, bo sieka mi się nią niebezpiecznie przyjemnie i satysfakcjonująco :P Na obecnej postaci "przesiadłem się" z Ludwig's Holy Blade na Kirkhammer i nie porwała mnie ta broń niestety (żałuję wpakowanych w nią odłamków). Piła z dodatku to przy tym naprawdę płynne i wygodne rozwiązanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakichś lochach, albo u posłańców, 8 wglądu za sztukę.

UP Nie wiem ja za nią nie przepadam, ma fajne ataki (szczególnie L2) ale wydaje się taka wolna.

U posłańców niema w śnie..

A co piwiecie na tornitrus. .. ja mam teraz po buffie (na7sekund) 800dmg.... a jest dość szybka tylko krótki zasięg...

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Chce wpakować trochę gemów do Rakuyo i mam dylemat. Jak mam czym się różnią obrażenia od pchnięć od ogólnych obrażeń fizycznych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Chce wpakować trochę gemów do Rakuyo i mam dylemat. Jak mam czym się różnią obrażenia od pchnięć od ogólnych obrażeń fizycznych?

Pchnięcie to będzie silny atak R2 albo jak ja rozłozysz to kłucie tym krótszym sztyletem. Pakuj generalnie w obrażenia fizyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tej gry :mellow:
 Chyba bezpowrotnie przez własną głupotę straciłem szansę na znalezienie trzech części pępowiny. Jedna pozyskałem w kuźni a druga miała być od dziecka Arianny. Niestety sam nie wiem jak to się stało ale w grobowcu Odeona niechcący usiekłem Ariannę.

Czyt to oznacza definitywny koniec szans na uzyskanie trzech części pępowin ? Jak to wpłynie na zakończenie gry ? Dużo mnie ominie ? Gdzieś czytałem, że jakiś opcjonalny boss jest po skonsumowaniu trzech części pępowiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z tego co pamiętam jest jak załatwisz Iosefkę w jej klinice ...to jest na piętrze budynku gdzie zaczynałeś przygode... wygoogluj sobie...są poradniki...powodzenia

Ja już dawno mogłem zakonczyć grę ale zwiedzam wszystkie lochy bez wyjątku... są tam ciekawe gifty...najwyższej klasy runy...

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja już Josefkę ubiłem i z tego co pamiętam nie miała pępowiny. W ekwipunku mam tylko jedną część - tą z kuźni. Z tego co czytałem to u Josefki byłaby tylko wtedy gdy skierowałbym do niej Ariannę a ja jej poleciłem kaplicę Odeona jako bezpieczne miejsce. Niestety tylko do momentu aż wpadłem tam z mieczem i zrobiłem małą rzeź wśród azylantów :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pępowina jest u Josefki jeśli odwiedzisz klinikę drugi raz (przejściem z Zakazanego Lasu) po zabiciu Roma. Jeśli byłeś tam wcześniej to pępowiny już nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja już Josefkę ubiłem i z tego co pamiętam nie miała pępowiny. W ekwipunku mam tylko jedną część - tą z kuźni. Z tego co czytałem to u Josefki byłaby tylko wtedy gdy skierowałbym do niej Ariannę a ja jej poleciłem kaplicę Odeona jako bezpieczne miejsce. Niestety tylko do momentu aż wpadłem tam z mieczem i zrobiłem małą rzeź wśród azylantów :sweat:

Pomieszałeś.

Pępowiny są cztery. Wymagane są trzy.

Kuźnia, Josefka, Arianna pokierowana do sanktuarium i czwarta z przedostatniego bossa.

Do Josefki nie wolno iść przed ubiciem pająka i zamiast z nią walczyć ona leży na stole i się ją dobija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem. I dlatego się pytam czy dużo stracę nie zbierając pępowin.

Do Josefki poszedłem przed pająkiem także wszystko stracone :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez trzech pępowon stracisz możliwość uzyskania trzeciego ("prawdziwego") zakończenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Josefki nie wolno iść przed ubiciem pająka i zamiast z nią walczyć ona leży na stole i się ją dobija.

Już pomijając fakt, że wtedy nie ubijamy Josefki, tylko kogoś kto się pod nią podszywał ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis dramat mam z Bosem sierota kos...

Pomoze ktos? Nick Psn fraguGD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×