Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda niesamowicie, ale klimat robi tu robotę. Kolejne setki godzin zarezerwowane. Podoba mi się sposób tworzenia gier przez panów z From Software. Grafika w ich grach to sprawa drugorzędna.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj czapki z głów. Designersko na chwilę obecną niema ekipy która zbliża się choć trochę do from software. Ci panowie po prostu sa .... chyba za genialni. Zawstydzają po prostu inne ekipy i tyle. Powiem tak gdyby to teraz leżało na półce w sklepie to musiałbym to nabyć z ps4. Sony ma szczęście że w to zainwestowało i tylko to mnie trzyma w przy tym że muszę ps4 nabyć dla tej gry. Genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest ktoś kto krytykuje ta grę. To chyba by musiał być rzeczywiście jakiś zblazowany już hipster i desperat :) Tutaj wszystko jest idealne jak się na to patrzy. Takiego klimatu od czasów Nightmare creatures 2 od kalisto nie było. Pamiętam że tamta gra swoim klimatem i designem tak mi się wryła w łeb że zostało to do dziś i po tylu latach dostaje się coś jeszcze lepszego, jeszcze lepiej wymuskanego. Ciężko będzie wytrzymać do premiery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest ktoś kto krytykuje ta grę. To chyba by musiał być rzeczywiście jakiś zblazowany już hipster i desperat :) Tutaj wszystko jest idealne jak się na to patrzy. Takiego klimatu od czasów Nightmare creatures 2 od kalisto nie było. Pamiętam że tamta gra swoim klimatem i designem tak mi się wryła w łeb że zostało to do dziś i po tylu latach dostaje się coś jeszcze lepszego, jeszcze lepiej wymuskanego. Ciężko będzie wytrzymać do premiery. 

To ta gra co chodziło się z siekierą takim stworem całym w bandażach?

Krytykować Bloodborne się nie da. Wygląda i zapowiada się idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak bedzie wyglądać finalnie. Zresztą ma być grywalne na halach, to czekam na jakieś filmiki, bo na E3 ponoć w 10 klatkach śmigało :p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ta gra co chodziło się z siekierą takim stworem całym w bandażach?

Krytykować Bloodborne się nie da. Wygląda i zapowiada się idealnie.

Tak to to. Strasznie mi to utkwiło w głowie. Ten cały klimat wokół. Było brudno, ciemno i klimatycznie. A teraz czeka nas coś co to przeskoczy 100 razy no nie mam pytań.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie w tej grze nie pasuje, ale sam nie wiem co.

Moze, to ze lekko przypomina DS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tam, to nie to. Tarczy po jakimś czasie nie używałem bo leciałem dual wieldem. 

 

A sam fakt że przypomina DS to jest in plus for me ponieważ DS to moja ulubiona część całe trójki Soulsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image_bloodborne-25940-2994_0001.jpgimage_bloodborne-25940-2994_0004.jpgimage_bloodborne-25940-2994_0002.jpg

Zapowiada się naprawdę intrygujący tytuł :)

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimatycznie to wszystko wyglada zobaczymy co z tego wyjdize. Ciekawi mnie bardziej czy wyrobia na 2015 faktycznie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma wyjść w pierwszym kwartale 2015, Miyazaki pracuje nad Bloodborn od czasu ukończenie pierwszej częsci Dark Souls/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde to jakos mi umknelo to info ale tez nie sledzilem tej gry wczesniej a teraz mi sie spodobal klimat.

 

To pierwszy kwartal 2015 sie zapowiada syto skad kase na te wszystkie produkcje wziac:) Tyle gierek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ragdoll powraca, fuck yeah, to będzie idealna gra!

 

Na gameplayach gierka zalatuje slasherem, takie dynamiczne soulsy, zdecydowanie in plus.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ragdoll powraca, fuck yeah, to będzie idealna gra!

 

Na gameplayach gierka zalatuje slasherem, takie dynamiczne soulsy, zdecydowanie in plus.

 

Demon's May Cry... No, thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×