Skocz do zawartości
lennox

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam chętnych do porobienia trofeów jak i ogólnie do pogrania PSN ID: Wara19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie transferu postaci. Problem jest taki, że kolega na PS3 ma inne PSNID, niż na PS4. Czy w takim wypadku nie ma możliwości transferu postaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Dane postaci są powiązane z kontem PSN.

Nie wiem jak w przypadku PS ale przeniosiłem postać z xbox360 na ps4 bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę kolegi PasztetR-SL filmik z cyklu "dzi*ki, koks i tajski boks". Tym razem sam tajski boks, czyli walka na pięści ekipy PS3 Site Squadron w budynku FIB :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy tez macie problem z jakością połączenia w GTA V Online? Mnie generalnie łączy, ale jakość połączenia jest czasami tragiczna (lagi, opóźnienia). Czy to wina GTA, czy moja bo nie mam otwartych pewnych portów/źle skonfigurowany router? 

W innych grach sieciowych nie mam takich problemow.

 

Pozdrawiam,

Lazien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie - zazwyczaj u mnie jest ok, ekipa też raczej rzadko narzeka na lagi. Inną kwestią są oczywiście długości loadingów, rozłączenia, czy problemy z dołączeniem do sesji, które wciąż się zdarzają, ale tak jak mówię, z lagami jako takimi spotykam się rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Online Heists

We are excited to announce that the launch of Heists for GTA Online is scheduled for March 10th. We know it’s been a wait, and appreciate your patience. Heists will bring a brand new 4-player cooperative gameplay experience to GTA Online, giving players the chance to team up to pull off a string of intense, multi-part raids and robberies across Los Santos and Blaine County. Over the next couple of weeks, we will have more information about the launch of Heists and about other new features that we will release with it.

 

http://www.rockstargames.com/newswire

 

Czyli heisty wreszcie z datą premiery. Trzymam kciuki żeby tym razem im się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chwila w online trafiam na sesje w której jestem sam lub max 3 osoby, czy zawsze tak mało ludzi gra ? Chce robic misje, ale brakuje ludzi. Dodatkowo online jest niestabilne, to znaczy nie ma lagów, ale długie loadingi oraz przerywanie połączenia i wyrzucanie z sesji, internet mam szybki więc to nie tego wina. Czy ktoś z was też natrafia na takie problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długie loadingi i wyrzucanie z sesji to niestety norma. Co do ilości osób - bywa różnie, ale sesje z 15+ osób to u mnie norma, więc z ilością graczy jeszcze tak tragicznie nie jest. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chat idzie przez grę czy na kilka imprez się dzielicie? Jak przez grę to jest spoko czy tak jak na PS3 czyli ledwo co kogoś słychać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. 15+ to mówiłem o sesjach z randomami do których mnie wrzuca, ekipowo się aż tak nie zebraliśmy, ale bywało, że w imprezie się nie mieściliśmy - wtedy przechodziliśmy na czat z gry. Jego jakość jest nieco lepsza niż na PS3, ale dalej słaba, za to nie ma problemu z NAT-ami. Oczywiście też normą jest to, że kogoś wyrzuca z gry, wtedy trzeba znów kombinowac z imprezą żeby się od nowa zorganizować, ale to jest o tyle do zniesienia, że opcja imprezy na PSN pozwala na przełączenie się na czat z gry bez wychodzenia z party, więc jakoś można ogarnąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsi (mamuty?) gracze pamiętają grę Destruction Derby?  Ekipa PS Site postanowiła odtworzyć tę grę :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten mini miał najgorzej. A jeepy wszystkie miały tak jak mój koła z przodu, żeby miały mniejszą wywrotność. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta w GTA V są strasznie wytrzymałe, więc imho fajniejsza zabawa w DD była na dachu hangaru. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie dzis zagram na ps3. Nick nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwarty i gotowy. Wysyłajcie zapro do znajomych i możemy wspólnie rabować :) PSN ID: Razor87PL

Edytowane przez Razor87PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając ze wzmożonego ruchu w temacie pozwolę sobie przypomnieć, że PS3Site Squadron wciąż działa i ma się dobrze, więc śmiało dołączajcie: http://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/ps3site_squadron  Żeby przyspieszyć akceptację zgłoszenia piszcie mi PW tutaj na forum z nickiem z SC i pamiętajcie, że zaproszenie należy jeszcze raz potwierdzić na profilu SC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×