Skocz do zawartości
lennox

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Ustaw EMP zdecydowanie najlepsza misja wymagająca doskonałej współpracy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie da się, bo już tak robiłem. Nigdy nie trzeba ściągać więcej niż dwóch przeciwników naraz, a czas zanim włączy się alarm jest wystarczający, aby ściągnąć ich obydwu samemu. Można to zrobić zwykłym karabinem z tłumikiem, a grając z autonamierzaniem jest to dziecinnie proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że kolega miał na myśli to, że nie odpalisz jej samemu, potrzebujesz pełnego 4 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do napadów?Dodawajcie DatSheffy na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do napadów?Dodawajcie DatSheffy

ja jestem chetny zrobilem wszystkie napady na hard  służe radą i pomogeHED SET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś chętny do napadów?Dodawajcie DatSheffy

ja jestem chetny zrobilem wszystkie napady na hard  służe radą i pomogeHED SET

Dodałem Cię do znajomych na PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolegą mamy problemy ze zrobieniem misji "Ustaw EMP". Mamy dobrą taktykę, tylko problem w tym że zawsze trafiamy na nieogarniętych graczy :D

Dodawajcie: Are0xPL   (przez zero)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj mnie to pomogę, jak zrewanżujecie się tym samym przygotowaniem ;). Psn id jak nick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Are0xPL, Nath_147  -pasuje Wam pograć w Heistsy dziś wieczorem? Chyba widzę, że byłaby idealnie 4 osobowa ekipa :) Aktualnie jestem w momencie robienia Prison Break i chętnie zrobiłbym misje przygotowawcze+sam napad z tą samą ekipą, ale zawsze mogę się dostosować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanko ! :)

 

Chciałem zaprosić do gry znajomego, niestety na ekranie pojawił się napis " jeżeli nie przejdziesz samouczka nie zaprosisz" taki był sens tego napisu. Jak ten samouczek sobie włączyć i go przejść? bo na początku gry nie miałem żadnego a mam już prawie 10 lvl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajaj się, GTA Online tak ma. Można to obejść dołączając do sesji z imprezy w menu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajaj się, GTA Online tak ma. Można to obejść dołączając do sesji z imprezy w menu konsoli.

Czyli żadnej możliwości powrotu do szkolenia nie ma? Bo gdzieś na forum przeczytałem że dostaje się pojazd :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanko ! :)

 

Chciałem zaprosić do gry znajomego, niestety na ekranie pojawił się napis " jeżeli nie przejdziesz samouczka nie zaprosisz" taki był sens tego napisu. Jak ten samouczek sobie włączyć i go przejść? bo na początku gry nie miałem żadnego a mam już prawie 10 lvl :)

 

Miałem podobny problem. Krążyłem po mieście i krążyłem i Lester do mnie nie dzwonił. Chyba dopiero po godzinie się odezwał.

A, i musisz pamietać, że musisz mieć apartament+12 lvl postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty coś grasz Datsheffy? wczoraj muszę przyznać że pokazałeś mi co i jak :) szkoda że nie chciałeś pogadać na imprezie. Zresztą mam do Ciebie prośbę odnośnie nasłania zbira :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty coś grasz Datsheffy? wczoraj muszę przyznać że pokazałeś mi co i jak :) szkoda że nie chciałeś pogadać na imprezie. Zresztą mam do Ciebie prośbę odnośnie nasłania zbira :)

 

No, trzeba mieć ogarniętą ekipę i dobry sposób na przejście danej misji.Dziś też będę próbował skompletować ekipę ze znajomych, zobaczymy co z tego wyjdzie. ;)

Jak coś to zbieram teraz ekipę na Prison Break, chętni dodawajcie DatSheffy na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie osoby na 4 napad, z przygotowaniami

 

PSN: Nissshin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, szukam ludzi do napadów/ekipy. gram wieczorami chyba że wolne to od rańca. moj psn famasik27, wysyłajcie zaproszenia z dopiskiem pssite. wiek +20

Edytowane przez famas27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 21:30 zapraszam chętnych na misję z dowiezieniem EMP do laboratorium a potem bezpośrednio na sam skok. Hostuję napad, więc jak coś to dodajcie DatSheffy na PS4 i miejcie odpalone GTA Online bo będę zapraszać. :)

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam 3 osób do napadów od środy 01.04-08.04 2015 (mam dość grania z randomami i czekania aż ktoś wejdzie do lobby)chciałbym dokończyć napady które mi pozostały jako host aby zyskać dodatkowe 1mln $ później jest mi to obojętnę kto będzie udostępniał.

 

Chętni dodawać do znajomych PSN: Nehake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam 3 osób do napadów od środy 01.04-08.04 2015 (mam dość grania z randomami i czekania aż ktoś wejdzie do lobby)chciałbym dokończyć napady które mi pozostały jako host aby zyskać dodatkowe 1mln $ później jest mi to obojętnę kto będzie udostępniał.

 

Chętni dodawać do znajomych PSN: Nehake

Siemka, ja chętnie. Co prawda mam dopiero 20 lvl ale trochę pograłem jako członek ekipy. Później też mogę zaprosić na swoje napady. Zostały mi 4 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam 3 osób do napadów od środy 01.04-08.04 2015 (mam dość grania z randomami i czekania aż ktoś wejdzie do lobby)chciałbym dokończyć napady które mi pozostały jako host aby zyskać dodatkowe 1mln $ później jest mi to obojętnę kto będzie udostępniał.

 

Chętni dodawać do znajomych PSN: Nehake

Gramy we trzech i szukamy czwartego z HS. Straciliśmy już cierpliwość do randomów. Zawsze trafi się jakiś kozak, który chce pokazać jaki to on nie jest "przekozak".

Problem w tym, że całą ekipą gramy tylko w soboty. Jeżeli Ci to nie przeszkadza to wyślij zap na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemczos, poszukuje 3 osób ze słuchawiorami na 4 napady online :) ja już jestem jak coś ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×