Skocz do zawartości
MichalEEEk

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś dlaczego w sezonach gdy gram Polską, nie ma Błaszczykowskiego? Wygrywam nimi dosłownie każdy mecz dzisiaj a było ich 7 narazie, ale też wiadome, nie ta liga jeszcze. Ale mając Kube wszystko by szło jeszcze ładniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś dlaczego w sezonach gdy gram Polską, nie ma Błaszczykowskiego? Wygrywam nimi dosłownie każdy mecz dzisiaj a było ich 7 narazie, ale też wiadome, nie ta liga jeszcze. Ale mając Kube wszystko by szło jeszcze ładniej ;)

 

Bo ma kontuzję, a gra FIFA posiada coś takiego jak aktualizacje składów, które prawdopodobnie ściągnąłeś.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w katalogu do wykupienia za punkty jeszcze masz bonusy w postaci dodatkowych monet za mecze, np. 200 coinsow x 15 co mecz. Ja z miejsca wszystko wykupilem co mialem bo na koncie widnialo 15k punktow.

Jest ktos chetny podeslac bonus z katalogu na kontrakt 99? odwdziecze sie tym samym (mam odblokowane 2)

a ci co otwieraja paki z jutuba to zazwyczaj kupuja coinsy lub fifa pointsy za prawdziwa kase.

jeżeli mówisz o wersji na ps3 to zaproś mnie do znajomych a wyślę ci ten kontrakt99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy nie mogą grać sezonów muszą założyć nowego użytkownika i można grać sezony, ea wie o zaistniałej sytuacji i będzie wkrótce patch. Informacji udzieliła mi miła dziewczyna z EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z którymi masz problem?

 

Mam platynkę więc służę radą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sezon mi dział ale trofea nie wchodzą...

nie weszło mi Pierwsze kroki

wielki mecz

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta edycja daje mi dużo funu z rozgrywki, ale błędów więcej niż w poprzedniej wersji, np gdy robimy zmiany podczas meczu, nie wyświetla się właściwe ustawienie piłkarzy. Itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie po update podczas włączania gry, ładowanie się zawiesza i fifa się nie włącza?

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ello ma ktoś fajna sprawdzoną taktykę na grę w sezonach 

ustawienia taktyki 

formacja 

za info wielkie dzięki ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wyszukiwać graczy w trybie kariery po skill'u? Tak jak to było w poprzednich wersjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ello ma ktoś fajna sprawdzoną taktykę na grę w sezonach 

ustawienia taktyki 

formacja 

za info wielkie dzięki ! 

Mnie osobiście formacja, którą używałem w fifie 14 w nowej wersji już nie za bardzo podeszła (4-1-2-1-2) i zamieniłem ją na 4-3-3(2). Mając def. pomocnika zapewniasz sobie w miarę spokój w tyłach, bo zawsze broni Ci pięciu, a jeżeli chodzi o atak to najważniejsze jest aby skrzydłowi mieli jak największego pace'a, to atak z boku ze zgraniem piłki do środka będzie bardzo łatwe i co najważniejsze efektywne.

Można wyszukiwać graczy w trybie kariery po skill'u? Tak jak to było w poprzednich wersjach?

W fifie 14 już nie było wyszukiwania po skillu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sezonie real madryt 4-4-2 szeroko Ronaldo z benzyną w ataku i taktyki nie trzeba.

 

panowie jest trofeum żeby wykonać wszystkie treningi na podstawowym i zrobiłem wszystkie z tej brązowej rubryki czyli pierwszej i nie weszło co robię zle?

ps potrzebny ziomek do sezonu towarzyskich, sezon współpracy, sezon fut czyli te grupowe co trzeba robić i jeszcze do karnych obronienia tych 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sezonie real madryt 4-4-2 szeroko Ronaldo z benzyną w ataku i taktyki nie trzeba.

 

panowie jest trofeum żeby wykonać wszystkie treningi na podstawowym i zrobiłem wszystkie z tej brązowej rubryki czyli pierwszej i nie weszło co robię zle?

ps potrzebny ziomek do sezonu towarzyskich, sezon współpracy, sezon fut czyli te grupowe co trzeba robić i jeszcze do karnych obronienia tych 3

To nie chodzi o gry treningowe, tylko o naukę, czyli te 4 gierki co w demie były, jak coś to ja chętnie na wykonanie zadań grupowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej edycji zdecydowanie łatwiej trafia się do bramki z wolnego, gram sezony Polską i Lewandowskim trafiam z wolnego co około 3 strzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam niecodzienny problem a mianowicie u mnie w fifie w druzynach BPL ( tylko w 3 - leicester , burnley i qpr ) występuje jakiś dziwny bug ze piłkarzom brakuje glowy i to dosłownie. cały tułów piłkarza jest widoczny oprócz głowy i albo mam pustke albo wypelnia to jaka dziwna grafika nieprzypominajaca niczego. Spotkał sie juz ktos z takim błędem ? probowalem juz usuwac wszystko co związane z fifą z konsoli itd ale niestety nic nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam niecodzienny problem a mianowicie u mnie w fifie w druzynach BPL ( tylko w 3 - leicester , burnley i qpr ) występuje jakiś dziwny bug ze piłkarzom brakuje glowy i to dosłownie. cały tułów piłkarza jest widoczny oprócz głowy i albo mam pustke albo wypelnia to jaka dziwna grafika nieprzypominajaca niczego. Spotkał sie juz ktos z takim błędem ? probowalem juz usuwac wszystko co związane z fifą z konsoli itd ale niestety nic nie pomogło.

u mnie to samo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też, i nawet to śmiesznie wygląda, taki horror :-)

 

To przynajmniej w sytuacji podbramkowej nie stracą głowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofikiem związanym z obroną 3 rzutów karnych. Grałem z kumplem na 2 pady i trofeum nie wpadło :( Trofeum trzeba zdobyć w grając on-line ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×