Skocz do zawartości
NERVUS_PL

GT by Night - Endurance ***Zapraszam wszystkich chętnych***

Rekomendowane odpowiedzi

@Dr-Yogi - tak sobie w pracy rozmyslalem troche, w sumie endurance to podwojne sprawdzenie a dodatkowo i opracowanie strategii, wiec nawet jaki noob jak ja jadac raczej ostroznie i zachowawczo moze sporo sie nauczyc a przy odrobinie szczescia nie byc ostani ;). A jak mowilismy nauka i praktyka :) oraz cierpliwosc sa droga do sukcesu. 

 

Co do PO - 582 to rozumiem limit i kazdy ustawia fure jak chce, przed wyscigiem pojawi sie jeszcze info odnosnie zuzycia oraz dopuszczonych opon?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 - NERVUS_PL - FERRARI 330

Myślę, że szybkie zużycie jest ciekawe. Pit będzie wypadał co około 0,5h więc idealnie żeby rozprostować kolana. Na normalnym wypadnie dopiero po około godzinie, co mnie osobiście wykańcza. Kwestia dogadania. 3h to jednak nie wyścig 1-1,5h

W sumie masz rację Nervus:) Przy szybkim zużyciu wypadnie 6 pit stopów a jeśli symulujemy wyścig 24h to tych pit stopów powinno być więcej niż 3:) Do tego potwierdzam że w czasie wyscigu 3h pit stop potrafi być upragnionym wypoczynkiem:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nie opłaca się czekać z PIT do samego końca paliwa, lepiej jest zjeżdżać częściej i nie jeździć na zużytych oponach i czekać aż nam zaleją pełny bak.

Edytowane przez jaskiniowiec95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dr-Yogi - tak sobie w pracy rozmyslalem troche, w sumie endurance to podwojne sprawdzenie a dodatkowo i opracowanie strategii, wiec nawet jaki noob jak ja jadac raczej ostroznie i zachowawczo moze sporo sie nauczyc a przy odrobinie szczescia nie byc ostani ;). A jak mowilismy nauka i praktyka :) oraz cierpliwosc sa droga do sukcesu. 

 

Co do PO - 582 to rozumiem limit i kazdy ustawia fure jak chce, przed wyscigiem pojawi sie jeszcze info odnosnie zuzycia oraz dopuszczonych opon?

MagEllan wartości PO są wartościami wyjściowymi bez zmiany oleju. Auta są zbliżone osiągami , tylko Vetta wyraznie odstaje . W moim zamyśle nie będzie ograniczenia PO bo chodzi o to by każde auto pokazało w pełni swój potencjał. Z tego co kojarzę (może się mylę ?) w prawdziwym LM auta z każdej klasy mają jakieś widełki w temacie moc/masa. Nie ma tak że wszystkie auta mają taki sam limit. W tym roku chyba Nissan LMP1 miał mieć ponad 1000km a przez jakąś awarię wyszło około 600km?? Mogę się mylić ;)

Także wybieramy autko , zmieniamy olej (polecam)  i ciśniemy ile fabryka dała :)

Ostateczne testy dziś wieczorem , wszystkich chętnych zapraszam około 22:) 

Zużycie jest jeszcze kwestią otwarta , będzie czad :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instaluję się dzisiaj na treningu, ale co do auta to odpowiem chyba wieczorem. :biggrin: 

 

 

PS.: Pytanie istotne czy motamy coś ze zmianą opon czy zostają tylko WT?

Edytowane przez WRL_CATANI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instaluję się dzisiaj na treningu, ale co do auta to odpowiem chyba wieczorem. :biggrin:

 

Pytanie istotne czy motamy coś ze zmianą opon czy zostają tylko WT?

Tak jak pisałem wcześniej , dzisiaj ztestujemy opony WM i zobaczymy co i jak.  Jeśli chodzi o strategie to i tak głównym czynnikiem zjazdu do pit bedzie paliwo więc oponami tutaj nie zawalczymy. Trzeba tylko sprawdzić czy na WM będzie się lepiej i bezpieczniej prowadzić czy szybciej ale i trudniej :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tamtej epoki jest jeszcze cobra daytona ,alfa tz2 ,i ferrari 250 gto wiem ze sa duzo slabsze ale z epoki  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laker, Laker , ciągle licze na Ciebie. Wez coś wykombinuj proszę :) Urlop , zwolnienie lekarskie .....w ostateczności w stylu ''uciekającej panny młodej'' śmignij przez okno :) Może gdybyśmy trochę pozniej zaczeli to byś się wyrobił ??? Wez coś wykombinuj , jesteś miszczem w takich akcjach przecież :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że wezmę Corvette:

 

1. dr-Yogi, Jaguar XJ13'66

2. MagEllan, Jaguar XJ13'66

3. Nervus_PL, Ferrari 330 p4'67

4. Jaskiniowiec, Ferrari 330 p4'67

5. WRL_CATANI, Chevrolet Corvette Z06(c2) Race Car'63 (chyba że mogę wziąść Dżaguara Chrome Linea/tak dla rozróżnienia/  :biggrin:-zdecydowanie wolę widok z kokpitu do takich zmagań długodystansowych, a Chevi to tylko standard)

6.

Edytowane przez WRL_CATANI
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. WRL_CATANI, Chevrolet Corvette Z06(c2) Race Car'63 (chyba że mogę wziąść Dżaguara Chrome Linea/tak dla rozróżnienia/ -zdecydowanie wolę widok z kokpitu do takich zmagań długodystansowych, a Chevi to tylko standard)[/background][/size][/font][/color]

6.

Wybór aut jest dowolny Zawsze celujemy w różnorodność, ale pięknych Jaguarów nigdy za wiele. Ja biorę Ferrari, bo mój drugi typ Ford zbyt często chciał mnie zabić, a Jagów będzie już kilka. Tak czy inaczej będzie grubo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wsiadam do Forda GT40 ;)

Edytowane przez swietym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny trening śmigneliśmy właśnie :) Autka są tak wkręcające że zupełnie zapomniałem o ''bakaniu'':) To co będzie kluczowe w sobotę to koncentracja:)!! Różnice w czasach stają sie nie ważne jak wypadasz w piasek lub gorzej , przydzwaniasz w bandę :) KONCENTRACJA .....oby starczyło na 3h:) 

 

Do soboty Panowie:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie sie jezdzi. Pytanie tylko na jakich kapciach wkoncu jedziemy?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie sie jezdzi. Pytanie tylko na jakich kapciach wkoncu jedziemy? ;)

 

Wczoraj jezdzilismy na WM i jesli sie nie myle, to chyba na tych. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jezdzilismy na WM i jesli sie nie myle, to chyba na tych.

Potwierdzam:)) WM:))

Zuzycie : szybkie ...Potwierdzam:))

ABS....jaki ABS;)) no ABS Potwierdzam:))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista startowa:


 


1. dr-Yogi, Jaguar XJ13 '66


2. MagEllan, Jaguar XJ13 '66 Chrome Line


3. Nervus_PL, Ferrari 330 p4 '67


4. Jaskiniowiec, Ferrari 330 p4 '67


5. WRL_CATANI, Jaguar XJ13 '66 Chrome Line


6. buggarek, Ford GT40 Race Car '69


7.


 


PS.: Nie ociągać się tylko zapisywać!!


  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla stalych zalogantow jako osoba ze znikoma praktyka moge jezdzic zachowawczo i przedwczesnie hamowac. 

Wczorajszy trening bardzo mily, nawet nie poczulem gdzie mi czas zlecial.... dobrze ze mam w miare elastyczny czas pracy bo dzis wstac to mi sie nie chcialo. 

Ogolnie nastawiam sie na walke z wozem torem i chce przetestowac wytrzymalosc, nauczyc planowac stategie. 

Dzis przerwa a jutro widzimy sie na torze :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki Yogi za zaproszenie. Z wielką chęcią pojadę. Może ktoś mi pożyczyć jakieś auto bo nie mam żadnego z tych za 20mln?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jednego Jagga za 20mln ale tez mam wrazenie ze w GT6 nie da sie uzyczac aut powyzej 1mln??

Rozwiazaniem jest Chaparral 2D jest sporo tanszy i latwo mozna uzbierac, moze taka opcja ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaguara można gdzieś wgrać. Nie wiem czy nie w zawodach na Sierra?

 

Była sezonówka zawody w wyprzedzaniu, może jechałeś lukasz?

Edytowane przez jaskiniowiec95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym ew. pojechać Fordem GT40 Mark I 15th Anniversary Edition '66? On ma 530 PO. A jeśli nie, to pojadę Chaparral'em 2D '67.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym ew. pojechać Fordem GT40 Mark I 15th Anniversary Edition '66? On ma 530 PO. A jeśli nie, to pojadę Chaparral'em 2D '67.

530PO to trochę mało chyba będzie , szczególnie w porównaniu do 606PO Chaparrala 2D:)  Bierz co chcesz:)

Pokój postawię KLUBOWY ale otwarty chyba bo np. Yankez nie jest klubowiczem GTbN , chyba ?? Ewentualnie niech się zgłosi na forum , Nervus wyśle Mu zapke i będzie git:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam sraczke musialem sie urwac z roboty bo przy pierdnieciu roznosilem zarazki a kiedy wy te lemansy jedziecie ? Czy to nie przypadkiem dzis?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×