Skocz do zawartości
NERVUS_PL

GT by Night - Endurance ***Zapraszam wszystkich chętnych***

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie udało mi się wczoraj pojawić na treningu. Rozumiem że coś jechaliście? :) Jakie BL mieliście? Muszę dziś coś potrenować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to i ja będę bo jutro mam zakazany czwartek :biggrin:
Pewnie pojawię się około 20.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne ściganko wczoraj się odbyło. Auta jada po tym torze jak natchnione:) Szybkościowo , najlepsza jest faktycznie RX7. Jednak za największymi osiąganymi prędkościami idzie też niebezpieczeństwo. Zdecydowanie najłatwiej w tym aucie o babola:) Wczoraj średnie moje czasy w kilku przejazdach kilkoma autami to 9,20 min. a w RX7 wychaczyłem 10min.:)

Oczywiście tylko dla tego że byłem nie ostrożny bo w tym aucie trzeba wyjątkowo uważać.  Osobiście zastanawiam się nad 3 autami : Toyota Celica, Arta Garayia 2003r, Subaru Cusco Advan FR . To z napędem 4x4 jest szybsze ale jakoś mi nie podpasowało;) 

Wczoraj jezdziliśmy w 5:) Jak się stawi reszta chętnych to możemy mieć komplet :P  A tak serio to chyba z 10 osób będzie:)

 

Nervus , jak z Tobą w tą sobotę ?? Mam nadzieję że już po cichu masz jakieś autko upatrzone i powalczymy sobie na Nurbie. To byłby epicki pojedynek , już go widzę oczyma wyobrazni:) Biorąc pod uwagę Nasze ostatnie zmagania to zabawa murowana:)

 

Wieczorem Panowie trzeba SPA poćwiczyć i okiełznać te gigantyczne prędkości :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  , ale potem chętnie zwolnię  na godzinkę , dwie w GT300 :biggrin:

 

Do zobaczenia , brum :pooh_lol:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wczoraj nie mogłem dołączyć, ale przed chwilą pojeździłem każdym autem po MP. Naprawdę szkoda, że nie jedziemy tego toru. 

Zrobiłem po 2-3 okr każdym i bez wątpienia Celica jest najszybsza(czas okr.), a dodatkowo łatwa w prowadzeniu. Najlepszym autem jednak dla mnie jest Garaya, super w prowadzeniu, szybka na prostej i ma najlepszy z wyścigowych aut widok z kabiny. Rx7 jest najszybsza na prostej a jednocześnie najstabilniejsza, ani razu nie straciłem trakcji. Jest trochę podsterowna, ale na pewno tym autem najłatwiej będzie wyprzedzać jak i uniknąć wyprzedzania. Super się prowadzi się BRZ j Impreza 4x4, niby masa na przodzie a nie są w ogóle podsterowne. Imprezą z ustawieniem 10:90 jeździ się jak rwd ;) ale na deszczu jak i po utracie kontroli będzie dużo łatwiej.

Poniżej czasy podglądowe bo to tylko ok 3 okr. i prędkości max:

Celica - 2:15,3   246 km/h
Garaya - 2:15,5  252 km/h
Rx7 - 2:15,7  254 km/h
Subaru BRZ - 2:15,9 247 km/h
Subaru Impreza 2:15,9(10:90 rozkład) 246 km/h
Lexus IS - 2:17,6 242 km/h
Toyota MR - 2:17,6 242 km/h
Nissan Silvia - 2:20,xxx 246 km/h 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne ściganko wczoraj się odbyło. Auta jada po tym torze jak natchnione:) Szybkościowo , najlepsza jest faktycznie RX7. Jednak za największymi osiąganymi prędkościami idzie też niebezpieczeństwo. Zdecydowanie najłatwiej w tym aucie o babola:) Wczoraj średnie moje czasy w kilku przejazdach kilkoma autami to 9,20 min. a w RX7 wychaczyłem 10min.:)

Oczywiście tylko dla tego że byłem nie ostrożny bo w tym aucie trzeba wyjątkowo uważać. Osobiście zastanawiam się nad 3 autami : Toyota Celica, Arta Garayia 2003r, Subaru Cusco Advan FR . To z napędem 4x4 jest szybsze ale jakoś mi nie podpasowało;)

Wczoraj jezdziliśmy w 5:) Jak się stawi reszta chętnych to możemy mieć komplet :P A tak serio to chyba z 10 osób będzie:)

Nervus , jak z Tobą w tą sobotę ?? Mam nadzieję że już po cichu masz jakieś autko upatrzone i powalczymy sobie na Nurbie. To byłby epicki pojedynek , już go widzę oczyma wyobrazni:) Biorąc pod uwagę Nasze ostatnie zmagania to zabawa murowana:)

Wieczorem Panowie trzeba SPA poćwiczyć i okiełznać te gigantyczne prędkości :biggrin::biggrin::biggrin: , ale potem chętnie zwolnię na godzinkę , dwie w GT300 :biggrin:

Do zobaczenia , brum :pooh_lol:

Nie miałem czasu na trening, ale dzisiaj chyba się skuszę. Co do soboty, to chętnie się pojawię. Chyba, że coś wypadnie. Nie testowałem, ale pasuje mi z wyglądu Arta
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na pewno biorę Garaiye tylko że Base Model aby mieć białą furę z numerkiem ;)

Z tego co na Madrycie się nim i Arta przejechałem, to nie widziałem żadnych różnic. Czasy dokładnie takie same robiłem.

Mam wrażenie że w GT5 ten samochód był bardziej narywisty, nadsterowny. A tutaj jest spokojny i przyklejony do asfaltu nawet na oponach SM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja brz albo subaru 4x4

wczoraj fajnie i jak zawsze tu trzeba wpaść w trans i jechać swoje tempo nie odnosząc sie do innych i starać się nie popełnić błędu.

 

pozdro

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 99% Subaru Impreza Base Model ale dzisiaj sprawdzę jeszcze Subaru BRZ Base Model


A jeszcze istotna rzecz co z oponami na deszcz ??, bo rozumiem że pogoda będzie zmienna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już tyle pisać o tym endurance bo...bo się skuszę :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skus sie , skus:) Bedzie E.P.I.C.K.O.... P.ela:)

Opony na deszcz...WD lub KM , kurcze wczoraj nie padalo , dzis sprawdzimy:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie z tymi base modelami. Dobrze, że są w grze i tyle, ale przecież te malowania zespołowe w gt300 są świetne. Rozumiem wybrać base jeśli będzie kilku chętnych na jedno auto, ale tu mamy sporo świetnych aut. Liczę, że zobaczę po jednym zespołowym aucie z wszystkich oprócz Nissana.

Ja wybieram toyote MR-S teamowy, nie base model. hehe

Dokładnie Pela dawaj, jeśli nie cały to chociaż pojedziesz ile dasz radę. 

Yogi, chyba chodziło Ci o wyścigowe pośrednie?

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pela to jest coś ! Jak na Brands Hatchu miałem 2 okr. straty do lakera goniłem go jak szalony przez kilkadziesiąt okrążeń i na prostej startowej przegrałem tylko o zderzak :biggrin: To był :banana: na twarzy po takim mega ściganku. Na takim dystansie wszystko jest możliwe. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, o której godzinie w końcu w tę sobotę? Jakie są dokładnie kryteria wyboru aut?

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór prosty, bierzesz auto jakie chcesz z gt300. Na poprzedniej stronie podałem prawie wszystkie, brakuje tylko Imprezy RWD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy o 22 zaczeli kwali, to skusiłbym się, ale 00:00 u mnie nie przejdzie druga polowka ma czesto w niedziele na 7 do roboty i mi nie wybaczy 3 rano:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaski, odpal w piatek liste starowa:) Pora abys zgarnal kilka lajkow:)

Oby jak najwiecej:)

Niezdecydowani , nie wymiekac prosze. Mam nadzieje ze strach Was nie oblecial;) Mighty Yogi Ba Bu pozamiata:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny i chyba wybiorę RX7.Cokolwiek nie testowalem Toyoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyśmy polecieli w 10ciu było by la optimal :biggrin: ale jak będzie 5 też pojadę :woot:

Ale jestem nakręcony na trening dzisiejszy.

Edytowane przez WRL_CATANI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wziąłem urlop w piątek żeby się odpowiednio przygotować do weekendu wyścigowego. Ahh co to będą za emocje. W czwartek trenuje do rana , w piątek , sen trening jedzenie , trening , trening trening, kolacja , trening , wyścig i trening do rana:) W sobote pobudka jak się wyśpię , śniadanie i trening trening trening , obiad , trening trening trening , kolacja , wyścig i na koniec strzelanie do rana, a w niedziele ......trening:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np Yogi :pooh_lol: :crazy:

Wiesz że to nie daje równych szans wszystkim :superstition:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×