Skocz do zawartości
NERVUS_PL

GT by Night - Endurance ***Zapraszam wszystkich chętnych***

Rekomendowane odpowiedzi

To jest też właśnie to o czym mówił Catani jak zdecydowali z Gustawem, że na każdy wyścig  jedno takie same auto. Każdy miał taki sam sprzęt, nie ma różnicy w osiągach a z możliwością wyboru też nie ma raczej za dużej różnorodności jak większość jedzie i tak najszybszym. Dlatego bardzo podobały mi się dobory aut jak np. w serii TC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe , sie zaczyna :) Rozumiem ze w GT300 sa za duze roznice????
Lexus i Nissan Silvia faktycznie odstaja nie ma musu ich wybierac. A jak ktos ma sentyment do Lexusa to niech bierze Lexusa bo lubi a nie dla wyniku.

Mi zależy  na wygranej i dla tego zeby Was objechac wezme Jakies Subaru lub Celice;)
Chociaz wczoraj kupilem stara Arte . Najtansza i lżejsza  od nowszych. Jeszcze nia nie smigalem wiec kto to wie:) Wyglada i brzmi kozacko:)

I prosze zakonczyc dyskusje na temat jednej marki , sprawiedliwosci , fair play i innych bzdur, ostatnio na topie:( To wyscigi , auta sie roznia i tyle. Jest wolny wybor , kazdy moze wziac najszybsze auto, dla niego:)
Nie wiem z kad hype do RX7, auto zajebiste ale dla mnie wcale nie najszybsze;)

No i na koniec dla fanow wyscigow jednej marki. Pewnie nie dlugo pojedziemy taki event w GTbN ale prosze nie lobbowac o wprowadzenie tej formuly na stale lub w innych eventach. Roznorodnosc i kreatywnosc to sila GTbN i w tym temacie nic sie nie zmieni;)

 

Dodam że kiedyś często jezdziliśmy eventy w stylu : auta drogowe Japońskie z lat 90' vs auta drogowe Europejskie z lat 90' vs Ameryka lata 90' itd . itp. z tuningiem . TAM TO DOPIERO BYŁY RÓŻNICE ale i MEGA FRAJDA z szukania , tuningu i samych wyscigów :thumbsup:  Na takie różnice tez musicie być gotowi za jakiś czas , hehe ;)

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :) witam wszystkich pierwszy raz na tym forum :) widzę że organizujecie fajne wyścigi 3h. Ale frekwa nie dopisuje jak to zwykle bywa. U nas jest narazie 5 osób na fajną serie endurance. Samochody LMP i GT3. Podaje regulamin do zapoznania się. Wszystko pięknie jest zorganizowane a wyścigi co dwa miesiące więc nie będą najprawdopodobniej kolidować z innymi seriami (oby). https://www.icloud.com/pages/AwBWCAESECaDj9hxWgmabxPEt80cVEUaKi2b3ZnIrllc7J-V2RyKrEwYEJPbjHhyIrXEBtrTvHP6D0pYlb2IIMQlaAMCUCAQEEII6Da4VPwRSOZtcgRyanT7VjBEFBB7Dsi49rYcte7PS1#Regulamin_PME

 

 Może będziecie chętni dołączyć. Pozdrawiam Dr Yogi, Jaskiniowca, Piotrasa i Nervusa bo z nimi kilka razy jechałem w Team Challenge i ładnie miotali :biggrin: Fajnie byłoby z wami znowu się pościgać i z innymi kierowcami od Was z forum również. 

tutaj można się zapisać : 

http://www.granturismo.amiga.pl/viewtopic.php?f=31&p=69714&sid=aec852e4c2ab83de993a500fa106bb7c#p69714

Siema Sayan:) Witaj na forum:) Dzięki za zaproszenie. Przejrzałem propozycję i faktycznie jest bardzo skomplikowana i ....podoba mi się :) Widać że celem przewodnim jest jak największy realizm i odwzorowanie weekendu wyścigowego :thumbsup:  Także fajna inicjatywa :biggrin:  Jednak sa pewne minusy. Po pierwsze nie mam zaufania do projektów które mienią się '' Mistrzostwami Polski'' :biggrin:  Niestety przy takim targecie część startujących podchodzi do tematu smiertelnie poważnie i wychodzą chryje po których tracisz zajawkę. Tak w grubym skrócie o tym aspekcie.

Kolejna sprawa to weekendy i godziny startów.  Widziałem tam chyba jakąś 13. Dla mnie to wyklucza starty.  Mój czas na ściganie w GT6 zaczyna się najwcześniej o 21 wieczorem. Inne godziny nie wchodzą w grę . No i na koniec martwi mnie to skomplikowanie. Z jednej strony fajnie że tak realistycznie ale doświadczenie mi mówi że to będzie kłopot. 

W zawodach w których jakiś czas temu brałem udział ( poza GTbN) mega kłopot sprawiało niektórym przejechanie regulaminowo okrążenia formującego a jedyną prośbą było zrobienie 1 kółka pomiarowego a nie dwóch , bo na tyle starczało czasu :whistling:  W związku z tym mam nadzieję że rozumiesz moje obawy Sayan. :biggrin:

 

Jednak pomysł fajny , i gdyby godziny były inne i kaliber zawodów obniżony z ''Mistrzostw Polski'' na ''elitarne ściganie w wyborowym gronie'' to może bym spróbował.

Czy się uda czy nie , dzięki Sayan za zaproszenie :) A gdybyś miał kiedyś niedosyt luznego scigania to wpadaj na treningi lub na wyścig 3h. Jedziemy w ta sobotę , zapraszam:)

 

Gdyby był ktoś chętny na sprawdzenie tych zawodów to dalszą korespondencję w tym temacie proszę kierować już na PW , bezpośrednio do Sayana:)  

Trochę lipa, że Lexus znowu odstaje. Sporo osób wybierze mazdę, to może rx7 cup?

Piotras , jak wezmiesz Lexusa to nie będzie odstawał:) Jak Jaski wezmie Lexusa to będziecie też mieli fajny pojedynek między sobą:) Auto prowadzi się świetnie z tego co pamiętam , wygląda kozacko a w waszych rękach i tak wygra wyścig:)  Jeżeli zależy Ci na wyrównaniu stawki , to to jedyny sposób . ''Najszybciejsi'' kierowcy w słabszej furce:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w GT300 base model to dokładnie takie samo auto jak teamowe.  Lexus nie jest zły, ale traci na prostych, chyba tylko Mr2 jest wolniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomniana MR2 faktycznie na prostej odstaje . Jednak w zakretach smiga jak bolid f3 i ma mega odejscie z niskich biegow. Strasznie fajne auto tylko nie pod ten tor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to witam znow w ekipie wielkiego scigania nie moge odpuscic gt 300 lece z wami jak jest miejsce auto jakie wybieram to lexus weds sport :) mi tam pasuje jakos ta marka pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz znowu Lexusa i po raz czwarty wolnego auta na prostych :) Dla odmiany weź coś przynajmniej z czołówki.

Zedytowałem bo napisałem po raz trzeci, a przypomniała mi się m trójka jeszcze. 

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wezmę Garaiye Base Model, aby móc ze swoim malowaniem i numerkiem pojechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj ochotę na jakieś ostateczne testy i wybór autka :biggrin:  Mam nadzieję że będą chętni na GT?? Pojawię się pewnie koło 21,30 i pierwsze autko które z testuje to ARTA :))))))))

 

Do wieczora:)

 

Czy ktoś oprócz Rholka :thumbsup: , z młodych ścigantów GTbN, podejmie wyzwanie??? Mikael, Falo, Error, Artexx , może byście spróbowali sil w wyścigu 3h??? :biggrin:  :biggrin:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajer :) chetnie z wami pojade w sobote :) z tym ze nurb 24 jest dla mnie torem bardzo dzikim i nawet go jeszcze sie nie nauczylem na pamiec ale wlasnie dlatego chce pojechac zeby go lepiej ogarnac :) pojade z tylu stawki haha moglby ktos mnie dodac do spolecznosci GtBn ? Dzieki i do zobaczenia na torze :) a nie wiecie czy jest jakies audi z kategorii gt300 ? :D moze jakies TT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Sayan , poprosze Nervusa zeby Ci wyslal zapke do klubu. Jesli chodzi o auta to niestety Audi nie ma wersji GT300:( Jest jednak kilka ciekawych furek do wyboru. A co do toru to Kazdy kto choc raz pojedzie Nurba 3h staje sie ekspertem od zielonej petli. Najlepszy sposob by kazdy zakret znac na pamiec , wyrwany ze snu o kazdej porze;) Zamykam oczy i potrafie wyobrazic sobie caly tor , kazdy zakret , od poczatku do samiusienkiego konca:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj ochotę na jakieś ostateczne testy i wybór autka :biggrin:  Mam nadzieję że będą chętni na GT?? Pojawię się pewnie koło 21,30 i pierwsze autko które z testuje to ARTA :))))))))

 

Do wieczora:)

 

Czy ktoś oprócz Rholka :thumbsup: , z młodych ścigantów GTbN, podejmie wyzwanie??? Mikael, Falo, Error, Artexx , może byście spróbowali sil w wyścigu 3h??? :biggrin:  :biggrin:  

Ja dzisiaj też będę. Do zobaczenia na torze :).

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę po wyścigu pośmigałem z Laker, bardziej gadając, ale coś tam jednak pojeździliśmy. Sprawdziłem Nissana i też nie jest tragiczny trochę wolny z niskich prędkości, ale za to całkiem szybki na prostej bo miał ponad 240 pod koniec. Toyotam MR-S też jest fajna trochę nadsterowona, ale wolna i nie przesadzał bym z jej zwinnością. Waży 1125 i na tych zakrętach gdzie można było lecieć bez odjęcia tak samo jechałem Subaru Impreza 4x4. Trochę też ponarzekam na tor :biggrin:  Szkoda, że po raz kolejny to nurb 24, a nie np. ta MP. A jeśli już Nurb, to szkoda, że znowu 24 a nie Nordshleife lub ewentualnie VLN. Nie pamiętam kiedy jechaliśmy coś innego Nurbów :laugh:  oprócz GP, za którym nie przepadam od jakiegoś czasu :sad:  Jeśli sporo ludzi wybierze zróżnicowane auta, to ja mogę wziąć tego MR-S. Laker bierze Subaru Impreza RWD albo RX7, bo mówił, że chciałby teraz dla odmiany coś stabilniejszego(po NSX i R8) i gdybyśmy jechali GT3, to wybrałby teraz BMW.

Edytowane przez piotras3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Piotras , wiedzialem ze nie odposcisz i jeszcze troszke ponarzekaz:) Tym razem na tor;) Nurb jest jaki jest , bo taki jest najlepszy:)

I przekaz Lakerowi ze jesli zaszczyci nas obecnoscia na wyscigu GT3 ktory kiedys sie wydarzy i zechce wybrac cos stabilnego to raczej Merc lub Nissan. BMW stabilne raczej nie jest , troche lagodniejsze od R8. Za to jest szybkie wiec chyba Laker szuka predkosci a nie stabilnosci:)

Pozdro i do wieczora:)

Tak na marginesie......nie moglibyśmy wystartować o 22.00 ??

Jak dla mnie to 22 lub 22,30 byla by optymalna. Nie wiem tylko czy Laker i inni by sie wyrobili:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laker bierze wolne na sobotę więc chyba nie ma tematu z jego strony :biggrin:

PS. Skończyć o 1.00 a o 2.00 czy 3.00 to różnica, inna sprawa że nie chciałbym nadwyrężać cierpliwości i tolerancji mojej żony, wypracowanej od czasów GT 3, Ten sam pokój więc jakiekolwiek hałasy generują problem szczególnie w środku nocy. :pardon:

Edytowane przez WRL_CATANI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×