Skocz do zawartości
SephiroT

Silent Hills

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy zaklepać. Kiedyś obadam

 

Jak ktoś jest wyjątkowym cebulakiem można założyć nowe konto dodać te demo a potem za rok lub dwa zhandlowac za 3 dyszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zapowiadający się horror od lat i kasują? WTF?

Do dema długo się zabierałem i niedawno dopiero ograne. Śmiechu było co nie miara, bo dzieciaki uparcie siedziały i chciały żebym grał, ale oczy zakrywali, albo spuszczali głowy :D

Tylko małżonka twardo patrzyła, bo kocha takie klimaty :)

 

Szkoda i to wielka, bo bardzo się napaliliśmy na tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wieść, że usuwają P.T. zassałem i odpaliłem. Na całe 11 minut, tyle byłem w stanie wytrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zapowiadający się horror od lat i kasują? WTF?

Do dema długo się zabierałem i niedawno dopiero ograne. Śmiechu było co nie miara, bo dzieciaki uparcie siedziały i chciały żebym grał, ale oczy zakrywali, albo spuszczali głowy :biggrin:

Tylko małżonka twardo patrzyła, bo kocha takie klimaty :)

 

Szkoda i to wielka, bo bardzo się napaliliśmy na tą grę.

 

na razie kasują tylko ten teaser z PSS, los gry nie jest znany. Kotaku (z którego między innymi PSSITE bierze newsy) podaje, że stara się od Konami dowiedzieć jaka jest przyszłość SH.

 

Mam nadzieję, że nie porzucą 1. od dawna dobrze rokującego horroru na konsole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odejdą Del Toro i Kojima, albo nawet jeden z nich, to już będzie spora strata.

Najbardziej mnie jarało, że ta dwójka za to się bierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromna szkoda jeżeli to prawda , od czasu Fatal Frame nie byłem taki najarany na horror . Jakaś czarna seria z tym Konami ostatnio oby Snake nie ucierpiał na tym całym zamkeszaniu w tej firmie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda straty ale była to melodia dosyć dalekiej przyszłości więc nie zrobiło to na mnie specjalnego wrażenia, na szczęście na brak horrorów nie ma co narzekać. Niedługo pojawi się np. SOMA która zdaje się będzie świetnym straszydłem.

 

https://www.youtube.com/watch?v=8L0Le3Hx91c#t=181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda straty ale była to melodia dosyć dalekiej przyszłości więc nie zrobiło to na mnie specjalnego wrażenia, na szczęście na brak horrorów nie ma co narzekać. Niedługo pojawi się np. SOMA która zdaje się będzie świetnym straszydłem.

 

https://www.youtube.com/watch?v=8L0Le3Hx91c#t=181

 

Mysle ze SOMA i S.H. (w postaci tego co prezentowal P.T.) to jednak nieco inny klimat.

Pozatym SOMA to indie studio i indie gra (jesli nic sie nie zmienilo) a S.H. mialbyc sygnowany 2 znanymi  nazwiskami.

 

Co nie zmienia faktu ze za gre SOMA trzymam kciuki.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że pewnie nic jeszcze nie mieli poza tym co zrobili na prędce pod P.T. bo gdyby wpompowali już w ten projekt sporo funduszy to by lekką ręką sobie tego nie posłali do piachu. Ja jedynie chciałbym poznać co takiego stało się pomiędzi H.K a Konami że tak nagle wszystko się posypało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że pewnie nic jeszcze nie mieli poza tym co zrobili na prędce pod P.T. bo gdyby wpompowali już w ten projekt sporo funduszy to by lekką ręką sobie tego nie posłali do piachu. Ja jedynie chciałbym poznać co takiego stało się pomiędzi H.K a Konami że tak nagle wszystko się posypało.

 

Zapewne masz racje - ze bylo to demo zlozone na predce - ale przyznaj duzo lepiej tak nakrecic graczy (malym epizodem) nizli jakimis z pupy trailerami ktore do rzeczywistosci maja sie nijak. Tego brakuje w dzisiejszych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak to było demo złożone na prędko, to tym bardziej szkoda całego projektu.

Krótkie demo a pobiło klimatem niejedną pełną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz racje - ze bylo to demo zlozone na predce - ale przyznaj duzo lepiej tak nakrecic graczy (malym epizodem) nizli jakimis z pupy trailerami ktore do rzeczywistosci maja sie nijak. Tego brakuje w dzisiejszych czasach.

Zgodzę się po całości, przy PT bawiłem się przednio, chyba pierwszy raz w życiu na głos wrzasnąłem kiedy wyskoczyła mi ta zjawa. Raczej chodzi mi bardziej o to że gra padła ofiarą modnych ostatnio zbyt wczesnych zapowiedzi bo czysto spekulując jeśli by nie doszło do skasowania prac nad SH to pewnie prędzej niż w 2017 byśmy tego nie zobaczyli. Trzeba było sprawy nie nagłaśniać zanim panowie nie mieli 100 % pewności że wiedzą w którym kierunku idą i że są pewni tego iż chcą dopiąć projekt do końca, a tak pozostał tylko niesmak.

 

PS. Tak mnie jeszcze naszło że jeszcze bym zrozumiał gdyby to był kickstarter albo jakieś niszowe studio, porwali się na zbyt ambitny projek i nie wypaliło, ale jeżeli Pan Kojima firmuje coś swoim nazwiskiem i do współpracy bierze del Torro, do tego reklamuje się sprawę facjatą gościa z Walking Dead, a całe zamieszanie przybiera postać legendarnej marki SH to poprostu nie można tak postąpić.... rozdmuchać nadziei, a potem utopić wszystko w gównie.

Edytowane przez zyga101
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się po całości, przy PT bawiłem się przednio, chyba pierwszy raz w życiu na głos wrzasnąłem kiedy wyskoczyła mi ta zjawa. Raczej chodzi mi bardziej o to że gra padła ofiarą modnych ostatnio zbyt wczesnych zapowiedzi bo czysto spekulując jeśli by nie doszło do skasowania prac nad SH to pewnie prędzej niż w 2017 byśmy tego nie zobaczyli. Trzeba było sprawy nie nagłaśniać zanim panowie nie mieli 100 % pewności że wiedzą w którym kierunku idą i że są pewni tego iż chcą dopiąć projekt do końca, a tak pozostał tylko niesmak.

 

PS. Tak mnie jeszcze naszło że jeszcze bym zrozumiał gdyby to był kickstarter albo jakieś niszowe studio, porwali się na zbyt ambitny projek i nie wypaliło, ale jeżeli Pan Kojima firmuje coś swoim nazwiskiem i do współpracy bierze del Torro, do tego reklamuje się sprawę facjatą gościa z Walking Dead, a całe zamieszanie przybiera postać legendarnej marki SH to poprostu nie można tak postąpić.... rozdmuchać nadziei, a potem utopić wszystko w gównie.

 

Zbyt wczesne zapowiedzi moga miec dwie postawy:

1. wydawca chce rozbudzac hajp, a spece od marketingu chca sie wykazac. 

2. Tworca/Tworcy majacy jakis pomysl (ktore moze ewoluowac) chca sie nim podzielic 

W tym wypadku wroze z fusow ze jednak bardziej moglo chodzic o to drugie. Ale jak piszesz nie bylo zabezpieczonego budzetu i sprawa sie rypla, albo poszlo o inne przepychanki. Niewazne co sie stalo jaki jest efekt wiemy. 

Pracujac w projektach zwiazanych z oprogramowaniem widzialem sytuacje w ktorej ktos utopil kupe kasy, umowy odrobinke sie zmienialy i po roku okazywalo sie ze jednak taniej bylo projekt ubic i zamknac nizli dokonczyc, mimo wtopionej kasy - bo komus tak wyszlo z bilansu. 

 

SOMA tez byla naglosniona dosc wczesnie, i powiem ze to za co cenie Frictional Games ze poki co sa niezalezni. Nie wiem czy przy SOMA wspierali sie i szukali inwestorow czy calosc pokryja z tego co zarobili na Prenumbrze i Amnezji. Wolalbym aby pozostali niezalezni i robili swoje. Juz Amnezja pokazywala ze indie nie znaczy pixel/retro/idz w prawo i strzelaj. Tylko ze mozna zorbic cos wiecej, co moze nie wyglada jak Crysis ale graficznie jest OK oraz ma klimat. 

 

Prawdy sie nie dowiemy pewnie nigdy o co poszlo i dlaczego.

A pomimo calego niesmaku, wole spojrzec z tej jasnej strony P.T. zostalo wydane, mozna do niego wrocic, pozostal namacalny slad po tym ze ktos chcial zrobic cos fajnego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jeszcze kiedys przyjdzie nam zagrac w dobrego SH....jak sobie odpalilmy SH1, 2 bądź 3 ;)

nie wierze, że gra kiedykolwiek powstanie, a jak zwykle zrobili tylko gigantyczne nadzieje, szkoda slow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra może powstać, bo kasa musi się zgadzać. Tylko nie koniecznie będzie tym, czego oczekujemy i czym naostrzyliśmy sobie zęby po demie P.T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po przejściu dema usunąłem, ale pobieram jeszcze raz. Lepiej to mieć dla potomnych, będzie kiedyś warte więcej niż obrazy Van Gogha :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×