Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi sie grac jedna postacia, a Ty piszesz o trzech .. zreszta jedna skasowalem ... a caly set zebralem za 3 wyjcia na Crote, bo tylko tyle razy mnie tam widziano .. ot co :P Inni musza farmic tygodniami i nic ... :P

 

To masz szczęście, ja należę do tej grupy co musi farmić tygodniami  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wszystkim ręcę opadły i dlatego nikt nie pisze, ale w takim razie ja wrzucę. Xur trolluje mocno. Widocznie nie co tydzień może być sensowna oferta.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Land Beyond ...   :blink:  Znowu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje dobrze, niech daje śmieci, jak już pisałem, żadnych ale to żadnych broni ten gad nie powinien dawać (możecie mnie teraz pojechać, mimo, że nie miałem ica a xsur dał go w zeszłym tygodniu byłem bardzo wkurzony na to).

Xsur powinien mieć tylko telemetry i upgrejdy do broni i tyle w temacie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ta gra byla inaczej zaprogramowana to bym się z toba zgodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ta gra byla inaczej zaprogramowana to bym się z toba zgodził.

Ale nie jest, ja też mogę ponarzekać bo po 2 miesiącach grania i rajdowania dostałem dopiero swoja pierwszą dobrą broń.

Vexa dostałem na dzień przed wyjściem dlc, ica w ogóle nie miałem, fatebringera dostałem dopiero w tym tygodniu.

Mimo to uważam, że xsur zabija sens gry dając najlepsze bronie, brakuje tego by dał np. gjalahorna  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z egzotykami jest taki problem, że poza pvp (vex, TLW, suros) są one bez sensu i się ich nie używa. Osobiście na pve noszę

primary: dowolny legendarny

secindary: ice breaker jak trzeba chessować w innych przypadkach black hammer

heavy: gjallarhorn ewentualnie hunger of crota jeśli IB jest potrzebny 

innych broni praktycznie w ogóle nie używam (nie licząc żywiołów z nightfalli)

 

jak nie miałem gjalla to nosiłem często hawkmoon'a bo to fajna broń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jest, ja też mogę ponarzekać bo po 2 miesiącach grania i rajdowania dostałem dopiero swoja pierwszą dobrą broń.

Vexa dostałem na dzień przed wyjściem dlc, ica w ogóle nie miałem, fatebringera dostałem dopiero w tym tygodniu.

Mimo to uważam, że xsur zabija sens gry dając najlepsze bronie, brakuje tego by dał np. gjalahorna  

Widzisz, a ja z kolei nie mam VEXa, Atheona, Fatebringera, Gjalahorna, a z nowego rajdu mam tylko Light of the Abbys. Gram sporo i bardzo się ucieszyłem, że Xur miał Icebreakera, bo jego też mi brakowało. Ostatnio drop był dla mnie łaskawy tylko raz, kiedy z Weekly wypadły mi Don't Touch Me do solowania pierwszej części rajdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drop jest losowy nie łaskawy, na egzotyka w tygodniu masz wiele szans:

1x nightfall, 3x vog (szkrzynka przy gorgonach, 2xatheon), 3x crota (spiewak, 2xcrota) co w sumie daje 7 szans na egzotyk dla jednej postaci, zakładając, że masz 3 postacie masz 21 szans na egzotyk co tydzień (egzotycznych broni jest 24 sztuki). Dodatkowo szansa na egzotyk z legendarnych endagramów oraz z pvp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z egzotykami jest taki problem, że poza pvp (vex, TLW, suros) są one bez sensu i się ich nie używa. Osobiście na pve noszę

primary: dowolny legendarny

secindary: ice breaker jak trzeba chessować w innych przypadkach black hammer

heavy: gjallarhorn ewentualnie hunger of crota jeśli IB jest potrzebny 

innych broni praktycznie w ogóle nie używam (nie licząc żywiołów z nightfalli)

 

jak nie miałem gjalla to nosiłem często hawkmoon'a bo to fajna broń :)

Ja używam mało egzotyków na pve, ale i vexem i surosem idzie zagrać na vogu czy crocie, ja często i gęsto grałem na poszczególnych etapach rajdów właśnie tymi broniami i uważam, że dają rade.

Od wtorku no już w zasadzie poszły w odstawkę bo fate rządzi teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jest, ja też mogę ponarzekać bo po 2 miesiącach grania i rajdowania dostałem dopiero swoja pierwszą dobrą broń.

Vexa dostałem na dzień przed wyjściem dlc, ica w ogóle nie miałem, fatebringera dostałem dopiero w tym tygodniu.

Mimo to uważam, że xsur zabija sens gry dając najlepsze bronie, brakuje tego by dał np. gjalahorna

ja też się zgadzam ,ze Xsur nie powinien sprzedawać zadnych broni i można powiedzieć ,że tydzien temu IB stracił swoją egzotyczność.

ps.ja już grałem kilkadziesiąt rajdów na hardzie ,a od stycznia gram trzema postaciami i Vex'a nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich broni powinno nie być, ale tez gra powinna być inaczej napisana, by nie trzeba bylo bic z jakiejś skarpy (nexus, prist), przedpokoju (summoning, omnigul) etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xur na dziś:

 

Edytowane przez malyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli znowu bieda... liczyłem na heavy ammo chociaż  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za brak Heavy ammo powinno się Xura rozstrzelać. :]

 

P.S. Rękawice dla hunter'a (jak ktoś nim gra) przynajmniej przyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy u Xura to też chyba losowa sprawa. Wcześniej sprzedawali icebreakera a teraz dali upgrade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekawice dla huntera super na pierwszy etap "crota's end".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie może, czy kiedykolwiek był upgrade do hawkmoona?  Bo coś nie mogę na niego trafić  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko jak jest do kupienia u Xura upgrade do Ice Breakera to polega to na czym, że upgraduje tylko damage i  to w miejscu gdzie jest wymagany exotic shard, czy jak w moim przypadku jak brakuje mi dwóch ostatnich upgradów damage  to poprawi przedostatni, czy  co innego poprawia. Pytam bo nie kupowałem nigdy u niego upgradu i nie wiem czego sie spodziewać, czy w ogóle się to opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sLk chyba w zeszły piątek był.

 

@Ragnarok Upgrade polega na wydaniu 7k glimera + 1 shard co skutkuje podbiciem maksymalnych obrażeń broni z 300 na 331 oraz jej "resetem" (trzeba na nowo ją rzeźbić)

Edytowane przez bileczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko jak jest do kupienia u Xura upgrade do Ice Breakera to polega to na czym, że upgraduje tylko damage i  to w miejscu gdzie jest wymagany exotic shard, czy jak w moim przypadku jak brakuje mi dwóch ostatnich upgradów damage  to poprawi przedostatni, czy  co innego poprawia. Pytam bo nie kupowałem nigdy u niego upgradu i nie wiem czego sie spodziewać, czy w ogóle się to opłaca.

 Upgraduje dmg ale resetuje wszystkie perki. Musisz rozwijać broń od początku.  Czyli bazowy dmg masz większy niż wymaksowany przed upgradem, ale wszystkie perki musisz wbijać od nowa. 

@sLk chyba w zeszły piątek był.

Właśnie Last word był tak samo jak w tym. A hawkmoona nie widziałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×