Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep M$ przez PC to tragedia. 

 

Nawet sobie konto założyłem i poszperałem. np chciałem "kupić" coś za free

 

Czy tam w ogóle jest takie coś jak lista zakupionych pozycji? Tylko jak 2 raz wchodzę w wyszperany po 5 min towar to mam info że zakupiono i kiedy

 

W innym miejscu jak chciałem coś dodać to każą mi coś konfigurować, dodawać nr telefonu. JPDL ja chcę tylko coś za darmo zaklepac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep M$'a jest niestety chaotyczny, więc trzeba się po prostu przyzwyczaić.

A jeśli chcesz brać Xone'a tylko z uwagi na FM6 i FH2, to popatrz też na inne nadchodzący ex'y na jednej i drugiej platformie..

W sumie jest ori, sunset i pewnie parę innych też by się znalazło. Edytowane przez ardek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sklep M$ przez PC to tragedia.

 

Kwestia przyzwyczajenia. Ja akurat sobie chwalę. Po początkowej konfiguracji konta, zabezpieczeniu i dodaniu paypala jako głównego środka płatniczego teraz tylko wchodzę, klikam i już się instaluje na konsoli.

Tymczasem na PS4 musiałbym dodać kartę (bo chyba tylko bardzo lekkomyślny człowiek nie usuwa jej po każdych zakupach), wpisać parę rubryczek i modlić się żeby przeszło. Potem wyklikać jeszcze parę ekranów lagujących jak k... mać. Kupić, czekać chwilę na przetworzenie, dodać do kolejki, zaznaczyć w kolejce, że chcę ściągnąć na PS4 i znowu się pomodlić żeby nie szło 1kb/s.

Trochę ubarwiłem, ale wiadomo o co chodzi.

 

Rozumiem, że jak mówimy o sklepie X0 to mamy na myśli tą stronę:

 

http://www.xbox.com/pl-PL/games/xbox-one?xr=shellnav

 

Jadąc w dół i pomijając promocje mamy bardzo ładnie wyszczególnione gatunkowo gry. Po wejściu w daną pozycję mamy od razu jej centrum z osiągnięciami, filmami, screenshotami, dlc, tapetami itp, itd.

 

 

Nie wiem co tu się może nie podobać :) Chyba taki mały hejcik dla samej zasady żeby był, c'nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A listę zakupionych, można sobie sprawdzić po wejściu w szczegóły konta - prawy górny róg, klikamy swój nick i "Wyświetl konto"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się nie chce bawić w karty, to idealnym wyjściem są zdrapki, i jeszcze można przyoszczędzić parę złotych, zdrapki 50 zł na xbl są tańsze niż 50 zł na psn.

Sklepik na xo jest gorzej "poukładany" niż ten u sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepik na Xbox to akurat jest porażka po całości. Ciekawe czy win 10 coś zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę tak dla sportu aby zobaczyć jak to działa kupić coś za darmo w sklepiku

 

I tak że cena zero woła ode mnie nr karty kredytowej

 

 

Bezpłatne

Brak ważnych opcji płatności.
Zmień opcje płatności
 
 
a potem
 
Dodaj Nową Kartę

 

ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przeglądanie sklepu i szukanie czegoś co może nas zainteresować, to pod względem przejrzystości i ergonomii PS Store zjada sklepik M$ na śniadanie. Jednakże sklepik M$ przez przeglądarkę nie wygląda najgorzej, można się przyzwyczaić i płynnie po nim się poruszać. Gorzej wygląda sklepik z poziomu konsoli, bo to to już jakiś ponury żart.  A co do rozterek TR czy Uncharted, korytarzowości, zbieractwa itd. to Uncharted mnie trochę nudził po pewnym czasie właśnie korytarzami i głupimi przeciwnikami jak płonące głowy, bodajże w U3, to i TR już nie był tym czym kiedyś (wspomniane wcześniej przez kogoś już zagadki), a zwykłą zręcznościówką. Mnie by bawił klimat tych gier (bo fabularnie to naprawdę fajne tytuły) w charakterze poruszania się, rozbudowania itp. tak jak ma to miejsce w AC: Black Flag (nad którym się spuszczam od czasu kupienia XO i mnie zachwyca ten tytuł, a pamiętam jak zlewałem propozycje wymian na tą grę na PS4, niesłusznie całkiem) z połączeniem zagadek jak w Sherlocku Holmes'ie lub w starych TR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.techtimes.com/articles/70694/20150723/playstation-4-vs-xbox-one-which-console-has-the-best-exclusive-games.htm

 

PlayStation 4 vs. Xbox One: Which Console Has The Best Exclusive Games?

 

Zdecydowane zwycięstwo Sony ... w japońszczyźnie, indorach i DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę tak dla sportu aby zobaczyć jak to działa kupić coś za darmo w sklepiku

 

I tak że cena zero woła ode mnie nr karty kredytowej

 

 

ehhh

Trzeba jeszcze raz uzupelnic dane w koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, ale dla dzieci może być ciut za trudna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, ale dla dzieci może być ciut za trudna :)

 

Ostatnio moja 6-letnia córka chciała pograć w So Many Me, no to dałem jej pada, wytłumaczyłem sterowanie i patrzę jak sobie radzi, generalnie nie jest źle, ale w momencie kiedy miała już sterować kilkoma zielonymi stworkami to zaczęły się schody, niemniej jest strasznie zawzięta :laugh:

 

Ostatnio powiedziała że chce Kinecta i Just Dance 2015  :P

Teraz nie wiem czy kupić Kinecta do XO czy może używkę X360 + Kinect, cenowo wyjdzie to samo a na dzień dzisiejszy jest tam dużo większa biblioteka gier na Kinecta.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bullet podrzuć na pm maila to wyślę fote, bo nie chce mi się kodu klepać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bullet podrzuć na pm maila to wyślę fote, bo nie chce mi się kodu klepać

 

Poszło PW, z góry serdecznie dziękuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co lepiej zainwestować na początek przygody z XBoxem? Halo Szef Kuchni Kolekcja czy Forza Horizon? Nie jestem wielkim miłośnikiem strzelanek i ścigałek, ale jeżeli gra jest wciągająca, to z chęcią przysiądę. Troszeczkę bardziej skłaniam się w stronę pierwszej pozycji, bo to jednak aż 4 gry (kotlety, ale nie dla mnie) i podobno dobra historia, a to bardzo cenię. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz FH2 lepiej sie bedziesz bawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem ścigałek, a od FH2 nie mogę się oderwać. Halo jeszcze nawet nie odpaliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co lepiej zainwestować na początek przygody z XBoxem? Halo Szef Kuchni Kolekcja czy Forza Horizon? Nie jestem wielkim miłośnikiem strzelanek i ścigałek, ale jeżeli gra jest wciągająca, to z chęcią przysiądę. Troszeczkę bardziej skłaniam się w stronę pierwszej pozycji, bo to jednak aż 4 gry (kotlety, ale nie dla mnie) i podobno dobra historia, a to bardzo cenię. 

 

Bierz Halo, tylko zacznij grać od razu od 2 części bo jest najlepsza (fabułę pierwszej części poznasz z wiki i po kłopocie). Jedynkę można zrobić później bo jest trochę archaiczna. Za to dwójka to jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek powstały. Prawdziwa legenda. W dodatku zremasterowana do tego stopnia, że nawet filmy na enginie gry zastąpiono super renderami. Nowe tekstury, nowe modele. Wygląda lepiej niż nie jedna gra pisana na obecną generację.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie męczę pierwszą część halo. Mam świadomość,że jest to gra z pierwszego xboxa, widać to i czuć.  Oby w dalsze części grało się lepiej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne odczucia po zagraniu w remastera na x360, minęło 1/4 gry i skończyłem na 4 części. Genialna seria /saga. Daj jej szansę to się nie zawiedziesz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×