Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak jak ktoś klepie w kółko, że X jest wspaniały, a PS to syf to radzę omijać szerokim łukiem. Dopóki nie będziesz posiadał dwóch konsol to tak naprawdę nie poznasz co szwankuje, a gdzie są plusy. Jak już mówiłem, lepiej skupić się na jednej konsoli i tam marnować swój wolny czas, ale to moje zdanie.

Nic dodac nic ujac.

 

Obie konsole sa syfne i PC MASTER RACE.

A prawda jest taka ze :

Jesli ktos ma xboxa to jedzie na ps

Jesli ktos ma ps to jedzie na xb

Jesli ktos ma dwie konsole, to jest zadowolony i gra w co chce.

Pozatym ile ludzi tyle opini i tego nie zmieni nic.

Ja kupilem boxa rok temu w grudniu razem z MCC tylko po to aby zagrac w bete Halo5.

Mi akurat ten tytul przypasowal w 100%. Premiera byla ile niecaly miesiac temu, a ja juz mam ponad 3 dni (/online) przegrane w halo i  to tylko multi, singla nie tykam.

Z  powodu o ktorym pisze Patryk (brak czasu gry na 2 konsolach skoro przy jednej i tak spedzam 99% wolnego czasu) zdecydowalem sie sprzedac ps4 mojemu chrzesniakowi, bo wiem ze jak mnie najdzie ochota na jakiegos exa od sony to konsole mi pozyczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam obie kąsole i uważam że obie są lipne, chvj nie nexgeny ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam obie kąsole i uważam że obie są lipne, chvj nie nexgeny ;)

Co to kąsola?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świadomi odbiorcy wybierają konsole MS ? Będę czuł się bardzo nie świadomy 

 

Na Xboxie grasz w gry.

 

Na PS4 patrzysz na kurz obrastający obudowę, czekasz aż się coś ściągnie, czekasz jak nie działa PSN, albo jest akurat konserwacja. Czekasz aż się baza odbuduje bo się system źle zamknął. Czekasz też na gry i to latami. Zapowiedziane jeszcze na E3 2013 nadal są w fazie alpha, ale spoko, czekamy. Czekamy też na jakieś rozwojowe FW i nowe funkcje. Czekamy na lepszego pada, lepsze grzybki kupione na ebayu, lepszą baterię w padzie, lepsze triggery. Czekamy na nowe wersje samej konsoli, żeby mniej wyła, mniej się grzała, mniej plastyk strzelał jak się okno w zimie otworzy żeby pokój przewietrzyć. Czekamy na lepsze gry w PS+. Czekamy na lepszy support, na 2 lata gwarancji, na chociażby zasranego twitta jak coś nie działa jak powinno. Czekamy na...

A chwila, już mnie to zmęczyło. Nie lubię czekać ;)

Widzisz, a większość ludzi nie lubi czekać, aż One zainstaluje grę swoim ślimaczym tempem, aby zagrać w najsłabszą technicznie wersje. My na PS4 graliśmy w gry cały rok, wy dostaliscie średnie Halo, wtórną Forzę i kozaczycie. Z przyjemnością będę patrzał jak gry twórców Titanfall, Dead Rising, Ryse, Sunset Overdrive wychodzą jako multiplatfrmy czy exy na PS4. Jak z tego balonika zejdzie powietrze. Kasa MS przestaje mieć znaczenie i gier jak TR już nie kupią. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nieśmiało i bardzo skromnie chcę dać znać, że temat "wojny konsolowe" już istnieje w dziale offtopic.

Minutka szukania :)

 

e nie, czekaj... tam się posty nie nabijają...

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sithman CO!? JAK TO SIE NIE NABIJAJA POSTY, TO NA WUJ TAM PISZE ;)

 

Dobrze, że jest dyskusja. Gdzie jest dyskusja, to mniej dajemy się dymać, a przecież dymać to nasza działka ;] (to się odnosi także  Pań z forum ps3site, a Panowie proszę zdjąć uśmiechy z twarzy)

Może kluczem do wszystkiego jest wypróbowanie obu sprzętów i chyba właśnie na to się zdecyduje, najwyżej odpadnie słabsze ogniwo, dużo na tym nie stracę. 

 

Z tego co pisaliście najbardziej do mnie przemówiła cicha praca sprzętu(pobudki kobity w nocy mimo, że grasz na słuchawkach - bezcenne), kompatybilność wsteczna i EA Access. Cudów nie oczekuje, bo to nie ten przedział cenowy,a PC nie jest sprzętem do grania, to nie dla mnie. Zobaczymy co będzie, jeszcze rozejrzę po premierach i podejmę decyzję.  Dzięki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono tak pierniczysz jak potluczony ze przez chwile myslalem by wcisnac ci lubie to bys poczul sie doceniony za swoje wypociny.. wtorna forza? o ktorej mowisz? 5? horizon? 6? nie rozsmieszaj mnie, tez mialem kiedys takie podejscie do iksa i wiesz co? ps4 poszlo do zyda i katuje xboxa.. skoro juz jestesmy przy wtornych wyscigowkach to sony i ich magiczne haslo 4thefrajers swietnie pokazuje jak to jest  w obozie playstation.. cieszysz sie z zapowiedzianego gran turismo 7? a nie czekaj, toz to bedzie demo i pewnie dopiero w 2017.. skonczy sie kasa u micro? uwazaj by Ci sony wczesniej nie zbankrutowalo..

 

Widzisz, a większość ludzi nie lubi czekać, aż One zainstaluje grę swoim ślimaczym tempem, aby zagrać w najsłabszą technicznie wersje. 

 

widzisz, ja i zapewne duzo wiecej osob woli poczekac 5 min i pozniej cieszyc sie dzialajacym multi :]

 

EOT

 

graqzu obawialem sie tej "slabszej" konsoli po tym smiesznym mocarzu playstation.. oprocz upierdliwego sklepu nic mnie nie denerwuje.. nawet w black opsa lacze sie w chwile moment, gdzie na playstation (nie wiem czy jeszcze sa) byly mega problemy.. mialem ps4 ponad rok i nie zaluje zamiany konsol, baa nie wiem nawet czy horizon i u4 zmieni moje nastawienie do tej firmy.. moze uda mi sie pozyczyc od kogos by nie kupowac poraz drugi tej poteznej machiny.. ;)

Edytowane przez BrzozaLuk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak zostawiając na chwilę ten nietrafiony ból doopy - kto ma pudełko SW: Battlefront? Nie wiem o co chodziło, ale od włożenia płyty do możliwości uruchomienia multi, nie minęła u mnie nawet minuta.. Czyżby jednak się dało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

l41lIt3gyYqCvSLGo.gif

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak zostawiając na chwilę ten nietrafiony ból doopy - kto ma pudełko SW: Battlefront? Nie wiem o co chodziło, ale od włożenia płyty do możliwości uruchomienia multi, nie minęła u mnie nawet minuta.. Czyżby jednak się dało?

Grales 10h (lub nawet minutke) od EA acces?

Jesli tak to: Juz miales cala gre na hd.

Jesli nie to: da sie? da sie..;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem i skasowalem - tego jestem pewien.

 

e nie, wróć - grałem tylko w bete

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wam mówię że zejdzie powietrze z tego balonika. Bo każdy kto miał X360 wie jakie moce przerobowe mają studia MS, a Sony.

To się będzie opierać na Halo, Forzy i Gearsach. Ja mam dość tego zestawu po jednej generacji. Kto te gry wielbi może myśli inaczej. Już pominę że nad Halo i GoW pracują inne studia które raczej będą cieniami poprzednich ekip. Co prawda MS próbuje wydać jakieś inne IP, ale z tymi studiami z łapanki ciężko im będzie wydać jakiegoś killera. Czas pokaże kto miał rację. Install base PS4 zmienia wszystko i niedługo się okaże że polityka MS ma krótkie nogi. Już deal z TR to jakaś wtopa. Nie wiem czy jakiejkolwiek stronie się to będzie opłacać.

Edytowane przez chrono87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wam mówię że zejdzie powietrze z tego balonika. Bo każdy kto miał X360 wie jakie moce przerobowe mają studia MS, a Sony.

To się będzie opierać na Halo, Forzy i Gearsach. Ja mam dość tego zestawu po jednej generacji. Kto te gry wielbi może myśli inaczej. Już pominę że nad Halo i GoW pracują inne studia które raczej będą cieniami poprzednich ekip. Co prawda MS próbuje wydać jakieś inne IP, ale z tymi studiami z łapanki ciężko im będzie wydać jakiegoś killera. Czas pokaże kto miał rację. Install base PS4 zmienia wszystko i niedługo się okaże że polityka MS ma krótkie nogi. Już deal z TR to jakaś wtopa. Nie wiem czy jakiejkolwiek stronie się to będzie opłacać.

 

Nie gram w Halo, Forzę ani Gearsy więc ten argument jest trochę inwalidą ;) Tak samo jak instalacja gier podobno długaśna. Tylko, że zawartość instaluje się podczas ściągania ale tego już nikt nie liczy... bo by się okazało pewnie, że jest krócej niż ten sam proces na PS4.

 

Wydaje ci się, że myślisz przyszłościowo o tej konsoli, ale tak naprawdę skupiasz się na dniu dzisiejszym. Jeśli ja miałbym wróżyć z fusów to przewiduję, że sytuacja odwróci się w końcówce tej generacji, tak jak to miało miejsce z PS3 i X360. Sony goniło, goniło i dogonić nie mogło. W końcu się udało. Ba! Koniec końców wygrali wyścig. Nigdy nie można przewidywać z góry jak potoczy się sprzedaż rok po roku. XO ma teraz świetne momentum poparte super grami i jeszcze lepszymi zapowiedziami na 2016 rok. Prawie podwoili sprzedaż w stosunku rocznym! Słupki będą tylko rosły, a jak Sony nie wyjmie głowy z dupy to może się zdziwić.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie gram w Halo, Forzę ani Gearsy więc ten argument jest trochę inwalidą ;) Tak samo jak instalacja gier podobno długaśna. Tylko, że zawartość instaluje się podczas ściągania ale tego już nikt nie liczy... bo by się okazało pewnie, że jest krócej niż ten sam proces na PS4.

W trybie bez neta i tak długo się instaluje gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi się nigdy długo nie instalowało. Poza tym można grać już po paru procentach. W ogóle ten argument jest jakiś z dupy. Nie wiem czemu o nim rozmawiamy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w Halo, Forzę ani Gearsy więc ten argument jest trochę inwalidą ;)

 

+1. Poza Forzą, również mnie pozostałe gry jakoś nie przekonały do XO, bo Halo:MCC mam, ale nie gram, Gearsami się nie zainteresowałem w ogóle, a Forzę i tak zakupiłem długo po zakupie samej konsoli, więc również uważam, że argument z dupy. Nikt się nie spuszcza nad XO z powodu trzech serii/tytułów. Dla mnie XO prezentuje wyższość pod względem kultury pracy, dostępnych usług, niezawodności, oraz jakości Golda w przeciwieństwie do Plusa. Chrono czy ty sądzisz, że ludzie od lat związani z Sony i wierni ich konsolom, zżyci ze społecznością PS,  nagle wbrew rozsądkowi wybierają konsolę od MS, pomimo, że jest gorsza? Myślisz, że nie wolałbym PS4, że jestem masochistą? Ja zauważam jedną tendencję - chwalą XO osoby, które zakupiły PS4 i się na niej zawiodły. Zauważ, że chyba każdy z nas, kto jest zwolennikiem X-a w tym temacie miał PS4, więc ma porównanie. Zobacz teraz ile osób piszących, że X to gówno, że only PS4 itd. nie miało obu konsol nowej generacji, a swoje wywody opierają na.... no właśnie na czym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dokładnie to samo ☺ dodam że jak miałem ps4 to praktycznie nie grałem w multi natomiast na xbox one praktycznie cały czas gram na multi ☺ Czeski potwierdzi moje słowa ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam obie konsole i jestem happy,gram w to co chce, w exy jednej i drugiej platformy i wywalone mam na wszystko.Dla mnie konsole sluza tylko do grania i z tego czerpie przyjemnosc.Czasem smiac mi sie chce jak ludzie tu na forum przekrzykuja sie ktora lepsza,bo ta ma to a druga tamto jak dzieciaki w przedszkolu

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×