Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt jałowa bo wasze zdanie jest najmojsze ;) niż nasze kwestia wygody... U mnie z córką akku zawsze przydatny

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No fakt jałowa bo wasze zdanie jest najmojsze niż nasze kwestia wygody... U mnie z córką akku zawsze przydatny

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Czytaj uważnie. Jałowa, bo kwestia gustu. Finansowo podobne progi. Dlatego nie widzę sensu się licytować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie, ZłomStation 4 sprzedane. Od razu mi ulżyło, czas wobec tego rozejrzeć się za XONE. Naturalnym krokiem wydaje się dla mnie zakup wersji S, nie ma co się rozdrabniać i brać starego grubaska . I tu mam do Was pytanie - podobno konsola premierę w Polsce już dawno ma za sobą, a wszędzie w internecie tylko te bundle z FIFA 17 i oczywiście w przedsprzedaży. Do tego co sklep to inna data "premiery", np. Sferis podaje 21 Września, a Komputronik 28 Września. Skąd taka sytuacja? Czy znacie może jakieś magiczne miejsce w Polsce, w którym mogę kupić samą eSkę?

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ski zeszły na pniu nawet jak gdzieś dorwiesz to słono przepłacisz, pewnie powyżej ceny sugerowanej. Mimo wszystko poszukałbym grubasa gdzieś w markecie. Bywały promocje nawet za 899. 

 

Np taki Komputronik nawet jak ma w ofercie to nie masz absolutnie żadnej gwarancji że będą mieli tego Bundla z Fifą w dzień premiery.  Zrobisz preordera a oni nie dostaną towaru

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że 4 dni temu opierdolilem Ske za 1899... I fakt brak dostępności...

A dlaczego różne daty premiery, według gościa z M$ różne bundle będą w różnych terminach...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybkie odpowiedzi! @pablos_83 Naaah, już się nastawiłem na S, nie chcę brać starego modelu, kiedy nowy - w przeciwieństwie do PS4 Slim - jest jednak jakimś ulepszeniem w stosunku do pierwowzoru. Jak widać decyzja o zakupie sprowadza się do cierpliwości - brać szybciej aby mieć na już, albo poczekać, przemęczyć się, ale ostatecznie wyjść na tym lepiej.

 

Właśnie ów Komputronik ma dobry bundle za niecałe 1500 złotych z FIFĄ 17 (którą od razu bym opchnął i odzyskał chociaż stówkę) i Forzą Horizon 3 - a to Forza jest jest jednym z głównych powodów, dla którego przechodzę do obozu wroga. Minus taki, ze cały miesiąc bez konsoli, a nowy Deus Ex już mnie wzywa do siebie w snach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko dystrybutor dał radę załatwić S-ki , choć można przypuszczać że rynki zachodnie będą priorytetem.

 

Tak na szybko patrząc na allegro nie ma ani jednej sztuki, wszystko to preordery. Więc problem z dostępnością jest bardzo poważny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera a 2 dni temu spotkałem się z gościem z M$ shit... Następnym razem zapytam o dostępność i problemy

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie ma januszy którzy sprzedają na allegro za cenę +400 więcej to najlepszy przykład że konsola jest praktycznie niedostępna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Siriondel napisał:

Drodzy Panowie, ZłomStation 4 sprzedane. Od razu mi ulżyło, czas wobec tego rozejrzeć się za XONE. Naturalnym krokiem wydaje się dla mnie zakup wersji S, nie ma co się rozdrabniać i brać starego grubaska . I tu mam do Was pytanie - podobno konsola premierę w Polsce już dawno ma za sobą, a wszędzie w internecie tylko te bundle z FIFA 17 i oczywiście w przedsprzedaży. Do tego co sklep to inna data "premiery", np. Sferis podaje 21 Września, a Komputronik 28 Września. Skąd taka sytuacja? Czy znacie może jakieś magiczne miejsce w Polsce, w którym mogę kupić samą eSkę?

 

Serwus. Jako, że stałem przed podobnym dylematem to rozjaśnię jak to wygląda. W Polsce (i globalnie) premierę miała wersja 2TB eSki (początkiem sierpnia), natomiast wersje 500GB/1TB debiutowały tylko w USA (bundle z Madden i Halo). W EU premiera wersji 500GB/1TB jest 22 września i jedynym dostępnym zestawem (na "dzień dobry") ma być bundle z Fifą. Natomiast w Polsce (sic!) premiera jest zaplanowana na 29 września. Plus jest taki, że do zestawów sprzedawanych w PL dokładane jest 6 miesięcy Live Gold.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaaaa... sprzedaję XO. Trochę zmęczony nijakością gier na obecną generacje, kupiłem sobie dla skeczu, pierwsze Wii. Z kompatybilnością wsteczną do GC. Cholera jasna, dwa miesiące już na XO nie grałem. Świetna sprawa i po komponencie nie wygląda tak źle. Heh, tak wiem, ludzie się biją o 1080p i 4k, a tu człowiek mówi, że 480p jest ok. ;) Ale jednak faktycznie nie o tę grafikę chodzi. Skończyłem Twilight Princess, kolejka specyficznych gier dla GC i Wii jest olbrzymia i... tutaj padła decyzja. Sprzedać, póki coś warte. A do tematu current/next gen wrócę chyba przy okazji Scorpio. Pewne rzeczy będą lepiej ogarnięte, rynek się trochę ustabilizuje (przynajmniej na chwilę) i będzie wiadomo co faktycznie brać i dokąd to wszystko zmierza, a kilka fajnych, nowych gier w między czasie się odłoży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość włączenia gry i odtworzenia własnej muzyki jednocześnie? Mam zamiar zainwestować w Fifę 17 i zapuścić swoje kawałki. Z płytą chyba to nie przejdzie, a jak jest z jakimś pendrivem czy czymś innym? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Program SBMP (Simple Background Media Player) do tego służy na przykład.

https://www.microsoft.com/pl-PL/store/p/simple-background-music-player/9nblggh4thrk

Ma nawet polski język.

 

Wrzucasz muzykę na pendrive/dysk do folderu  "Xbox Music Library" i działa.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...jeżeli oni to klepną to pozamiatają :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 10.08.2016 o 23:13, bartbuks napisał:

 

3 godziny temu, SephiroT napisał:

 

...jeżeli oni to klepną to pozamiatają :1_grinning: 

 

Ale że co??

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Emulator NES-a na X1.

O paniczu ;) ale zwie się Universal, może coś jeszcze emuluje ?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to nic nie emuluje bo nie ma certyfikacji.

Jeżeli przejdzie certyfikację to będziemy mieć multi emulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

O paniczu ;) ale zwie się Universal, może coś jeszcze emuluje ?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

Universal, bo to apka UWP, czyli będzie chodziła na wszystkim, co śmiga na Win 10*.

 

 

*Przynajmniej tak to rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś kupił bundla xbox one S z niepotrzebną mu FIFA17 to chętnie przygarnę za 100-110 zł :)

 

Ja ciągle w rozkroku między konsolami niestety. Do tej pory na X'ie ogrywam tylko gry ekskluzywne, ale nie ukrywam, że świetnie się przy nich bawię. Nieporównywalnie lepiej od exów Sony. Przy PS4 trzymają mnie realni znajomi, z którymi mogę sobie urządzić imprezkę i pograć coś w koopie. Ale na szczęście jestem na dobrej drodze, by przynajmniej jednego namówić na sprzęt MS. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś kupił bundla xbox one S z niepotrzebną mu FIFA17 to chętnie przygarnę za 100-110 zł

 

Ja ciągle w rozkroku między konsolami niestety. Do tej pory na X'ie ogrywam tylko gry ekskluzywne, ale nie ukrywam, że świetnie się przy nich bawię. Nieporównywalnie lepiej od exów Sony. Przy PS4 trzymają mnie realni znajomi, z którymi mogę sobie urządzić imprezkę i pograć coś w koopie. Ale na szczęście jestem na dobrej drodze, by przynajmniej jednego namówić na sprzęt MS. 

Dokładnie to samo... Dużo lat z PS więc i lista znajomych spora i zawsze jest z kim pograć... I tak w rozkroku stoję pomiędzy XboxOne a PS4, przy konsoli Sony trzymają mnie znajomi... Choć czuje ze następną konsolą będzie Xbox Scorpio.

PS: Co do Fify 17 stawiam że będzie kod a nie pudełko

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie ukrywam, że dochodzi do tego aspekt finansowy. Jestem w trakcie przeprowadzki do nowego mieszkania i mój ostatni growy zakup na premierę to Dark Souls 3 w kwietniu.... sporo gier pożyczam, a na Xboxie mogę póki co pożyczyć najwyżej ulotkę ze sklepu. 

 

I patrzę tak biedny w kierunku Forza Horizon 3 i Gearsów 4 i wiem, że jak nie kupię, to nie zagram. A z drugiej strony na PlayStation namówiłem kumpla na zakup Deus Exa i czekam aż trafi w moje ręce. Ech, jak żyć będąc ubogim? Czy moim przeznaczeniem jest fotel, kapcie i Gazeta Wyborcza?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×