Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

A są jakieś zauważalne różnice w działaniu między zwykłym Xem a tym Elite? Chciałem dziś wybrać się na zakup ale Elite niedostępny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk hybrydowy 1TB.

Szybsze ładowanie gier.

...no i pad Elite.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A są jakieś zauważalne różnice w działaniu między zwykłym Xem a tym Elite? Chciałem dziś wybrać się na zakup ale Elite niedostępny..

Bierz Elite. Pad i dysk. Poczytaj kilka stron wcześniej o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem na allegro XO w dobrej okazji, w tygodniu powinno przyjsc,mam pewne pytania i mam nadzieje ze ktos potrafi udzielic mi na nie odpowiedzi.

 

Moj znajomy tez planuje kupno konsoli,jeszcze nie wie ps4 czy XO,ale zalozmy ze bedzie to XO. Oboje na konsolach gramy tylko w fife. Czy mozna poczarowac jakos tak, zeby kupic jednego golda i jedna fife cyfrowa,i podzielic ja na dwie konsole i grac bez przeszkod (np ze oboje mozemy grac w tym samym czasie itd). Z tego co pamietam to na ps4 sie tak jakos da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się bez problemu. On na swojej konsoli ustawia Twoje  konto jako domowe a Ty jego na swojej. Jeden z Was na swoim koncie kupuje golda i fifę i jazda.

Gracie równocześnie na jednej kopii gry. Z ea access też tak można tylko tam nie będą działać na obu naraz tak zwane czasówki ale wszystkie gry z Vault normalnie śmigają w tym samy czasie na dwóch.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś będzie ciupał w Fifę 17 na premierę, ew czy ktoś ciupie w Pro Evo 2017?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś będzie ciupał w Fifę 17 na premierę, ew czy ktoś ciupie w Pro Evo 2017?

Ja nawet przed premierą, bo Ea Access...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko wciąż 10 godzin ☺️ chyba że ktoś jara się offline

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to tylko wciąż 10 godzin ☺️ chyba że ktoś jara się offline

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Mi wystarczy. Nie mam tyle czasu żeby siedzieć po więcej niż godzinę dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sie pogubilem. Zalozmy ze znajomy kupuje stad : http://www.karen.pl/product/336499/Elektronika/Dla_graczy/Microsoft_Xbox_One_S_500GB_Fifa_17_Forza_Horizon_3_Live_6m_Ea_Access_1m.html

 

jak ta fifke i golda podzielic? Tutaj w watku dostalem odpowiedz ze ustawiam jego konto u siebie, on moje u siebie bla bla, a na PW dostalem od Sephirota (czy jakos tak, wybacz) info zeby w ogole fife na innym koncie kupic i juz nie wiem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dex, jeden z was ustawia konto domowe, a drugi się musi logować w tle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, DeX napisał:

Juz sie pogubilem. Zalozmy ze znajomy kupuje stad : http://www.karen.pl/product/336499/Elektronika/Dla_graczy/Microsoft_Xbox_One_S_500GB_Fifa_17_Forza_Horizon_3_Live_6m_Ea_Access_1m.html

 

jak ta fifke i golda podzielic? Tutaj w watku dostalem odpowiedz ze ustawiam jego konto u siebie, on moje u siebie bla bla, a na PW dostalem od Sephirota (czy jakos tak, wybacz) info zeby w ogole fife na innym koncie kupic i juz nie wiem xD

 

Zdanie Sephirotha bierz za medium i guru, bo naprawdę ON ogarnia ten temat (SAMI dzielimy konto na XboOne, tzn. mamy wspólne konto zakupowe, a gra każdy z nas na swoim koncie)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wili23 napisał:

Dex, jeden z was ustawia konto domowe, a drugi się musi logować w tle.

dobra to juz kumam, pamietam kiedys jeszcze na x360 kumepl robil podobne akrobacje..

 

a gold? dziala na tej samej zasadzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golda nie testowałem więc się nie wypowiem ale zakładam że działa na tej samej zasadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie konto domowe, tam wszędzie gold działa, a tam gdzie w tle to tylko na profilu w tle.

Edytowane przez wili23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej

 

Jakby ktoś kupił bundla z Fifą i nie wiedział co z nią zrobić 

 

 

 

Mija mi już 8 dni od mojej przeprowadzki i w tym czasie nawet nie podłączyłem PS4. Jeżeli już znajduję czas, to zapalam magicznego X'a. Zostawię PS4 do czasu premiery Horizon, bo wygląda zachęcająco, a potem pogonię w cholerę. Dwie konsole wyglądają słabo w salonie, muszę chociaż udawać bardziej dorosłego niż jestem w rzeczywistości :24_stuck_out_tongue:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej

 

Jakby ktoś kupił bundla z Fifą i nie wiedział co z nią zrobić 

 

 

 

Mija mi już 8 dni od mojej przeprowadzki i w tym czasie nawet nie podłączyłem PS4. Jeżeli już znajduję czas, to zapalam magicznego X'a. Zostawię PS4 do czasu premiery Horizon, bo wygląda zachęcająco, a potem pogonię w cholerę. Dwie konsole wyglądają słabo w salonie, muszę chociaż udawać bardziej dorosłego niż jestem w rzeczywistości :24_stuck_out_tongue:

Pfyyy slabiak, uginasz się pod byle presją rodziny/społeczeństwa....

Ja mam 2 duże konsoli i przenośna i jest git

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja

500 GB do fifki więcej nie trzeba

Dobrze, że S się ukazała bo byłbym skazany przez gabaryty na plejke cały czas

989d55d0f8660a5d70cf0f3391eeb18c.jpg

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, stMikolaj napisał:

Mam i ja

500 GB do fifki więcej nie trzeba emoji6.png

Dobrze, że S się ukazała bo byłbym skazany przez gabaryty na plejke cały czas

989d55d0f8660a5d70cf0f3391eeb18c.jpg

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

Na tym stojaku bez problemu zmieściłby Ci się fat, do tego bardziej by pasował, bo czarny i błyszczący.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odklej sobie ta naklejke z przodu, no chyba ze ci to podoba, to nie.

Zrobi się Na szybko odpalone by sprawdzić czy działa i do wbicia kodów. 300 GB się ściąga a ja do pracy.

 

Na tym stojaku bez problemu zmieściłby Ci się fat, do tego bardziej by pasował, bo czarny i błyszczący.

Była przymiarka od kumpla i nie ma szans chyba, że w pionie także VHS nie był mi pisany. Z drugiej strony nawet jakby pasował to wciąż zostaje zasilacz. Dla mnie x1 to było nieporozumienie w dzisiejszych czasach ale na szczęście eSka już tak

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

To ja tylko dodam, że ten stojak jest okropnie brzydki. 

 

Pozdrawiam 

Sam żeś brzydki

komu się ma podobać to się podoba. Ja tu się chciałem pochwalić, że konsola już jest a nie jak mam w izbie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nieporozumienie.... Jak zasilacz w Sce jebnie to konsola zrobi płonie ognisko w lesie, jak jebnie w starym to cóż płaczu nie będzie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×