Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Obiektywizm aż wali po gałach ;)

Pad od X ma jeszcze jeden fajny ficzer, mianowicie wibrato w trigerach. W wyścigach erekcja murowana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum ps3site raczej nikogo nie przekonasz do wyzszosci Xboxa :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile wam trzyma pad od xbona?

 

Na w pelnii naladowanych akumulatorkach od 45 do 65 godzin, zalezy od gry, np w Forzie krocej trzyma bo tam ciagle pad i spusty wibruja. Mozna tez bez problemu pada podpiac pod konsole/PC i grac na kablu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czaję tylko tego czepiania się wyglądu X-a i nazywanie go magnetowidem. Przecież kurde nasze PS4 zaprojektowali tak, jakby to był skradziony projekt tostera o nowoczesnym designie :P Więc obie firmy dały ciała jeśli chodzi o wygląd, a czepiacie się jak ślepy głuchego, że ma jakieś wady :P

Edytowane przez zmstr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na w pelnii naladowanych akumulatorkach od 45 do 65 godzin...

:shok: DS4 może się schować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO, ps4 o wiele ładniejsze od xboxa one

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj kazikosky, że możesz zastosować pewien trick w padzie od XOne.

Wymieniasz akumulatorki i od razu masz kolejne kilkadziesiąt godzin grania. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ladowarka obsluguje 4 aku wiec na 2 gram a 2 sie laduja, czasem laduje wszystkie - nie bylo jeszcze momentu w ktorym byl musial kabel podpinac i grac jak w erze ps2.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są tzw akumulatorki :) i jest najlepszy wybór dla pada xo, kupowanie zwykłych baterii mija się z celem i jest nieekonomiczne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial kupowac baterie alkaiczne za kazdym razem zbankrutowalbym chyba xD.

 

Kupujesz cos takiego:

 

http://allegro.pl/szybka-ladowarka-4x-akumulatorki-aaa-2700mah-i4594618744.html

 

I juz nigdy nie martwisz sie o rozladowanego pada. Nigdy. Oczywiscie mozna grac na kablu bez baterii ale ... mam juz od tego DS4 :P.

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam, oba pady są fajne. A trolling i tak był :D

Nie było :) Pad od Xbox 360 jest genialny i lepszy od DS3. Idealny do Forza. A ten od XOne już ma skrocone spusty co w takiej Forza jest mega minusem, nie wspominając o tragicznych bumperach... Sam wygląd konsoli mi nie robi, ale ciężko nazwać ją ładną :) Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z uporem maniaka setny raz napiszę że X ma lepsze serwery do gier online. Jak ktoś gra w fpsy to XOne jest dobrym wyborem i od razu zauważy różnicę.Ps+ to wpuszczenie krzaczory posiadaczy ps4.

Tylko w BF4 jakoś się postarali ( bo nowe bo premium bo mappacki po 6 dych), reszta gier ssie.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem One aby odgrywać exy M$, FM5 i DR3 to kapitalne szpile. Natomiast póki co to PS4 zostaje nadal moją podstawową konsolą. Póki co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze kiedyś wyjdą pady na PS4 podobne do tych od XO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzekomo lepsze sewery od MS to jakis powielany mit. Przyznam ze sam w to uwierzylem,ale potem kupilem xboxa 360 i sprawdzilem na wlasnej skorze. Wystarczy powiedziec,ze jesli przeciwnik ma slaby net to i tak bedzie lagowal,i tu cudow nie ma tak samo bedzie na obu maszynach. Jesli ma dobry net to wszystko jest ok na obu konsolach i serwery tu nic nie pomoga. Genialnosci pada x360 to bym nie potwierdzil, analogi stawiaja wiekszy opor co mi srednio podeszlo, asymetryczne analogi tez nie dla mnie,triggery lepsze niz w ps3 ale gorsze od ps4. Trzeba mu natomiast oddac ze w porownaniu do ds3 lezy solidnie i nie skrzypi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzekomo lepsze sewery od MS to jakis powielany mit. Przyznam ze sam w to uwierzylem,ale potem kupilem xboxa 360 i sprawdzilem na wlasnej skorze. Wystarczy powiedziec,ze jesli przeciwnik ma slaby net to i tak bedzie lagowal,i tu cudow nie ma tak samo bedzie na obu maszynach. Jesli ma dobry net to wszystko jest ok na obu konsolach i serwery tu nic nie pomoga. Genialnosci pada x360 to bym nie potwierdzil, analogi stawiaja wiekszy opor co mi srednio podeszlo, asymetryczne analogi tez nie dla mnie,triggery lepsze niz w ps3 ale gorsze od ps4. Trzeba mu natomiast oddac ze w porownaniu do ds3 lezy solidnie i nie skrzypi.

To oczywiste, że jak host ma badziewnego neta z pingiem liczonym w tysiącu, to będzie lagował. Ale jak często masz konserwacje, albo jakieś awarie (których naprawa trwa wieki) spowodowane wrzuceniem do sklepu Minecrafta? Jakoś nie było też słychać, o żadnych problemach po stronie M$'a, podczas testów Destiny...
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na jego avatar od razu widac z kim mamy do czynienia :whistling: .

 

Idealny do Forza. A ten od XOne już ma skrocone spusty co w takiej Forza jest mega minusem, nie wspominając o tragicznych bumperach... Sam wygląd konsoli mi nie robi, ale ciężko nazwać ją ładną :)

 

O czym pan mowi ? Jakie skrocone spusty ? Sa masywniejsze i dluzsze.

 

Prosze, robione przed chwila:

                                                                                                                                                                                                                                   

Vk4OdKL.jpg

 

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na jego avatar od razu widac z kim mamy do czynienia :whistling: .

O czym pan mowi ? Jakie skrocone spusty ? Sa masywniejsze i dluzsze.

Prosze, robione przed chwila:

Vk4OdKL.jpg

Źle to sformułowalem. Chodzi o hmmmm, głębokość wciskania:) W padnie od x360 grając np. w forza można było lepiej dawkować gaz i hamulec. W xone jest z tym gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×