Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Konsola dotarła szybkie rozpakowanie i pierwsze wrażenia. Z góry zastrzegam, że nigdy nie miałem do czynienia z konsolami MS. Nie licząc Pegazusa, miałem tylko 4 generacje konsoli od Sony i tyle. Wyjmuję konsolę z pudełka, myślę, faktycznie jak magnetowid, stawiam pod tv i... pod tv się nie mieści :laugh:  Jest tak duża, że musiałem kombinować z jej postawieniem i cofaniem tv do tyłu, a i tak to rozwiązanie tymczasowe, bo dziecko może ją zrzucić na siebie. Wyjmuję pada i przychodzi mi skojarzenie z padami do terminatora z targowicy - jakoś tak dużo pustego plastiku i nieelegancko to wygląda :mellow: Poza tym kto wymyślił tą zamianę lewego analoga z kierunkami?  :P Włączam konsolę, konfiguruję, stwierdzam, że do menu się idzie przyzwyczaić. Włączam sklep, no i tutaj kolejne zaskoczenie - bałagan. W PS Store wszystko ładnie poukladane, kategorie itd., a tutaj wszystko rzucone na kupę. Ścągam pierwszą gierkę So Many Me i w tle AC: BF się ściąga. Gram i jednak z padem łapię szybko dobry kontakt. Nie przeszkadza mi ta wspomniana wczesniej zamiana analoga. Zaraz uruchamiam Asasyna, a w kolejce poczeka sobie jeszcze Halo. Pomimo tego, że pierwsze wrażenia nie są może negatywne, ale hmm.... zadziwiające, to i tak jestem na razie pozytywnie podjarany konsolą :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Square Enix zapowiedziało, że tegoroczny gamescom będzie dla tej firmy wyjątkowy. Japończycy przywiozą na targi największy zestaw gier w historii i pozwolą zainteresowanym śmiałkom wypróbować wiele ciekawych tytułów.

Dyrektor generalny Phil Rogers zapowiedział, że firma zaprezentuje na targach kilka nowych gier, więc możemy oczekiwać dużych zapowiedzi.

 

Tak przedstawiają się potwierdzone produkcje:
Dragon Quest Heroes - grywalne demo
Final Fantasy Type-0 HD - grywalne demo (PC)
Life is Strange - grywalne demo
Final Fantasy XV: Episode Duscae 2.0 - grywalne demo
Final Fantasy XIV: Heavensward - grywalne demo
Just Cause 3 - grywalne demo
Hitman (2015) - gameplay
Deus Ex: Mankind Divided - gameplay
Final Fantasy XV - grywalne demo

 

PS. Nie zauważyłem że jest już info na głównej :P

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia na gorąco:

Pograłem trochę. Do pada się przyzwyczaiłem, nie jest źle. Jednak chyba będę pierwszym ze wszystkich tu piszących po przesiadce, który ma mieszane uczucia. A mam je. Może to przyzwyczajenie do konsol Sony, ale tam czułem się jak ryba w wodzie, tutaj nieszczególnie. Rzecz do której przywiązywałem niedużą wagę, a mianowicie system trofeów w PS jest czytelny, fajny i przejrzysty. Tutaj nie dość, że osiągnięcia nie są po polsku w grach z polską wersją językową, to ten system jest dla mnie póki co jakiś taki chaotyczny. Exlcusivy na X-a mnie średnio interesują (poza ścigałkami spod znaku Forzy), bo Halo to nie moje klimaty, choć ograć spróbuję. Na PS miałem świetne chociażby Uncharted, przejrzysty sklep, świetnego pada, przejrzyste trofea. Są też wady oczywiście jak słabiutki PS+, beznadziejna stabilność PSN, itd. ale chyba za bardzo wsiąkłem w Playstation i trochę skonfundowany jestem po tej zmianie. Mam nadzieję, że wszyscy to przechodzili, a potem odkryli fantastyczny świat Xboxa i ja będę również jednym z nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze lata przyzwyczajeń robią swoje i stąd malutka frustracja po pierwszej przesiadce.

Za kilka dni będziesz śmigał po menu i osiągnięciach jak stary.

Ja z padem np. nie miałem żadnych problemów z przesiadką.

Do dashboardu chwilę musiałem się przyzwyczaić, ale jak zacząłem w nim grzebać, to uważam, że jest lepszy i oferuje więcej niż ten z ps4. Stąd może na początku trudno się tam odnaleźć,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia na gorąco:

Pograłem trochę. Do pada się przyzwyczaiłem, nie jest źle. Jednak chyba będę pierwszym ze wszystkich tu piszących po przesiadce, który ma mieszane uczucia. A mam je. Może to przyzwyczajenie do konsol Sony, ale tam czułem się jak ryba w wodzie, tutaj nieszczególnie. Rzecz do której przywiązywałem niedużą wagę, a mianowicie system trofeów w PS jest czytelny, fajny i przejrzysty. Tutaj nie dość, że osiągnięcia nie są po polsku w grach z polską wersją językową, to ten system jest dla mnie póki co jakiś taki chaotyczny. Exlcusivy na X-a mnie średnio interesują (poza ścigałkami spod znaku Forzy), bo Halo to nie moje klimaty, choć ograć spróbuję. Na PS miałem świetne chociażby Uncharted, przejrzysty sklep, świetnego pada, przejrzyste trofea. Są też wady oczywiście jak słabiutki PS+, beznadziejna stabilność PSN, itd. ale chyba za bardzo wsiąkłem w Playstation i trochę skonfundowany jestem po tej zmianie. Mam nadzieję, że wszyscy to przechodzili, a potem odkryli fantastyczny świat Xboxa i ja będę również jednym z nich :)

 

Jeśli mogę zapytać, dlaczego się przesiadałeś na xboxa jeżeli z exów przemawia do Ciebie tylko Forza? Ja już tu pisałem, że miałem x360 i do mnie przemawia właśnie tylko Forza i pad. Może Gearsy Ci jeszcze podejdą. Dziwiłeś się we wcześniejszym poście analogiem w miejscu krzyżaka ale to właśnie jest ogromny plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo PS4 mnie rozczarowało, a w Xboxie właśnie ta Forza kusiła i sprzedając PS4 zastanawiałem się czy w ogóle kupić jakąkolwiek jeszcze konsolę, czy poczekać do kolejnej generacji. Zwyciężyła ciekawość i kupiłem One'a. Do pada się powoli przyzwyczajam, ten analog z krzyżakiem prawie ogarnąłem (prawie, bo gdy mam nacisnąć cos na krzyżaku to kciuk odruchowo wędruje do góry zamiast do dołu). Jeszcze tylko gdy na ekranie widzę komunikat przyciśnij X to przyciskam z przyzwyczajenia przycisk A :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie dość, że osiągnięcia nie są po polsku w grach z polską wersją językową, to ten system jest dla mnie póki co jakiś taki chaotyczny. Exlcusivy na X-a mnie średnio interesują (poza ścigałkami spod znaku Forzy), bo Halo to nie moje klimaty, choć ograć spróbuję. Na PS miałem świetne chociażby Uncharted, przejrzysty sklep, świetnego pada, przejrzyste trofea. Są też wady oczywiście jak słabiutki PS+, beznadziejna stabilność PSN, itd. ale chyba za bardzo wsiąkłem w Playstation i trochę skonfundowany jestem po tej zmianie. Mam nadzieję, że wszyscy to przechodzili, a potem odkryli fantastyczny świat Xboxa i ja będę również jednym z nich :)

 

System z początku może się wydawać dość chaotyczny ale to dlatego że jest dużo bardziej rozbudowany, do każdej gry masz takie małe centrum oraz activity feed w którym możesz przeglądać kto i w co aktualnie gra, jakie osiągnięcia zdobył, ile czasu ogrywał dany tytuł, ile punktów zdobył, czy jakiś plik video się nowy pojawił i wiele więcej, co do osiągnięć (achievementów) to niektóre gry faktycznie mają nazwy po angielsku, ale samo ich przeglądanie i przejrzystość uważam że jest dużo lepiej zorganizowane na XO ale to kwestia gustu.

 

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W xone z całej otoczki okołogrowej najbardziej podobają mi się statystyki na poziomie gier oraz osiągnięć - tego brakuje na ps4. Samo menu jest jednak na iksie mniej czytelne niż na ps4 - mam wrażenie, że ms wcisnął te kafelki na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile w Windowsie 8 nie mogłem zdzierżyć tych kafelków, (w sumie do dzisiaj uważam że normalny pulpit jest dużo lepszy) tak w przypadku Xbox One menu bardzo przypadło mi to do gustu. W PS4 wydawało mi się to takie za proste, może i było czytelne ale strasznie biedne w swojej funkcjonalności. Co do samego pada to już się wcześniej pisałem że jakość wykonania w moim przekonaniu jest dużo lepsza, a moja dłoń dopasowała się do niego tak jakby ten pad był do niej stworzony.

 

Panowie, na jesień zmienia się diametralnie system. Pamiętajcie o tym.

 

No też właśnie, zobaczymy co z tego wyjdzie, wszystkim nie dogodzisz.

 

Tutaj macie test konsol, bardziej jak porównanie właśnie systemów, humorystycznie od zeratula, bez spinki.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej się będę upierał, ze jako wieloletni posiadacze ps mamy swoje przyzwyczajenia.

A to jest nowe, inne. I po prostu lepsze, jak poświęci się temu trochę czasu.

Dobrze napisał kolega wyżej - statystyki osiągnięć to genialna opcja, dzięki której wiemy ile nam brakuje do zdobycia danego osiągnięcia.

No i co ważniejsze - będzie nowy dash, ale o tym już Kill wspomniał. Cały czas mamy dopieszczany produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy dashboard powinien się pojawić na jesień, dużo zmian przed nami ale wygląda to dość obiecująco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego, że wygląda to dużo funkcjonalniej, to ja liczę tutaj na pełną integrację z W10. To może być naprawdę opcja, który masowo ruszy sprzedaż. Streaming, opcje multimedialne, społecznościowe i chyba było coś takiego, że gra kupiona na Windows Live będzie do pobrania na X'a i na odwrót? Ale rozumiem, że to raczej tylko od Microsoft Studios, bo nie wyobrażam sobie, żeby inne firmy się na to zgodziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eksbox idzie w stronę multimediów i udoskonaleniu pracy konsoli i jakiś tam gier (sony zawsze miało najmocniejsze ex), Sony idzie w Gry, kosztem wszystkiego co można spieprzyc tzn od jakości wykonania i pracy konsoli po chore ceny na pss, ograniczony soft, patrz.... kupuje wieska 3 z audio CD aleeeee konsola nie potrafi tego odtworzyć. Stricte ps4 konsola jedynie do grania (slogan 4the players pasuje idealnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-21356-0-98683900-1437077498_thumb.j

 

Dzisiaj dotarło. Kurier pełna kultura, dzwonił dwa razy, żeby się umówić, bo w pracy byłem, a adres miał domowy.

Podwiózł do firmy :)

Teraz jeszcze przetrwać 1,5 tygodnia i zaczynam urlop. Zobaczymy czo ten zasilacz od Xbox One :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eksbox idzie w stronę multimediów i udoskonaleniu pracy konsoli i jakiś tam gier (sony zawsze miało najmocniejsze ex), Sony idzie w Gry, kosztem wszystkiego co można spieprzyc tzn od jakości wykonania i pracy konsoli po chore ceny na pss, ograniczony soft, patrz.... kupuje wieska 3 z audio CD aleeeee konsola nie potrafi tego odtworzyć. Stricte ps4 konsola jedynie do grania (slogan 4the players pasuje idealnie).

 

I tak i nie. Ja jestem graczem od kiedy pamiętam. Jestem tak stary, że mając 5 lat grałem w Ponga. Całe życie grałem, nawet zawodowe, bo pracowałem w Kasynach i Bingo. I co? I PS4 to była moja najgorsza konsola jaką kiedykolwiek miałem. A miałem też innych firm niż Sony. Po prostu mnie oszukano na PS4, wrobiono jak jakiegoś szczyla. Na tej konsoli nie da się grać, ba, tam nawet nie ma w co grać.

I nigdy tego tej firmie nie daruje.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eksbox idzie w stronę multimediów i udoskonaleniu pracy konsoli i jakiś tam gier (sony zawsze miało najmocniejsze ex), Sony idzie w Gry, kosztem wszystkiego co można spieprzyc tzn od jakości wykonania i pracy konsoli po chore ceny na pss, ograniczony soft, patrz.... kupuje wieska 3 z audio CD aleeeee konsola nie potrafi tego odtworzyć. Stricte ps4 konsola jedynie do grania (slogan 4the players pasuje idealnie).

 

Wszystko zależy od tego w jakie gry chcesz grać, jeżeli interesują Ciebie wyłącznie EXy i nie widzisz świata poza Uncharted, DriveClub, Last Guardian to oczywiste że dla Ciebie mimo wszystko lepszym wyborem jest PS4.

Z drugiej zaś strony przyjdzie inny gracz i napisze że dla niego lepsze jest Quantum Break, Forza, Halo, ReCore, do tego bardziej stabilne serwery i jakość wykonania, plus ewentualnie multimedia, wszystko to zależy od danego gracza, to wybór czysto indywidualny, ale pisanie że XO to "tylko" multimedia to wierutna bzdura.

 

Dzisiaj dotarło. Kurier pełna kultura, dzwonił dwa razy, żeby się umówić, bo w pracy byłem, a adres miał domowy.

Teraz jeszcze przetrwać 1,5 tygodnia i zaczynam urlop. Zobaczymy czo ten zasilacz od Xbox One :biggrin:

 

Sithman idzie ostatnio na całego, nadrabia... :P

Zdaj potem relacje, ja niestety nie miałem okazji zagrać w Ryse.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eksbox idzie w stronę multimediów i udoskonaleniu pracy konsoli i jakiś tam gier (sony zawsze miało najmocniejsze ex), Sony idzie w Gry, kosztem wszystkiego co można spieprzyc tzn od jakości wykonania i pracy konsoli po chore ceny na pss, ograniczony soft, patrz.... kupuje wieska 3 z audio CD aleeeee konsola nie potrafi tego odtworzyć. Stricte ps4 konsola jedynie do grania (slogan 4the players pasuje idealnie).

Rozumiem, że wg Ciebie gra sieciowa nie jest istotna dla graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie. Ja jestem graczem od kiedy pamiętam. Jestem tak stary, że mając 5 lat grałem w Ponga. Całe życie grałem, nawet zawodowe, bo pracowałem w Kasynach i Bingo. I co? I PS4 to była moja najgorsza konsola jaką kiedykolwiek miałem. A miałem też innych firm niż Sony. Po prostu mnie oszukano na PS4, wrobiono jak jakiegoś szczyla. Na tej konsoli nie da się grać, ba, tam nawet nie ma w co grać.

I nigdy tego tej firmie nie daruje.

Kill bez wazeliny, ale dla mnie post roku :)

 

 

Sithman idzie ostatnio na całego, nadrabia... :P

Zdaj potem relacje, ja niestety nie miałem okazji zagrać w Ryse.

Idę na całego, bo na to wszystko co mam wydałem nawet mniej, niż jakbym miał kupić jedną grę na ps4.

Martwi mnie tylko zmniejszająca się pojemność dysku w tempie ekspresowym :biggrin:

Na szczęście mam jeszcze zewnętrzny, który używałem do ps4....

...a nie... czekaj.... ;)

 

 

 

 

Co do posta Czeskiego to nawet nie chciałem polemizować, ale trzeba być pijanym (bez urazy), albo ps4 mieć jako pierwszą konsolę od Sony, żeby stwierdzić, ze ona "grami stoi".

Postoi pod koniec 2016.... jak się wyrobią.

Ja mam jeszcze taką może chorą teorię, że Sony zacznie się w pewnym momencie palić pod dupą i będą te swoje exy wypuszczać na szybko, a potem się okaże, że będziemy ściągać tony łatek ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie tylko zmniejszająca się pojemność dysku w tempie ekspresowym :biggrin:

 

To jest niezaprzeczalny fakt :laugh:

I to spojrzenie na...

usedhdd.png :shok:

tym bardziej mnie rozwala jak ktoś pisze że na XO nie ma gier :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eksbox idzie w stronę multimediów i udoskonaleniu pracy konsoli i jakiś tam gier (sony zawsze miało najmocniejsze ex), Sony idzie w Gry, kosztem wszystkiego co można spieprzyc tzn od jakości wykonania i pracy konsoli po chore ceny na pss, ograniczony soft, patrz.... kupuje wieska 3 z audio CD aleeeee konsola nie potrafi tego odtworzyć. Stricte ps4 konsola jedynie do grania (slogan 4the players pasuje idealnie).

 

Oj panie panie.

Z tego co obserwuje rynek - a nie mam jeszcze konsoli obecnej generacji (PS3 Forever!!!) to widze - Sony - jakosc wykonania jest jaka jest wielu po zmianie samej pasty po tym jak im sie gwarancja skonczyla odnotowuje lepsza kulture pracy. Pady wymacane przez setki osob na standach - ten od Xa mimo niesymetrycznych analogow wydaje sie byc lepiej wykonany.

xbox ma swoje gry i swoje exy z  ktorych przyznam otwarcie zazdroszcze Forzy (i M i H) MS przestal pierniczyc o tv,tv,tv,sport,sport,sport i zajal sie grami co pokazalo moim zdaniem E3 gdzie gry prezentowane to glownie to co pojawi sie niedlugo. Lepsze promocje w sklepie MS (nie zawsze ale jednak TR za 33pln - nie pamietam oferty ponizej chyba 80 czy 90pln na PSS)

Wiec mozna powiedziec ze MS tez wpisuje sie w swoj wlasny slogan the best place to play. Szczegolnie dla osob ktore cenia sobie granie multi choc nie tylko bo PSN cierpi ogolnie dosc mocno nawet jesli chodzi o pobieranie czy wysylanie wiadomosci.

 

Niemniej z drugiej strony: jestem ciekaw exow od sony od Driveclub (ktory obawiam sie bedzie bez duszy), przez Infamous (jako iz mi 2ka podeszla i mialem pozytywne wrazenia z grania w SS na standzie), nawet Until Down zapowiada sie ciekawie. I to tyle z tych wydanych (no dobra TO1886 z czwartej reki za grosze pewnie kupie :P).

Inne exy to piesn przyszlosci: U4 ciut blizsza a Ratchet i Horizon to te odlegle. Dodaj do tego jeszcze uslugi jak PS Now a takze (us only) PS Vue czyli tez steaming tylko TV to pokazuje w co inwestuje Sony.

 

I dlatego co niektorzy dobrze wiedza (pozdro Kill) jestem jak pewne zwierze z wierszyka dla dzieci napisanego przez Aleksandra Fredrę

 

Osiołkowi w żłoby dano,

W jeden owies, w drugi siano.

Uchem strzyże, głową kręci.

I to pachnie, i to nęci.

Od którego teraz zacznie,

Aby sobie podjeść smacznie?

Trudny wybór, trudna zgoda -

Chwyci siano, owsa szkoda,

Chwyci owies, żal mu siana.

I tak stoi aż do rana,

A od rana do wieczora;

Aż nareszcie przyszła pora,

Że oślina pośród jadła -

Z głodu padła.

 

Tak mniej wiecej jak w spoilerze wyglada moj proces decyzyjny odnosnie konsol obecnej generacji. Dobrze ze mam mase gier do ogrania na PS3 :biggrin:

Edytowane przez MagEllan
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Panowie którzy przesiedli się z ps4 na Xone, kierowali się tym że Sony dyma ich ps plusem, usługami sieciowymi i samą kulturą pracy konsoli(wiedzieli że Sony i tak ma lepsze gry ex ale szukali alternatywy) . Jeszcze niedawno mieli kisiel w gaciach jak ogrywali ex z ps4,a teraz nagle ps4 hejtują pod względem gier.

Nie mam zamiaru nikogo obrażać, sam zastanawiałem się nad zmianą stajni growej. Tak czy inaczej eksbox to halo, forza, gyrosy. Tak było od czasów x360 i pewnie teraz będzie podobnie. Crackdown i Dead rising nie liczę, ponieważ gry praktycznie się nie sprzedały i były tylko na chwilę.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się kierowałem głównie grami. Zwisia mi to czy gra chodzi w 1080 czy 900p, ale już np. w Forzę od dawna chciałem zagrać. Jakość wykonania, usługi sieciowej, praca konsoli i interfejs też zaważyły, ale w mniejszym stopniu.

I nie, Xbox to nie tylko Forza, Halo i Gearsy. To tak, jakby powiedzieć, że Playstation to Uncharted, Infamous i Gran Turismo. W zeszłym roku wyszedł świetny Sunset Overdrive, w 2013 Dead Rising 3 (druga część jako ex, czyli musiało im się to opłacić), w tym roku Fable Legens (duża marka) i State of Decay, w przyszłym będzie Recore, Quantum Break, Sa of Thieves, Crackdown i Scalebound. Wszystko to nowe marki. Do tego jakość indyków na X1 miażdży te z Playstation.

Edytowane przez Pan J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Panowie którzy przesiedli się z ps4 na Xone, kierowali się tym że Sony dyma ich ps plusem, usługami sieciowymi i samą kulturą pracy konsoli(wiedzieli że Sony i tak ma lepsze gry ex ale szukali alternatywy) . Jeszcze niedawno mieli kisiel w gaciach jak ogrywali ex z ps4,a teraz nagle ps4 hejtują pod względem gier.

Nie mam zamiaru nikogo obrażać, sam zastanawiałem się nad zmianą stajni growej. Tak czy inaczej eksbox to halo, forza, gyrosy. Tak było od czasów x360 i pewnie teraz będzie podobnie. Crackdown i Dead rising nie liczę, ponieważ gry praktycznie się nie sprzedały i były tylko na chwilę.

Grubo się mylisz. Mam obie konsole i jakoś nie przypominam sobie, żeby ps4 chodziła tak często jak teraz xbox. Praktycznie ogrywałem Wiedźmina i Fifę, ale to nie exy, więc chyba nie pasuje do tematu ;)

 

Tymczasem teraz nie mogę się oderwać od Forzy, Ryse, a jeszcze czeka Halo. Nadchodzi nowy Tomb Raider (wiem, że czasowo, ale rok to ja czekał nie będę, bo na ps4 nie ma w co grać), Quantum Break i wiele innych. A ja nagle poczułem nową radość z grania, jakbym był kilkanaście lat młodszy.

 

W nosie mam słabe gry w plusie, pogodziłem się nawet z tym, że płacę tylko za to, żeby zagrać multi.

Moja konsola nie hałasuje (a przynajmniej ja tego nie słyszę tak jak Ty). Owszem wkur..a mnie nie działający psn, bo płacę jak dla mnie nie mało, a lubię multi w Fifie.

 

Ja chcę po prostu GRAĆ.

To pytam się teraz w co mam grać skoro miałem w życiu wszystkie PlayStation?

 

Na pierwszej ciorałem ostro nawet w "demo one" gdzie był świetne gry, potem były Tekkeny, Crash, MGS!! i mnóstwo innych genialnych produkcji.

Nadeszła ps2 i zabawa przeniosła się na wyższy poziom dzięki kolejnym wspaniałym exom, wymieńmy choćby God of War, ICO, Shadow of the Colossus, kolejne MGS-y i wiele innych.

PS3 to kontynuacje tych exów ociekające miodem i jakością wykonania plus kilka nowych produkcji jak choćby świetny InFamous i przecudowne Uncharted czy TLoU.

 

Aż w końcu przechodzimy do najnowszej generacji, gdy ze spoconymi łapskami dopadłem do sklepu po swoją ps4... na zajawce kupiona kamerka, drugi pad, podstawka.

Dodam, że pojechaliśmy z żoną do sklepu 130km specjalnie po konsolę, bo u nas "na wsi" nie było.

Pierwsza podjarka, Zen Pinball za darmo dla tych co mieli na ps3, Fifa oczywiście (mam manię) i kupiony AC IV Black Flag razem z konsolą, nie ograny do dziś, bo jednak nie moje klimaty.

Pograłem i owszem - Mortal Kombat, GTA, nowy  InFamous jakoś mnie nie wciągnął (sic!), doszedł niedawno Wiedźmin, który pochłonął mnie bez reszty i... co dalej?

 

Na pewno wiele gier pominąłem, bo pamięć już nie ta, ale generalnie ograne wszystkie części GoW (łącznie z remasterami na ps3!!), wszystkie części Uncharted, stare InFamous itd...

Napisz mi proszę co takiego ma dla mnie Sony w tym roku?

Mam wydać kasę na to samo jeszcze raz? W przypadku GoW to nawet trzeci raz?

Dziękuję, postoję. Niech szukają frajera w Japonii, tam mają małe mieszkania, to im się xbox nie zmieści ;)

Chociaż czekaj... tam chyba nadal rządzi Nintendo, ciekawe dlaczego? Bo mają GRY.

 

Kill dobrze napisał - jeszcze nigdy nie poczułem się tak oszukany. Niemniej jednak przez upór żony (mądra kobieta, buzi buzi :biggrin: ) konsola została w domu i na pewno dostanie szansę.

Wiedźmin na ps4 już jest ograny i z chęcią ogram drugi raz, a pod koniec przyszłego roku pewnie z uśmiechem na twarzy zasiądę do kilku exów od Sony.

Ale na pewno nie wcześniej, bo one wcześniej nie wyjdą i taka jest przykra prawda.

 

Odbiję też nieco piłeczkę na Twój zarzut:

To nie posiadacze xboxa są sfrustrowani, tylko posiadacze ps4, którzy nie mogą sobie pozwolić na xboxa nie są w stanie się pogodzić z faktem, ze Sony ma ich głęboko w poważaniu.

 

PS4 niech ocenia Magda Gessler, zna się to czupiradło kotletach ;)

 

edit: i jeszcze jedno Czeski - nie myl hejtowania ze stwierdzaniem faktów. Nadal uwielbiam exy Sony, ale na dzień dzisiejszy robią mnie zwyczajnie w wała.

Edytowane przez Sithman
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman daj znać jak chodzi Wiedźmin na X1. Rzeszedłem co prawda na PS4, ale jeśli na X1 nie chrupie to może nawet kupiłbym jeszcze raz, dla dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×