Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.finder.com.au/updated-xbox-titles

Takie coś kursuje ale nie wiem czy to official , noemniej najlepsze ghost recony są to mi wystarczy :)

https://twitter.com/XboxP3/status/661307413597818880

Official ma być podany 11 listopada.

Edytowane przez drake_neith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megabundel z Larą już dostępny w wielu miejscach jednak nikt nie schodzi poniżej 1599

 

Przydała by się jakaś cebulka chociażby w bonach na paliwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tylko nie będą na serwerze do póki ich nie zsynchronizujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tylko nie będą na serwerze do póki ich nie zsynchronizujesz.

Dzieki a czy tylko u mnie jak wylacze konsole z pradu to godzina zawsze sie resetuje i data, na ps4 tak nie bylo bo jak ją rozbieralem miala w srodku baterie i trzymalo godzine a tu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U ciebie jest coś nie tak. Ja zawsze wyłączam konsolę i tv z prądu wyłącznikiem w przedłużaczu jak nie gram. Nic się nie resetuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U ciebie jest coś nie tak. Ja zawsze wyłączam konsolę i tv z prądu wyłącznikiem w przedłużaczu jak nie gram. Nic się nie resetuje.

A ja juz myslalem ze Xbox tak ma, na noc wylaczam wtyczke z przedluzacza i zawsze resetuje do 2013 rku i godziny 18 ale jak piszesz ze to nie normalne to pora odwiedzic serwis, bo mam gware do konca 2016r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bateria na płycie Ci leży - albo wadliwa sztuka, albo jakiś zimny lut - sprawdź jeszcze, czy wystarczy odpiąć na 10min i też zresetuje.

 

To zostało z listy błędów NXOE po dzisiejszym updacie (czasami nieźle długiej):

 

KNOWN ISSUES

General System Issues:

  • Wallpapers and custom backgrounds: Some users may be unable to set their background from a screenshot or achievement art. 
  • Party and game chat: You may be unable to hear others when joining a party chat.
    • Workaround: Switching to game chat should allow you to hear others correctly.

Game and App Issues:

  • YouTube: Videos in the “Purchases” section of the YouTube app will only play for about ten seconds before throwing an error.
Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

bateria na płycie Ci leży - albo wadliwa sztuka, albo jakiś zimny lut - sprawdź jeszcze, czy wystarczy odpiąć na 10min i też zresetuje.

 

To zostało z listy błędów NXOE po dzisiejszym updacie (czasami nieźle długiej):

 

KNOWN ISSUES

General System Issues:

  • Wallpapers and custom backgrounds: Some users may be unable to set their background from a screenshot or achievement art. 
  • Party and game chat: You may be unable to hear others when joining a party chat.
    • Workaround: Switching to game chat should allow you to hear others correctly.

Game and App Issues:

  • YouTube: Videos in the “Purchases” section of the YouTube app will only play for about ten seconds before throwing an error.

 

kolego drogi po 10 czy po 3 min tak samo reset do 2013 roku i godziny 18 a o jakim ty updacie piszesz bo ja od zakupu czyli 1 pazdziernika  nic nie updatowalem w konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc na bank bateria - jakby miała uwaloną pojemność to ciężko byłoby się szarpać z serwisem twierdząc, że muszą na ileś tam godzin wyłączyć - a tak minutka i od razu widać. Co do "updatu" to za jakiś tydzień wszyscy będą go mieli to sam zobaczysz. A konsolę reklamuj bez dwóch zdań

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy moga mi odmowic serwisu ze wzgledu na porysowana ta szklista czesc i to bardzo bo dziecko WYRYLO nie wiem czym napisy i niczym tylko naklejka to mozna ukryc, a tak jest to widoczne i to bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań nooba odnośnie konsoli i nie tylko. Jeśli coś już było to z góry przepraszam, ale szukanie na Tapatalku to tragedia. Zacznijmy więc:

1. Live Gold musi być skierowany stricte na Polskę, tak jak PS+? Czy mogę kupić nawet amerykański czy ruski i wpisać go na swoim polskim koncie? Podkreślam, że chce mieć wszystko na swoim koncie, nie interesują mnie sloty, itd.

2. Zestaw Play and Charge pasuje do pada Elite? Tzn. bardziej chodzi mi o wygląd, bo chyba Elite jest z innego materiału, tak? Nie miałem go jeszcze w rękach i nie wiem. Chodzi mi też o to czy materiał jest ten sam od spodu pada co ta bateria.

Rozumiem, że działa tak samo jak Dualshock, czyli ładuje i gram, jak sama nazwa w sumie mówi.

3. Pytanie do posiadaczy słuchawek 7.1 od PlayStation. Podobno działają bardzo dobrze z Xem, ktoś to może potwierdzić? Mikrofon, jakość dźwięku, itd. Bo kupowanie drugich słuchawek na pewno nie wchodzi w grę, a czytałem że właśnie wszystkie 7.1 od PlayStation działają bez problemu, oczywiście bez virtual surround.

4. Podobno X ma funkcję DVR. Jak podłącze dekoder od NC+ to będę mógł normalnie nagrywać poprzez Xa, czy to oczywiście opcja tylko dla hamburgerów?

5. Dzielenie kont działa tak jak na PS? Mam golda i gry na swoim głównym koncie i inne konta mogą korzystać z mojej zawartości? Jak to się ma w przypadku drugiej konsoli? Zasada ta sama co na PS?

6. Jak jest z gwarancją MS? Kupując konsole za granicą, normalnie mam gware i mogę się kontaktować z polskim supportem MS w razie czego? Tak samo jak i zarejestrować konsole?

Na razie tyle, jak coś mi przyjdzie do głowy to spytam znowu.

Tak jak mówię, jak coś się nagminnie pojawiało to sorki, ale nie czytam tego tematu regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk odpowiem na te co mam pewność:

ad1. z tego co zauważyłem kody na Golda w ogóle nie mają regionu, kupujesz pierwszy lepszy np. na allegro i śmiga.

ad5. Mam na swoim moje konto jako główne i syna jako dodatkowe i normalnie korzysta z pełnej zawartości mojego konta. Zarówno z Golda jak i nawet EA Access.

 

Mało, ale wolę się nie wymądrzać w tematach, co do których nie mam pewności.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M0rph masz przerąbane na forum :D

A tak poważnie, to "starting a party" mnie najbardziej rozwaliło ;)

wszyscy to znamy chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyższy filmik dowodzi że XO i tak jest słabszą konsolą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale to wszystko opiera się na podręcznym menu, które wysuwa się z lewej strony. Na Playu czegoś takiego nie ma, trzeba normalnie wchodzić do menu. Dopiero jak coś podobnego wprowadzą to można porównać prędkości, bo przy takim czymś to wiadomo, że zawsze będzie szybciej.

Rozwiązanie bardzo fajne, oby Sony też coś podobnego zrobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, oby :biggrin:

 

btw w pleju masz podręczne menu na górze - to jest dokładnie to samo tylko miejsce inne :) na ten przykład - żeby wystartować imprezę, na X1 muszę nacisnąć lewo,  raz w dół i dwa razy potwierdzić - na PS naciskam w górę, raz w prawo i dwa razy potwierdzam - natomiast szybkość samego działania to już kwestia dasha dla konsoli..

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, jednak to nie Sony wpadło na to proste rozwiązanie ;)

Oni w ogóle nie muszą na nic wpadać, bo przecież wszystko jest świetnie, najbardziej sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, moje pytania na poprzedniej stronie wciąż aktualne Może jutro (a raczej dziś) ktoś będzie w stanie dokładniej odpowiedzieć, będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odpowiem ad2. bo w sumie nie za bardzo rozumiem pytanie:

Zestaw P&C to po prostu akumulatorki, które chowasz pod klapką pod spodem pada plus kabel usb do ich ładowania.

Więc wygląd pada chyba nie ma tu nic do rzeczy?

Nie wiem tylko czy pasują do Elite, bo go nie używałem.

Co do działania, to ładujesz i grasz. Kabel jest dość długi, więc można grać także podczas ładowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten oryginalny pasuje, z innymi firmami jest problem przez czasem inną klapkę:

https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/3qdptx/elite_wireless_controller_not_compatible_with/


A dedyki do Playstation nie działają z X1 - tak samo w drugą stronę. Mowa oczywiście o mikrofonie, który jest przez dongla na usb. Sam optyk to tylko nadajnik więc bez znaczenia gdzie wysyła. Piszę of koz o bezprzewodowych. Po drucie to bez znaczenia jak masz wejście na jacka.

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejny build - chyba 5-ty w tym tygodniu..

 

FIXES

  • Upload Studio: This build contains a fix to address an issue with some users being unable to install or update Upload Studio.

  • Kinect Studio: Kinect Studio should no longer fail to launch.

  • Powering off devices in Energy-Saving mode: Your devices (TV, AV Receiver, etc.) should now power off correctly when powering down the console in Energy-Saving mode.

  • Launching games & apps in Instant-On mode: This build contains a fix to address issues with games and apps failing to launch due to “Do you own this game or app?” errors after resuming from connected standby.

  • Adding friends: When adding a friend on a child account or with an account in which adding friends has been disabled, you will no longer see a generic error message, and instead will be prompted to enter your password.

  • Party and game invites: This build contains a fix to address an issue which allowed multiple party or game invites to be sent in rapid succession.

  • SmartGlass keyboard: The SmartGlass keyboard should no longer fail to register input in certain apps (Skype, UFC TV, VUDU, etc.).

  • Achievements: When loading achievements, you should no longer encounter a white screen with no loading indicator.

  • Wallpapers and custom backgrounds: This build contains a fix to address an issue with users being unable to set their background from a screenshot or achievement art.

KNOWN ISSUES

  • General System Issues: Party and game chat: You may be unable to hear others when joining a party chat.

  • Workaround: Switching to game chat should allow you to hear others correctly.

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten oryginalny pasuje, z innymi firmami jest problem przez czasem inną klapkę:

https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/3qdptx/elite_wireless_controller_not_compatible_with/

A dedyki do Playstation nie działają z X1 - tak samo w drugą stronę. Mowa oczywiście o mikrofonie, który jest przez dongla na usb. Sam optyk to tylko nadajnik więc bez znaczenia gdzie wysyła. Piszę of koz o bezprzewodowych. Po drucie to bez znaczenia jak masz wejście na jacka.

No właśnie po drucie, tutaj jest to opisane fajnie:

https://m.reddit.com/r/xboxone/comments/20j8p8/what_headset_works_with_both_xbox_one_and_ps4/

Tylko tam piszą jeszcze o Chat Adaptorze, ale domyślam się, że mając nowego pada to mi to już nie potrzebne, bo nowe pady mają już te wejścia domyślnie, tak?

Takie rozwiązanie by mi pasowało, bo wtedy nie musze nawet dongla podłączać chyba do konsoli, tylko kabel do pada i podobno wszystko działa bez problemu, chat, dźwięk, itd. Ludzie piszą, że ten stereo dźwięk daje rade nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe pady mają już to wejście, do starych trzeba dokupić ten adaptor - który de facto daje radę, gdyż masz pod kciukiem wszystkie przyciski które potrzebujesz. Włożenie dongla nic by nie dało tak, czy tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×