Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja próbowałem podłączyć turtle beach stealth 400 do pada.

Optyk z USB w konsole, słuchawki połączone Jackiem z padem. Dzięki tylko z gry, czatu ni ma.

Z drugiej strony można do pada od ps4 podłączyć chyba ten zestaw Hs Ms (słuchawki z mikrofonem) i powinien być dźwięk plus czat.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w opcjach czatu albo audio w xBone trzeba coś przestawić.

Poszukaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie bolą paluchy od analogów. Na PS4 nie miałem tego kłopotu. Nie wiecie gdzie mogę w PL kupić nakładki ORB do XO? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie bolą paluchy od analogów. Na PS4 nie miałem tego kłopotu. Nie wiecie gdzie mogę w PL kupić nakładki ORB do XO? 

I znowu za dużo Fify, w innych grach tak nie bolą :D

Mam to samo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktualnie jakiś kryzys z ps4 :-D, nawet włączać mi się jej nie chce. Ciągle tylko XOne. Samo powalone włączenie konsoli i ryk silnika, tworzy banana na twarzy.

Pad stał się dla mnie genialny, usługi sieciowe bajka. Zakupiłem dziś head set od MS i wszystko śmiga (może nie ta jakość dźwięku jak na Turtle beach stealth 400) ale dają radę, plus pełna kontrola dźwięku pod palcami.

Nawet dziś zakupiony call of Duty black ops 3, jeszcze zafoliowany, bo mam dylemat czy nie wymienić na wersję na XOne.

Ba.. Myślę czy może nie sprzedać swojej ps4 i inwestować w XOne.

Myślałem że dwie konsole, będzie 2x fun, ale widzę że konsola zielonych daje mi lepszą zabawę, mimo tych 720p /900p :-D.

Plus nowy interfejs, który ma wyjść na dniach, wsteczna kompatybilność, kultura pracy konsoli...

Może na ps4 przyjdzie czas w przyszłym roku, jak będzie w co grać, grać w gry które wymagają posiadania ps4 :-)

Edytowane przez czeskimaster
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Czeski dotarłeś do etapu, który ja przerabiałem jakiś miesiąc temu, a skończyło się sprzedażą ps4.

Tylko, że ja się załapałem na akcję przed obniżką cen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeski goń CODa na ps4 i bierz na XO, będziemy tłuc zombiaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba tak jutro zrobię,mam wersję z Nuketown . więc może nie będę tak do tyłu z kasa :biggrin:.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I goń ps4, od zbierania kurzu to jest odkurzacz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko,pomyślę..Tak i tak będę stratny,mimo że konsola ma z 2 miechy i wygląda wraz z padem jak nówka ze sklepu :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde widzę ,że prawie każdy ma podobne podejście do PS4 po zakupie XO...Ja wykupiłem miesięczny PS+ aby zagrać w nowe mapy w Batku ale mam obrzydzenie jakieś do pleja i nie wiem czy w ogóle ją odpalę ;-).

Wie może ktoś czy pada z XO można podłączyć do PS4?? Bo to jeszcze jedyna nadzieja ,że odpalę w tym roku PS4 ?? Jak biorę do ręki tego DS4 to mi się cofka włącza i tyle....

Pozdroo

 

Znalazłem coś takiego :

http://shop.controllermax.com/cronusmax-plus.html

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze negatywne doświadczenie z XO za mną.

 

Gdzieś tam w zeszłym miesiącu mogłem pobrać przez Golda Tumb Rajdera. No, ale Gold mi się skończył i tak schodziło i schodziło. Nie chciałem póki co chwilowo kupować, bo przypomniało mi się, że mam 2-dniowego, którego miałem w pudełku z Gears of War. Gitara, pomyślałem. W końcu nadszedł dzień zniknięcia Lary z oferty. Szukam i szukam tej karteczki! Nie ma! Było już dosyć późno, więc rozczarowany postanowiłem pójść spać. Gdzieś w zamierzchłej przeszłości ograłem Craftównę, więc ból nie był aż tak duży. No trudno, stwierdziłem. Nie udało się przycebulić. <kilka tygodni później> Postanowiłem wrócić do książki, którą odłożyłem na półkę z powodu premiery Phantom Painta. Zatrzymałem się na setnej stronie, gdyby kogoś to interesowało. Kogokolwiek? No i otwieram i co? Karteczka z kodem robiła za zakładkę. Zraziłem się do One'a po tym wydarzeniu. Brawo Microsoft!

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde widzę ,że prawie każdy ma podobne podejście do PS4 po zakupie XO...Ja wykupiłem miesięczny PS+ aby zagrać w nowe mapy w Batku ale mam obrzydzenie jakieś do pleja i nie wiem czy w ogóle ją odpalę ;-).

Wie może ktoś czy pada z XO można podłączyć do PS4?? Bo to jeszcze jedyna nadzieja ,że odpalę w tym roku PS4 ?? Jak biorę do ręki tego DS4 to mi się cofka włącza i tyle....

Pozdroo

Znalazłem coś takiego :

http://shop.controllermax.com/cronusmax-plus.html

gimx.fr sobie jeszcze sprawdź Ale do tego potrzebujesz komputer lub raspberry i płytkę teensy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witcher 2 na to liczyłem!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake i Wieśka bym za 19zł kupił. Reszta co tam wpadnie w goldzie

Wiesiek 2 mi uciekł za 15zł na promocji M$ Store.

Niestety nie miałem pod ręką Xbox 360 żeby zrobić pierwszy zakup (nie da się bez fizycznego zalogowania się chociaż raz od konsoli na swoim koncie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake i Wieśka bym za 19zł kupił. Reszta co tam wpadnie w goldzie

Czemu akurat za 19? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było w GwG, też pamiętam jak było za 15zł.

 

Przecież 99zł co jest teraz płacił nie będę. trzeba sobie wyczekać promocję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, czyli dawaj na multi halo i nowego coda(bo z forum mało nas na codzie, większość siedzi na ma$zynce $ony).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×