Skocz do zawartości
Patricko

Vault of Glass

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje.

Który etap był najgorszy?

Podobno wystarczy przy Atheoni zmienić postacie, i licznik zgonów jest znowu 0,to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to była prawda to każdy by miało platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Templar jest bardzo łatwy. Żeby zginąć to trzeba iść na niego z melee ;). Jak ktos ograł ten raid kilka, kilkanaście razy, to bez problemu tam ustoi. Najgorsze etapy to skakanie, a potem przechodzenie przez portale czy przenoszenie (tam jest największe prawdopodobieństwo na jakiegoś buga).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszędzie trzeba się pilnować choć nam teraz na luzie bez spiny wyszło. Templara szybciej idzie zabić niż zepchnąć kiedyś. Najgorsze jest skakanie na platformach bo tam zawsze coś może się nie zgrać. bugów mieliśmy tylko jeden z tym że pretosom respiło się życie przy etapie z portalami. A i przy Atheonie  poniosły nas emocje bo chcieliśmy go ubić na raz i padła nas 6 przy 0.1%  Atheona po czym warlock się rezną i po kilku strzałach atheon padł wiec przy drugim podejściu podzieliliśmy bicie bosa na 2 portale. Co do wyjścia i zerowania licznika niema takiej opcji

 

BY trofik wpadł trzeba zrobić cały rajd bez śmierci, bez wychodzenia na orbitę, bez tego że kogoś wywali z gry, Całość trzeba przejść jednym ciągiem

 a wykoskowanie jednej postaci na trofke da redę zrobić w 12H tylko koksanie miedzy 15-20lvl najlepiej robić z kolegami którzy mają postacie na 30lvl

mi w hanterze zostało 3,5 kółka skila a jeszcze cała fabuła marsa przede mną

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i gratuluje :] wkoncu znalezli sie kolejni smialkowie z flawlessem :] Atheona robilismy takze na dwa razy bo nie chcielismy ryzykowac :P ze sie zapytam na jakich levelach robiliscie raida? U nas bylo 5x30 1x29 Jeszcze raz gratuluje koksy hehe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koles se jaja robi, ale pocisk musi byc, cebuloczki would not stand that.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka w ch*j, koleś spami postami na parę słów w kilku tematach, ale racja to nam brakuje tego brytyjskiego humoru, wkoncu nikt z nas do "koledżu" nie uczęszcza ;-)

Edytowane przez EgZePL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te tematy to raczej powinny zostac usuniete, bo i tak nikt z nich nie korzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie raidu bez umierania to nie kwestia labiryntu czy skoków... To kwestia, żeby bugi nie weszły i nie zniszczyły gry...

Dzisiaj za każdym razem wchodziły nam bugi na Templarze, czyli wieczny mark lub niewidzialny detain.

Gratki dla Bungie, nie dość, że w grze gówno jest, to jeszcze nic nie działa... Patałachy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśmy zrobili trzy podejścia z mizernym skutkiem. Wszystkie etapy strzelankowe (konfluksy, oracle, Templar, wyciąganie tarcz, atheon) idą ekspresowo i bez byków. Za to na labiryncie i platformach zdążają sie czeskie błędy (pewnie spowodowane spoconymi dłońmi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u nas właśnie wszystko idzie dobrze, ale bugi nam dosłownie niszczą grę.

Czasami się zdarzy, że ktoś spadnie, no ale właśnie, zdarza się przecież, nikt pretensji nie ma.

Ale jak wipujemy przez debilne bugi to już wszystkich dopada furia, bo jak wchodzi nam nieskończony mark, albo niewidzialny detain to mamy dość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami się zdarzy, że ktoś spadnie

 

Przyznaje sie bez bicia, ze to bylem ja  :) To skakanie to najciezsza padaka w tym Raidzie, jesli o mnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To uzywajcie drugich klockow. Latwiejsze sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My zrobiliśmy to 2x31lvl 4x30lvl. Co do skakania jak się ćwiczy to się robi tak jak trzeba. Ja miałem mega problem ze skakaniem, 4h ciągłego skakania i się nauczyłem.

Bileczek z 3 podejściami i już się poddajecie?????

Patricko jakie bugi was łapią???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, podczas walki z Templarem mamy nieskończone marki, a gość z tarczą nic nie może zrobić i w końcu padamy. Drugi bug to niewidzialny detain (czerwona bańka do zniszczenia). Ktoś ją dostaje i nie może praktycznie nic zrobić, nawet ubicie bossa nic nie daje.

Doprowadza nas to do szewskiej pasji, bo całą resztę robimy już praktycznie bezproblemowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas tak samo:

-nieuleczalne marki

-granaty wyrzucane sa niewidzialne

-templarowi nie schodzi oslona po strzeleniu do niego z tarczy

-"uziemienie" graczy - prawie nie moga sie ruszac

-znikajaca primary weapon i wybor tylko z dwoch rodzajow broni do strzelania ale tak naprawde i brak wyboru bo brak nawet mozliwosci zmiany broni trojkatem

itp itd tak mozna by wymieniac jeszcze sporo.

Prob wykonanych ok 8 i za kazdym razem to samo, ze zmianami kilku ludzi co dwie proby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że ten raid był najprostszy na samym początku... Teraz to jakaś kpina ze względu na bugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bileczek z 3 podejściami i już się poddajecie?????

A gdzie ja napisałem ze sie poddajemy.

P.S. Jutro kolejne podejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam. Zarejestowałem się specjalnie na ten post. Ale forum całkiem spoko więc pewnie zostanę tu na dłużej :P. Czy jest ktoś chętny na raid ? Potrzebuję ekipy. Mam lvl 29 wymieniałem sprzęt po zakupie dodatku więc można powiedzieć, że 30 jest duchowo wbity. Gram titanem. Jest ktoś chętny na dziś wieczór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×