Skocz do zawartości
Patricko

Vault of Glass

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli tracę cierpliwość do tej gry głównie prze ten zajepany raid. 3 postacie 33 raidy z czego18 hard i vexa brak, już mnie krew zalewa bo gramy w 6-7 i niektórzy mają 5szt a mi jednego zjebanego vexa nie chce wydropić. bungie  fuck you. dodatkowo Trofik bez śmierci dobiliśmy do bosa pierwszy teleport i teleportneło 1 to jeszcze zdążyliśmy ogarnąć i otworzyć portal. zbić moby i oracle i sklepaliśmy życie bosa tak na 45-50% i znów teleportneło jednego i już się nie udało ogarnąć. WTF bungie?!?!

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety od patcha, na atheonie dzieja sie cuda. Albo przenosi jednego, albo z oslonka, albo minotaurom regeneruje sie zycie na full. Czasem nie dziala tez tarcza.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nadal jest problem z bramami tele Jak za pierwszym razem nie przeniesie, lądujemy z tyłu teleportu, co sprawia lekkie trudności w orientacji.

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym ukończylismy naszym teamem Raid bez zginiecia co za tym idzie są już 3 platyny (kolejne z Polski o ile nie jedne z pierwszych w Polsce) reszta dobija kolejne 3 na dniach ;) Raid był ukończony w składzie ( SkidziPL, Wronator,Markiz_PL, Przemal_PL, Zerathel, PL_Terminator) Chciał bym także podziękować chłopakom z ekipy bo z takim składem Raid to czysta przyjemność a gra na Hardzie i bez zginiecia to był pikuś ;) Dzięki chłopaki i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

So much PL :biggrin:

Edytowane przez DeraIeS
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może będzie dzisiaj robił raid na hardzie? Mam do ubicia atheona ale chętnie polecę od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie.

 

Ile teleportów, badz czasu zajmuje wam walka z atheonem po patchu, gdy zabijacie go normalnie?

pytam z ciekawosci.

nie dopisałem, pytam tylko o HARD

 

3,4 teleporty?

Edytowane przez zibenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 26 levelu 2-3 teleporty.

Jaka mnie dziś spotkała niespodzianka.

Doszliśmy wczoraj do Atheona (30 lvl) myślałem, że dostałem tylko shardy/energy zaglądam w ekwipunek a tam FATEBRINGER :)

Edytowane przez malyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Udało nam się ubić Atheona na hardzie w około 3:01-3:02 i się zastanawiamy czy jest jakaś ekipa szybsza na forum? Nie chodzi o to żeby się pochwalić(no dobra, trochę tak :D) ale o może delikatną rywalizację w oczekiwaniu na DLC ;)

 

Dowód, żeby nie było, że jesteśmy gołosłowni:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ziben, przecież na fimiku wyżej zrobiliście ateona po 2 teleportach. Skąd zatem pytanie?

Chciał zdobyć informacje ile czasu zajmuje Atheon innym aby mieć jakąś referencje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najszybszy film jaki znalazlem to 2.43 - wiec po prostu pytamy, czy ktos jest lepszy?

Bedzie super jesli ktos robi to szybciej niz my, BĘDZIEMY mieć motywacje przed dlc.

jesli nie, tez fajnie .

 

nikt sie nie chce chwalic - chcemy się dowiedziec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie.

 

Ile teleportów, badz czasu zajmuje wam walka z atheonem po patchu, gdy zabijacie go normalnie?

pytam z ciekawosci.

nie dopisałem, pytam tylko o HARD

 

3,4 teleporty?

max dwa teleporty jakieś 1.30 min pod warunkiem że masz zgrany team, jak macie RPG gjalahorn czy jak on się zwie to przy jednym teleporcie dacie rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max dwa teleporty jakieś 1.30 min pod warunkiem że masz zgrany team, jak macie RPG gjalahorn czy jak on się zwie to przy jednym teleporcie dacie rade ;)

Te 1.30 min jest mocno naciągane jak na 2 teleporty. Na filmiku wyżej masz zrobione na 2 teleporty i zajmuje to ok 3 min. Na pewno da się zrobić szybciej ( tak jak pisałeś z gjallahornami) ale nie aż tak.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 1.30 min jest mocno naciągane jak na 2 teleporty. Na filmiku wyżej masz zrobione na 2 teleporty i zajmuje to ok 3 min. Na pewno da się zrobić szybciej ( tak jak pisałeś z gjallahornami) ale nie aż tak.

kolego nic nie jest naciagane ,robilismy trophy bez zginiecia i zajelo nam to dokladnie 1.29 min z wyciagnieciem reliktow okolo 3 - 4 minut ,mowa oczywiscie o normalu bo o taki poziom kolega pytal :) pozatym mieli bysmy atheona przy jednym wyjsciu z portalu ale jak wspominalem czasu pod tarcza brakowalo i zdecydowalismy sie nie ryzykowac i wejsc drugi raz a przy drugim wyjsciu mial tylko jakies 0,5 cm na pasku . No pomylilem sie o 2-3 sek Zeby nie bylo ze jestem goloslowny filmik kolegi ktory nagral koncowke i akurat on nie posiadal gjallahorna ,wiec nie patrzac na to czy sie zginie da sie go rozwalic ponizej minuty i na jedno wyjscie :)
Edytowane przez przemjol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem, że na normalu się da, ale ziben_77 pytał o Hard i do tego się odnosiłem.

Edytowane przez yogurt2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×