Skocz do zawartości
Patricko

Vault of Glass

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia. Koles z Bungie tweetnal to info.

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem normal ma byc na 30 a hard 32 takie kraza ploty,ale Na logike biorac powinno byc od 28 normal a 30-32 hard a jak bedzie czas pokaze :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do DLC to obstawiam, że jednak będzie analogicznie do tego, jak jest teraz, czyli normal na 28 lvl z mobami na 30 lvl pod koniec, a hard na 32 lvl.

 

Btw nie ma oddzielnego tematu odnośnie dodatku, bo trochę OT robimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede komentowal zeby czasem Admina nie rozwscieczyc :) Zycze milego dnia . A zeby nie bylo ot,mam nadzieje ze w Dlc beda kolejne trophy bez zginiecia :P

może najpierw niech pierwszy rajd naprawia, juz dwa razy widziałem jak przenosi jedna osobę.

To ze rajd będzie na 30 lvl, niczego nie wyklucza, można będzie wejść 27 lvl, i cos podfarmic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ludzie sa ogarnieci to nawet jak jedna osobe przeniesie to da rade ogarnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ludzie sa ogarnieci to nawet jak jedna osobe przeniesie to da rade ogarnac.

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ludzie sa ogarnieci to nawet jak jedna osobe przeniesie to da rade ogarnac.

jak jedna osobe przenosi to bierze tarcze I zapiernicza do portalu nic nie rozwalajac I tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiliśmy dzisiaj Harda i działało wszystko bez zarzutów. Nie mówię, że jest idealnie, ale wszystko było ok. Zobaczymy później jak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spartolone nadal są te pola siłowe, na które nakłada na nas Templar i Atheon. Na tym drugim to bez znaczenia, tak przy pierwszym osoba z tarczą ma lekki stres, bo można elegancko wylecieć poza pole i walnąć zgona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bariera przy Templarze nie jest specjalnie upierdliwa o ile pamięta się, żeby nie skakać zaraz po zdjęciu tarczy bossowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tez robiliśmy na hard, z wychodzeniem na orbitę, zgonami etc. I atheon potrafił przenosić po jednej, po dwie osoby.

Jak sie go spychało to nie bylo stresa ;). Teraz jest niezle zamieszanie :), bić w bossa czy w oracle, uważać na moby... To zielone gowno tez zbugowane, raz zabija po 10-15 sec, a raz możesz biegac z tym kilka min ;).

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bariera przy Templarze nie jest specjalnie upierdliwa o ile pamięta się, żeby nie skakać zaraz po zdjęciu tarczy bossowi

 

Jak już pisałem, jest. Bo facet z tarczą może wylecieć poza barierę tak se o z dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. jak, stoi w miejscu i nie ruszając się z niej wyleci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyleci. Wczoraj parę osób bijąc tą barierę po prostu z niej wyleciało. Zamiast przyjmować hity, elegancko przy uderzeniu z niej wypadaliśmy i na tym się kończyło.

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pojawia się wokół Ciebie bariera to podskakujesz krótko do góry (bez wychylonego analoga) i walisz w ziemię (u mnie R1, ale domyślnie to chyba R2, dalej bez wciśniętego analoga). Bariera znika na raz. Trzeba tylko pamiętać, żeby po zdjęciu tarczy nie skakać, bo jak się jest w powietrzu gdy pojawia się bariera to wtedy już może być ciężko. Biegnąc, nawet na sprincie nie trzeba mieć specjalnego refleksu żeby zdążyć się zatrzymać. Tak samo najlepiej niszczyć oraclę (tzn. stanąć obok, raz X, R1 (czy tam R2)), bo waląc ją bez wyskoku czasem ciężko trafić.

 

Co prawda daleko mi do pro gracza, ale korzystając z tego co wyżej nie miałem większego problemu latając na dole z tarczą.

Edytowane przez fryz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. My ją biliśmy R1. Raz przy takim uderzeniu wyleciałem, ale może to przez to, że bariera pojawiła się, kiedy byłem na schodach. Nie zmienia to jednak faktu, że raid jest jeszcze zbugowany. My nie mamy się zastanawiać, jak zrobić coś, by się nie zbugowało, tylko to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie dlatego wyleciałeś, że bariera była na schodach, tylko dlatego, że waląc ją R1 postać przesuwa się z tarczą do przodu, a jeśli najpierw lekko podskoczysz (bez wychylonego analoga) to leci prosto do góry i w ziemię wali pionowo, przez co nie ma szans wypaść z bariery i tym samym zginąć. Nie wiem czy to bug czy może Bungie sobie coś takiego wymyśliło, ale po prostu z bariery nie można wyjść przed jej zniszczeniem, więc najlepiej ją niszczyć nie ruszając się na boki wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pożegnaliśmy się z Vogiem, ekipą  którą wspólnie gramy w iście zajeb......  humorach:)  głównie przez to że na końcu pojawił się miły komunikat w postaci trofika: Flawless Raiders

Życzę wszystkim którzy próbują by im się udało. Mam udało się za ok15 razem

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×