Skocz do zawartości
Patricko

Vault of Glass

Rekomendowane odpowiedzi

@slimak110

Mogę spróbować, dostępny będę po 21.

Z chęcią pobiegam też striki (daily, weekly, etc. ...)

Gram titanem lvl 28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ja będę dostępny dzisiaj po 18. Jeżeli jest ktoś chętny to wysyłajcie zapro. Napiszcie tylko, że jesteście pssite. Dzięki i do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ekipa powiedziała,że nie będę szli ze mną na raid bez śmierci. :sad:

Wiedzą skubańcy, że jak wbiję platynę,to mam zamiar sprzedać grę :biggrin:

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by był jakiś wolny spot na Raid lub jakiś Heroic chętnie się pisze, miałem małą przerwę ale wróciłem i pogrywam cały czas :) Jak by się coś znalazło proszę dać znać na PSN lub na forum, Headset obowiązkowo jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ekipa powiedziała,że nie będę szli ze mną na raid bez śmierci. :sad:

Jeśli serio Ci tak powiedzieli to ja bym laskę na taki skład położył

 

Wiedzą skubańcy, że jak wbiję platynę,to mam zamiar sprzedać grę :biggrin:

Jeśli to jest powód to mają rację:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie się dzisiaj na raid bez śmierci nie było najlepszym pomysłem :/

 

Ale przynajmniej trochę poćwiczyliśmy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście potrzebowali kogoś na RAID bez zgonu to się piszę. Moja ekipa nie za bardzo chce to grać, bo przeważnie mamy tam kilka osób 'jeronimo'. Ja jestem opanowany, o ile nie muszę brać Relica, to dobrze sobie radzę z przeciwnikami, oraclami itp. Na platformach nie ginę o ile ktoś mi pod nogi nie wpadnie, gorgony na normalu przechodzę bez wykrycia. Bronie mam i egzotyczne i legendarne, nie wszystkie jeszcze na maxa, ale Atheona na 2 razy zawsze ubijaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dla luzu zrobiliśmy kolejne podejścia:

  1. Przeszedłem bez zgonu :P niestety kumpel poległ na skakaniu. (oczywiście "przytrolowałem" i powiedziałem ze mi trofik wpadł :P)
  2. Gdzieś chyba na "oraklach" albo "templarze" wypier......  mnie z destiny & imprezy ("wkurw mój totalny").
  3. Inny kumpel poległ na skakaniu i dalej dla sportu nie kontynuowaliśmy. 

 

@DwigHt

Team mam bardzo ogarnięty i raczej nikogo nie będziemy potrzebowali gdyż chętnych na to trofeum jest 7 osób z klanu, więc bedzie trzeba to dwa razy zrobić :P.

 

P.S. Mały Protip Jak ktoś gra Tytanem to skoki można przechodzić w ten sposób.https://www.youtube.com/watch?v=6utl6bAW_hk

Edytowane przez bileczek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bileczek

Będę musiał wypróbować bo te filary doprowadzają mnie do szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HarDy

Sorki zapomniałem jeszcze dodać ustawienia:

  • Lift -> Catapult
  • Fist of Havoc -> Death from Above
  • Unstoppable -> Shoulder Charge którego możesz opcjonalnie użyć przed odpaleniem Fist of Havoc dzieki czemu polecisz jeszcze dalej (tego na filmiku akurat nie ma).

mi i ziomeczkom na "treningu" ta metoda wyszła około 7 razy z rzędu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam 4 osób, które by chciały w sobotę 17.01.14 zrobić ze mną i moim kolegą Vault of Glass. Chcemy się zgadać ok 11-12. Ktoś chętny? Ślijcie zaproszenia psn: tomek625 z dopiskiem VOG. Ja gram Warlockiem 27l, kolega gra Hunterem też 27l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem VoG pierwszy raz od dawna i mam pytanie. W momencie kiedy broni się conflucsów i Templar przyzywa legiony to jest taki charakterystyczny dźwięk, takie jakby pikanie. Wprowadzili to jakoś ostatnio, czy to było zawsze, a tylko ja w ferworze walki nie słyszałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam 4 osób, które by chciały w sobotę 17.01.14 zrobić ze mną i moim kolegą Vault of Glass. Chcemy się zgadać ok 11-12. Ktoś chętny? Ślijcie zaproszenia psn: tomek625 z dopiskiem VOG. Ja gram Warlockiem 27l, kolega gra Hunterem też 27l.

Poszukuję jeszcze 2 chętnych na jutro. Start myślę ok. 12:00. Ślijcie zaproszenia na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa raid? Wraz ze znajomym szukamy ludzi, może w czwartkowy lub piątkowy wieczór ok 21 - 22? Nick Kvass1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile trwa zależy od ekipy.

Ja bym chętnie dołączył do raidu na Crote (ciekawsze nagrody).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile trwa zależy od ekipy.

Ja bym chętnie dołączył do raidu na Crote (ciekawsze nagrody).

 

Wg mnie to Crota nawet się nie umywa do  VoGa. VoG jest dużo ciekawszy i bardziej zróżnicowany a Crota to tylko tony addów i żółtych knightów.  Tryb hard dopracowywali miesiąc dłużej i jakie zmiany??......  wprowadzili jeszcze więcej addów i żółtych knightów  :blink:  Co do lootu to też nie do końca. Za najlepszą broń( nie egzotyczną) w grze dalej jest uznawany fatebringer mimo, że ma 300dmg to i tak większość  ( szczęśliwców, którym się udało go wydropić na Templarze ) z nim lata  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś zależy na "rozwoju" (czyli dobiciu do 32 lvl) to Crotę i tak musi robić (albo zaczekać na dodatek). Też uważam, że VoG jest ciekawszy, no i faktycznie, Fatebringer jest świetny. Co do czasów: VoG na hardzie przy zgranej ekipie spokojnie pęknie w godzinę, Crota na normalu to jakieś pół godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie sie z tym zgadzam. Rajd na Crote jest strasznie " płytki" zas co do legendarnych broni na primary to tylko autorifle i hand cannon coś reprezentują. Pomimo iż z ziomeczkami z VoG'a mamy prawie wszystkie dropy to i tak zabawa na nim jest ciekawsza.

Edytowane przez bileczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, że VoG jest ciekawszy i bardziej zróżnicowany (i w sumie wymaga większego zgrania ekipy), ale jeśli ktoś chce zrobić progres z lightem to i tak musi grać crote.

Ja grałbym crote bo marzy mi się Blackhammer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że tendencja spadkowa nie zostanie utrzymana i trzeci raid okaże się ciekawszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa "The Arena" nie nastraja optymistycznie. Pierwsze co przychodzi na myśl to jeszcze więcej żółtych mobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, że VoG jest ciekawszy i bardziej zróżnicowany (i w sumie wymaga większego zgrania ekipy), ale jeśli ktoś chce zrobić progres z lightem to i tak musi grać crote.

Ja grałbym crote bo marzy mi się Blackhammer.

Ja też w zasadzie z croty potrzebuję black hammera i dlatego chciałbym zrobić normal, moja ekipa już brzydko mówiąc rzyga crota i nie za bardzo chce im się to robić a że brakuje mi zrobić crotę na jednej postaci to z chęcią gdzies bym się podczepił na normal.

Z harda to w zasadzie chciałbym tylko hand cannona bo tego mi brakuje tylko i w tym tygodniu nie robiłem jeszcze. Jak ktoś by potrzebował człowieka to będę wdzięczny za jakieś miejsce.

Co do Voga, jest pod każdym względem lepszy, crota nie umywa się do Voga a i moim zdaniem bronie dropią na nim lepsze.

Wracając do fatebringera jest to moim zdaniem najlepsza broń w grze i chyba na jego miarę już lepszej nie będzie, mnie wydropił w końcu w zeszłym tygodniu a gram od premiery, jest świetny i w dodatku tylko legendarny przez co nie blokuje miejsca innemu egoztykowi np. świetnemu gjalowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×