Skocz do zawartości
Patricko

Vault of Glass

Rekomendowane odpowiedzi

mowa oczywiscie o normalu bo o taki poziom kolega pytal :)

Pytał o HARD. No i jak możesz zrobić 1:29 min na 2 tarcze jak jedna trwa tyle? Chyba ze mówisz od momentu strzału w Atheona czyli jakieś 1:25 min odejmujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytał o HARD. No i jak możesz zrobić 1:29 min na 2 tarcze jak jedna trwa tyle? Chyba ze mówisz od momentu strzału w Atheona czyli jakieś 1:25 min odejmujesz.

sorry nie doczytalem pisal po patchu normalnie ,wiec myslalem ze chodzi mu o normala :P sorry czytam na telefonie i w pracy wiec dlatego taki klops :) . Wiec na hard wydaje mi sie ze 2 min na dwa wyjscia jest ossiagalne trzeba sprobowac :D

Pytał o HARD. No i jak możesz zrobić 1:29 min na 2 tarcze jak jedna trwa tyle? Chyba ze mówisz od momentu strzału w Atheona czyli jakieś 1:25 min odejmujesz.

kolego mala niejasnosc pisalem o normalu jakies 1.30 a kolega po fakcie dopisal ze chodzi mu o Hard Edytowane przez przemjol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, pisałeś o normalu i do tego się odnoszę. Na filmiku który wkleiłeś jest ubicie w około 1:30 bo wycięty został sam początek który trwa 1:30.

Bardzo ładne ubicie, zgrabne i w ogóle gratuluje, ale 1:30 to "kreatywne" przedstawianie danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, pisałeś o normalu i do tego się odnoszę. Na filmiku który wkleiłeś jest ubicie w około 1:30 bo wycięty został sam początek który trwa 1:30.

Bardzo ładne ubicie, zgrabne i w ogóle gratuluje, ale 1:30 to "kreatywne" przedstawianie danych.

No jezeli dla ciebie walka z atheonem to takze wyciaganie reliktow to pisalem ze z nimi okolo 4 min.Dwie osoby wbijaja w kazdy portal i wynosza po relikcie co trwa nie wiecej jak minuta,do tego obrona konfluksa gora minuta i to co jest na filmie wiec jakies 3-4 min jest norma . :) Edytowane przez przemjol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie smiesza takie posty typu 'pierwsza ekipa' 'najszybciej'...

 

Co to za problem go ubic przy dwoch fazach portali ? Nawet z randomami z forum bungie.net mi się to udało, ze swoja ekipą to juz dosc dawno nastapilo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skomerek,.a najzabawniejsze jest to ze sie spinaja jakby.walczyli o złote galoty, a przeciez wiadomo ze ludzie spychali atheona i to solo zanim on teleportowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najzabawniejsze to sa wasze kretyńskie posty. Każdy go ubił na 2 razy, bo to jest banalne i trzeba być kretynem żeby nie ogarnąć tej prostej walki - jasne. Szkoda mi bandy imbecyli nie potrafiących dyskutować ani wymienić się jakimi kol wiek poglądami. To własnie jest takie polskie ;) Widzę  że delares czy jak ci tam jak miesiąc temu byl z Ciebie baran tak nic sie nie zmieniło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comment_qswWZNPWM0mH6j4uAqlh40yBeIBnFHEK

Dla co poniektórych tutaj się powinno przydać #derales #skomerek

 

EDIT:

Chciałbym kiedyś być tak zajebisty jak delares...

Edytowane przez Michal_Mac
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi sie nie chce komentowac deleresa I skomerka :) a masc Na bol dupy jak najbardziej wskazana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz prawde, a cebuloczki i tak zhejtuja. Ja jestem baran? Wy nawet nicku nie potraficie poprawnie napisac choć macie go przed nosem, a ta masc sami sobie powinniscie zaaplikowac..

Macie i hejtujcie, 35 sekund.

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeraleS nie od dziś wiadomo, że można go pokonać tak jak na "twoim" filmiku, ale tu była dyskusja o normalne pokonanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś nie chce go poprawnie wymawiać, poza tym trolu hejtujesz ty nie my no i tak jak kolega wyżej wspomniał ze chodziło o normalne przejście a nie twoim sposobem którego się uczepiles, z tego wynika ze to jest jedyny sposób w jaki potrafisz ukończyć Raid i domyślam się ze na checkpoincie przy atheonie bo inaczej się nie da w twoim wypadku,zresztą cie rozumiem z takim bólem d*** sam bym też nie dał rady hehe. Mam nadzieje ze się nie będziesz spinal ;)

Dla grających normalnie.... Mała ciekawostka atheon na Hardzie w kilkanaście sekund Normalnie

ucz się Delares ;P Edytowane przez przemjol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie uspokoicie sami to ja Was tutaj uspokoje na parę dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujaca propozycja Patricko, ale raczej nie dla mnie bo jestem chodzaca oaza spokoju; no chyba ze gram w coda :D

Przemal, swoje domysly co do mojej osoby to pozostaw dla siebie. Nie znasz mnie, czyli w dupie byles, gowno widziales.

Co do najszybszego ubicia atheona normalnie to z tego co slyszalem to jeden tp i gjallahorny.

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede komentowal zeby czasem Admina nie rozwscieczyc :) Zycze milego dnia . A zeby nie bylo ot,mam nadzieje ze w Dlc beda kolejne trophy bez zginiecia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by była ciekawa rozmowa :D Zeby nie bylo - koles z bungie potwierdził ze nowy raid nie będzie opóźniony i ze minimalny lvl to 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super cieszy mnie to bardzo ,pozatym aby cos sprostowac pozwole sobie cos sskomentowac tyczy sie to twojej wypowiedzi ,nie oceniam twojej osoby tylko to jak grasz ,a wnioski wyciaglem z twojego zachowania I profilu bungie :) .Wiec nie bylem w dupie Bo mam 3 razy tyle ogranych raidow I dwa razy wiecej godzin ogranych koniec ot. A co do raidow mam nadzieje ze nie bedzie powtorki jak z pierwszym "raid to bedzie przezycie dla nas a jego ukonczenie to grube godziny grania " jak jest kazdy wie :P godziny grania moze I sa ale jak sie robi 8 raidow dziennie .Zycze milego dnia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koles z bungie potwierdził ze nowy raid nie będzie opóźniony i ze minimalny lvl to 30.

 

Tylko jaki będzie lvl samego rajdu? 28 czy 30? Bo obecnie normal jest na 26, a na koniec pojawiają się wrogowie na 28.

 

Btw ciekawe, czy w VoG na hardzie podniosą lvl wrogów, czyli start na 30, a końcówka na 32 ;)

 

 

 

 

A co do raidow mam nadzieje ze nie bedzie powtorki jak z pierwszym "raid to bedzie przezycie dla nas a jego ukonczenie to grube godziny grania " jak jest kazdy wie :P godziny grania moze I sa ale jak sie robi 8 raidow dziennie .Zycze milego dnia :P

 

Na początku, kiedy jeszcze nie było w necie sposobów na przejście poszczególnych etapów to rajd ludzie robili po kilka godzin.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw ciekawe, czy w VoG na hardzie podniosą lvl wrogów, czyli start na 30, a końcówka na 32 ;)

 

A czemu by mieli podnosić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie max lvl Twojego Guardiana to 30, więc i max lvl wrogów taki jest. Po DLC będzie można dobić do 32 lvl, więc teoretycznie mogliby też podnieść poziom rajdu. Natomiast wydaje mi się to mało prawdopodobne, bo byloby mocno nie fair w stosunku do graczy, którzy DLC nie kupują.

 

Tak sobie tylko gdybam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie gratuluje ilości przejścia raida. Dla Dobra ogółu sprostuje Twoją opinie. Zdarzało się że robiłem raida od checkpointa, ale dlatego ze zostalem poproszony o pomoc w ubiciu. Tak, tak, zdarza mi sie dobry dzien i komus pomoge. Raida nie robilem tyle razy co Ty ze wzgledu na to ze mi sie po prostu nie chcialo, no bo i po co skoro juz wszystko co potrzebne mi bylo do szczęścia posiadam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raz:

 

 byloby mocno nie fair w stosunku do graczy, którzy DLC nie kupują.

 

A dwa, że są ludzie, którzy do tej pory nie wbili 30 poziomu, więc jeśli gra im tego poważnie nie ułatwi po premierze DLC to i tak te raidy będą wyzwaniem. ;)

 

BTW: Jak chcesz to wyślij zaproszenie do znajomych, często kogoś na szybko szukamy na raid czy inne aktywności. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3 tygodni nie grałem w Destiny.Wczoraj zobaczyłem,że znajomy gra o 2 w nocy gra raid,to postanowiłem,że dołączę.Akurat dołączyłem jak z Atheonem na hardzie grali.Udało nam się go pokonać w ok 10min

Za pokonanie go dostałem legendarny hełm, Auto Rifle Atheona,legendarnego sparrowa i kilka shardów.Dzięki temu znowu mam ochotę w to grać :D


mogliby też podnieść poziom rajdu.

Mogli by ustawić to jako 3 poziom trundności i nikt nie miał by pretensji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dlc zostana dodane nowe sposoby na zdobycie 30tego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dać trzeci poziom, ale nie do końca o to mi chodziło. Zobacz teraz - zaczynasz na normalu, wrogiwie mają 26 lvl, a pdo koniec 28. Myślę, że podobnie będzie w DLC - zaczynać się będzie na 28, a kończyć na 30. Natomiast gdyby dali trzeci poziom trudności, to cały raid byłby na 32 lvl, nikt by w to nie grał :biggrin:

 

 

 

W dlc zostana dodane nowe sposoby na zdobycie 30tego poziomu.

 

Jakie dokładnie? Sorry za OT.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×