Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info Yelon. W końcu chyba coś dla mnie bo już mnie ten słabnący FF wykańczał psychicznie:D 

A tak swoją drogą: natrafiłem na to http://www.electronicdreams.pl/product_info.php?products_id=6129%A0osCsid=cd4ed83c9520408b0650827a40e07158
 

Edytowane przez piotras3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartol84, gratuluje zakupu g29, używam jej od premiery i nie mam z nią żadnych problemów.

Przesiadłem się z t300rs i jestem baaardzo zadowolony.

Edytowane przez konio124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki konio124. Kiera jest świetna. Może później zamieszczę foty w sieci. Możesz podać swój nick psn dodam Ciebie do znajomych. Sorry nie zauważyłem masz zamieszczony psnid.

Edytowane przez Bartol84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla posiadaczy kiery g29 czy na należy uaktualnić firmware g29 ?

Ogólnie czy jest taka możliwość ?

Jeśli tak to czy wykonuje się tym programem logitech gaming software ?

Druga sprawa zastanawiam się jeszcze nad kupnem shiftera. Doradzcie mi czy warto go kupić ?

Jak to wpływa na uzyskiwane czasy w grze ?

Z góry dzięki za odpowiedzi

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, z tego co wiadomo shifter to samo co w g27(tylko bez przycisków) czyli straszna zabawka, do tego chyba ten z g27 działa z kierownicą g29 a były takie po 70 zł nówki na allegro, więc to tylko świadczy o tym jaka jest jego jakość.  Miałem g27 i fajnie było sobie pojeździć dla zabawy, ale i tak był on najbardziej tandetny z całego zestawu kierownicy. Cenowo(250 zł) też wypada śmiesznie w porównaniu do np. th8 thrsutamstera bo co prawda tam cena 2 razy taka, ale tam całość jest metalowam mamy możliwość regulacji, modów i oprócz ukłądu H jest sekwencja.


Na szybko ceny drążka g27: 

http://allegro.pl/skrzynia-biegow-do-logitech-g27-i5676732582.html

http://allegro.pl/skrzynia-biegow-do-logitech-g27-racing-wheel-i5684521183.html

Nie jestem pewien tylko czy pasuje do g29. Za tą cenę jeszcze można się zastanowić.

Edytowane przez piotras3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam drążek, ale jak na razie go nie używam :)

Co do wykonania to nie można mu niczego zrzucić.

 

Kuba Włodarczyk, gratuluje zakupu :)

Edytowane przez konio124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy zestaw powinien być od początku dostępny, zamiast tego z tymi badziewnymi pedałami.

Ciekawe ile śpiewają sobie za tą obręcz, wygląda bardzo przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było pytania, przepraszam ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej zapowiedziałem zalaczam zdjęcia. Stanowisko powoli przygotowane, kable pospinane, uporzadkowane :-D. Musze się jeszcze zaopatrzyć w odpowiednią grę *-:-). Przed tym wymaksuje wieśka 8-}. Cdn.

Szkoda, że nie można puszczać zdjęć w lepszej jakości :@.post-54796-0-18797300-1443905682_thumb.j

post-54796-0-21536800-1443906502_thumb.j;-)

post-54796-0-06517600-1443904372_thumb.j

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy t500 rs jest kompatybilne z wszystkimi grami wyscigowymi na ps4?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy t500 rs jest kompatybilne z wszystkimi grami wyscigowymi na ps4?

No panie - 3 strony wczesniej - http://www.ps3site.pl/forum/topic/81291-kierownica-do-ps4/?p=1213630

 

A i wsparcie zalezec bedzie od producentow gier jako is T500RS  nie jest oficjalna licencjonowana kierownica pod  PS4 bylo o tym w tym watku wielokrotnie, polecam go przejrzec :)

 

Wyslane z Dell Inspiron przy pomocy FireFox oraz MS Windows 7

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki i sorry. Ale czytałem, i widze że bardzo nieuważnie. 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno Mataman wrzucał info o tym zestawie t300 z lepszym kołem i pedałami. Spodziewałem się ceny grubo ponad 2k, a tu proszę, jest niewiele drożej od takiej g29: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5698521804&reco_id=ae9a1ce1-6d1e-11e5-8c5b-02e028c1d167&ars_rule_id=201 Z tego co widziałem ich ofertę mają jeszcze t150 w dwóch edycjach za 849 zł
 

Edytowane przez piotras3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej zapowiedziałem zalaczam zdjęcia. Stanowisko powoli przygotowane, kable pospinane, uporzadkowane :-D. Musze się jeszcze zaopatrzyć w odpowiednią grę *-:-). Przed tym wymaksuje wieśka 8-}. Cdn.

Szkoda, że nie można puszczać zdjęć w lepszej jakości :@.attachicon.gifDSC_0021__1443904523_93.181.177.244.jpg

attachicon.gifDSC_0020__1443906868_93.181.177.244.jpg;-)

Jak Ci się Wheel Stand sprawuje na dywanie? Stabilny jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się Wheel Stand sprawuje na dywanie? Stabilny jest?

Mataman dzięki za zastąpienie :). Może Ciebie zatrudnie. Bardzo dobrze napisałeś :).

Jashimara teraz kiera g29 zamontowana na wheel stand pro deluxe stoi bardzo stabilnie. Wcześniej miałem uczucie jakby był lekki przechyl ale to kwestia była nierównej podłogi. Dywan nic nie przeszkadzał. Teraz jest ganz :). Warto się w taki stojak zaopatrzyć jest bardzo profesjonalny a nie jak widzę na yuotube filmiki przykręcane do biurek to się mija z celem. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto się w taki stojak zaopatrzyć jest bardzo profesjonalny a nie jak widzę na yuotube filmiki przykręcane do biurek to się mija z celem. Pozdro

 

Zalezy od miejsca i paru innych rzeczy. 

Moja DFP mialem przez pare lat przy biurku, ale niestety 50-60cm od 42" troche mi przeszkadzalo. 

Update to WSP v2 deluxe oraz chwile pozniej zakup nowej kiery (T300RS) bardzo pozytywnie wplynal na doznania. 

 

Stojak tez w zakresie chyba ponizej 2cm mozna dostosowac do podlogi nawet jesli jest lekko krzywa.

 

Tak wiec zgodze sie w pelni ze to dobry zakup :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od miejsca i paru innych rzeczy.

Moja DFP mialem przez pare lat przy biurku, ale niestety 50-60cm od 42" troche mi przeszkadzalo.

Update to WSP v2 deluxe oraz chwile pozniej zakup nowej kiery (T300RS) bardzo pozytywnie wplynal na doznania.

Stojak tez w zakresie chyba ponizej 2cm mozna dostosowac do podlogi nawet jesli jest lekko krzywa.

Tak wiec zgodze sie w pelni ze to dobry zakup :)

Dzięki magellan za poparcie. Dokładnie jak ktoś nie ma miejsca, czy na czym postawić to zgadza się każdy inny wariant musi wystarczyć :). Ja sam kiedyś stworzyłem konstrukcje pod kierownice do x360. Wszelkie prawa zastrzeżone hehehehe.

Nawet kiera posiadała force feedback.

Tylko to było bardzo dalekie od idealu. O samym wyglądzie nie będę wspominał. Teraz to jest miodzio :).

Edytowane przez Bartol84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki magellan za poparcie. Dokładnie jak ktoś nie ma miejsca, czy na czym postawić to zgadza się każdy inny wariant musi wystarczyć :). Ja sam kiedyś stworzyłem konstrukcje pod kierownice do x360. Wszelkie prawa zastrzeżone hehehehe.

Nawet kiera posiadała force feedback.

Tylko to było bardzo dalekie od idealu. O samym wyglądzie nie będę wspominał. Teraz to jest miodzio :).

Jeszcze jedno pytanie panie kochany. Czy dobrze widzę, na twoich zdjęciach, że grasz na krześle biurowym? (nie widać na zdjęciu czy ma kółka od spodu) Jeśli tak, to jak się to sprawuje? Da się wygodnie grać na takiej kierownicy z takim siedziskiem? Jak patrzyłem ile kosztuje taki Playset to mnie to przeraziło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×