Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to nie liczyłem że dadzą mi nową, czekałem prawie miesiąc i tu niespodzianka. Oprócz tego od nowości czasem jak zmieniałem biegi na manetkach to nie było tego charakterystycznego kliknięcia. Działały ale przełącznik nie klikał. Ale ten pasek przeskakiwał

Napisałem maila do producenta Thrustmaster i odpisali mi na drugi dzień że powinni mi wymienić w polsce kierownicę na nową, ale nie wierzyłem że tak się stanie, a tu niespodzianka nowa już idzie do mnie. :)


Jedyny babol ktory wystepuja (w colinie) to taki ze w trybie Rally Cross FF wariuje i cos w srodku strzela i skrzypi takze niestety ten tryb do czasu patcha jest niegrywalny. Wystepuje to na wszystkich G29 jednak jesli ktos sie uprze to mozna wylaczyc FF i grac.

 

Jednak chyba zostanę przy t 300rs po  tym filmiku

 

 

 

Wydaję się że g29 jest dużo głośniejsza od t 300 rs 

Mam małe dzieci gram tylko wieczorami a jak miałem g 25 to też tak głośno chodziła i wszystkich budziła w nocy. T 300rs jest bardzo cicha w porównaniu z tą co kiedyś miałem g25 

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marko - wczesniej ludzie majacy problemy z pedalami od T300 tez pisali ze po opisaniu problemu, ew podeslaniu video bez problemowo byla wymiana i dosylali pedaly. 

Najwyrazniej T. poczuwa sie do tego zeby ich support dbal o klienta. I dobrze byle tak dalej, bo to z korzyscia dla nas graczy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie problemy ? bo mi czasem skrzypiał gaz jak naciskałem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nacisk na pedaly nie generowal odpowieniej sily, lub odwrotnie lekki nacisk pokazywal 100%. 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę się połapać w stojakach do Thrustmastera t150.

Czy wheel stand pro deluxe v2 są różne dla logitecha i dla thrustmastera ? Bo nazwę mają taką samą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mattaman,

 

Jutro planuję zakupić T150 i stojak.

Jednak znalazłem na allegro dzisiaj T300 za 1099zł i trochę się motam teraz.

400 zł różnicy w cenie (stojak też trzeba droższy)

Na pewno nie będę używał kierownicy zbyt często z powodu braku czasu.

Tylko do Dirta.

Niedzielny kierowca zauważy jakąś różnicę między nimi, bo pedały są raczej tej samej klasy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400 zł różnicy w cenie (stojak też trzeba droższy)

kolego niedawno pytales sie o stojak i juz bylo mowione T150 i T300 spokojnie ten sam stojak pasuje prosze o tutaj:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/81291-kierownica-do-ps4/?p=1290591

 

Link z postu nie dziala co prawda bo cos namieszali na stronie tutaj aktualny: http://www.wheelstandpro.com/products/wheel-stand-pro-for-thrustmaster-t300rs--tx--tmx-and-t150-racing-wheels---deluxe-v2

Jak widzisz obie kierownice T150 i T300 sa wymienine wiec jesli celowales w ten stojak to roznicy w cenie nie bedzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam g29 jakieś 3 miechy, gram na niej i w driveclub i grand turismo 6 i dema wszystkich rally jakie powychodziły i nie mam do tej kiery zastrzezeń :) ba, w przeciwieństwie do chudzielców od thrustmastera trzyma i prowadzi mi się nią o niebo lepiej.ff trochę głośny ale wystarczyło ją po prostu dobrze przykręcić do wheelstanda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t300 lub t500 (jak ciebie stac i grasz w p carsy czy dirt) jak chcesz sie bawic .

g29 nie umywa sie do tego sprzetu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój która lepsza a której nie warto kupować. Faktycznie T100 to nieporozumienie ale kiery G29,T150, T300,T500 wszystkie są super a jakościowo w takiej kolejności jak napisałem. Nich każdy kupuje tą na którą go stać i gwarantuję że z każdej będzie zadowolony.

Edytowane przez hakuna
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam zwykłej, dobrej kierownicy w rozsądnej cenie. Pod koniec 2015 kupiłem Thrustmaster T80 i srogo się zawiodłem. O ile jakościowo była ok, tak brak FF/wibracji odrzucił mnie od niej i zwróciłem do sklepu. Teraz, po wyjściu Dirt Rally i Project Cars szukam czegoś lepszego. Liczyłem, że dostanę jakąś lepszą w kwocie 400-500 zł, a niestety nic nie ma. Skoro T100 nie polecacie (ponoć szybko pada FF) to pozostaje mi wziąć T150. Więcej nie dam tym bardziej, że lubię pojeździć, ale nie jestem maniakiem.

 

To i tak dla mnie ból wydać 7 stówek na zabawkę do grania. Fakt faktem leżeć nie będzie, ale mimo wszystko sporo gotówki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto za tą cenę i będziesz zadowolony, to już naprawdę dobre kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem. Sprawdzę i jeżeli uznam, że nie jest warta tej ceny, to oddam :) 

Edytowane przez AbovePL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia ffb zastosuj sobie te co podaje Thrustmaster na fb link tu gdzieś był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem. Sprawdzę i jeżeli uznam, że nie jest warta tej ceny, to oddam :)

 

Dobrej zabawy oby kierownica Tobie podeszla. 

 

co do kosztu o ktorym pisales - tak kierownica to kontroler, ni mniej ni wiecej. 

 

Ale jesli grasz sporo, to raz moze zwiekszyc znaczaco fun z gry, a dwa zawsze mozesz racjonalizowac zakup np jesli w ciagu roku - przejezdzisz 300h to koszt za godzine zabawy z kierownica jest juz symboliczny :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie zakup tego: Logitech Driving Force Wireless nigdy nie zasmakowałbym w granie na kierownicy, a tym bardziej z Force Feedback. Tak mi się spodobało, że przegrałem dziesiątki godzin na PS3. Potem sprzedałem PS3, a kierownica wylądowała w szafie. W ostatni weekend dziewczyna do mnie: gdzie kierownica? Jej także granie na kierownicy tak się spodobało, że praktycznie co weekend wspólnie graliśmy w GT6. 

 

Niestety ów kierownica nie działa pod PC, Mac OSX, PS4 i zostałem z kawałkiem plastiku. To był bodziec, aby kupić inna, lepszą i przede wszystkim wspieraną. Wiem, że spędzę przy Dirt Rally, PC oraz SL Rally Evo sporo godzin i zakup się zwróci, ale jednak wywalenie takiej kwoty za jednym zamachem trochę mnie zabolało. 

 

Pewnie skończy się na tym, że zakupie i stojak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie skończy się na tym, że zakupie i stojak :D

W razie co pisz może pomogę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie co pisz może pomogę ;-)

OK. Wstępnie co jesteś w stanie mi zaproponować? Najtańsza opcja. Nie musi się składać ani mieć innych bajerów. Zwykle konstrukcja umożliwiająca skromną regulacje i montaż T150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ilu stopniach skręcu Thrustmaster T150 najlepiej grać w Sebastian Loeb Rally Evo, Driveclub - bo póki co mam tylko te dwie gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ilu stopniach skręcu Thrustmaster T150 najlepiej grać w Sebastian Loeb Rally Evo, Driveclub - bo póki co mam tylko te dwie gry. 

 

DriveClub jesli dobrze pamietam ma ustawienia w grze - polecam poprobowac - w mojej opinii 900 to za duzo, sugerowalbym wartosci miedzy 360 a 540 potestowac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×