Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

@biernacik

Nie ma żadnej spiny. Zadajesz pytanie które poorostu:

1) było zadane kilka razy

2) nie ma na nie dobrej odpowiedz, ja napiszę t300, ktoś inny bierz g29 a to trzeba sobie spokojnie przeczytać wątek i podjąć męska decyzję.

Ciesze się za ja juz podjąłeś ;) moim zdanie dobrą ;).

Edytowane przez pela222
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kierownica Thrustmaster T100 działa z Project Cars i WRC 5? (Playstation 4)

Edytowane przez crazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kierownica Thrustmaster T100 działa z Project Cars i WRC 5? (Playstation 4)

Działa na 100 procent z pCars..........

 

Od dzisiaj już gram na G29 bo udało mi się kupić w Euro z pCars za 1499 zł.Gre sprzedałem od ręki za 130 zeta więc cena w miarę wyszła......

Co do wrażeń to nie ma co porównywać,pCars jest stworzone pod kierę i to odrazu wyczujesz.Co mi się zajebiście podoba w G29 to łatwość podłączenia-wkładasz kabel usb i nie musisz nic konfigurować i ustawiać-gra się dobrze na ustawieniach fabrycznych.To samo z przyciskami na kierze,kółko to z potencjometrem możesz przypisać pod dowolne funkcje-w moim przypadku zapisałem jako balans hamulców który mogę zmieniać w locie w trakcie grania.Brakuje mi teraz tylko dobrego stojaka pod kierę bo granie na stoliku który wystaje pół metra za dużo mija się z celem,chociaż dzisiaj parę wyścigów z TomekDaria i spółką walneliśmy heheeheheheh.Pogram trochę dłużej to opiszę szczegółowo G29.

ps.Stukot maszyny do szycia przy FF jest nadal słyszalny chociaż znacznie mniej uciążliwy heheheehehhe

Edytowane przez MrArt-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem za G29 ale nie stać mnie w tej chwili. Szukam kierownicy do 400 zł...

Czy ktoś może potwierdzić że Thrustmaster T100 działa z WRC 5? Nie mogę nic znaleźć...

Edytowane przez crazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T100 nie jest oficjalnie wspieraną kierownicą przez PS4, ale np. w PC i Driveclubie (chyba) działa, więc możliwe że w WRC5 również będzie.

Jeśli miałbym coś Ci doradzić to odpuść sobie ten badziew, te cztery stówki można dużo lepiej spożytkować.

T100 widziałem, testowałem i szczerze mówiąc wolałbym grać na padzie i mieć 400 w kieszeni. Ale to moja zdanie, a kasa twoja, więc zrobisz co chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesć,

 

przyznaje ze nie przeczytałem wszystkiego, ale połówę myśle ze tak :P

 

Przymierzam sie do pierwszej kierownicy pod PS4, niestety nie chce na start wydawac 1500zl... Moje maximum to 600zl, a w tej cenie jedyne na co moge sobie pozwolic to Thrustmaster T100, poniewaz obowiazkowo musze kupic stojak ktory kosztuje 200-300zl.

 

Moje pytanie do osob które posiadały ww. kierownice: Czy ujdzie w tłumie jazda tym? Chodzi mi głównie o WRC5 (na razie support tylko T80, T100, T300, T500 wiec tez wyboru nie ma) i ProjectCARS (ew driveclub ale to zbyt arcadowe raczej)

 

Prosze o opinie, z pominieciem 'bierz T500 za 1500'. Posmigam na takiej, upgrade w przyszlosci jak wejdzie GT7 na PS4 :)

 

Co do samych wyscigów/rajdow gralem w GT5,GT6,DC,WRC4,WRC5 wiec jakotakie pojecie mam, nie jestem 'niedzielnym graczem'

 

z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem na t100 przez pewien czas i uwazam ze nie warto. Lepiej pomeczyc sie na padzie i dozbierac conajmniej do t150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Moje maximum to 600zl, a w tej cenie jedyne na co moge sobie pozwolic to Thrustmaster T100

 

 

Jak dla mnie to sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie, nie wiem co tutaj można by było więcej dodawać.

Dla mnie T100 to szmelc i jest według mnie warta maksymalnie dwie stówy, ale jak kto woli, jego pieniądze, zresztą napisałem to też wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no włąsnie nie do konca sam sobie odpowiedziałem, bo po tym co piszecie po prostu nie kupie wcale...

 

T300RS za 1150zl mozna zlapac, tyle ze jak widzialem jakosc G25 czy G27 które mialem okazje kilka tygodni uzywac (które kosztowaly 700-900zl), to nie moge przecierpiec ze jakis thrustmaster jest drozszy a nawet nie ma tu 3pedalow+'skrzyni biegów'...

 

Jak żyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ja mam t100 i dla mnie wystarczy, rzadko gram w Project Cars, ale moim zdaniem śmiało kupuj, przynajmniej masz kierownicę, możesz precyzyjnie wchodzić w zakręty, nie ma żadnych problemów z ustawieniem w grze, takie podpowiedzi typu "można lepiej spożytkować 400 zł" jest totalną bzdurą, bo co? Kup drugiego pada, a może pedały od t500. Śmiało kupuj, a jak Ci się spodoba i kiedyś będzie więcej dobrych gier wyścigowych to w przyszłości możesz pomyśleć o droższej kierownicy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

T300RS za 1150zl mozna zlapac

 

O prosze to bardzo dobra cena jak na T300RS

 

Zrobisz jak uwazasz - jak widzisz opinie sa skrajne - moje prywatne zdanie - troche dozbierac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka T150

 

Obejrzalem 2 razy.

 

Pytales sie mnie kiedys czemu mam zastrzezenia do ISR ta recka jest tego idealnym przykladem

owszem omowili wszystko jak nalezy ale dalej nie moglem oprzec sie wrazeniu ze jest to lekko zawoalowana reklama produktu, chocby przez to ze nie wspomnieli o tym o czym mowili w pierwszych wrazeniach - z racji zastosowanego mechanizmu jest glosniesniejsza i jest lekko odczuwalne dzialanie kol zebatych podczas uzycia.

 

Recka moim zdaniem blizsza i tak moim odczuciom odnosnie tej kiery nizli Twoim. Niestety ceny sie zmienily to jest mid end ale jak wynika z recji zasosowany mechanizm plasuje ja jesli nie na rowni to powyzej  G29 (jesli chodzi o samo kolo) minusem sa oczywiscie pedaly ktore sa takie same jak w kazdym zestawie od T. i sa gorsze od tych z G29.

Niemniej samo kolo dla scigantow ktorzy mieli poczciwe i wysluzone DFGT moze byc uznane za zmiane na lepsze.

 

Nawet te obsmiewane pedaly - a mam porownanie DFP (mialo dokladnie toczka w  toczke te same pedaly do DFGT) w stosunku do tych z T300 (jak wiemy T150, T100, T80 to ten sam zestaw pedalow) i  przyznam ze bez dwoch zdan mimo swojej plastikowosci jednak inaczej dziala opor jesli chodzi o sprezyny i wrazenia sa inne - zdecydowanie na plus dla stockowych pedalow T300.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pedały w Logitechu mają tylko 256 kroków położenia vs 1080 w Thrustmaster. Sama "twardość" też jest znacznie lepsza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jakby był ktoś zainteresowany t300 nówka, pedały i kiera w ogóle nie użyta, zaś baza 1 wyścig 100%. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że G29 ma coraz więcej nabywców. Jak z wytrzymałością? Bo słyszałem, że Thrustermaster to tragedia jeśli chodzi o wykonanie, wiec jestem ciekaw jak u Logitecha. Oczywiście po jakiś konkretnych testach i ostrym graniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sprzęcik skompletowany.......teraz czekamy na week żeby polatać :biggrin:

12193629_936019253147876_271277501540647

Witam Gratuluje zakupu ja również taki zestaw ściganta posiadam :). Zrób sobie tylko porządek z tymi kablami. Kable proponuje pospinać tasiemkami natomiast zasilacz umocować pod pedałami miedzy ta blaszka. Przynajmniej nic Tobie nie będzie sie kręcić pod nogami. Edytowane przez Bartol84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że G29 ma coraz więcej nabywców. Jak z wytrzymałością? Bo słyszałem, że Thrustermaster to tragedia jeśli chodzi o wykonanie, wiec jestem ciekaw jak u Logitecha. Oczywiście po jakiś konkretnych testach i ostrym graniu.

 

Wielu wie ze masz negatywne nastawienie do T. z racji dojechanych cen.

Sledzac ten watek a takze majac na uwadze wlasne doswiadczenia (choc nie katuje T300 jak katowalem DFP), nie mam podstaw przyczepic sie do jakosci wykonania. jak dlugo bedzie dzialac kolo to sie okaze niedlugo zamierzam zaczac je mocniej ekspoatowac. Z tego co wiem Mataman, Toreso, Pela jezdza lub jezdzili na T300 i poza pedalami, ktore i tak sa o niebo lepsze od tych z DFGT, nie bylo problemow. W razie problemow ze stockowymi pedalami mail z opisem problemu bezposrednio do T. zazwyczaj zalatwial sprawe.  

 

Niestety wytrzymalosc kierownicy w mojej opinii moga ocenic najlepiej te osoby ktore raz jezdza duzo a dwa maja kierownice juz takis czas (rok lub wiecej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że G29 ma coraz więcej nabywców. Jak z wytrzymałością? Bo słyszałem, że Thrustermaster to tragedia jeśli chodzi o wykonanie, wiec jestem ciekaw jak u Logitecha. Oczywiście po jakiś konkretnych testach i ostrym graniu.

Ja myśle, że ma więcej nabywców. Coraz więcej osób zgłasza sie na forum ^_^. Dużo osób kupuje na allegro. Logitech to porządna firma. Sam osobiście posiadam głośniki logitecha 5.1 thx i jestem bardzo zadowolony. Naturalnie wiem, że to nie ma nic wspólnego z kierownice. Warto powiedzieć że żadnej awarii nie odnotowałem.

Gdzieś widziałem zdjęcia z targów jak mnóstwo osób gra na tej kierze. Ja osobiście mam tą kierownice, ale jeszcze tak porządnie jej nie przetestowałem. Napewno przyjdzie taki czas i wówczas wtedy zdam relacje ;). Nadal nie mogę oderwać sie od Wieśka.

Edytowane przez Bartol84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Logitech g25 przez 5 lat, chodziła idealnie, najpierw w simach pecetowych, później w GT5 i nie miała żadnej awarii. Sprzedałem i dostałem komentarz, że wygląda jak nowa :). Następnie kupiłem g27 i przez 2 lata ze spraw poważnych nic się nie działo, jedynie pod koniec użytkowania musiałem wyczyścić potencjometry w pedałach, bo gaz lekko skakał, ale to tylko kosmetyka. Jeżeli w G29 nie zmieniło się drastycznie wykonanie to nie powinno być problemów przez długi czas.

 

Dotykałem G29 w sklepie i podoba mi się nacisk hamulca z dużym oporem w końcowej fazie :), gdybym kupował teraz kierownicę to kupiłbym właśnie Logi, mimo przestarzałego mechanizmu zębatkowego.

Edytowane przez Ksawery_GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam T300 ponad rok i nie ma żadnych problemów. Nigdy nie wrócił bym do Logitecha, z jego klekoczącymi trybikami.

Te kierownicę dzieli przepaść technologiczna, ale o tym trzeba się przekonać samemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T100 nie zatrzymała mnie na długo przy konsoli. Szybko sprzedałem kiere i PCARS. Daje druga szanse wyścigom. Wybiorę pomiędzy t300rs a G29.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×