Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

T150 do 750 to chyba całkiem dobry wybór. FF pewnie i tak jest sporo lepszy jak ten w logitech serii G, a pedały te same co w zestawie z t300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pedały w T150 są w całości plastikowe. Miałem okazję przetestować G29 i FF jest naprawdę dobry, w sumie to to samo co G27, chociaż to nie to co T300 jak wiadomo.

Baza w T150 to na pewno nie jest ta sama baza i mechanizm co w T300.

Zdecydowanie warto dołożyć, tylko kwestia czy ktoś chce i ma co ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie twierdzi, że to ta sama baza bo to chyba oczywiste. Pedały to samo, tylko nie mają metalowych nakładek. Jak dla mnie to zdecydowanie nie warto teraz kupować t300 za ok 1300 jak jest t300 alcantara edition za 1800 z kozak wieńcem i świetnymi pedziami. Tu zdecydowanie warto dołożyć. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo, miałem t500 i ogólnie świetna kiera. Jednak t300 jest minimalnie lepszym sprzętem. Po za tym nie da się porównać gumowego wieńca bez łopatek(ja akurat lubiłem nieruchome łopatki) z mega fajną a zarazem drogą alcantarą. Ludzie masowo przerzucali się na tx, t300 z t500 bo technologicznie są lepszymi kierownicami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie twierdzi, że to ta sama baza bo to chyba oczywiste. Pedały to samo, tylko nie mają metalowych nakładek. Jak dla mnie to zdecydowanie nie warto teraz kupować t300 za ok 1300 jak jest t300 alcantara edition za 1800 z kozak wieńcem i świetnymi pedziami. Tu zdecydowanie warto dołożyć. 

 

No jak ktoś jest w stanie dołożyć do Alkantarowego zestawu to już w ogóle warto.

Zgadzam się ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A któraś kierownica ma nieruchome łopatki? Do szału mnie to doprowadza w t150, że kręcą się z kierownicą.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T500 ma nieruchome?

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T500 ma nie ruchome łopatki są w bazie kierownicy przymocowane (do naby kierownicy) , nie kręcą się razem z wieńcem koła.

post-36366-0-38821700-1453295231_thumb.j

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alcaantary alcantarą, wybredny nie jestem, gumą też się zadowole  :) Lepiej niech się wypowie lipalipski, ma T150 i może mnie przekonać/odradzić. Grałeś na T300 ? porównaj

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rozdzielczość kierownicy (czułość) jest 16x gorsza niż w T300. T150 ma 4096 króków czułości, a T300 ma 65536.

 

Czuć to na bank, to jest przepaść

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty misiek przeca ja mam 150.

Nigdy nie mialem za lepsza kase innej kierownicy ale mowie ci otwarcie... Nie kupuj jej.! Niedosc ze moja kiedys sie przegrzewala tak bardzo ze tracila soft. Teraz (dzieki mattaman za filmy) juz tego nie robi. Ale juz wydaje inny dzwiek gdy kalibruje sie w lewo i gdy kalibruje sie w prawo. Czasami potrafi z dupy drzec mimo ze auto nie uszkodzone. Ktorys nas wyscig tak jechalem to myslalem ze palpitacji serca dostane od tych drzen.

 

Pomijam fakt ze te lopatki kreca sie z kierownica i jest to ciulowate:P ale da sie przezyc.

 

Moja T100 Thrustmaster naprawia juz 3 miesiace.. i zwracaja mi kase teraz. Zatem sie udalo. Jednak no gowniana to firma okropnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem do czynienia z t300. Dopiero po zakupie t150 widziałem w ogóle t300 w sklepie przez pudełko.

 

Wahałem się między t150 i g29. Te stały na wystawie, mogłem pomacać, podłączyć do konsoli i spróbować. Pobawiłem się chwilę i...

 

Poszedłem z żoną na zakupy i ona mówi tak: grasz w te swoje gierki, Twoja kasa i Twoja sprawa. Ale patrz, tu za 179 masz kierownicę, która kieruje. Za 320 masz drugą, która ma więcej przełączników -mówiłeś, że zbędne- i może kieruje trochę fajniej, a może jest tylko milsza w dotyku. Decyduj, Twoja kasa.

I tak to poszło, że zacząłem myśleć, co ja bym kupił za różnicę. A to można dołożyć do obiektywu, kupić parę książek, buty do biegania, opony do roweru. No, mam wiele ważniejszych dla mnie hobby niż granie na konsoli i kupiłem t150. Mnie wystarczy. I tak jeździ się lepiej niż na padzie. Doświadczenia z kiermami mam liche, bo tylko DFGT.

 

W każdym razie nie żałuję. Może, jak się wciągnę w wyścigi to zmienię kierownicę na drożsżą, ale wtedy pewnie t50,0 bo ruchome łopatki to jest dla mnie żart producenta. Ale to dopiero wtedy, kiedy będę skłonny wydać kolejnych 300e na playseat i w jakieś lidze będę walczył o sekundy. Szczerze, wątpię. 

A alkantara? Hm, dżentelmeni jeżdża w rękawiczkach... ;-)

 

@Sir Siekier, moja od nowości wydaje przy kalibracji różne dźwięki w lewo i prawo. Może tak ma być. 

Tak czy owak po doświadczeniach, o których czytam z produktami od T chyba jeśli się zepsuje to kupię po prostu Logitecha.

 

Edytowane przez lipalipski
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zatem moja t150 dojrzewa bo niedawno dzwieki stale odmienne.. Ja mam strach ze pewnego pieknego wieczora kierownica skreci w lewo ... i juz nie wroci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rozdzielczość kierownicy (czułość) jest 16x gorsza niż w T300. T150 ma 4096 króków czułości, a T300 ma 65536.

 

Czuć to na bank, to jest przepaść

 

A oglądałeś ze zrozumieniem film który zamieściłeś ? Jest to bardzo dobry wybór cena/jakość i różnicy o której piszesz w zasadzie nie czuć. Widzę że lubisz ekstrawagancje, ale to że coś jest tańsze, nie oznacza od razu że to szajs ;)

 

Zobaczymy na torze czy twoje sześćdziesiąt pięć tysiecy pinctet dwajścia osiem punktów będzie widoczne w formie czasu, mierzonego w sekundach :P

T300 ma identyczne pedały (nie licząc nakładek metalowych które kupię od yelona za flaske ;) ) i też łopatki przy kierze. I równie dobrze mógłbym oceniać T300 jak error - BUCÓWKA bo mi się zepsuła i nie mi jednemu :) pozatym on jest strasznie słaby na torze i łykam go na padzie, więc jego opinie są mało wiarordajne :D

 

Już zamówiona, wersja Ferrari, najszybsza. Będę mógł porównać  i się wypowiedzieć. Nie podejdzie to oddam, mam 14 dni ;)

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 800 na pewno jest to dobra alternatywa i warto, ale raczej daleko jej do T300 co też odzwierciedla cena.

Chętnie bym gdzieś ją zmacał świńsko, ale niestety nie widziałem nigdzie jeszcze na żadnej wystawie.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oglądałeś ze zrozumieniem film który zamieściłeś ? Jest to bardzo dobry wybór cena/jakość i różnicy o której piszesz w zasadzie nie czuć. Widzę że lubisz ekstrawagancje, ale to że coś jest tańsze, nie oznacza od razu że to szajs ;)

Zobaczymy na torze czy twoje sześćdziesiąt pięć tysiecy pinctet dwajścia osiem punktów będzie widoczne w formie czasu, mierzonego w sekundach :P

A weź się odpindol :P Przedstawiłem tylko fakty, wiadomo było odrazu że jesteś już zdecydowany.

Jakbym jeździł tylko w konsolowych gierkach to ekrawagancja nie miała by sensu i nie zwracał bym uwagi na taki szczegóły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ze jestem proDriver to wes sie Tachograf .....Odpindol :D

no usmialem sie jak cie moge :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wiem, że dużo pisaliście o kierownicach  co i jak ale mógłby ktoś podpowiedzieć jaką kierownicę?? (kiery powyżej 500 zł nie wchodzą w grę ;) ) Coś czytałem, że Logitech  driving force gt jest niekompatybilna z  ps4 ? Coś zmienili może??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFGT nie działa z Ps4, tak samo jak i G25/27. 

Nie kupisz nic sensownego do 500 zł. Mogę jedynie Ci polecić T150, 750zł, ale warto :) bo potem to już 1300 za T300 i wyżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×