Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mataman napisał:

Zmienili tylko nakładki na pedały i logo na kółku.

No zdjecie z pudelka prezentuje zdaje sie T3PA w zestawie, wiec to tez jakas zmiana, w stosunku do tylko 2 pedalow. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyrazilem. Chodziło mi że to jest zwykła T300 i t3pa ze zmienionym nakładkami. Osobiście wolałbym kupić wersję Alcantara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, mataman napisał:

Źle się wyrazilem. Chodziło mi że to jest zwykła T300 i t3pa ze zmienionym nakładkami. Osobiście wolałbym kupić wersję Alcantara.

Zgoda baza jest ta sama, wieniec ten sam.  

 

Wszystko bedzie zalezec od ceny - ty masz i tak pedaly pro wiec ciebie to rybka. 

 

Ale ci ktorzy beda mysleli o zakupie pierwszej kiery, jesli cenowo nie przesadza to moim zdaniem lepiej miec t3pa nizli te stockowe ktore byly w t300.

Choc i te uwazam za ogromny postep w stosunku do pedalow z DFGT. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena to 400 dolców, więc u nas mniej jak 1700zł raczej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena z tyłka ciekawe czy jakieś promocje będą w USA może wtedy będzie lepiej z ceną bo tak to lipa można mieć T500RS za tą cenę. 

Kurde 3 razy słowo cena użyłem w jednym zdaniu. Można? 

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena z tyłka ciekawe czy jakieś promocje będą w USA może wtedy będzie lepiej z ceną bo tak to lipa można mieć T500RS za tą cenę. 

Kurde 3 razy słowo cena użyłem w jednym zdaniu. Można? 

Ja ci cena po głowie chodzi to za £129 idzie G29 kupić. Error co zapakuje i za następne £20 masz ją w Polsce ;)

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw ma zdaje się T500, więc Logitecha raczej nie potrzebuje ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest roznica miedzy ledalami t3pa a r3pa pro ? Poza tym ze pro mozna odwrocic . ?

Jak wyglada spraea brake moda ?

Dka mnie ten stozek z gumka to jakies nieporozumienie i nie potrafie z tym jezdzic . Badz nie potrafie ustawic ?

W t500 inacz3j ten hamjlec dzia ?

Co teraz w zamian za t3pa ????

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest roznica miedzy ledalami t3pa a r3pa pro ? Poza tym ze pro mozna odwrocic . ?

Jak wyglada spraea brake moda ?

Dka mnie ten stozek z gumka to jakies nieporozumienie i nie potrafie z tym jezdzic . Badz nie potrafie ustawic ?

W t500 inacz3j ten hamjlec dzia ?

Co teraz w zamian za t3pa ????

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Nigdy nie sprawdzałem jakie są mody do tych pedałow ale pewnie można włożyć sprężyne progresywna / gumę z progresja.

Inna opcja to kupić fanatec csr elite (lub inne fanatec z loadcell) i dokupić adapter CPX od Mr Basher. Ja tak jeżdżę i jestem zadowolony.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do T3PA pro też są load celle dostępne. Mataman chyba ma taki o ile dobrze pamiętam. Zwykłym T3PA też można zrobić invert. Mają gwinty mocujące do kokpitów, ustawiasz je do góry nogami, w kierownicy przełączasz przycisk mode na kolor zielony i gotowe. No i swap płytek gazu i sprzęgła trzeba zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Yarek napisał:

Do T3PA pro też są load celle dostępne. Mataman chyba ma taki o ile dobrze pamiętam. Zwykłym T3PA też można zrobić invert. Mają gwinty mocujące do kokpitów, ustawiasz je do góry nogami, w kierownicy przełączasz przycisk mode na kolor zielony i gotowe. No i swap płytek gazu i sprzęgła trzeba zrobić.

 

to za dużo roboty :) troche za leniwy jestem..

 

18 minut temu, pela222 napisał:

Nigdy nie sprawdzałem jakie są mody do tych pedałow ale pewnie można włożyć sprężyne progresywna / gumę z progresja.

Inna opcja to kupić fanatec csr elite (lub inne fanatec z loadcell) i dokupić adapter CPX od Mr Basher. Ja tak jeżdżę i jestem zadowolony.

 

zerknę na to rozwiązanie. Generalnie nie chciałbym wydawać jakoś super dużo kasy  powiedzmy  że pedały w budżecie do 600-700 wydam. I teraz co można kupić/dokupić aby to wszystko pięknie grało.

 

Czytałem sporo o  Clubsport v2  ale one są już niedostępne...  chyba że ktoś gdzieś widział ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pedałów Fanateca łatwiej i taniej znajdziesz używane od Logitech G25/G27 i robisz to co ja. Rozbierasz i robisz z nimi co chcesz. Na przykład to:

G29%20inverted.jpginverted%20pedals.jpg

Edytowane przez Yarek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam robię już coś takiego tylko nie w skórce lecz alcantara a co mi tam 

20161130_101847.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do t3pa i t3pa pro można dokupić load cell. Różnica między pro a zwykłymi jest taka że pro są całe wykonane z metalu.

Ten gumowy stożek jest takim loadcellem dla ubogich. Ma na celu aby hamować dozując docisk a nie pozycję pedału. Tylko w takim rozwiązaniu nadal mamy potencjometr.

Loadcell mierzy nacisk a nie drogę jaką przebywa potencjometr w pedale. Taki hamulec jest zbliżony najbardziej do rzeczywistego i daje największy fun z jazdy. Osobiście posiadam mod ricmotecha do Pro i polecam go każdemu. Tanie to nie jest, ale warte swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec dnia wszystko sprowadza się do ceny.

Żeby dać jakieś ro, wyznanie co do tego oczym ja pisałem to w UK/ROI wygląda to tak:

1) używane fanatec csr elite - ok €80

2) Cpx od Mr Basher - ok €75.

Napisałem ceny na wyspach bo w Polsce chyba ciężko kupić pedały fanatec a jak już ktoś sprzedaje to mu się wydaje że sprzedaje nowe i woła duże pieniądze.

Ps. Cena pedałow pewnie może być niższa. Ja kupiłem za €50.

Ps2 Można jeszcze sobie dokupić zestaw do obracanie pedałow csr elite ale to też nie mały koszt.

5218f2f23a570f4c2dbb461a77ebac44.jpg

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

powiedzcie mi czy pod T150 lub T300  podejdzie stojak wheelstandpro ?

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile teraz warte są używane  ClubSport V2 ??

 

@mataman tak teraz liczę  pedały t3pa- pro  około 600zł  , mod ricmotecha - około 170 usd = co daje total około 1300 zł .  hmm

 

 

 

Edytowane przez DeeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wychodzi. Do clubsport potrzebujesz cpx, no i sam loadcell jest tam dosyć awaryjny i zupełnie nie tej klasy co mod ricmotecha.

Ale ty możesz tez dołożyć loadcell do swoich t3pa http://www.bodin-solutions.com/BLCT3PA/p1644578_15489765.aspx

Jest tylko spory problem z jego dostępnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, mataman napisał:

Tak wychodzi. Do clubsport potrzebujesz cpx, no i sam loadcell jest tam dosyć awaryjny i zupełnie nie tej klasy co mod ricmotecha.

 

Ale ty możesz tez dołożyć loadcell do swoich t3pa http://www.bodin-solutions.com/BLCT3PA/p1644578_15489765.aspx

Jest tylko spory problem z jego dostępnością.

 

Właśnie zacząłem szukać i kurna nie widze :38_worried: Generalnie wszystko okej jest z tymi pedałami ( T3pa  )  poza hamulcem.

  • Ewentualnie czy ktoś może wycenić mi Clubsporty V2   kupione 2015r.- jeszcze na gwarancji . Sprawne 100 % .  Ile za to można zapłacić ?
Edytowane przez DeeS
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale z tą awaryjność to też nie ma co robić afery. Ile kosztuje nowy load cell do fanatec? €15? €20?. To nie jest dla mnie argument żeby odrzucić taka propozycje. Ja mam pedały fanatec (kupiłem używane) od prawie dwóch lat i działają. A jak się zepsuje (odpukać) to zainwestuje te kilka €

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ja mam do kupienia v2 . Gosc w sumie chcial 1500 za fanatec porshe gt2 + v2 clubsport eu.

Pytanie za ile realnie moge kupic od niego same pedaly ? Jest jrszcze gwarancja . 2015r

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×