Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

upx2

Pewnie masz rację ale jeśli mam możliwość 14 dniowego zwrotu bez podania przyczyny to czemu miałbym z tego nie skorzystać?

Fakt, sporo postów napisałem ale pewnie dla tego, że fajnie mi się jeździ na tej kierownicy i trochę szkoda mi się z nią rozstawać (wszystko działa super oprócz wydawanego dźwięku..) ale te buczenie jest dla mnie uciążliwe.

Zapewne mecze wszystkich tymi postami in za to przepraszam. Chciałem po prostu się upewnić, że ona tak działa. Teraz wiem, że nie powinna a więc już nie będę zawracał nikomu głowy i sam podejmę decyzje o zwrocie tej kierownicy.

@up

Jak się załączą wiatraki to właśnie słychać, bardziej słychać burczenie niż szelest wiatraka :)

Jeszcze raz sorrki za moją przewrażliwioną naturę i tymi słowami zostawmy za sobą temat burczenia ;)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przeszkadza Ci to brzęczenie, to oddaj kiere i kup gdzie indziej. Nie ma co tu dywagować

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze to z ps4 nie ma nic wspólnego ale jestem pod wrażeniem to sie podzielę

http://www.isrtv.com/motion-simulator/wil-mayaman-tosados-mind-blowing-porsche-motion-rig/

Całość robi wrażenie, dla mnie szczegolnie kwestia projektorów i ekranu.

Choć pozostałe mocno modowanie i dopasowane elementy rownież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może porównanie fanateca CSR do T150 bo zastanawiam się nad zmianą z racji tego że Ps4 już nie lubi fanateca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pisze tak tylko w celu poinformowana, bo może ktoś też będzie widział problem z brzeczenkem

Dziś odpisał mi support Thrustmaster. Według tego co napisali to hałas, który pochodzi z tylu obudowy jest spowodowany przez wentylator. Urządzenie jest wyposażone w czujnik głowicy. Im goretszy silnik FFB tym większa będzie prędkość z jaka wentylator będzie się kręcić.

Według supportu jest to szczególnie słyszalne przez pierwsze 20-30 godzin pracy urządzenia gdyż w tym czasie smar w wewnątrz wentylatora zaczyna się topić i zacznie obejmować wszystkie łożyska.

Podobno to to powoduje ten dźwięk i nie oznacza to żadnej usterki sprzętowej.

Jak myślicie, chyba wiedzą co piszą?

W sumie to by tłumaczyli, dlaczego ten dźwięk pojawia się po ok godzinnej zabawie kierownicą. Gdyby to to był burczący wzmacniacz bądź jakies podzespoły to brzeczaly by od samego początku...

Złożyłem wniosek zwrotu w sklepie i czekam na nadanie przez nich numeru RMZ ale chyba w takiej sytuacji nie warto im odsyłać sprzętu

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Support Thrustmastera dziala dobrze, jesli ktos ma problem z kolem wysylaja list przewozowy pakujesz i czekasz na naprawe.

Wiec tak wiedza co pisza, jesli trzeba prosza o zrobienie testow itd. 

Wielu wczesniej Tobie pisalo ze to moze byc wentylator.

 

Zrobisz jak uwazasz - ja bym napier... napierał w grach ile wlezie i dobrze sie bawil. 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak raczej zrobię. Też mi się wydawało że jest to od wentylatora ale zmylilem się że może to być zasilacz. Tylko zasilacz czy inne podzespoły by od razu chodziły głośno a nie po jakimś czasie. A niedosmarowane łożyska, jak twierdzi support, jest to wytłumaczenie, tym bardziej, że napisali, że po 30godzinach smar się rozpuści i najdzie na łożyska :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wiatrak. Wiatraki szumią nie buczą ;) Ja bym oddał kiere.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaj kiere!! Teraz kiedy juz tyle myslales oddaj wes inna.. najlepiej wersje drewniana!

via Xiaomi Mi5 ver Karramba!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest wiatrak. Wiatraki szumią nie buczą Ja bym oddał kiere.

Oddałem i kupiłem nowa, jutro powinna być :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e62deaca2069ed0f6374bba0b8f12e7b.jpg

Póki co PS spisuje się świetnie. Jak widać składa się do całkiem fajnych rozmiarów, można postawić przy ścianie czy wsunąć w jakąś wnękę.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cienglo

Jeszcze buty musisz kupić wyścigowe ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i rekawiczki i Kask!!! Pamietaj rowniez o tym abys tak usiadl abys caly ekran widzial... bo inacej bedziesz musial sie tlumaczyc ze nie widzisz calego ekranu bo ci kask przeszkadza :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio było tutaj bardzo dużo pisania o buczących wentylatorach, zgodach od kobiety na kupno kiery itp itd. Ja pozawracam Wam trochę gitare pytaniami o różnicę między Logitech DFGT a Thrustmaster T150. Grając jeszcze na PS3 w GT6 zakupiłem DFGT i powiem Wam, że jakoś specjalnie nie podjarały mnie odczucia z gry przenoszone na kierownicę. Jeżdżąc w GT by Night u Nervusa miałem lepsze wyniki na padzie niż na kierownicy. Teraz mając PS4 znowu chodzi mi po głowie zakup kierownicy i miałaby to być T150 z Wheel Stand GT.Pytanie moje brzmi: czy różnica będzie między tymi kierownicami jest duża, czy może gry (PC, AC, F1 2016) oddają zupełnie inne odczucia na kierownicy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pCARS i AC to zupełnie inna bajka niz GT, znacznie lepsza bajka. Sama T150 tez ma lepszy FFB niz DFGT, to w sumie chyba tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, dziś przyszła do mnie nowiutka t150.

Wszystko jest na plus.

Kierownica nie burczy, jest cicha.

Pedały lepiej działają - czuć bardziej hamulec.

Wtyczka od pedałów do kierownicy jest solidnie wykonana, tamta była jak zwykły kabel Ethernet, który sprawiał wrażenienie, że się złamie.

Tutaj między wtyczkana kablem jest takie fajne złącze.

Nawet zacisk jest trochę inny, tzn. te dwa okrągłe zaciski są ruchome, umożliwia to lepsze trzymanie i mocowanie pod kątem.

To tyle jak na razie :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze. Cieszymy sie:) Wkoncu !

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten plastik fantastic na kierownicy potrafi zatszeczeć

Żartuje - nie widzę w tym problemu hihi

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten plastik fantastic na kierownicy potrafi zatszeczeć

Żartuje - nie widzę w tym problemu hihi

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Uff... Juz się bałem że dasz filmik z pytaniem czy innym też tak trzeszczy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamieszczę filmików bo wiem, że TAK hahaha - żarcik.

Już czasy stękania za mną Panowie!

Teraz czas na FUN :1_grinning:

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzę na allegro wzmożony ruch ludzi którzy kupują logitech dfgt nawet za 599 zł. ...

Pytanie brzmi czy coś w kwestii kompatybilności z ps4 się zmieniło? 

 

Mam swojego dfgt od 4 lat :24_stuck_out_tongue: i myślę czy sprzedawać i kupować coś innego za jakiś czas (jjeśli brak kompatybilności bd nadal).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pany, teraz  ja pomarudzę. Kiera (T150) zaczyna odmawiać posłuszeństwa. To już drugi kolejny przypadek kiedy podczas normalnej jazdy, w okolicach 2h gry (nie wiem czy nie dokładnie po 2h) kiera po prostu się rozłącza i nie daje znaków życia. Dioda nie świeci a po odłączeniu kabla zasilania/usb do ps4 wciąż trup. Dopiero po całkowitym wyłączeniu konsoli wraca do życia i jest ok. Za drugim razem nie wyłączałem od razu konsoli, poczekałem i kiera włączyła się i zaczęła kalibrować (może po 5 min?). Ewidentnie tak nie powinno być. Teraz pytanie: z czego to może wynikać? Do głowy - poza awarią - przyszło mi jeszcze do głowy ustawienie wyłączania pada po 60 min nieaktywności (gdybam, że zamiast pada - wyłącza się kierownica, coś w ten deseń). Pad przy jeździe na kierownicy leży i odpoczywa (ale nie wyłączałem go). Anyone?

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź z supportu Thrustmastera:

Cytuj

The wheel will shut down itself if it becomes too hot.

We recommend that you lower the force feedback settings and try it again.

However 2 hours is a long game. We recommend sessions of 45 min with a 15 min brake in between them

Po pierwsze, czy to jednak nie za krótki przedział czasu? 2h to tak długo zważywszy, że przecież nie jest to gra na non stopie? Po drugie, w jaki sposób zmniejszyć ffb (rozumiem, że chodzi o siłę)? Jakieś akcje przyciskiem mode? Po trzecie, nie zauważyłem specjalnego grzania kierownicy - wiatraki nie są z czasem bardziej słyszalne a i obudowa nie zwraca uwagi temperaturą. Ktoś się orientuje i może doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×