Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde bez kitu mam 34 GB a powinno być 44 GB wiec chyba z ta moje kłopoty wiec nie zostaje nic jak czekać aż się zassa do końca i w tym czasie bić lv i robić poboczne misję dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nic innego jak niezassana gra do końca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się włączyć mapkę w trakcie gry ? (nie chodzi mi o punkty szybkiej podróży tylko podczas chodzenie po grze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzałka w lewo to mapa.

Innej nie ma.

Masz jedynie mini radar który pokazuje ci przedmioty do podniesienia (jak wciśniesz L3) i postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są trofiki do pominiecia? Zacząłem na koszmarze i wolałbym uniknąć ponownego przechodzenia gry,tymbardziej że nie ma ng+;)

Bedzie ktoś tak miły i poda na co zwrócić uwage;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sephi to mi pomogłeś fest;D

Macie jakiś poradnik z którego korzystaliście? Chodzi mi tylko o trofiki do pominiecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze ponownie. Jak w każdym Dragon Age większość trofek jest do pominięcia.

2 są takie które musiałem robić z poradnikiem (na w razie czego).

Takie które w jakikolwiek sposób sprawdzałem:

- wszystkie osoby grywalne zwerbowane

- królowa balu - misja fabularna w której trzeba odpowiednio rozmawiać i nie otwierać niepotrzebnych skrzynek

- przed ostatnia misja fabularna ze smokiem - musisz wypić ze studni sam a nie ktoś inny

 

Reszta jest w większości pomijalna ale nie trzeba poradników żadnych.

Znajdźki, zakładanie obozów, zabijanie 10 smoków które się da w jednym przejściu zrobić ale się kumuluje. itp. itd.

Wystarczy przeczytać pełna listę trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zaczynam na nightmare .

W końcu ktoś pomyślał i dał trophy za poziom trudności, w innym wypadku człowiek jedzie na normalku a tak trzeba będzie zgłębić tajniki systemu co zazwyczaj daje o wiele więcej funu i satysfakcji z przejścia gry .

Zastanawiam się kim grać, standard wojownik z tarczą może później jechać na 2 bronie ?( tak mi się najlepiej grało kiedyś)

Ten nightmare taki cięźki ? może warto wybrać jakąś konkretną klasę/rasę co by było ciut łatwiej i się nie frustrował człowiek .(do czasu bloodborna :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja.

 

Od jakiegoś czasu gram w trybie multiplayer. Zbieram, itemy, craftuje itd. Jednak denerwuje mnie to że w grze występują same klony, zero różnorodności w armorach i broniach, różnią się jedynie kolorem. Czy tak trudno zdobyć itemy które wyglądają bardziej epicko czy ich po prostu nie ma i każdy ma wyglądać tak samo bez względu na lvl i doświadczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multi (tylko) zbroja/używana broń określa klasę postaci.

Każda klasa ma standardową zbroję z różnymi wariantami kolorów oraz "fioletową" zbroję ale nie pamiętam czy zmienia ona wygląd postaci czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo glupie pytanie (prosze o zrozumienie)

 

Standardowo w takich grach mam straszliwe klopoty z wybraniem postaci poczatkowej.

Czesto jest tak ze i godzine siedzie i zastanawiam sie ... moze wybrac wojownika??? ... a nie, lepiej wezme maga .... kurcze, a moze lotrzyk? ...itp

 

Kogo radzicie wziasc na poczatku biorac pod uwage postacie NPC, ktore pozniej mozna dolaczyc do druzyny?

 

Moze wytlumacze o co mi chodzi na przykladzie (oczywiscie to przyklad wyssany z palca):

 

Na poczatku rozgrywki wybieram postac i tworze lotrzyka (np ze specjalizacja zabojcy-sztyleciarza).

Po jakims czasie okazuje sie ze do druzyny moglbym dolaczyc drugiego lotrzyka, ktory jest tak super postacia (w sensie fabuly: bo jest dowcipny, inteligentyny i wogole super), ze chcialbym zeby biegal razem ze mna.

Niestety nie potrzebuje drugiego lotrzyka, bo poprostu brak dla niego w druzynie miejsca (jest tank, lotrzyk, mag plus jakis damage diller).

No i klopot i chec zaczynania gry od nowa.

 

A moze to wszystko co napisalem powyzej nie ma miejsca w DA:I i kogo bym nie wybral to i tak bedzie OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór ciężki.

Nikt ci nie doradzi bierz ot lub tamto.

Do party dołącza po kilka osób z każdej klas i o różnych specjalizacjach.

Każdym party dasz radę jeżeli pomyślisz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie questu z Hinterlands: Lover's Phylactery.

 

Nie mam u wiedźmy żadnych opcji dialogowych, pokazuje mi się znacznik questu, powinienem pogadać żeby zaliczyć questa i nic, nie da się. O co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zaczynam na nightmare .

W końcu ktoś pomyślał i dał trophy za poziom trudności, w innym wypadku człowiek jedzie na normalku a tak trzeba będzie zgłębić tajniki systemu co zazwyczaj daje o wiele więcej funu i satysfakcji z przejścia gry .

Zastanawiam się kim grać, standard wojownik z tarczą może później jechać na 2 bronie ?( tak mi się najlepiej grało kiedyś)

Ten nightmare taki cięźki ? może warto wybrać jakąś konkretną klasę/rasę co by było ciut łatwiej i się nie frustrował człowiek .(do czasu bloodborna :biggrin: )

Wojownik może walczyć tylko zestawem tarcza+miecz/topór lub bronią  oburęczną. Jak ci się znudzi jednym zestawem kupujesz naszyjnik u kowala i od nowa przydzielasz punkty specjalizacji. Tak jak napisałem wcześniej poziom koszmar jest trudny na początku, po prostu nie pchamy się tam gdzie przeciwnicy mają wyższy od nas poziom. Sam miałem obawy przed koszmarem, ale ten poziom trudności daje frajdę i niefrustruje(na normalu w połowie gry robi się nudno bo wszyscy przeciwnicy padają jak muchy). Graj  kim chcesz tylko pokombinuj ze składem drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaklinaczka jest przekoksana.. poziom trudnosci koszmar, level mojej postaci 16, level smoka 19 ... padl wysolowany, nawet nie musialem uzyc ani jednego potiona na zdrowie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Design mnie rozwalił, te zielone łąki wzgórza strumyczki ..... coś niesamowitego .

Przez pierwsze kilkanaście minut nie mogłem się skupić nad zadaniami latałem tylko i podziwiałem widoczki, strach pomyśleć jak bedzie wiedzmin wyglądał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaklinaczka jest przekoksana.. poziom trudnosci koszmar, level mojej postaci 16, level smoka 19 ... padl wysolowany, nawet nie musialem uzyc ani jednego potiona na zdrowie.

Ulepszona bariera,odnowienie bariery za każdy cios plus skill niesmiertelnosci tymczasowej i teleport. Pozamiatane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy questy poboczne resetuja sie co jakis czas zeby moc je wykonac jeszcze raz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy druzyna jest max 4 osobowa?

 

Jaki wedlug was (wiem, że niektorzy to juz pisali), jest optymalny sklad druzyny?

Tank (miecz+tarcza), lotrzyk, mag (damage diller), drugi mag (jako kaplan)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zawsze max 4 osobowa.

Gra poza misjami budującymi przyjaźń nie wymusza na nas członków drużyny.

Graj takim składem jaki ci akurat odpowiada.

Postaci (wszystkie) dostają poziom razem z Tobą.

Ja grałem składem Ja + Varrik + Cassandra + Solas większość gry bo do 2 pierwszych miałem sentyment a Solas miał (drugą) barierę :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem składem Ja + Varrik + Cassandra + Solas większość gry bo do 2 pierwszych miałem sentyment a Solas miał (drugą) barierę :biggrin:

 

Zapomniałeś  jeszcze dodać że to jest skład "narzucony" przez grę na samym początku  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nightmare gram składem ja (knight-enchanter) + blackwall (moim zdaniem o wiele lepszy tank niż cassandra) + sera (kusza varricka mi nie podpasowała) + solas (bariera).

Gram tym składem odkąd się dało i nie narzekam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mag szczelin, blackwall tank jako champion, varrik strzelec+czesciowo pulapki, vivienne rycerz zaklinacz + bariery i na koszmarze idzie

jak narazie nie ma problemu, zaczalem ostatnio bic smoki po glowach :) myslalem ze bedzie gorzej (lvl 17)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×