Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się nastawiam na Championa. Cassandra ma u mnie Templara, Solas - Rift Mage'a; także mam nadzieję w tym składzie stworzyć sensowną i efektywną machinę do zabijania. Tylko z wsparciem dystansowym mam zagwozdkę - Varrica lubię ale jak patrzę na niektóre łuki to logicznym by było podziękować mu za współpracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czy w DA:I poziom przeciwników dostosowuje się do lvl naszej ekipy? Na początku wydawało mi sie że nie, ale najpierw w Emprise du Lion trafiłem na trudne rifty a potem na patrol, który mnie delikatnie mówiąc pozamiatał. Pomyślałem, trudno wrócę tutaj później, skoczyłem na Hissing Wastes a tu dokładnie to samo... niefart?

 

EDIT: Aha, już wiem. Zwyczajnie te mapy takie są :)

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nastawiam na Championa. Cassandra ma u mnie Templara, Solas - Rift Mage'a; także mam nadzieję w tym składzie stworzyć sensowną i efektywną machinę do zabijania. Tylko z wsparciem dystansowym mam zagwozdkę - Varrica lubię ale jak patrzę na niektóre łuki to logicznym by było podziękować mu za współpracę.

Jako wsparcie dystansowe polecam Serę, ma bardzo przydadną specjalizację- Tempest i właściwie rozwinięta potrafi zadawać ogromne obrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem troche zawiedziony tym co soba reprezentuje lotrzyk (na sztylety) - oczywiscie poziom postaci 8 :) i wszystko sie moze zmienic.

Wydaje mi sie ze dobrze rozwijam postac, ale jakos tak nie czuje mocy.

Za to Solas i Kassandra to filary druzyny. Solas jak piepsznie czarami to nie ma co zbierac, Kassandra za to na klate zbiera ciosy i stoi niewzruszona.

 

Jak tak dalej pojdzie to chyba przerobie mojego lotrzyka na luk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem łuk ale szaleństwa z dropu nie ma w ciągu gry jeśli chodzi o łuk, z sztyletami lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem łuk ale szaleństwa z dropu nie ma w ciągu gry jeśli chodzi o łuk, z sztyletami lepiej :)

Potwierdzam, znalazłem już co najmniej 5 dobrych sztyletów, tymczasem porządne łuki widuję tylko w sklepach. Podobnie z bronią dwuręczną (tylko jeden wyjątek, sklep w Skyhold). Zupełnie jakby gra robiła na złość i dropowała itemy, z których i tak nie skorzystam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Itemy które możemy wydropić nijak się mają do tych które możemy stworzyć dzięki schematom i odpowiednio dobranym skłądnikom.

Jeden z najlepszych schematów na sztylety możemy znaleźć w jednym z grobowców na Syczących Pustkowiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat chodziłem z wydropionymi staffami z dodanymi własnymi runami.

Pamiętaj że większość ciekawszych wymiennych/upgrade'owalnych  części przedmiotów można z nich wyciągnąć przed ich sprzedaniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, robiłem tak :D Tylko mam zamiar na nightmare magiem a potem zaklinaczem bo na normalu przeszedłem juz tylko robie znajdzki itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

`zdecydowanie craftowane itemy sa lepsze niz te znajdowane lub kupowane .. trzeba jedynie zbierac surowce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i tak ale z łukami szału nie ma tak czy siak :) jeszcze mi trzy smoki zostały, tylko nie wiem gdzie są :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza zimowa krainą gdzie są trzy, w każdej jednej jest jeden.

Jest dużo stronek pokazujących lokacje smoków i to co trzeba wykonać żeby do nich dotrzeć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crafting FTW, zdecydowanie. Na dropy nie liczę, zbieram surowiec i do kuźni.

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kowala?

Podmieniasz lepszą część/runę na gorszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zamku stojąc na przeciwko tronu masz kuźnie po prawej. 

Udoskonalasz przedmiot wsadzając gorszą część za lepszą albo w ogóle wyjmując tą część.

Nie we wszystkich się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto pamietac, ze runy nie da sie wyjąć i wlozyc do innej broni. Da sie ja usunac, ale zostaje zniszczona.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie?

Przez całą grę tego nie zauważyłem ... napewno w Multi tak jest ale w singlu nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie chyba w singlu tak jest.. ale teraz wprowadzasz jakas niepewnosc ze juz sam nie wiem. Bylem przekonany ze runy sa niszczone przy ich wyjmowaniu.. sprawdze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem zamiaru.

Po prostu wydawało mi się że wracają tak jak części.

Nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiana runy usuwa poprzednia z tego co pamiętam i nie możemy tej usuniętej wykorzystać. Przynajmniej wczoraj tak miałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sprawdzenie.

Zapamiętam jak będę grał na koszmarze. 

 

...przynajmniej części wymienne w sprzęcie można podmienić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupio zrobili z tymi runami,w grze jest wiele rodzajów stworów,nie każdy przeciwnik  jest na ten sam rodzaj magii podatny.Dochodzi też problem z tym że nie znajdziemy takiej samej broni,trzeba się zastanowić zanim włożymy runę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×