Skocz do zawartości
czacha79

Dragon Age: Inkwizycja

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem da:i  na koszmarze magiem szczelin. Odpowiednio zrobiony gniecie wszystko jak trzeba. Może jest mniej easy mode niż zaklinacz ale fajnie się nim gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem niecne myśli, a konkretnie czy da rade wczytać zapis gry innego gracza np. Przed walką z Koryfeuszem i czy trofik wpadnie po pokonaniu go :D ale już mi lepiej, spróbuję przejść sam

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się.

Save jest przypisany do ID gry oraz konta PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh okej, dobrze wiedzieć :)

Kurde, tak mnie ciągnie do tej platyny że masakra :D ciągle było : dobra to tylko obozy, potem dobra to tylko odłamki, potem dobra tylko smoki i koniec ha i sie skończyło na tym, że poziom trudności tylko mi został. Ale jak tak czytam że trzeba dużo craftingu robić żeby przebrnąć i kamery taktycznej więcej itp to mnie odstrasza hm

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta platynka jest latwa, mi zostalo skonczenie gry, smoki i szczeliny czyli w zasadzie....bzdury. Najwazniejsze w platynowaniu DA jest uwazac co sie robi bo mozna po prostu pominac wazny moment i dups, po jakims trofeum...a nie zawsze mozna wrocic ;/

dla mnie najwiecej pierniczenia bylo z tym balem, przyznam się, że przechodzilem te misje, z otwartym you tubem. Niektorzy mowia, że smoki to problem...KE i jedziesz go z dzidy laserowej ;p potrzebny tylko odpowiedni poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja będę podchodzil drugi raz znając fabułę itp. Mi sie zglitchowalo z 10 Agentami także tez się wkurzylem :) na razie DriveClub, pojeżdze sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając magiem brakuje mi trochę magii krwii. Szkoła w porzednich częściach bardzo użyteczna dodatkowo w "dwójce" dość widowiskowa. Szkoda, że zrezygnowano z niej w tej części :down: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta platynka jest latwa, mi zostalo skonczenie gry, smoki i szczeliny czyli w zasadzie....bzdury. Najwazniejsze w platynowaniu DA jest uwazac co sie robi bo mozna po prostu pominac wazny moment i dups, po jakims trofeum...a nie zawsze mozna wrocic ;/

dla mnie najwiecej pierniczenia bylo z tym balem, przyznam się, że przechodzilem te misje, z otwartym you tubem. Niektorzy mowia, że smoki to problem...KE i jedziesz go z dzidy laserowej ;p potrzebny tylko odpowiedni poziom.

Dokładnie, nie mam zaliczonego tego balu. Dodatkowo sobie utrudniłem grając Qunari gdzie od razu masz lipe bo nie lubią tej rasy. Aaaaaale zacznie się od nowa i się zaliczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grajac magiem na starcie tez masz do tylu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po ukończeniu fabuły jest definitywny game over czy możemy sobie jeszcze połazić po lokacjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy. Jedynie questy związane z fabułą są już niedostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam 50h+ i nie mogę wyjść z podziwu jak ta seria zmieniła się od czasu przeciętnej 2 ....

Ogrom powala, co lokacja to opad szczeny .

Zróżnicowanie terenów niesamowite, system walki daje radę jak nigdy .

Jest świetny,czytelny i w końcu taktyczny .

Motyw z zamkiem niemal jak w moim ukochanym suikodenie kolejny mega plus .

Postacie bdb, dialogi dają radę - aż chce się poznawać i zaprzyjaźniać z tymi postaciami .

Jakim cudem ta gra dostała na ps3site 6+?

Dla mnie to najlepsze RPG od wielu lat !

Mam 13 lev, gram wojownikiem 2H.

Sera jako łucznik

Blackwall jako tank(jest niezniszczalny)

Viviene mag fire+bariera (często ją kontroluję w walce)

No miód malina , nie mogę się oderwać a jeszcze tyle do zrobienia że głowa małą :)

Owszem pare bugów i błędów napotkałem ale nic co uniemożliwiło by rozgrywkę .

Miałem 1 fajną akcję, rozwaliłem tego olbrzyma na pustyni ale on nie padł stał jak wryty :)

Po czym zabiłem robaczka w jaskini i dostałem loot chyba z 7 itemów w tym unikalne :D .

Daj bóg żeby wszystkie rpgi na ps4 trzymały taki poziom .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście gra nie porwała, mówiąc to po 30h gry. Lokacje są przepiękne, ale fabuła dosyć słaba. Ot zwykły motyw, gdzie zło znów się przebudziło, a my jesteśmy tym jedynym, który może uratować świat. Kolejnym dużym minusem jest wypychanie lokacji tym samym tzn. odłamkami, astrariami i kilkoma questami od npc, typu, idź, przynieś, zabij. Brakuje mi tutaj jakichś fajniejszych rozwiązań. Zamiast tych gównianych znajdziek, wolałbym żeby zrobili jakieś dungeony/raidy, gdzie czyhają konkretne stwory, ale jesteśmy wtedy sowicie wynagrodzeni. Bardzo boli mnie zupełnie zbędna kamera taktyczna, dla mnie to po prostu szybka pauza, gdy na moment muszę odłożyć pada. Następny minusem to rozwój postaci, którego tak naprawdę nie ma, bo wklepujemy na sztywno tylko i wyłącznie skille. Gra ogólnie nie jest zła, ale jako fan RPG, ograłem znacznie lepsze i rozbudowane RPG'i. Gry jeszcze nie skończyłem, bo narazie mnie znużyła, ale jak ogram to może moje zdanie się zmieni w kilku kwestiach, ew. dodam kilka ciepłych słów. Grę zakupiłem ze względu na to, że na ps4, oprócz DA:I nie ma żadnego tak dużego RPG'a. Dla mnie narazie 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na razie same poboczne questy, i na razie nie mogę wejść do Radclif bo brama zamknięta. Jak się tam dostać? W tej chwili mam 10lvl robiąc tylko subquesty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popchac glowna fabule do przodu. :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile się ma poparcia na starcie, grając qun??

Jesli dobrze pamietam to cos około 1/4 paska ale moge sie mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem się wczoraj za smoki w końcu bo już prawie wszystko zrobiłem i okazało się że nawet na nightmare nie stanowią żadnego problemu.

Smoki o niższych poziomach padły raz dwa, ale to że zabiłem 2 smoki na poziomie 19 i 20 sam mając 20 bez straty potiona to już mnie zdziwiło.

Szykowałem się na mega taktyczną walkę, a tutaj okazało się że starczy trzymać ekipę w grupie i odnawiać na zmianę bariery.

Dodam, że sprzęt też mam już kozacki wykuty więc może tutaj leży cała tajemnica.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś fajny patent na build dla maga? :)

Mage-Knight Enchanter, widmowe ostrze + skile wzmacniające i regenerujące barierę.

Było już wielokrotnie wałkowane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mage-Knight Enchanter, widmowe ostrze + skile wzmacniające i regenerujące barierę.

Było już wielokrotnie wałkowane.

...i pioruny obszarowe na szybkie podniesienie bariery w razie czego ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×