Skocz do zawartości
DaraS

Just Cause 3

Rekomendowane odpowiedzi

No i platyna wbita. Dziwię się że temacie jest taka posucha bo to na prawdę fajna gra. Może i ma kilka niedociągnięć a linia fabularna jest słaba ale sam gameplay daje masę frajdy.

Dla mnie kolorowy świat Just Cause był miłą odskocznią po szaro-burym Falloucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest taka słaba? zaraz będzie miesiąc po premierze a tu tylko 4 strony

chciałem kupić i szok -na jednym z popularnych portali jest tylko 12 używek w skali kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest taka słaba? zaraz będzie miesiąc po premierze a tu tylko 4 strony

chciałem kupić i szok -na jednym z popularnych portali jest tylko 12 używek w skali kraju

Nie musi byc słaba jak wyszła to były inne premiery, i cześć ludzi wybrała inne tytuły. JC z tego co widać po opiniach tych co grają to taki bigger, better i więcej eksplozji w porównaniu do poprzedniczki, rdzeń rozgrywki jest ten sam masz jakaś tam fabule, ale cel to sianie chaosu z wykorzystaniem dostępnych zabawek i własnej kreatywności.

Rozumiem ze to może sie podobać, ale trzeba mieć na cos takiego zajawkę.

W JC2 odbiłem do 50% i poczułem znudzenie / zmęczenie materiału, wiec przyjąłem bezpieczne założenie ze to samo mogłoby sie wydarzyć przy JC3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba dużo osób wyszło z tego założenia bo dostępność katastrofalna

na pewno nie pomogły recenzje opisujące duże spadki animacji-poprawili to chociaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Spotkaliście się może albo wiecie coś o "zglitchowanych" trofeach? Generalnie z tego co widzę nie wpada mi :

1. Przyniesie ładunku wybuch. do wroga i dekoracja.

2. Zniszczenie bazy wroga bez użycia broni, wybuchów itd. Generalnie samej linki używam i nie wpada.

3 Zniszczenie bazy bez wysiadania z pojazdu. Tez nie chce wpaść.

No chyba ze ja czegoś nie rozumiem albo coś źle robie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba dużo osób wyszło z tego założenia bo dostępność katastrofalna

na pewno nie pomogły recenzje opisujące duże spadki animacji-poprawili to chociaż?

z tego co testowałem to narazie jest troche lepiejn ale dalej sa spadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Spotkaliście się może albo wiecie coś o "zglitchowanych" trofeach? Generalnie z tego co widzę nie wpada mi :

1. Przyniesie ładunku wybuch. do wroga i dekoracja.

2. Zniszczenie bazy wroga bez użycia broni, wybuchów itd. Generalnie samej linki używam i nie wpada.

3 Zniszczenie bazy bez wysiadania z pojazdu. Tez nie chce wpaść.

No chyba ze ja czegoś nie rozumiem albo coś źle robie

Nie miałem żadnych problemów z trofeami w JC3.

1. Nie wiem o jakiego trofka chodzi, czuję że chodziło o przyczepienie do wroga butli i odpalenie ale autokorekta coś namieszała :) W wyzwolonych bazach stoi tego pełno i można przyczepić do sojusznika, jeden strzał w butlę i leci.

2.Wpadło od razu. Najlepszym miejscem jest baza Vis Electra.

3. To z kolei wpadło mi nieoczekiwanie. Czytałem że trzeba to zrobić z pojazdu lądowego np. czołgu. Mi natomiast wpadło jak rozwaliłem bazę z helki Navajo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. :)

To z butlą wpadło dawno, chodzi konkretnie o trofeum " Nie ma Cię"

A co do punktów 2 i 3 to teraz doczytałem ze chodzi o Bazę, a nie każda placówka jak się okazuje to Baza wiec może w tym tkwi problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś kto pomoże mi z onlineowym pucharkiem w Just Cause 3? Bo pozostał mi tylko jeden do platynki. Mój psn id: WuWunio

 

Pucharek:

 

small_min_313146113.png
Cokolwiek, co zrobisz...
Pobij wynik w wyczynie do którego cię wywołano.
Edytowane przez wuwunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gre i po zainstalowaniu mam ciągle Trwa logowanie, jak już się zaloguje to nadal to samo "Wcisnij X zeby zagrac i tak cały czas w koło

Co zrobic?

Edytowane przez AseT_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie sieć PS nie działa, nie możesz pominąć logowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie możesz dodać :) Tez chętnie zrobię :) - kobraki182

 

Wyciagnij kabel sieciowy z konsoli, lub rozlacz wifi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy spotkał się ktoś z was z podobnym problemem jak poniżej i zna rozwiązanie ? Dzisiaj w trakcie gry gdy byłem online wyskoczył error ce-34878-0. Od tego czasu nie mogę odpalić gry będąc online, bo za każdym razem w menu wyskakuje ten błąd. Gdy uruchomię offline działa ok, gdy włączę sieć będąc w grze offline to momentalnie error. Mam najnowszego patcha wgranego, odinastalowywalem grę i instalowałem jeszcze raz, bez skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zajebis**, fajna grafika i przede wszystkim mapa :) ale aim lag mnie drażni i to bardzo.... ciężko w coś wycelować bo spore opóźnienie jest ;/ a jazda samochodem/motorem jest masakryczna, kompletny dramat

Edytowane przez AseT_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli już kończę ten zacny tytuł. Jesli chodzi o gameplay gdy się już ma opanowanie operowanie linką i inne duperele pozdobywane z wyzwań i się umiejętnie nimi żongluje to na rynku dla mnie niema gry który ma tak kapitalny gameplay. Szkoda że historia jest słabiutka i na odczep sie jak i słabo żyjący świat gry. Ale odbijanie baz i zaliczanie wyzwań to po prostu coś niesamowicie "grywalnościowego". W to po prostu się gra kapitalnie.  Gameplay w tej grze wynagradza wszystko co słabe w tej grze. Duże zaskoczenie na plus. I gierka ma chyba najlepsze wybuchy jakie widziałem w grach. Ma to rozmach jak wszytko wypier... w powietrze.  

Edytowane przez vincent
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem więc zapowiada się długi wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak ta gra działa po ostatnim patchu? Miał poprawić wydajność ale podobno jest jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie...samą grę już posiadam i wiem, że grać w to można spooooro, dodatkowo w grze jest już jakieś 2 dlc i ma być niedługo kolejne. Ogólnie możecie coś powiedzieć o tych właśnie dlc? Warto w nie zagrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JC2 to jedna z moich ulubionych gier na poprzednią generację. To był solidny fundament pod kolejną część. Tymczasem JC3 spartolono po całości. Począwszy od klimatu którego brak po fatalną optymalizację której też brak.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP
I tu pełna zgoda. Najarałem się na wieść, że JC3 wychodzi jak …. Tymczasem po kilku godzinach gry pojawił się zawód na całej linii. Trójka (wg. mnie) nie ma startu do dwójki. Przykre ale prawdziwe.
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się w to gra. Przyjemność z rozwałki spora, ale sterowanie jest tak zjebane, że nie dalej cieżko mi uwierzyć w to, że jeden idiota to tak zaprojektował, a drugi zatwierdził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem - mam ten dodatek morski, ale skończyłem wątek główny i żadna misja z tego wodnego dodatku na mapie mi się nie pojawia. Poprzednie dodatki ukończyłem i nie było problemów. Czyżby trzeba być w trakcie głównej historii by ten dodatek się pojawił?

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×