Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie zombie - jak oceniacie podstawowa mape? Moje ulubione mapy to Kino i Der rise, w bo2 mialem tylko 1 dlc, ale ogolnie nie podobaly mi sie te wieksze mapy i zbieranie tych czesci. A jak jest z ta mapa? Ogolnie czy jest duza? i czy te czesci sie latwo i szybko zbiera?

 

Na razie gram na the giant, jak bede mial lepszy lvl to zaczne na Shadow Evil, ale jestem ciekawy jak wam sie podoba czy mozecie powiedziec ze to jedna z najlepszych map z zombie czy po prostu przecietna?

 

Raczej nikt tu nie bedzie wiedzial, ale zapytam - czy bedzie remake kina? sa jakies plotki, ale czy bylo juz cos oficjalnego?

Podstawowa mapa jest ciężka i trzeba ogarniać zombie dobrze, żeby coś ugrać na niej, w dodatku jest dosyć spora. Jak dla mnie zdecydowanie przeciętna, było dużo lepszych map od niej.

 

A o Kinie nic nie wiadomo, aczkolwiek spodziewałbym się, że w którymś DLC dorzucą tę mapkę, bo ucieszyliby tym masę fanów :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. że ktoś po drugiej stronie posiada jeszcze lepsze łącze od Ciebie bądź sprzęt..w inny sposób się tego nie da wytłumaczyć..pooglądaj troche Driftora na youtube.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

Czyli do 6.11.2015 ostanie CODy chodziły idealnie i sprzęt był ok , a od piątku wszystko się posypało nagle TV, Router itp.

Prawda jest taka że dali nam bubel i ot wszystko nie trzeba się doszukiwać drugiego dna.

Na tą chwilę u mnie gra praktycznie jest niegrywalna. 

 

P.S

przepraszam nie dali tylko sprzedali...

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień na XO Cod śmigał bez zadyszki. Czyli jaki z tego wniosek? Bo wcześniej rozważaliśmy, że CoD jest postawiony na serwerach hybrydowych Activision, co ma mało wspólnego z PSN i LIVE. Może to jednak nie jest wina gry :)

 

Odkryłem w końcu dla siebie broń uniwersalną na średni i duży zasięg. XR-2 :biggrin: Przypomina mi starego dobrego Famasa z BO1 :) Nadal jednak mam problemy z szybką spluwą na run and gun i małe mapy. Nic mi nie podchodzi. Od biedy VMP ale to nadal za mało.

Sprawdziłem też osławionego Gorgona "znerfić go" LKMa. Faktycznie masakra na większych mapach. 2 naboje dobrze splasowane i gleba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli do 6.11.2015 ostanie CODy chodziły idealnie i sprzęt był ok , a od piątku wszystko się posypało nagle TV, Router itp.

Prawda jest taka że dali nam bubel i ot wszystko nie trzeba się doszukiwać drugiego dna.

Na tą chwilę u mnie gra praktycznie jest niegrywalna.

P.S

przepraszam nie dali tylko sprzedali...

Napierda. ... od 3 godzin i u mnie wszystko chodzi tak jak powinno...a to o czym pisałem to o widocznym opóźnienie które występuje w COD.... od zarania dziejów.Kupilem grę na premierę i nie widzę różnicy w graniu od piątku do dziś.W sobotę szukał mi długo lobby ale tragedii nie było...Ps. COD nigdy nie chodził dobrze hostowanie i lag compensation to jego bolączka...

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień na XO Cod śmigał bez zadyszki. Czyli jaki z tego wniosek? 

 

Wniosek taki, że na xone gra 2x mniej ludzi niz na ps4? Wyniki sprzedazy to potwierdzą.

Edytowane przez martbdg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi arenami (Multi )

Arena to po prostu gra rankingowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek taki, że na xone gra 2x mniej ludzi niz na ps4? Wyniki sprzedazy to potwierdzą.

Uwielbiam takie wstawki - nie wiem, ale się wypowiem..

Rynek UK zdominowany przez PS4 miał wyniki:

More than 90 percent of sales for the game were for the PlayStation 4 and Xbox One versions (with a market share of 48 percent and 43 percent respectively).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w Ameryce, gdzie PS4 i XO idą łeb w łeb przewaga sprzedaży z pewnością jest na korzyść XO. Zmiana czasowej ekskluzywności nie zmieniła jednak głównego obozu graczy CoDa. Marka Xbox od zawsze była ich domem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był wynik samych pudełek, przy digitalach (jeszcze nie podanych) Steam będzie też miał swój procent, ale ogólna proporcja PS4-X1 nie powinna się aż nadto różnić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy CoD od MW2 i zapomniałem jak potrafi ta gra wciągnąć:P Mimo tych wszystkich kamperów, zyebanych respów i reszty niepotrzebnych pierdół. Miód. Szkoda tylko, że tak ciężko mi sie gra na padzie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rynek UK zdominowany przez PS4 ?  Zdominowana to jest Europa kontynentalna. Myślę że w całej Europie 2:1 jest możliwe.  Uwzględniając USA może nie, ale w ostatnim CoD gdzie był licznik osób czyli Ghosts na PS4 grało 2 razy więcej osób.  Jak się uwzględni marketing na PS4 i premiere Halo która odciągnęła cześć fanów multi to w ogóle nie rozumiem powątpiewania w popularność wersji na PS4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę już trzecią godzinkę i nareszcie zapier...........jak trzeba miód malina  :) no tak to ja lubię  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jak się odpala te zabawki z serii punktów? :-D mam jakiegoś Drona, rakietę itp. Chodzi w trybie hardcore. Jakieś info dostane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jak się odpala te zabawki z serii punktów? :-D mam jakiegoś Drona, rakietę itp. Chodzi w trybie hardcore. Jakieś info dostane?

strzalka w prawo i wybierasz góra dół

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lag compensation (F - jedna klatka):

BO3 = 4F

COD AW = 6F

GHOSTS = 4F

BO2 = 8F+

MW2 = 3F

HALO3 = 5F

CS 1.6 = 2F

Wysłane z mojego złomu przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic nie laguje. Zmieńcie dostawce internetu, router itp.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienić, to by się przydało serwery Sony lub dorzucić ich 2x więcej.

W ostateczności przejść na konsolę konkurencji. Oni nie mają żadnych problemów.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak ustawić NAT otwarty w BO3 bo wczoraj chciałem dołączyć do Wszebora i innych a udało mi się tylko raz. W menu CO DA mam NAT ograniczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodalem dmz i porty dla coda odblokowalem, a dalej mam ograniczony nat ;(

Gra dziś coś ktoś koło 21?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, ta porada dotyczy podobnego problemu ale z konsolą Xbox. Bardzo jednak możliwe, że zadziała również z PS4.

 

Gdy trwała beta też miałem Nat Ograniczony. Test sieci wykazał jakiś błąd DNS. W pomocy technicznej dowiedziałem się, że należy odświeżyć tabele translacji NAT. Skojarzyłem, że jakiś czas temu wymieniłem router na nowy. Chodzi o to, że konsola pamiętała jeszcze stare ustawienia tabeli NAT z poprzedniego routera. Wkleję teraz co zrobić, żeby to naprawić. Może pomóc ale nie musi. Mi pomogło i mam NAT otwarty w Codzie.

 

W niektórych sytuacjach problemy z łącznością można rozwiązać, odświeżając tabelę translacji adresów sieciowych (NAT). Aby odświeżyć tabelę NAT w routerze, na którym jest już włączony protokół UPnP, musisz wyłączyć protokół UPnP, zapisać zmiany, a następnie wyłączyć i włączyć zasilanie routera. Po wykonaniu tych czynności trzeba będzie ponownie włączyć protokół UPnP i zapisać zmiany.

Ważne Nie używaj kombinacji ustawień przekierowania portów, protokołu UPnP i sieci obwodowej (nazywanej także „strefą DMZ”). Jeśli uprzednio włączono w routerze funkcję sieci obwodowej, należy ją wyłączyć przed podjęciem próby wykonania tej procedury.

Wykonaj następujące kroki, aby wyłączyć i włączyć protokół UPnP:

  1. Zaloguj się na stronie konfiguracji routera i upewnij się, że jest włączona obsługa protokołu UPnP.

Uwaga
Instrukcje dotyczące włączania protokołu UPnP po raz pierwszy oraz wyłączania go i ponownego włączania można znaleźć w dokumentacji routera lub w witrynie sieci web pomocy technicznej.

Uwaga
Pamiętaj, aby ponownie uruchomić router po każdej zmianie jego ustawień. Jeśli router nie uruchamia się ponownie w sposób automatyczny, musisz ręcznie uruchomić go ponownie.

  1. Wyłącz ustawienie protokołu UPnP, a następnie zapisz wprowadzone zmiany.
  2. Ponownie uruchom konsolę i cały sprzęt sieciowy (na przykład modem i router).
  3. Zaloguj się na stronie konfiguracji routera i upewnij się, że obsługa protokołu UPnP jest wyłączona.
  4. Ponownie włącz ustawienie protokołu UPnP, a następnie zapisz wprowadzone zmiany.
  5. Ponownie uruchom konsolę i cały sprzęt sieciowy (na przykład modem i router). Aby uruchomić ponownie konsolę, naciśnij i przytrzymaj przez około 10 sekund przycisk Xbox z przodu konsoli. Po wyłączeniu zasilania konsoli włącz ją ponownie, naciskając przycisk Xbox na konsoli.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodalem dmz i porty dla coda odblokowalem, a dalej mam ograniczony nat ;(

Gra dziś coś ktoś koło 21?

Sent from my m2 using Tapatalk

A w ustawieniach sieciowych konsoli po przetestowania połączenia jakie NAT wam pokazuje? 2 czy 3?

@Kill, warto spróbować twój sposób. Jeżeli nic nie pomaga, to najpewniej dostawca internetu blokuje jakieś porty.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na konsoli po przetestowaniu 2 czyli otwarty a na COD mam ograniczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×