Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam season pass do spółki z ziomkiem. Kupione na moim koncie. U kumpla jest ustawione jako główne konto, a on gra na swoim.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I co u Was tak samo ze aby sciagnac dodatek trzeba wejsc na konto zakupowe?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wystarczy, ze kumpel wejdzie w BIBLIOTEKĘ na swoim profilu i ma dostęp do gier, dlc itd. z mojego konta.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez CzarnuchYO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wystarczy, ze kumpel wejdzie w BIBLIOTEKĘ na swoim profilu i ma dostęp do gier, dlc itd. z mojego konta.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

DLC z Passa tez pojawi sie w bibliotece?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy spotkał sie ktos z taką sytuacja gdzie moja postać czasami w multiplayer (średnio raz/2minuty),jakby sie laguje/zmienia swoje położenie o 3 metry w grze (i nie,nie jestem debilem co niechcący używa tego dziwnego bajeru bo nawet tej umiejętności nie mam wybranej w wyposażeniu).Sprawa jest dziwna bo cały czas mam wszystkie kreski a od czasu do czasu występują takie "chrupnięcia".

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupując na PSN wychodzi około stówki o ile znajdzie się "dawca". Ciekawi mnie czy istnieje kupno osobną kody/zdrapki czy coś podobnego tylko dla jednego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC z Passa tez pojawi sie w bibliotece?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Z tego co wiem to tak :) kupiliśmy na spółkę ta wersje z season passem. Wyszło po 210 na głowę. Rok grania - dobry deal jak dla mnie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez CzarnuchYO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos na the giant po 22? Headset jest

Zaproś mnie, to dzisiaj czy kiedy można pograć. Sorka, ale przez Tapatalka nie wiesz PSN ID w profilach na forum.

Witam,czy spotkał sie ktos z taką sytuacja gdzie moja postać czasami w multiplayer (średnio raz/2minuty),jakby sie laguje/zmienia swoje położenie o 3 metry w grze (i nie,nie jestem debilem co niechcący używa tego dziwnego bajeru bo nawet tej umiejętności nie mam wybranej w wyposażeniu).Sprawa jest dziwna bo cały czas mam wszystkie kreski a od czasu do czasu występują takie "chrupnięcia".

Te serwery Sony są takie badziewie, że wszystko występuje w tej grze. Zaraz odpale grę i zobaczę jak wygląda sytuacja na tę chwilę.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem jeśli ktoś zastanawia się na kupnem kontrolfreekow, to noob fpsow na konsoli poleca, masakrycznie się poprawia celność i kontrola ogólnie.. czytając tę wszystkie opinie i oglądając na YT filmiki myślałem że to strata kasy, ale dzisiaj przetestowalem Vortexy i megaa uczucie móc kontrolować swoje strzały

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem jeśli ktoś zastanawia się na kupnem kontrolfreekow, to noob fpsow na konsoli poleca, masakrycznie się poprawia celność i kontrola ogólnie.. czytając tę wszystkie opinie i oglądając na YT filmiki myślałem że to strata kasy, ale dzisiaj przetestowalem Vortexy i megaa uczucie móc kontrolować swoje strzały

Mógłbyś podać aukcje lub sklep, w którym je nabyłeś ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na PS4 pokazuje wam ping w milisekundach przy wejściu w menu podczas multi ? Bo na X1 tego nie ma mimo ,że w becie było więc uznałem ,że po prostu to usunęli ale teraz oglądam stream i pokazuje mu ,że ma np 30ms. Ciekawe z czym ja latam pewnie coś pomiędzy (100,200) bo mam zawsze 3 kreski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pokazuje. Musisz w ustawieniach ustawić żeby Ci pokazywało ping.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać aukcje lub sklep, w którym je nabyłeś ?

Wpisz na allegro KontrolFreek i ci wyskoczą oferty.

Do mnie idą Vortexy i Ultra. Udało mi się nabyć na allegro dwie pary za 69zł. Ciekawe jak będą się u mnie sprawować. Boje się jedynie tej wysokości.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KontrolFreek stare dobre freek'i ,pamiętam jak je kupiłem parę parę ładnych lat temu na PS3 do Killzone 2 ,3 i B3 nawet kilka sprzedałem pudelek (classic) poszły błyskawicznie na allegro, ludzie się pytali skąd je mam w Polsce tego nie było nikt o tym nie słyszał może garstka  Faktycznie to pomagało w precyzyjnym namierzaniu ale są tez minusy jest większy kont manewrowania analogiem aby zrobić szybkie zwroty na dłuższą metę to meczy i po kilku miesiącach od ich zakupu dałem sobie spokój , do tej pory walają mi się po szufladach 2 stare te Freek'i :) mimo to polecam początkującym  .

 

A co do COD BOIII to będę musiał sobie gierkę kupić widzę , że nawet jest fajna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo to polecam początkującym  .

Troszkę zrobię teraz taki mały offtop, ale bardziej polecił bym je zaawansowanym graczom, przecież nie bez powodu większość profesjonalnych graczy je używa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz na allegro KontrolFreek i ci wyskoczą oferty.

Do mnie idą Vortexy i Ultra. Udało mi się nabyć na allegro dwie pary za 69zł. Ciekawe jak będą się u mnie sprawować. Boje się jedynie tej wysokości.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Aukcja, na której kupiłeś pewnie zakończona lub ja zle szukam. Cena 80 pln + przesyłka ( za same Vortexy )lekko mnie zniechęca. Gram dla relaksu. Nie mam skilla i mocno sie obawiam, ze bedzie to wyrzucenie pieniędzy w błoto ( w moim wypadku). Musiałbym to gdzieś przetestować :) dzieki za pomoc.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez CzarnuchYO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra miodna, tylko jak chce się grać z ekipą to [CENZURA],[CENZURA],[CENZURA],[CENZURA] i [CENZURA],[CENZURA] i jeszcze [CENZURA][CENZURA],[CENZURA] oraz [CENZURA],[CENZURA],[CENZURA]. Lagi straszne i trzeba się nakombinować by w ogóle razem zagrać,ale Solo bez problemu w 5 sec bez lagów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wydałem te 80zł i jestem mega zadowolony, bo wiem, że nie tylko mi posłużą w codzie ale innych grach. Komfort jest naprawde wysoki !! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra miodna, tylko jak chce się grać z ekipą to [CENZURA],[CENZURA],[CENZURA],[CENZURA] i [CENZURA],[CENZURA] i jeszcze [CENZURA][CENZURA],[CENZURA] oraz [CENZURA],[CENZURA],[CENZURA]. Lagi straszne i trzeba się nakombinować by w ogóle razem zagrać,ale Solo bez problemu w 5 sec bez lagów :biggrin:

Wczoraj to masakra była :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj po wyścigu w GTbN ciałem samemu do rana i odkryłem zajawkę do trybu hardcore. TDM w tym trybie jest mega miodny po pierwsze dla tego ze panuje zasada 1shot =1kill:)) Każda broń sie sprawdza właściwie bo głownie chodzi o to żeby trafić jako pierwszy:)

Broń w zasadzie sie nie liczy i można z satysfakcja zabijać w zasadzie każda :) Do tego nie ma Huda a w szczególności mapki dzięki czemu nie ma dylematu czy grać z tłumikiem czy bez . We wszystkim trzeba sie orientować na słuch bez pomocy czerwonych kropeczek:))

Jedyne co na minus to mało pkt.exp. Które wpadały za taki TDM w porównaniu do zwykłego TDM lub trybu zabicia z potwierdzeniem. To mnie trochę zdziwiło bo myślałem ze skoro to tryb hardcore to powinno wpadać więcej expa.

No i na koniec sorka panowie z FH ze sie nie podłączyłem do Was ale od paru dni jestem chory i nie miałem siły na taktyczna headsetowa rozgrywkę. Dzisiaj pewnie sie podłączę:)

Pozdro :)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do znawcow tematu nakladek :). Co myslicie o tych ?

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5065821087&reco_id=c3c8432d-8ac5-11e5-b5fe-028b7cd84653&ars_rule_id=802&ars_socket_id=30&ars_source=ars

 

Mial ktos z nimi stycznosc ? Pytam jako calkowity laik, takze prosze o wyrozumialosc ;)

 

5!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcja, na której kupiłeś pewnie zakończona lub ja zle szukam. Cena 80 pln + przesyłka ( za same Vortexy )lekko mnie zniechęca. Gram dla relaksu. Nie mam skilla i mocno sie obawiam, ze bedzie to wyrzucenie pieniędzy w błoto ( w moim wypadku). Musiałbym to gdzieś przetestować :) dzieki za pomoc.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To co ja kupiłem, to była jednorazowa sprzedaż.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz niewielki problem, szuka dłużej meczu, ale to chyba w sumie normalne. Coś mi się dzisiaj dziwnie gra - mam wrażenie jakby zmienili recoil KN-44 "potajemnie". Dzisiaj coś nie mogę opanowac strzelania ta bronia, przez co nic nie mogę ugrac :(

Wysłane z Meizu M2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz niewielki problem, szuka dłużej meczu, ale to chyba w sumie normalne. Coś mi się dzisiaj dziwnie gra - mam wrażenie jakby zmienili recoil KN-44 "potajemnie". Dzisiaj coś nie mogę opanowac strzelania ta bronia, przez co nic nie mogę ugrac :sad:

Wysłane z Meizu M2

Odnoszę podobne wrażenie tylko z tym, że ja podejrzewam że winowajcą jest wczorajszy wieczór  :russian:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo gra codziennie potajemnie wprowadza jakieś poprawki. Przed każdym uruchomieniem gry kliknijcie na niej options i dajcie informacje. Czy ja tam kiedyś widziałem ukończone ? chyba 3 dni przed premierą, tam to zawsze jest ileś gb na ileś GB.

 

Pozatym całym cyrkiem polecam stronę http://pinguin-brothers.eu/news  od Pinguina PL. Gościu pozytywnie zakręcony, ma kanał na YT, ma swoje typowe zachowanie i sposób mówienia ale na CODzie się zna. Na stronie na bieżąco aktualizowane informacje o nowych patchach, i tak,

patch który był wcozraj wprowadził takie zmiany jak:

 

Osłabione bronie:

  • Gorgon
  • XR-2
  • Pharo
  • VMP
  • Haymaker

Ulepszone bronie:

  • Razorback
  • HVK-30
  • Dingo
  • KRM-262
  • Argus
  • Locus

Pozacałym cyrkiem, zrobił fajny film w którym mówi jak szybciej levelować. Może nie u każgedo się to sprawdza, bo nie każdy musi być super koksem, ale mówie wam że się sprawdza :)

Edytowane przez cykor
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info o broniach pewne? Gram od początku pharo i broń pod rzadnym względem niczym się nie różni po patchu. A razorback jak był badziewny tak dalej jest.

Wkurza mnie powoli możliwość dodania do broni tryliarda dodatków, kiedyś można było mieć jeden dodatek i wszyscy grali normalnie. Teraz koleś ma 5 dodatków i max dmg, zero odrzutu. I siedzi skampiony za skrzynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×