Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak pierwszy raz grałem u kumpla na Xboxie 360 w CoD: World at War. Śmiałem się, bo na najłatwiejszym poziomie nie mogłem przejść nawet misji. Myślałem, że w strzelanki nie da się grać na padzie. To niemożliwe. Później odkupiłem od niego Xboxa i powoli się nauczyłem jak być mistrzem świata.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak pierwszy raz grałem u kumpla na Xboxie 360 w CoD: World at War. Śmiałem się, bo na najłatwiejszym poziomie nie mogłem przejść nawet misji. Myślałem, że w strzelanki nie da się grać na padzie. To niemożliwe. Później odkupiłem od niego Xboxa i powoli się nauczyłem jak być mistrzem świata.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie, sam się uczyłem grania w strzelanki na padzie na World at Warze na Xboxie i nie ogarniałem totalnie, a teraz nie wyobrażam sobie nie grać w coda czy bfa na padzie :biggrin:

Edytowane przez stolarz1916
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nauki gry na padzie - włącz sobie DM czy TDM na boty i ogarniesz powoli. Nie ma się co poddawać, każdy kiedyś jakoś zaczynał ;)

Wysłane z Meizu M2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie ogarniam strzelania na padzie, myślałem że jakoś się nauczę ale niestety nie daje rady, będę zmuszony chyba sprzedać tą grę

Pamiętam pierwszy raz w CoD 4 na PC. Lama totalna nawet nie myślałem o grze w jakimkolwiek klanie czy coś;p Potem powolutku zacząłem ogarniać, aż na końcu po okołu 1500 godzin gry zacząłem grać w CB i ESL:D To były czasy;p Robienie własnego CFG:P albo sprawdzanie z pro ekip typu tempus moriendi, Esuba, czy Reason;p Teraz na padzie po tylu latach dla mnie to masakra na padzie, ale zabawa jest super;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i podstawa nauki to wyłączenie wspomagania strzelania w kampanii.


Pamiętam jak pierwszy raz grałem u kumpla na Xboxie 360 w CoD: World at War. Śmiałem się, bo na najłatwiejszym poziomie nie mogłem przejść nawet misji. Myślałem, że w strzelanki nie da się grać na padzie. To niemożliwe. Później odkupiłem od niego Xboxa i powoli się nauczyłem jak być mistrzem świata.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

Hola myślałem, że mistrz świata może być tylko jeden i to ja nim jestem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym graniem na padzie to nie jest latwa sprawa. Nie kupowalem konsoli z mysla o trybie online czy fpsach. Ogralem kilka tytulow ale obslugi pada nauczylem sie przy multi uncharted 2. Konkretna ekipa pozwala zapomniec o slabym kd na poczatku :) pamietam jak sie cieszylem jak wyszedlem z ratio powyzej 1.0 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest łatwo na padzie, szczególnie gdy przeciwnik gra na klawiaturze i myszce, niestety coraz więcej osób tak gra. Ja się nie poddaje i tak mam radość z grania. Raz się wygrywa częściej przegrywa ale zabawa jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie chodzi o dobrą zabawę, a jak w głowie będą  tylko tabelki i wykresy jakie ratio to zapewne nauka będzie trwała dwa razy dłużej i nie wiadomo z jakim skutkiem.

Na dobre ratio zawsze przyjdzie czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć że jak już gram w bo3 to gram dla przyjemności ;) moje ratio to 1.15 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą grą z myszką i klawiaturą to przesada. Uwierz mi, że pad pozwala na dużą większą kontrolę celowania i poruszania niż mysz i klawiatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz grałem na pc i na konsoli więc swoje zdanie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą grą z myszką i klawiaturą to przesada. Uwierz mi, że pad pozwala na dużą większą kontrolę celowania i poruszania niż mysz i klawiatura.

 

Oczywiście, że można dość szybko ogarnąć pada i nauczyć się grać w multi ale w konfrontacji z grającym na myszce i klawiaturze nie ma startu. Spóbuj zagrać dla próby na PC-cie w dowolnego FPSa multi na padzie (przecież to żaden problem spróbować się w takiej konkurencji) to zobaczysz jakie zbierzesz baty.

Edytowane przez spike1314
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można dość szybko ogarnąć pada i nauczyć się grać w multi ale w konfrontacji z grającym na myszce i klawiaturze nie ma startu. Spóbuj zagrać dla próby na PC-cie w dowolnego FPSa multi na padzie (przecież to żaden problem spróbować się w takiej konkurencji) to zobaczysz jakie zbierzesz baty.

Próbowałem w BF4 na PC i nie było problemu aby zabijać przeciwników  a gram na padzie w FPS od niecałego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabić nie problem ale jaki był skill?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można dość szybko ogarnąć pada i nauczyć się grać w multi ale w konfrontacji z grającym na myszce i klawiaturze nie ma startu. Spóbuj zagrać dla próby na PC-cie w dowolnego FPSa multi na padzie (przecież to żaden problem spróbować się w takiej konkurencji) to zobaczysz jakie zbierzesz baty.

 

Nie chodzi mi o to czy mam szanse czy nie. Ale nie wierzę, że ludzi grających na PS4 z klawiatura jest tak dużo. Według mnie szybciej  taki koleś ma pada od scuf'a niż klawiaturę. No bo tak z ciekawości. Jak rozpoznajecie, że ktoś może grać na klawiaturze i myszce, a nie padzie? 

Edytowane przez Kogut1993
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkość i dynamika obrotu... W starych czasach tluklem w cs1,5 mogę powiedzieć profesjonalnie....kilka lat później zacząłem w cody online for fin również na PC..

Tam to się dzieje i dynamika zabijania jest o niebo większa. Dla mnie jako dla niedzielnego gracza który gra prawie codziennie ;-) pad daje więcej funu ale mimo wszystko prędkość zabijania na myszce miażdży

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy, rzniyme dziś co? :D

Ja będę ale gdzieś ok 22

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos na the giant po 22? Headset jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mogę zakupić "season pass"? Tylko poprzez PSN czy istnieje jakaś inna opcja? Jeżeli tylko poprzez PSN to na ile kont jest ważny? BO z tego co wiem to gry zakupione na PSN można dzielić bodajże na dwa różne konta (chyba nawet na więcej gdy się pokombinuje). Z DLC, Season Pass itp. jest tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mogę zakupić "season pass"? Tylko poprzez PSN czy istnieje jakaś inna opcja? Jeżeli tylko poprzez PSN to na ile kont jest ważny? BO z tego co wiem to gry zakupione na PSN można dzielić bodajże na dwa różne konta (chyba nawet na więcej gdy się pokombinuje). Z DLC, Season Pass itp. jest tak samo?

Ja dziś kupiłem konto z season passem i mogę grać na swoim koncie (gra z płyty)

Jedyne co to trzeba włączyć ściąganie na koncie zakupowym bo ze swojego nie widać dodatków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem konto z season passem i mogę grać na swoim koncie (gra z płyty)

Jedyne co to trzeba włączyć ściąganie na koncie zakupowym bo ze swojego nie widać dodatków

a gdzie kupiłeś? od ruskich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem konto z season passem i mogę grać na swoim koncie (gra z płyty)

Jedyne co to trzeba włączyć ściąganie na koncie zakupowym bo ze swojego nie widać dodatków

 

A możesz dokładniej powiedzieć w jaki sposób kupiłeś season pass? W strasznym języku to wszystko napisałeś (czytanie ze zrozumieniem dzisiaj nie jest moją mocną stroną ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mogę zakupić "season pass"? Tylko poprzez PSN czy istnieje jakaś inna opcja? Jeżeli tylko poprzez PSN to na ile kont jest ważny? BO z tego co wiem to gry zakupione na PSN można dzielić bodajże na dwa różne konta (chyba nawet na więcej gdy się pokombinuje). Z DLC, Season Pass itp. jest tak samo?

Ja mam season pass do spółki z ziomkiem. Kupione na moim koncie. U kumpla jest ustawione jako główne konto, a on gra na swoim.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×