Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś chętny na ochronę lub likw. potw. po 21 (jak mecz będzie nudny to będę)?
Tak, żeby się 6 uzbierała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak apropo - konsola jest do grania czy po to żeby stać i jej delektować się tym jak głośno działa?

:banana:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli działa tak głośno że ledwo słychać TV a konsole tak jak odkurzacz z drugiego pokoju to nadal będziesz się delektowal gra nie zwracając uwagi na głośność konsoli?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, bynajmniej mnie interesuje gra, a nie głośność. Jak nie to ubieram słuchawki and "feel this game" ;)

Nie róbmy sprzeczki z niczego :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to jest masakra, albo jakieś cheaty wypuścili, wszyscy graja myszką, albo ja jestem ciota.. Masakra co ludzie wyprawiają... wyniki po 54-10 wszyscy wychodzą po kolei z serwera.. a i oczywiście mnie wrzuca do tego teamu który zawsze przegrywa!! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehem a potem chłodzenie padnie czy coś :D ładnie gra chodzi, ale konsola ledwo co dyszy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to jest masakra, albo jakieś cheaty wypuścili, wszyscy graja myszką, albo ja jestem ciota.. Masakra co ludzie wyprawiają... wyniki po 54-10 wszyscy wychodzą po kolei z serwera.. a i oczywiście mnie wrzuca do tego teamu który zawsze przegrywa!! :/

Ha! Mam to samo wrażenie, jakby wszyscy gracze nagle wskoczyli na poziom wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam coraz lepiej idzie i nie zauważyłem, żeby ktoś dzisiaj wymiatał:P Ja miałem dzisiaj tak, że gra jakby zgubiła 15-20 fps. Już się wystraszyłem, że coś spitolili,ale restart konsoli pomógł. Ogólnie miauczałem na gre na padzie, ale teraz powoli powoli staty wychodzą na plus:P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo uczucie dziś mam, nie wiem co się stało. Od premiery mi dobrze szło, może raz na parę meczów się trafiał słabszy mecz z minusowym ratio, a dzisiaj jest jakiś dramat... Każdy mecz na minus, ładuję w przeciwników magazynek z broni i dalej żyją, a mnie zabijają na parę pocisków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo ja, ale umnie może z racji nauki na kontrolfreek które dziś przyszły do mnie i na razie jakoś dziwnie się gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że my lamimy ale dzisiaj niektórzy takie akcje odwalają, że masakra.. cały czas staty rzędu 50-5....43-5 hardkorowo a przecież w ciągu jednego dnia nie oduczyłem się grać  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo ja, ale umnie może z racji nauki na kontrolfreek które dziś przyszły do mnie i na razie jakoś dziwnie się gra.

I jak się sprawują? Jaki model masz? Wczoraj mi przyszły Vortexy i był pierwszy dzień testu. Zaraz będzie kolejny dzień ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te same Vortex no narazie dziwnie, ale myślę że będzie dobrze, na jakiej czułości grasz na nich.

Ja na padzie miałem 9-10, ale teraz z nimi wydaje mi się wolno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam dzisiaj w drugą stronę. Normalnie kończę mecze z KD ratio 2-3, dziś nie schodzę poniżej 4 ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te same Vortex no narazie dziwnie, ale myślę że będzie dobrze, na jakiej czułości grasz na nich.

Ja na padzie miałem 9-10, ale teraz z nimi wydaje mi się wolno

Dla mnie też na początku było bardzo dziwnie, ale z czasem już było lepiej. Ja grałem na 8 i nadal na niej gram, ale nie powiem, bo z nakładkami ma się wrażenie jak by czułość spadła z dwa stopnie niżej. Na pewno z nakładkami trzeba się uczyć grać na nowo. Zupełnie jak byś grał na innym padzie ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też na początku było bardzo dziwnie, ale z czasem już było lepiej. Ja grałem na 8 i nadal na niej gram, ale nie powiem, bo z nakładkami ma się wrażenie jak by czułość spadła z dwa stopnie niżej. Na pewno z nakładkami trzeba się uczyć grać na nowo. Zupełnie jak byś grał na innym padzie ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Ja teraz po parenastu meczach też zjechałem na 8 bo tak znów jagby było za szybko, wogóle mam teraz takie wrażenie jakgby gałka dostała luzu oj fakt normalnie inny pad

P.S

Ale nie powiem jest różnica w celowaiu na plus

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hotfix z 17 listopada.

-Spawnpunkty dla trybu Free for All przy ilości graczy powyżej 8

-Naprawa utracenia statystyk po podłączeniu do rozpoczętego meczu FFA i GG

-Runtime Error Fixes

- i inne

Póki co jest to ostatni hotfix. Teraz czekamy na Patcha.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra doprowadziła mnie dzisiaj do szału, sięgała momentami zenitu. W multi nie mogłem nic ugrać, gdy zazwyczaj koncze z ratio +1.80.

Nie wiem co jest grane, ale ta gra mnie dziś wyniosła na najwyższe szczyty...

Wysłane z Meizu M2

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne uczucia, ale nie za bardzo wiem z czego to wynika. Zauważyłem, że dobiera mi ciągle takich hostów, że moi kompani lekko się przycinaja podczas biegu. A przeciwnicy odwalaja

takie akcje, że hej.

Denerwujące jest to trochę. Jak odblokowalem m8a7 to przez pierwsze mecze nie wchodziłem z k/d 2-3. Na samej broni miałem k/d 3.25. W 2 dni zeszło do 1.19 i jak grało mi się fajnie tak teraz tragedia. Często nie mogę nawet wystrzelić drugiej serii. A przeciwnik biega z tą samą bronią i zabija jeden po drugim. Gdzie ja go nawet drasnac nie mogę.

Nie chodzi tutaj o różnice skilla. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim, że gram i mam dosłownie po 0-10, kolejny mecz 0-8, następny 2-7. No i w tym momencie już nie miałem siły jak i ochoty grać dalej.

Widać, że nie tylko ja mam podobny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja wczoraj miałem to samo, przeciwnicy latali po mapie jak szaleni. Miałem nawet taki mecz gdzie w drużynie przeciwnej 3 gości miało staty 52-4.. i podobne, a ja wyszedłem z serwera przy etatach 12-39 gdzie byłem najwyżej z mojej druzyny i tak kilka meczów... Z Vortexow też jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tani nie jest ;)

Napiszcie czy jest poprawa i czy warto wydać te 90zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tani nie jest ;)

Napiszcie czy jest poprawa i czy warto wydać te 90zl ;)

 

Fakt tanio nie jest jak na dwie " małe plastikowe nakrętki " które wg mnie jakością też nie powalają na kolana, trzymają standard.

Myślę że jeszcze jest za wcześnie na pełnoprawną opinię, użytkuję dopiero od wczoraj na pewno jest inaczej , dziwnie, takie przynajmniej sprawiają pierwsze wrażenie.

Wiadomo kwestia przyzwyczajenia i obycia, jeden fakt jest nie podważalny naprawdę celowanie jest o wiele łatwiejsze i precyzyjniejsze jak się już opanuję czuje że będzie "pogrom" :)

Czy faktycznie warto? hm...jeśli masz wolne 87 zł i liczy się dla ciebie skill to TAK.

P.S

Jakby żona się dowiedziała ile te nakrętki kosztują weekend miał bym w galerii handlowej :)  

allegro i polecam sprzedawcę szybka wysyłka.

Edytowane przez ziolek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×