Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak was nie będzie to trzeba będzie szukać ekipy ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Ja bede hej :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o co tyle szumu, i tak nikt nie dołączy musimy się z tym pogodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o szum ;) chodzi tylko o to by się sprawdzić ekipą w rosterze ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zrobisz jak Ci kd spadnie przez te mecze

Edytowane przez Yarorot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ze tak wtrace, sam poszukuje ekipy Wszebor'a mam w znajomych ale nie mielismy okazji zagrac, nie szukam ekipy wyłacznie do bo3 ale ogolnie do wszystkich shooterów ( overwatch, destiny, battlefield, uncharted, doom) jesli ktos tak jak ja poszukuje zgranej ekipy (ew. Ekipa poszukuje kompana ) Moj PSN Yamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zrobisz jak Ci kd spadnie przez te mecze

O to już poważniejsza sprawa ;)

Yamajczyk, smialo dawaj gramy ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie grałem dobrych kilka dni (może z tydzień)

Odpalam wczoraj COD i nie chce łączyć się z serwerem........ Myślałem że to chwilowe więc czekałem do dzisiaj i to samo....

 

Wersja w rogu non stop 62.0.0.0.0 i nie zmienia się czy wcisnę X na starcie czy czekam. Ustawienia netu nie zmieniane i profilaktycznie factory reset routera.

 

Ktoś ? coś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ... sprawdź aktualizację w systemie zwraca info że jest aktualna wersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie mam taki sam problem. Gra kupiona dziś, patch pobrany i niby wszystko cacy. Odpalam i nie moge polaczyc sie z serwerami. Wersja w prawym gornym rogu 62.0.0.0.0 . Ludzie pisza zeby zostawic gre w menu glownym az zmienia sie te cyferki, restartowac gre, konsole. Na ten moment nic nie pomaga. Help

Edytowane przez banany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hotfix pobiera się w momencie kliknięcia Multiplayer ;) patrz żeby ci nie wbiło do LAN, bo nie pobierze ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie daje... tak jak kolega wyżej pisze.

 

Czy czekanie na ekranie startowym, czy też kliknięcie "graj online" skutkuje komunikatem o problemie połączenia z serwerem i błędem A.B.-.-.-.F.  jeśli dobrze pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zostawiłem grę na ekranie startowym, wracam po pól godzinki i gitara. Nie mniej jednak za takie cyrki karny k.... dla twórców gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już o co kaman, pograłem multika w sobote. Od tego momentu do dziś nie mogę połączyć się z serwerami CoD, wywala błąd ABFG czy coś w ten deseń. NAT otwarty i już powoli ręce opadają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też też zadziałało parę dni temu i to by było na tyle :-(

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiadomo maj weekend ciepło = grill + beer :12_slight_smile:, ale może coś zagramy wieczorkiem ?   

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ziolek napisał:

Panowie, wiadomo maj weekend ciepło = grill + beer :12_slight_smile:, ale może coś zagramy wieczorkiem ?   

Ja się oczywiście melduję. Wszebor będzie, DjGhost też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zaczynam się denerwować delikatnie. Wszelkiem maści kombinacje nie pomagają i już trochę to trwa... miałem nadzieje że patch to poprawi (ciągneła się jakaś aktualizacja 1.10) ale niestety... wie ktoś który profil jest oficjalnym na FB BO3? chciałbym napisać do nich prośbę o poradę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pisalem na forum activision bo3, odpowiedzi te same: reset konsoli, routera, przekierowywanie portow. Nic z ich "porad" nie przynioslo efektu. Dalej Nat otwarty, wywala blad ABFG . Activision milczy jesli chodzi o wyjasnienia, a blad wystepuje niezaleznie od platformy. Inne gry typowo multiplayer chodza jak nalezy a od tygodnia posiadania kopii bo3 polaczylo mnie moze dwa razy. Gralem tez w beta testy bo3 i bylo bez problemow.

Edytowane przez banany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu udało mi się wylosować w skrzyni broń -  snajperkę RSA interdiction dwa razy sprawdzałem czy coś się im tam nie pomyliło w tym losowaniu. Szkoda że dzisiaj nie było losowania totolotka bo bym i szóstkę trafił :4_joy: 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CiC2OozXIAQzcvR.jpg

 

Dla party od 2 w górę. Będzie ktos? Rangę wbić trzeba ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 8.05.2016 o 12:51, banany napisał:

Pisalem na forum activision bo3, odpowiedzi te same: reset konsoli, routera, przekierowywanie portow. Nic z ich "porad" nie przynioslo efektu. Dalej Nat otwarty, wywala blad ABFG . Activision milczy jesli chodzi o wyjasnienia, a blad wystepuje niezaleznie od platformy. Inne gry typowo multiplayer chodza jak nalezy a od tygodnia posiadania kopii bo3 polaczylo mnie moze dwa razy. Gralem tez w beta testy bo3 i bylo bez problemow.

Daj proszę znać jak otrzymasz odpowiedź.

Zaraz zacznę drzeć japę o reklamację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://community.callofduty.com/t5/Call-of-Duty-Black-Ops-3-Support/PS4-62-0-0-0-0/m-p/9924752#U9924752

Link do tematu, streszczajac: wylaczyc konsole oraz router na 5min, czekac w menu. Czyli nic nowego. Troche smiechlem jak dali link do przekierowania portow jeśli chodzi o psn, kiedy nie mam problemu z psn. Chlopaki nie widzą problemu po swojej stronie, nawet jeśli ktos ma przegrane 400+h w gre, pisze do nich, ze przez ostatni tydzień lub wiecej nie moze sie połączy, wyskakuje błąd ABC, uwazaja ze problem jest po stronie uzytkownika i jego internetu. Mnie samego w ciagu posiadania BO3 przez lekko ponad tydzien polaczylo z serwerami przez dwa dni. Z innymi grami multi nie ma absolutnie żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Tak jak pisałem podszedłem rzetelnie do tematu i szukałem problemów u siebie, łącznie z podmianą routerów, przekierowaniem portów (chociaż jak wyżej.... wszystko inne działa) i dalej nic.

Generalnie grę mogę sobie wsadzić w d... jest bezużyteczna. Jestem fanem serii CoD ale sytuacja na tyle mnie rozjuszyła że jeśli nie będzie kolejne dwa tygodnie reakcji ze strony firmy to podziękuję kolejnym odsłonom serii.

Oczywiście to moje prywatne żale i działającej reszcie życzę dobrej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×