Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

No to jedziemy, znalazłem fajna stronę na turnieje więc gramy ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj włączyłem COD BO III po przerwie , chciałem zagrać w tryb zombie ,co sie stało z ta mapą DER EISENDRACHE pamietam gralem w nia za darmo, a teraz trzeba jakis dodatek kupic za 61zł ?

 jaka macie czułość ustawiona analoga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ps_3 napisał:

Dzisiaj włączyłem COD BO III po przerwie , chciałem zagrać w tryb zombie ,co sie stało z ta mapą DER EISENDRACHE pamietam gralem w nia za darmo, a teraz trzeba jakis dodatek kupic za 61zł ?

 

 

Mogłeś grać za darmo, bo kiedyś był weekendowy event i mapy z DLC były za free.

Panowie ja też gram :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś gram jak coś, to jakby ktoś grał to piszcie na PSN ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Double Weekend, ale tylko na arenie chyba ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na Spire dalej respawn widzę dziadowski.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam, ale mnie po ostatnim patchu się odechciewa grać. Dobiera samych wariatów.

Z patcha na patch jest coraz to gorzej, jak ma tak być z następną częścią to chyba rezygnuje z IW, jak i z remastera.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, One™ napisał:

Nie wiem jak wam, ale mnie po ostatnim patchu się odechciewa grać. Dobiera samych wariatów.

Z patcha na patch jest coraz to gorzej, jak ma tak być z następną częścią to chyba rezygnuje z IW, jak i z remastera.

Fakt coraz gorsze g... z tej gry się robi, no ale niestety dla CoD 4 jestem wstanie kupić następne kosmiczne g... .  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie mam zamiaru kupować.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co macie na myśli mówiąc, że z każdym kolejnym patchem gra jest coraz  bardziej chu***a ? Co konkretnie ?  Bo powiem szczerze, że od dłuższego czasu się zastanawiam co z nią zrobić...póki co leży i się kurzy odkąd kupiłem R6, ale lubię ten tytuł i zawsze chętnie do niego wracałem na pare meczyków. Z tego co czytam jestem bardziej przychylny do sprzedania gry i kupienia czegoś innego tylko chciałbym wiedzieć co patch zmienił na gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, Grassek napisał:

Co macie na myśli mówiąc, że z każdym kolejnym patchem gra jest coraz  bardziej chu***a ? Co konkretnie ?  Bo powiem szczerze, że od dłuższego czasu się zastanawiam co z nią zrobić...póki co leży i się kurzy odkąd kupiłem R6, ale lubię ten tytuł i zawsze chętnie do niego wracałem na pare meczyków. Z tego co czytam jestem bardziej przychylny do sprzedania gry i kupienia czegoś innego tylko chciałbym wiedzieć co patch zmienił na gorsze.

Są takie respawny na mapie, że tylu pleców co w ostatnim patchu to nie dostałem od premiery tej gry, kolejna rzecz to dobieranie - do Twojej drużyny dobiera, że tak powiem idiotów, a w przeciwnej wszyscy k/d +2.00 i o wygraniu meczu nawet szkoda wspominać.

A od siebie dodam, że w trakcie gry PŁYTA WYJEŻDŻA jak kokainowy baron z napędu. :banana:

Edytowane przez One™
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, One™ napisał:

...

A od siebie dodam, że w trakcie gry PŁYTA WYJEŻDŻA jak kokainowy baron z napędu. :banana:

A już myślałem, że ten dzień będzie Ch.....y  :1_grinning:

Edytowane przez ziolek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie zauważyłem poprawy dalej kiaszana. Pocieszam się tym że mi płyta nie wyjeżdża ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym patchu 1.12 to j....e g...o dopiero stało się nie grywalne i bardzo dobrze wyleczyli mnie z kupna tegorocznego g...a !!!, ponad trzy stówki zostaną w kieszeni, mi pasuje im pewnie  też bo hamburgerowych dzieci nie zabraknie :1_grinning:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak rezygnujesz z kolejnej części?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się pozbyłem swojego egzemplarza na rzecz Far Cry 4. Może multi tam już umarło, ale za to Kampania pewno lepsza od tej z COD'a. Panowie jak chcecie się na prawdę przednio bawić to przerzućcie się na Rainbow Six'a :1_grinning: zawsze jest ekipa, zawsze jest z kim grać no i w przeciwieństwie do COD'a w R6 czuć, że gra się w teamie. W COD czy solo czy z ekipą to raczej nie miało to przełożenia większego na wynik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Yarorot napisał:

Jednak rezygnujesz z kolejnej części?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Po tym jak reprezentuje się gra po patchu 1.12 to nie wiem co by musiało się stać żebym zmienił zdanie, nawet CoD 4 nie jest wstanie.

Jak tak maja wyglądać (multi) dalsze części to ja dziękuje i zegnam ta serie.

P.S

Yaro pamiętasz jak fajnie się grało w dominacje, spróbuj... .    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę dzisiaj przetestować tego nowego patcha, bo nie wierzę, że jest tak źle. W wersję 1.11 mi się spoko grało. Na lagi na bank nie narzekałem. Lobby dziwnie dobierało, to prawda. Możliwe, że sporo ludzi jeszcze tego patcha pobierało przez co nie było takiego wyboru graczy.

Mi się lepiej gra samemu. Nic nie gadam, nie słucham co ludzie gadają i mogę być w 100.00% skupiony na grze. Aha, i jak gram samemu, to dobiera trochę słabszych graczy :-P

Jak z kimś jest się w grupie, to zaraz dopiero inne grupy i jakieś koksy.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po tym jak reprezentuje się gra po patchu 1.12 to nie wiem co by musiało się stać żebym zmienił zdanie, nawet CoD 4 nie jest wstanie.

Jak tak maja wyglądać (multi) dalsze części to ja dziękuje i zegnam ta serie.

P.S

Yaro pamiętasz jak fajnie się grało w dominacje, spróbuj... .    

W wolnym czasie spróbuję, czyli pozostaje Battlefield ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Wszebor napisał:

 

Muszę dzisiaj przetestować tego nowego patcha, bo nie wierzę, że jest tak źle. W wersję 1.11 mi się spoko grało. Na lagi na bank nie narzekałem. Lobby dziwnie dobierało, to prawda. Możliwe, że sporo ludzi jeszcze tego patcha pobierało przez co nie było takiego wyboru graczy.

 

Mi się lepiej gra samemu. Nic nie gadam, nie słucham co ludzie gadają i mogę być w 100.00% skupiony na grze. Aha, i jak gram samemu, to dobiera trochę słabszych graczy :-P

Jak z kimś jest się w grupie, to zaraz dopiero inne grupy i jakieś koksy.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Tu nie jest problem umiejętności, skupienia czy nawet gry z koksami to co zrobili z respami w 1.12 to szok, o ile jeszcze w tdm jesteś wstanie  wyczuć w miarę, to w takiej dominacji wygląda to tak jakby się grało na schakowanym  serwerze, tak przynajmniej było wczoraj.  

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tdm od 1.11 resp dramatyczny. Oni by chcieli żeby latac na około i 360 stopni oczy.

13497991_1163609663700756_9183810854165699429_o.jpg

Powrót z BO2 😎😎😎 w następnym dlc

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dużo w ten weekend. W dzień jak i w nocy.

Głównie te tryby które miały 2xPD. Lagów nie było. Grało się naprawdę bardzo przyjemnie. Jak nigdy. W końcu nie ma takich kosmicznych lagów jak kiedyś.

Mam już ponad 200 kluczy, 10 rzadkich skrzyń, 1 skrzynia z pewną bronią i kupon na Blackjacka ;-)

PS: możliwe, że muszę przetestować TDM

PS2: a tutaj mapa zombie.

b43f1f620f39932c08026c49cb9bf0a2.jpg

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×