Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie czy te Wolfy Old Blood mają napisy PL bo w opisach niby nie ma a w recenzji ps site pisze że PL ?

Wysłane z mojej S Piątki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie czy te Wolfy Old Blood mają napisy PL bo w opisach niby nie ma a w recenzji ps site pisze że PL ?

Wysłane z mojej S Piątki

 

Języki są opisane w kolumnie z danymi po lewej stronie - pod buttonem kup/buy. Wedle tego w obu Wolfach są polskie napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Z tymi opisami to tak nie do końca.

Opis Old Bloda w sklepiku - pl języka brak.

71c46135208890e2d2205b9926a25312.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Z tymi opisami to tak nie do końca.

Opis Old Bloda w sklepiku - pl języka brak.

 

Bazuję na tym co wyświetla sklepik na PC/konsoli, a nie na jego okrojonej, smartfonowej wersji. ;)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że takiej okazji jak Tomb Raider Definitive Edition za 49zł nie można przepuścić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że takiej okazji jak Tomb Raider Definitive Edition za 49zł nie można przepuścić ?

 

Ogólnie to wielu przecenionych pozycji nie należałoby przepuścić. Obecna lista promocji jest naprawdę świetna i zawiera w sobie sporo smacznych kąsków. Sam cały czas zastanawiam się nad Wolfami i Metro Redux.

 

Tomb Raidera ukończyłem w pierwotnej wersji na PS3 (była w PS+) i mogę polecić z czystym sumieniem. Definitywna Edycja może być tylko lepsza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczekałbym do konca tygodnia, jak ogłoszą gry z plusa, znając sony to jeden tytuł pewnie sie powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczekałbym do konca tygodnia, jak ogłoszą gry z plusa, znając sony to jeden tytuł pewnie sie powtórzy.

 

Mam to na uwadze, bo może być tak jak piszesz. Choć szczerze wątpię, że coś dużego wrzucą z obecnej listy promocyjnej. To już nie te czasy. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także czekam na najbliższą rozpiskę z plusa, ale nastawiam się na zakup The Wolf Among Us i Murdered: Souls Suspect, bo wcześniej nie miałem okazji. Brałbym Wolfensteina, ale ograłem kiedyś dawno na pc. Do tego Persona 4 i Zero Escape na Vite i mam zakupy growe z głowy do wyjścia Uncharted 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że promocje na prawdę są kuszące, aż nie dowierzałem. TR 49zł, BF4 49zł Sleeping dog 49zł. Wiesiek 109zł i wiele innych, a portfel cieniutki :D Chyba się skusze na TR i Rocket League

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także czekam na najbliższą rozpiskę z plusa, ale nastawiam się na zakup The Wolf Among Us i Murdered: Souls Suspect, bo wcześniej nie miałem okazji. Brałbym Wolfensteina, ale ograłem kiedyś dawno na pc. Do tego Persona 4 i Zero Escape na Vite i mam zakupy growe z głowy do wyjścia Uncharted 4 :)

Jak masz pieca do grania to murdered jest w Humble bundle za dolara.

Co wszystkich ktorzy zastanawiają sie nad murdered to gra po której spodziewałem sie wiele, ograłem na PS3 i jest to całkiem ok pozycja, jesli ktos lubi historie lekko paranormalne, fabularnie jest dobrze, nie żałowałem zakupu choć gra nie spełniła moich dość wygórowanych oczekiwań.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wszystkich ktorzy zastanawiają sie nad murdered to gra po której spodziewałem sie wiele, ograłem na PS3 i jest to całkiem ok pozycja, jesli ktos lubi historie lekko paranormalne, fabularnie jest dobrze, nie żałowałem zakupu choć gra nie spełniła moich dość wygórowanych oczekiwań.

Scenariusz nadaje się bardziej na film niż na grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scenariusz nadaje się bardziej na film niż na grę.

 

to samo mozna powiedziec o interaktywnych doswiadczeniach, lub o liniowych grach gdzie ma sie wrazenie ze gameplay na sile byl wpychany.

 

Rozwoj i pozwawanie fabuly mnie osobiscie dalo jako taka frajde, to co rozczarowalo to sposob prowadzenia sledztwa.

 

Ale to nie temat na takie dywagacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up<br />Z tymi opisami to tak nie do końca.<br />Opis Old Bloda w sklepiku - pl języka brak.

<br /><br />Bazuję na tym co wyświetla sklepik na PC/konsoli, a nie na jego okrojonej, smartfonowej wersji. ;)<br/> właśnie po to zadałem pytanie bo na konsoli ani pc nigdzie nie ma podanego języka polskiego. Dzięki za info że jest PL.

Wysłane z mojej S Piątki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zavvi:

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited Zavvi Exclusive Limited Steelbook Edition - 14.39 funtów - z kodem promocyjnym -10%: BEST2015 (przesyłka do Polski darmowa)

 

I to co wyłapałem na GAME.co.uk:

 

The Evil Within Limited Edition - Only at GAME - 9.99 funtów (przesyłka do Polski 2.95 funta)

 

Wolfenstein: The New Order Occupied Edition - Only at GAME - 9.99 funtów (przesyłka do Polski 2.95 funta)

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się skusiłem na Mad Maxa w Styczniowej wyprzedaży i jak na razie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, nie jest to na pewno gra roku ale ogólnie zabawa jest przyjemna. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się skusiłem na Mad Maxa w Styczniowej wyprzedaży i jak na razie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, nie jest to na pewno gra roku ale ogólnie zabawa jest przyjemna. Polecam

 

Właśnie też się nad Maxem zastanawiam, ale w sumie kilka tytułów mnie zaciekawiło i muszę zrobić jakąś selekcję.Jeszcze się waham.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się nad Maxem zastanawiam, ale w sumie kilka tytułów mnie zaciekawiło i muszę zrobić jakąś selekcję.Jeszcze się waham. :)

Gra swietna, za ta cene grzech nie brac

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra swietna, za ta cene grzech nie brac

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Ja kupuje zdrapki do zasilen PSN przez Allegro i uzywam ich kodow znizkowych wiec zasilenie 100 zl kosztuje mnie ostatnio 80 zl. 100 zl za 80 zl interes zycia Wiec mam dodatkowe 20% znizki od ceny z psstore. A pamietam czasy jak zdrapki normalnie byly po 80 zl wtedy kupon na 20 zl znizki i stowka byla za 6 dyszek

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie sa po okolo 100 zl na Allegro. Nie ma ich duzo ostatnio ale mam kilku sprawdzonych sprzedawcow. Natomiast myk jest taki ze Allegro co jakis czas robi promocje i mozna dostac kupon znizkowy na zakupy o wartosci 20zl. Mozna go wykorzystac na zakupy tylko przez mobilna aplikacje Allegro. Ostatnio mozna bylo dostac taki kupon np za zakupy przez mobilna aplikacje na kwote min 200 zl, nie trzeba bylo wydac tyle od razu mozna bylo zebrac taka kwote w ciagu dwoch tygodni. Druga promocja to za zakupy i platnosc przez karte vise. Ja zawsze wykorzystuje te znizki na zakupy zdrapek PSN stad cena 80zl za zasilenie 100 zl

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×