Skocz do zawartości
Velans

Promocje oraz wyprzedaże gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę uważasz, że po roku dawania samych indyków praktycznie, dadzą niedługo Mad Maxa albo MGSa? Nie chcą dać marnego Knacka albo Killzone'a na święta, a co dopiero gry sprzed kilku miesięcy.

Co do tych promocji, jeżeli komuś nie zależy mieć tych gier w swojej kolekcji, to po tyle chodzą teraz płytki, które z niewielką stratą można odsprzedać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry bez problemów można wyrwać w przyblizonych cenach w pudełkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę uważasz, że po roku dawania samych indyków praktycznie, dadzą niedługo Mad Maxa albo MGSa? Nie chcą dać marnego Knacka albo Killzone'a na święta, a co dopiero gry sprzed kilku miesięcy.

Co do tych promocji, jeżeli komuś nie zależy mieć tych gier w swojej kolekcji, to po tyle chodzą teraz płytki, które z niewielką stratą można odsprzedać.

W plusie na ps3 tez na początku były same indyki. Myśle ze na ps4 tez zaczną wrzucać konkretne gry, kwestia czasu ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęły od premiery już dwa lata, jak długo będziesz jeszcze sobie to wmawiał? ;)

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

145 zł w cyfrze nawet za niestarą i przyzwoitą grę to nie to o czym marzę na święta.

 

A o czym marzysz? tzn o jakich cenach w PSS, lub co wg Ciebie Sony powinno zrobic.

Przyznam ze w tej generacji cyfre olewam. Ta jest zarezerwowana jedynie dla:

- gier ktorych nie ma w pudelkach (lub wyszly najpierw jako cyfra)

- promocji gdzie cena cyfry duzo nizsza od ceny uzywanego pudelka.

 

W plusie na ps3 tez na początku były same indyki. Myśle ze na ps4 tez zaczną wrzucać konkretne gry, kwestia czasu ;)

 

moze raz na rok cos dostaniesz, moze jak rynek nasyci sie PS4 i beda chcieli boostowac sprzedaz tej generacji przez wejsciem kolejnej (kupujacy PS3 i PS+ pod koniec 2012 mogli spokojnie nie kupowac gier). 

Ale zauwaz ze PS+ sie zmienil to bylo genialne posuniecie Sony przyzwyczaic graczy do placenia na gry a potem powoli zmieniac reguly najpierw wyciac kolekcje gier od zaraz (10 gier) i zrobic tylko gry miesieczne, pozniej oglosic ze PS+ bedzie wymagany do online, PS+ i tak sie sprzedaje, a zobacz co w nim poza indykami sie pojawia:

MGZ: GZ - czyli jesli komus sie spodoba moze kupi MGS:PP, InF:FL - czyli jesli ktos nie ogral InF:SS a wejdzie mu dodatek moze kupi podstawke... a teraz 1 czesc King's Quest - pewnie zeby zachecic ludzi do kupna kolejnej... idac tym tropem przewiduje ze pewnie zobaczymy w PS+ dodatek do wolfa...

Poki PS+ bedzie sie sprzedawal, puty sony nic nie musi robic, ba moze dalej zmieniac (wszystko w ramach regulaminu) warunki uslugi... I moze skonczyc to sie tym ze w kolejnej generacji nie bedziesz mial juz gier.... tylko np 30minutowe-1h triale wybranych gier jesli masz PS+ no i oczywiscie bedzie obowiazkowy do online. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o czym marzysz? tzn o jakich cenach w PSS, lub co wg Ciebie Sony powinno zrobic.

 

 

Ja np. skusiłbym się gdyby cena oscylowała wokół 100zl. Mimo, że nie lubię cyfrówek to promocyjna cena by mnie przekonała. W obecnej sytuacji, kiedy pudełko można kupić w podobnej cenie nie widzę znaczących korzyści w przedstawionej ofercie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. skusiłbym się gdyby cena oscylowała wokół 100zl. Mimo, że nie lubię cyfrówek to promocyjna cena by mnie przekonała. W obecnej sytuacji, kiedy pudełko można kupić w podobnej cenie nie widzę znaczących korzyści w przedstawionej ofercie. 

To akurat bylo pytanie do Pablosa ;)

 

Choc widze myslimy podobnie cena cyfry jest atrakcyjna jesli jest nizsza/duzo nizsza od uzywanej plytki. 

Wyjatek gry ktore i tak chcemy miec (nie zamierzamy ich sprzedawac) i nie zalezy nam na pudelku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat bylo pytanie do Pablosa ;)

 

Choc widze myslimy podobnie cena cyfry jest atrakcyjna jesli jest nizsza/duzo nizsza od uzywanej plytki. 

Wyjatek gry ktore i tak chcemy miec (nie zamierzamy ich sprzedawac) i nie zalezy nam na pudelku.

 

Wiem, ale odczułem nagłą potrzebę wyrażenia swojego zdania w w/w temacie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na US Store jest Life is Strange za 10$ (czyli troszkę ponad 30 zł)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wydaje mi się by podejście do kupna gier w formie cyfrowej miało jakieś głębsze znaczenie czy choćby nawet praktyczne. Moim zdaniem chodzi jedynie o zasobność portfela, a że w Polsce generalnie zarabia się kiepsko i jest to graj biedny to i ceny dla Polaków są wyższe, ale jak ktoś zarabia w Euro/Funtach/Frankach/Dolarach to nie ma to jakiegoś większego znaczenia. Takie jest przynajmniej moje odczucie i mogę wziąć siebie za przykład. Nie mówię tego żeby się chwalić tylko akurat mam siebie jako żywy przykład tego że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. 

Odkąd wyemigrowałem pod koniec maja to kupiłem naprawdę sporo gier i choć ceny w złotówkach są spore to po podzieleniu ich przez 6 wydają się śmiesznie niskie. Pamiętam jak się śmiałem sam z siebie gdy chciałem kupić cyfrówkę The Last Of Us za 76zł. Wyszło mi za to 13f to dla mnie teraz jak 13 zł. Ceny dla Zachodu (Europa Zachodnia, USA, Kanada) są często bardzo dobre, ale dla Wschodu (w tym Polska) to już nie wygląda to dobrze. To nie jest tak, że Sony/MS i inni chcą oskubać tą biedną Polskę i biednych graczy...ceny są mniej więcej te same...znaczy wartość gier tylko siła nabywcza tej nieszczęsnej "złotówki" ssie po same jaja, a to przecież nie jest winą Sony/MS.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj idę po pracy do Media Markt mają The last of us po 109zł

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na US Store jest Life is Strange za 10$ (czyli troszkę ponad 30 zł)

 

Chyba raczej za niecałe 40 zł. 

1 dolar amerykański = 3,95845209 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to zostawiłem pieniędzy na automatach na tej grze  :sweat:

Fantastycznie że na trzy platformy, pobieram  ;)

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/metal-slug-3/cid=EP0576-CUSA02241_00-METAL0SLUG300000

 

Czy to nie było przypadkiem ostatnio w promocji za jakieś 13 zł? Kilka tygodni temu kupiłem Metal Sluga 3 i coś kojarzę, że dałem za to jakieś śmieszne grosze.

 

Niemniej, również jestem napalony na ogranie tego klasyka. Jedynki na automacie nigdy nie potrafiłem przejść, ale grało się na upartego, wrzucając kolejne żetony. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba raczej za niecałe 40 zł. 

1 dolar amerykański = 3,95845209 zł

 

 

Jak już mamy być dokładni to patrzymy na cenę sprzedaży dolara, bo po takiej następuje przeliczenie.

 

1 dolar = 4,1581

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj idę po pracy do Media Markt mają The last of us po 109zł

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

w neonecie masz za 80 zł (promocja  w gazetce )

Edytowane przez eaglecode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w neonecie masz za 80 zł (promocja w gazetce )

Tak ale wysyłka kurerem za 19,99 nie ma możliwości odbioru w sklepie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam chrapkę na LBP3, ale czuje, że na dniach będzie TLoU w promocji, a jeszcze nie ograłem ! Tak samo wczozraj łyknałem Kolekcje Uncharted bo też dobra promocja, a wypadałoby powtórzyć fabułę przed ''4'' :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na promocje to LBP3 ma cene wyjsciowa 84pln wiec tutaj cyfrak wyjdzie taniej niz uzywana plytka. 

Reszta jakos wg mnie bez szalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pojawiło się tu info, ale od wczoraj na psn jest też dostępna kolekcja Uncherted za 124 zł. Promocja trwa bodajże do jutra. Moim zdaniem cena bardzo dobra, sam się skusiłem na kupno :)

 

A co do dzisiejszej mikołajkowej promocji - God of War za 72 zł też nie jest złą okazją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było info na stronie głównej :)

Brać LBP3? Daje dużo radości? Chodzi mi głównie o dobrą luźną rozrywkę dla dwóch lub więcej osób przy jednej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×