Skocz do zawartości
redo

Titanfall 2

Rekomendowane odpowiedzi

Koncze temat z glosnoscia, bo widac takie moje szczescie do "glosnych" konsol.

Na chlopski rozum jak sie grzeje to musi byc slychac wiatraki - w koncu powietrze musi byc odprowadzane.
Poki konsola sie nie zawiesza i wszystko dziala O.K to nie ma sie czym przejmowac ...

 

Co do samej gry, to jestem zaskoczony miodnoscia (na razie) singla.
W grach gdzie "kroluje" multi - singiel zazwyczaj traktowany jest po macoszem (tak mi sie wydaje), a tu jest jakby zgola inaczej.
Super sie skacze po tych wszystkich scianach, super sie strzela czy bije wrecz przeciwnikow. Do tego singiel pieknie wprowadza do multi, bo zapoznaje nas z "obsluga" poszczegolnych tytanow.

Myslalem ze bede mial trudnosci z przyzwyczajeniem sie do skoku na L1.
Po 5ciu minutach takie skakanie stalo sie tak oczywiste jakbym ciagle tak gral :)
Przydaje sie, bo skaczac na X nie da sie kciukiem jednoczesniej kontrolowac prawej galki - no chyba ze ktos ma dlon malpiatki :)

Zanim przejde singla jeszcze troche wody w wisle uplynie - a tu multi kusi i to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przydaje sie, bo skaczac na X nie da sie kciukiem jednoczesniej kontrolowac prawej galki - no chyba ze ktos ma dlon malpiatki

Chyba, że się ma też łopatki ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien pierwsze darmowe DLC a w nim:

 

  • Angel City map: A fan favorite map from Titanfall 1 is reborn for Titanfall 2.
    • Fans that pre-ordered Titanfall 2 will get access to the Angel City map starting on November 30. All other players will get access to the Angel City map starting on December 3rd.
  • Wingman Elite Pistol
  • Titan Kits: Get more customization for your Titan with these all new kits.
    • Ion: Refraction Lens
      • Splitter Rifle splits 5 ways
    • Scorch: Scorched Earth
      • Flame Core ignites the ground, leaving thermite in its wake
    • Northstar: Threat Optics
      • Enemies are highlighted while zooming in
    • Tone: Burst Loader
      • Aiming allows the 40mm to store up to 3 shots to burst fire
    • Legion: Hidden Compartment
      • Power Shot has two charges
    • Ronin: Phase Reflex
      • When doomed, Ronin phases out of danger
  • Pilot Execution: Inner Pieces
    • Phase into an unsuspecting victim
  • Stats screen
  • FAQ menu
  • In-game store

Angel City’s Most Wanted is just the beginning of our support for Titanfall 2. We will have more drops that will differ in size and scope but the additional maps, modes, and weapons available will continue to be free. We’ll be revealing just what these are next year but in the meantime here’s what kind of events and updates you can expect from us for 2016:

  • GAME MODE TWISTS
    Changing things up and trying out new ways to play is a big part of how we work here at Respawn. We’re carrying that philosophy over to multiplayer with semi-regular events that will change up rule sets on certain games, giving them a “twist” to how you might normally play them. Changes like these force players (and ourselves) to look at the game differently and try some things you may never have tried before.
  • DOUBLE XP WEEKENDS
    Beyond new content and rules that change the game, we’re also big fans of giving excuses for all your friends to pile into Titanfall 2 over a weekend to reap bonus XP, level up faster or unlock a weapon you’ve had your eye on and generally have some fun. Don’t forget to coordinate with your Networks to optimize your happy hour merit madness!
  • TOP NETWORKS RECOGNITION
    Networks represent our grand experiment to make Titanfall 2 a meaningful social experience for all players. Being a part of a Network is a great way to meet new people and get bonuses for playing, so every week you’ll find us calling out a few Networks we think are worth checking out. You can join as many Networks as you like, so make a point to join one that interests you! It’s a great way to meet fellow Pilots and have fun together.
  • SOCIAL GIVEAWAYS
    Make sure to follow @respawn because every Wednesday we’ll get doing random giveaways that could be anything from the Titanfall 2 Art book, signed posters, and much more.
Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto też przypomnieć że wszystkie powyższe będą darmowe. Uruchomiony też zostanie sklepik z kosmetycznymi pierdołami(na które pewnie wydam zawstydzającą ilość pieniędzy zważywszy na to jak bardzo gra mi się podoba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalal ktos koloseum? trzeba miec bilety z paczek... Dobre to jest! Nie wiedzialem czego sie spodziwac, bron losowa chyba bo pierwszy raz ta gralem... 3:0 do przodu ale chyba trafilem na noobka bo szybko poszlo...

 

 

I jeszcze tutaj jeden abdul skakał to go harpunem złowiłem i z piąchy :1_grinning: jakosc lipna bo edytowane ze streama ale giera jest miszcz

 

 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odblokowal mi sie Ronin i ... zdrowia ma tyle co na lekarstwo, ale to jego ciachanie mieczem jest mega fajne.
Zazwyczaj moje tytany i tak nie moga poszczycic sie dlugim zyciem, a grajac Roninem - przynajmniej zanim zgine to jednego wroga ze soba zabiore. Byle by tylko skrocic dystans i CIACH CIACH (i zazwyczaj w tym momencie drugi obcy tytan lub ktokolwiek z bronia anty tytanowa robia mi od tylca z dupy jesien sredniowiecza).
Ale fun jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba będę musiał kupić myszkę bo na padzie nie potrafię grać w FPSy - wiem wiem, to nie fair ale jak się nie nauczę grać na padzie to nie będzie wyjścia bo lubię TF2, B1 i RB6 😀

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronin potrafi być świetny tylko nie można nim grac jak czołgiem - szarża z gołą klatą na wrogiego tytana to praktycznie ZAWSZE zły pomysł. Roninem trzeba okrążać i atakować z zaskoczenia - arc wave, seria z Leadwall, phase shift(tak żeby przeładować w krainie cieni;) wyjście, seria z Leadwall, dash i dobicie mieczem. Ostatnio nabrałem chętki na Scorcha i aż cieżko uwierzyć ilu graczy pilotujących Ronina leci na mnie na totalnego Jana i dziwi się że natychmiast umiera, a ja praktycznie nie dostaję obrażeń. Pamiętajcie: ognista tarcza Scorcha to jest chyba zadająca najwyższy dmg umiejętność w grze. Nie dość że pochłania wrogi pociski to jeszcze(z ulepszeniem) potrafi ściągnąć ciężkiego tytana od pełnego zdrowia do 0. Grając Roninem NIE WOLNO bić się ze Scorchem na gołe klaty - trzeba go okrążać i faszerować śrutem, a mieczem ciąć tylko od tyłu albo na dobitkę. I pamiętajcie o tym że blok mieczem nie ma limitu - można go trzymać bez ograniczeń, a pochłania jakieś 70% obrażeń(podczas Sword Core nawet więcej) - można na niego przyjąć pełne Salvo Core od Tona i stracić tylko połowę życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi Happy Hour - w sensie ze zawsze sa bardzo pozno w nocy?
Ma serwer z automatu - Belgia - to chyba nie jest jakies duze przesuniecie czasowe. Oni nie spia po nocach?
A moze ja mam cos zle ustawione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mierniczek napisał:

O co chodzi z tymi Happy Hour - w sensie ze zawsze sa bardzo pozno w nocy?
Ma serwer z automatu - Belgia - to chyba nie jest jakies duze przesuniecie czasowe. Oni nie spia po nocach?
A moze ja mam cos zle ustawione?

przy tworzeniu serwera czy tam pokoju z automtu ustawia sie na godz 00:00. Jak postawisz swoj to ustalasz w opcjach o ktorej ma byc happy hour.

 

 

ogarnia ktos te bunny hopy i wall run?
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No krótko mówiąc wślizg i natychmiastowy skok pozwala nie wytracać prędkości(koleś na filmiku demonstruje to pokazując że np. nie wytraca prędkości którą dał mu stim) - tylko tyle i aż tyle. Biegania po ścianach chyba nie wymaga tłumaczenia.

 

A happy hour ustawia się tworząc sieć i jak ktoś już napisał, defaultowo ustawiają się na 00:00 i większość osób tego po prostu nie przestawia.

 

Matko jaka ta gra jest dobra - dla mnie to połączenie tego co było piękne w oldskulowych, dynamicznych FPSach w które ciorałem 20 lat temu - wszystkie te Unreale i Quaki z tym co dobrego wymyślono w gatunku przez te ostatnie 20 lat. To wszystko plus mechy - i jak tego nie kochać? 

 

Właśnie zregenerowałem Scorcha i zastanawiam się za którego tytana się teraz brać. Śmiem twierdzić że Ionem wymiatam i nie bardzo może mi ktokolwiek podskoczyć, Roninem wbiłem 40 leveli i też niezgorzej sobie radzę, więc albo grubasek Legion albo patyczak Northstar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie z kolejna latka bedzie mozna dostosowac FOV w opcjach. Brakowalo mi tego...

 

http://www.pssite.com/news/53719/titanfall-2-na-konsolach-bardziej-pc-towy.html

 

No ja mam gre od kilku dni i narazie non stop w Pilot vs Pilot cioram, obecnie na pilocie G2.11, gram glownie bronia cykuta, nigdy nie gralem bronia z burstem w fpsach ale w TF2 najbardziej mi lezy bo jest prze stabilna, z 1300 killi nia nabilem. Po wbiciu generacji ustawilem martwa strefe na najmniejsza i celuje sie o wiele lepiej, wczesniej byla tragedia na bliski dystans

 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lamie jak jasna cholera - ubijaja mnie srednio co kilka sekund i ... co dziwna mam to gdzies.

Bawie sie zajebiscie.

 

Moj problem jest taki, ze jak widze obcego tytana to zamiast czasem uciec/ wykonac taktyczny odwrot to musze za wszelka cene wpakowac mu kilka strzalow ze tego laserka. W 90% takich potyczek zabija mnie "rozdrazniony" tytan zabija lub ktos z jego druzyny (zauwazyli promien).  To silniejsze ode mnie :)

 

Dopiero dzis sobie uwiadomilem, ze rownie dobra (o ile nie lepsza) opcja to skok na wrogiego robota i proba kradziezy baterii - to nam daje niesamowitego boosta do przyzwanie swojego tytana (majac np 7% paska progresu, po udanej kradziezy baterii mamy od razu ponad 60%).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez "laserek" rozumiesz Charge Rifle? (ta broń na tytany co się chwile ładuje) Przetestuj w takim razie MGL(ten granatnik) - szybkostrzelny, granaty są magnetyczne więc "ciągną" do tytanów(bardzo łatwo trafiać) i jeśli masz bardziej dynamiczny styl gry to powinien Ci bardzo przypasować. Moja ulubiona broń AT(docelowo bierze perki które zwiększają pojemność magazynka i skracają czas reloadu)

 

Kradzież baterii to wiadomo - najkorzystniejsza opcja, ale pamiętaj że możesz również dać tą baterie sojusznikowi(to daje jakieś + 35% do tytana, czyli kradzież+ help = tytan gotowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OO dzieki za podwpowiedz - przetestuje ten granatnik

 

Jeszcze jedno pytanie

W tej anty-tytanowej broni (chodzi o te pierwsza - laserowa) mam juz 18 level, ale nadal nie mam odblokowanego jednego slotu.
Jak na niego wskaze to wyswietla ie informacja ze odblokuje sie po zregenerowaniu broni??? (moze cos przekrecilem) - o co tu chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten ostatni slot w każdej broni da się włożyć tylko licznik fragów - taki bajer który pokazuje ci ilu graczy ustrzeliłeś daną bronią. To rzecz czysto kosmetyczna.

 

Regeneracja to takie levele prestiżowe. Jak dobijesz do 20 levelu w dowolnej broni/tytanie to zaczynasz zdobywać w niej levele od nowa. Przy regeneracji broni i tytanów nie traci się dostępu do żadnych unlocków. Regeneracja pilota następuje po wbiciu 50 levelu(gra kilkukrotnie pyta Cie czy jesteś pewien - to też sprawa czysto kosemtyczna, to daje TYLKO skiny, patche i bannery) i tutaj już musisz od nowa dolevelować żeby odzyskać dostęp do sprzętu(z tym że dostęp do tego co odblokowałeś już w obrębie danej broni/tytana zostaje). Sprzęt kupiony za kredyty masz dostępny zawsze - dobrym pomysłem jest nie kupowanie niczego od razu, imo lepiej kupić to co już wiesz że Ci odpowiada po pierwszej regeneracji żeby zawsze mieć do tego dostęp.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze znasz sie na rzeczy to pozwol ze zapytam o cos jeszcze. 

 

Na  jakiej zasadzie dziala namierzanie tej super salwy tytana Tone?

Chodzi  mi o to ze na roznych filmikach w necie widzialem jak ludzi nawet nie celuja w przeciwnika (czasem to wydaje mi sie ze przeciwnik nie byl wcale namierzony) strzelaja pelna salwe w powietrze po czym rakiety pieknie zakrecaja i trafiaja z gory innego tytana.

Probowalem tak robic i rakiety odlatuja w kosmos i tyle ich widzialem.

Jak to stosowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o salvo core? No więc ona nie ma nic wspólnego z systemem namierzania do rakiet z R1. Salvo Core odpala chmarę rakiet które trackują się na twój celownik. Stąd takie manewry jakie ludzie wykonują - można wystrzelić rakiety w powietrze i np. potem szybko wyskoczyć zza osłony i wycelować we wroga, a rakiety zakręcą i trafią w to w co celujesz.

Natomiast zachęcam do pogrania jakimś innym tytanem - zdecydowanie za dużo ludzi spamuje Tona (który pewnie zostanie znerfiony w najbliższym paczu).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Danny Boy napisał:

Mówimy o salvo core? No więc ona nie ma nic wspólnego z systemem namierzania do rakiet z R1. Salvo Core odpala chmarę rakiet które trackują się na twój celownik. Stąd takie manewry jakie ludzie wykonują - można wystrzelić rakiety w powietrze i np. potem szybko wyskoczyć zza osłony i wycelować we wroga, a rakiety zakręcą i trafią w to w co celujesz.

Natomiast zachęcam do pogrania jakimś innym tytanem - zdecydowanie za dużo ludzi spamuje Tona (który pewnie zostanie znerfiony w najbliższym paczu).

 

Aaaa to o to chodzi.  A ja glupi nawet namierzalem cel zwyklymi strzalami po czym wywalalem cala chmure rakiet (salvo core) w powietrze i patrzylem jak one leca w kosmos. Wielkie dzieki za wytlumaczenie.

 

Co do tytanow to jest dokladnie tak jak piszesz - gram glownie Tone, bo chyba jest najbardziej przyjazny dla newbie graczy.

Ronin takze daje duzo satysfakcji, ale chyba w najblizszym czasie "przyjze sie" blizej temu pierwszemu. Kationa (o ile nie przekrecilem nazwy) w dobrych rekach to chyba jeszcze wiekszy rzeznik.

Dalem sie ostatnio zlupic przez gracza w Kationie (ja gralem Legionem). Wyczuwal mnie niesamowicie. Gdy ja pakowalem w niego te swoje salwy z miniguna - on pieknie wszystko bral na tarcze i odsylal mi z powrotem. Kilka chwil i mnie nie bylo.

 

Do tego odkrylem (wiem jestem noobem), ze lepszym rozwiazaniem na padzie jest przelaczenie sterowania na "z kwiatka na kwiatek 2".

Pozwala to skakac na L1 oraz w przypadku tytana na uzywanie tarczy (takze na L1). W kationie tarcze uzywa sie przytrzymujac przycisk i trudno bylo operowac galkami jednoczesnie trzymajac X. Zmiana sterowania wyklucza ten problem.

Latwiej manewrowac i przychwycac pociski tarcza :)

 

Wszystkie tytany sa fajne i wszytkimi pogralem - najmniej podszedl mi ten "sniper" - ale to pewnie dlatego ze nie wyzwolilem jego potencjalu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, moim zdaniem dobrze pilotowany Ion(Kationa) to jest prawdziwy bicz boży, zwłaszcza na Scorcha, Legiona i Tona. Grając nim trzeba tylko pamiętać o odpowiednim zarządzaniu energią - Ion jako jedyny ma dodatkowy pasek energii(ukośnie po lewej stronie hud) z którego czerpią wszystkie jego zdolności(nie mają normalnego cooldowna - można np. odpalić natychmiast po sobie 2 strzaly z lasera). To sprawia że trzeba pamiętać żeby na bliskie starcia nie wyprztykać się z energii(tarcza też jej potrzebuje - nie da się jej przebić, ale da się ją podtrzymywać tylko dopóty starczy energii). Grając przeciw Tonowi warto przyjmować na klatę strzaly z 40mm(nie zadają zbyt dużo obrażeń) i starać się przechwytywać rakiety vortexem + starać się pakować krytyki z lasera. A w Legiona w sumie wogóle nie ma co strzelać, najlepiej roznieść go jego własną amunicją - zdumiewająco dużo osób zupełnie nie kuma jak działa Vortex Shield i myśli że jak wpakują w nią wystarczająco dużo ołowiu to się przebiją;)

 

A Northstara też nie czuję - trzymanie się na uboczu i walenie na daleki dystans to chyba nie mój klimat, ale zdarzyło mi się parę razy widzieć graczy którzy naprawdę nim wymiatali. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Danny Boy napisał:

 A w Legiona w sumie wogóle nie ma co strzelać, najlepiej roznieść go jego własną amunicją - zdumiewająco dużo osób zupełnie nie kuma jak działa Vortex Shield i myśli że jak wpakują w nią wystarczająco dużo ołowiu to się przebiją;)

 

Świete slowa  - sam sie na to niejedokrotnie nabieralem

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jedyny minus Iona to pułapki - nawet nie to że są słabe, tylko zupełnie nie zgrywają się z resztą umiejętności, no i kosztują energię, a nie bardzo wyobrażam sobie sytuację w której korzystniej byłoby ich użyć niż zachować energię na tarcze albo laser. Jakimś rozwiązaniem jest ten perk który sprawia że miny nie zużywają energii, ale znowu inne wydają się lepsze. Więc tak naprawdę prawie nikt nie korzysta z tych min = Ion ma de facto jednego użytecznego skilla mniej niż reszta stawki.

Zresztą oprócz przegiętego Salvo Core to właśnie idealne i łatwe w użyciu synergie między skillami sprawiają że Tone jest taki popularny: wszystkie jego umiejętności działają na zasadzie fire'n'forget - stawiasz tarczę przez którą możesz strzelać, walisz sonarem który nie tylko ujawnia położenie pilotów ale daje też locki do rakiet, masz broń ze splashem która one hituje pilotów, samonaprowadzające rakiety praktycznie bez cooldowna + Salvo Core który zadaje mnóstwo obrażeń, ale też(imo to jest w nim najbardziej przegięte) bardzo szybko się odpala, praktycznie bez sygnalizowania. Każdy inny Core ma bardzo wyraźny sposób sygnalizowania co się święci - np. u Iona wyraźnie widać że laser zaczyna się ogniskować, czyli trzeba dać nogę za najbliższą przeszkodę, a Northstar wzlatuje w powietrze i wywiesza tabliczkę "tu jestem, strzelajcie do mnie"(jest tam absurdalnie łatwym celem - bez kitu to jest do natychmiastowej poprawki, nie dość że ten ult trwa cholernie długo to jest mega niecelny, a biorąc pod uwagę że Northstar ma najmniej hp to użycie Flight Core jest akcją niemalże samobójczą;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre podsumowanie.

 

Dodatkowo Tone powoduje wielkiego banana na twarzy jak sie zobaczy dziesiatki rakiet, ktore idealnie trafaiaja w cel i doslownie masakruja przeciwnika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem titanfalla.Jaki u Was jest ping? Ja mam około 150. Połączony jestem przez wifi. Sprawdzę, czy przez kabel będzie lepiej.

Sprawdziłem. Nie ma znaczenia, czy kabel, czy wifi. Ping jest nadal wysoki. Co kilka meczy jest ping maks 60, a tak to ponad 150. Mam neta z upc 120mb na 10mb. Być może mam problem z upc i ich pseudousługami.

Edytowane przez Labeo2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Labeo2015 w menu glownym po starcie gry pokazuje mi belgia 32ms na ogol, podczas gry mam srednio 50-60ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×