Skocz do zawartości
redo

Titanfall 2

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, chyba pamięć już nie ta... Ludzie ciągle siedzą w tytanach? W sensie że bardziej niż w jedynce? Wręcz odwrotnie - teraz tytany nie mają regenerujących się tarcz i na electric smoke trzeba chwilę poczekać = tytany są zdecydowanie delikatniejsze i trzeba grać nimi w dużo bardziej przemyślany sposób = w moim odczuciu zdecydowanie więcej osób biega na piechotę. Pomijam już fakt że w nawet najrzadziej "zaludnionych" trybach (np. BH 5v5)  mobilność pilota pozwala na obiegnięcie mapy w ekspresowym czasie - chyba nie zdarzyło mi się szukać guza dłużej niż te 15-20s.

 

Swoją drogą coś co na początku nie wydawało mi się fajne - ograniczenie się do "presetów" tytanów zamiast jakiejś większej możliwości konfiguracji okazało się kapitalne. W jedynce niby była konfiguracja ale dziwnym trafem 99% biegało z 40mm i nuclear ejection. Teraz jest dużo bardziej przekrojowo. Owszem dominują Tony(chyba najprostszy w użyciu i najmocniejszy tytan) ale regularnie widzę też Roniny i Northstary. Szkoda tylko że poza podmianami tekstur nie ma póki co innych możliwości personalizacji. Aczkolwiek myślę że ten stan szybko ulegnie zmianie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, Creati napisał:

Ja czuję się po multi zawiedziony. Gralem sporo w TF1, gra była dynamiczniejsza, wczoraj zagralem z 6 meczy w TF2 i w kazdym latalem po mapie i szukalem kogokolwiek do zabicia, juz nie wspomne o tym ze ludzie ciagle siedza w Tytanach. 

Kampania owszem jest swietna ale rozgrywka sieciowa, mi nie pasuje...

Po to są tytany żeby w nich siedzieć, a jeśli nie chesz to są również tryby bez tytanów jak np piloci kontra piloci.  Co do szukania przeciwników po mapie to należy bacznie obserwować minimape. Bez niej będziesz latał bez celu i szukał pół meczu przeciwnika tak jak ja na początku, a to za sprawą świetnych respawnów. Wojna nie toczy się w jednym miejscu na mapie jak no w przypadku Killzone. Jest konfrontacja, wybijacie przeciwników i momentalnie rodzą się w innej części mapki i od razu się tam kierujesz.

Multi miodne, kompletne, mnóstwo rzeczy do odnlokowania. Na to czekałem. Jedyne co mnie denerwuję to w niektórych trybach dodane boty nie wiem w jakim celu. Np 5v5 + SI / AI.  Może to kwestia przyzwyczajenia ale póki co gram Zróżnicowane tj. Przjemowanie punktów + starcie pilotów na zmianę :)
Do do singla jeszcze nie ukończyłem, ale jak dla mnie jedna z najlepszych kampanii jakie kiedykolwiek grałem.  No a graficznie............. :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie drodzy, AI w Attrition czy Bounty Hunt TO NIE SĄ BOTY. Ich celem nie jest zastąpienie żywych przeciwników czy poważne zagrożenie graczowi. Myślcie o nich jak o klimatycznie zrealizowanych źródłach punktów do danego trybu. Amped Hardpoint to klasyczna dominacja gdzie źródłem punktów są nieożywione elementy mapy, w Attrition czy BH źródłem punktów są ruchome, odgryzające się, sterowane przez AI ludziki. O ile to klimatyczniejsze niż zbieranie jakiegoś badziewia - jest klimat większego konfliktu a nie 10 gości strzelających do siebie nawzajem;) No a poza tym trybów jest z 8 a AI jest w 2. Nuff said.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Grassek napisał:

Po to są tytany żeby w nich siedzieć, a jeśli nie chesz to są również tryby bez tytanów jak np piloci kontra piloci.  Co do szukania przeciwników po mapie to należy bacznie obserwować minimape. Bez niej będziesz latał bez celu i szukał pół meczu przeciwnika tak jak ja na początku, a to za sprawą świetnych respawnów. Wojna nie toczy się w jednym miejscu na mapie jak no w przypadku Killzone. Jest konfrontacja, wybijacie przeciwników i momentalnie rodzą się w innej części mapki i od razu się tam kierujesz.

Multi miodne, kompletne, mnóstwo rzeczy do odnlokowania. Na to czekałem. Jedyne co mnie denerwuję to w niektórych trybach dodane boty nie wiem w jakim celu. Np 5v5 + SI / AI.  Może to kwestia przyzwyczajenia ale póki co gram Zróżnicowane tj. Przjemowanie punktów + starcie pilotów na zmianę :)
Do do singla jeszcze nie ukończyłem, ale jak dla mnie jedna z najlepszych kampanii jakie kiedykolwiek grałem.  No a graficznie............. :listek:

 

Widzisz tobie pasuję TF2, mi nie, bo uważam że troszkę zbyt mocno zwolnili tępo rozgrywki jako piechota. Teraz przez większość gry siedzi się w tytanach;) Kupując grę liczyłem na rozgrywkę podobną jak w TF1. W jedynce tytany stanowiły bardziej dodatek do rozgrywki, tutaj to piechota stanowi dodatek do tytanów. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście szanuje Twoje zdanie, ale mam inne odczucia. W TF1 tytany przez swoją żywotność i wszechobecność armaty 40mm od pewnego momentu totalnie dominowały mecz, a pilocie się z nimi co najwyżej mijali. Teraz rozgrywka jest moim zdaniem dużo bardziej zrównoważona. No i nigdy bym nie powiedział że granie pilotem stanowi tylko dodatek do tytanów. Zwłaszcza biorąc pod uwagę kapitalne zdolności pilotów - jeśli ktoś chce jeszcze szybszej rozgrywki to nic nie stoi na przeszkodzie żeby jako tytana wybrać Tona, dać mu assault chip, wybrać umiejętność Stim, faster tactical w slota, i tactikill jako attachment do broni i zostać demonem prędkości, a tytana mieć jako wsparcie na autopilocie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Creati napisał:

 

Widzisz tobie pasuję TF2, mi nie, bo uważam że troszkę zbyt mocno zwolnili tępo rozgrywki jako piechota. Teraz przez większość gry siedzi się w tytanach;) Kupując grę liczyłem na rozgrywkę podobną jak w TF1. W jedynce tytany stanowiły bardziej dodatek do rozgrywki, tutaj to piechota stanowi dodatek do tytanów. 

Pozdrawiam

 

Dziwnie jakoś musisz grać w tego TF2 bo moim zdaniem nie opłaca się siedzieć w tytanie. Ilekroć w niego wsiadam to choćbym nawet zabił trochę piechoty czy strącił innego Tytana czuje się jakbym tracił czas. I to się odbija na wyniku. Prawdę mówiąc ustawiłem teraz swojego robocika na auto i w zależności od potrzeb albo pilnuje on punktów albo podąża za mną. W ten sposób mam większe pole do działania. A Pilot ma spore możliwości rozwałki. Zdecydowanie większe niż Tytan.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danny Boy, @kill dzisiaj wieczorem przysiądę jeszcze raz do gry. Możliwe że po prostu jest tak że psychicznie nastawiony byłem na coś prawie identycznego jak w TF1 i stąd mój zawód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto. Jest inaczej, owszem, ale, przynajmniej moim zdaniem, lepiej. Tytany nie są tak dominujące, a zdolności pilotów i klasy tytanów fajnie urozmaicają grę. Daj jej jeszcze szansę. Pokombinuj z różnymi zestawami broni/skilli/tytanów, jestem przekonany że znajdziesz coś co sprawi że będziesz miał frajdę z grania.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok gram i gram w "piloci kontra piloci". Jest dobrze, przełamałem się. Jest bardzo dynamicznie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki promocji Karen mam TF2 i kurcze... Jaka tak gra jest świetna!

Kampania:

Jestem praktycznie na samym początku ale zdążyłem już chwilkę pograć i jestem na etapie zniszczenia pierwszego bossa - mam nadzieję, że tak mogę to nazwać :) Gameplay jest świetny, feeling strzelania, poruszania się zarówno pilotem jak i tytanem jest tak wspaniały, że aż chce się głośno powiedzieć "Na taką kampanię w FPS długo czekałem..." Graficznie jest b. dobrze choć nie jest to poziom B1. Niby nie powinno się porównywać tych dwóch tytułów bo to całkowicie inne światy ale... W sumie z tego co widziałem na YT to nowy COD również wygląda lepiej więc z racji, że obie gry to futuryatyka to te porównanie może być trafniejsze :) Z drugiej strony nie grałem w nowego CODa więc w sumie nie powinienem zabierać się do porównywania tych gier... Co do udźwiękowienie to jest moim zdaniem lepiej niż się spodziewałem, uwielbiam gry z polskim dubbingiem a więc dla mnie tymbardziej wielki plus!

Multiplayer:

Teraz rozumiem te zachwyty, gra sieciowa jest tak miodna, że nawet ładniejszy B1 nie zrobił na mnie takiego pierwszego wrażenia. Żeby niebylo, B1 jest dla mnie świetnym tytułem i uwielbiam te wielkie bitwy jakie ta gra mi daje :)

To chyba tyle, na zakończenie mogę chyba powiedzieć POLECAM Titanfall 2!

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem ostatnio u kumpla troszeczkę w nowego CODa i bez kitu, gdyby posadzić dowolnego gracza z COD przed TF i kazać pograć w jakimś trybie bez tytanów to nie ma opcji żeby nie doszło do nawrócenia. Gejmplej w nowym Call of Duty to jakiś kaleki, upośledzony kuzyn TF2. Nie ma opcji żeby tego nie zauważyć na pierwszy rzut oka. Świeżość i pomysłowość która bije od gry Respawn to balsam na moje skołatane serce. Owszem trochę balansowania by nie zaszkodziło(po pierwsze popracować nad strzelbami i ciężką bronią pilotów + mały nerf dla Tona) ale core tej gry to sam miód! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD'a to wstyd w tym roku porównywać do TF2. Jestem fanem team deathmatch'ów i tryb "Piloci kontra Piloci" w TF2 jest cudowny. Gra jest grywalna i ma to coś.

W tym roku dwa najlepsze sieciowe fps'y to TF2 i BF1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem te gry pod kątem kampanii :)

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA powinno natychmiast zacząć kampanię promocyjną z darmowymi weekendami itd. - to że ktoś wybiera CODa zamiast TF to wyłącznie kwestia przyzwyczajenia/marketingu. Widzę to doskonale po swoich znajomych: ja się rozpływam w zachwytach a co najmniej połowa na to "a co to ten cały Tajtanfol 2, pierwsze słyszę, to jakaś szczelanina?"

EA podeszło do tego jak do kontynuacji znanej marki, a to podejście nieodpowiada stanowi faktycznemu - na dobre czy złe TF1 swój hajp (skądinąd zasłużony) zmarnował i z TF2 należy zaczynać od początku. 

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój 1szy raz z Tytanami. Zagrałem kilka rund samymi pilotami i pierwsze wrażenia całkiem ok.

Zobaczymy co będzie dalej ale feeling strzelania i poruszania się jest naprawdę fajny

Na minus mapy bo mam wrażenie że gram cały czas na tej samej. Na jedno kopyto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dostał kod na 43% zniżki na TF2 bo dostałem kod na emaila nie wiem czy to ogólna promocja,żeby więcej graczy grało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wciskają już tą grę najwyraźniej wszystkim, żeby mogli się pochwalić, że jednak sprzedali więcej niż 3 sztuki :)

Czyli niedługo będzie chodzić po 80zł na allegro :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było na dzieląc grę wychodzi z 77 zł więc kusząca propozycja jak za nową grę.Opinie dobre,kampania dobra więc chyba się skuszę szczególnie że cod i remaster słaby więc chyba sprzedam i za tą kasę mogę kupić TF2 i bf1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to tu macie kod na tą zniżkę 43%

Gdyby zamiast jakiś zje... robotów była II wś rhhh

Bawcie się

4MPRMGP6G2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę desperacja. współczuję tym co wzięli na premierę. ale to musiało się tak skończyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie doceniona a to czarny koń, który zjada na śniadanie najnowszego CODa. Ciężko mi w to uwierzyć ale w multi gra mi się przyjemniej niż w B1 :)

Ja kupiłem nówkę za 126zł i teraz już wiem, że warto za ta grę dać pełną kwotę!

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że o to chodzi.

W sumie to TF2 powinno i tak mieć większy rozgłos bo jest to nadwyraz udana produkcja.

Dziwi mnie, że ludziska takiego CODa kupują...

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trochę desperacja. współczuję tym co wzięli na premierę. ale to musiało się tak skończyć

Kupiłem grę za pełna kwotę i nie żałuje. Jeśli to ma zachęcić graczy i sprawić jak mówi EA ,że marka będzie wspierana i rozwijana to jestem jak najbardziej za.

Gra jest naprawdę rewelacyjna i zachęcam wszystkich do kupna :) Przynajmniej będzie z kim grać :1_grinning:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem kampanię - MISTRZOSTWO!

Co tam się działo...

Świetna gra, teraz został mi równie świetny multiplayer 😀

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×