Skocz do zawartości
danon

I Turniej FIFA 16 FUT PS4 - REGULAMIN, ROZMOWY, PYTANIA

Rekomendowane odpowiedzi

ddemon regulamin nie jest najważniejszy. Liga ma charakter koleżeński i opiera się na dobrych intencjach organizatora i uczestników. Nikt ni zamierza obalać regulaminu a Twoje ciągłe wtrącanie się bardzo mnie irytuje i domyślam się co musi czuć danon. Nie ma ludzi niezastąpionych i nie jesteś najmądrzejszy na świecie więc daj chłopakowi spokojnie pracować, bo póki co wykonuje dobrą robotę. Ja też dostrzegam, że są pewne rzeczy do poprawienia, ale o tym będzie się rozmawiać na spokojnie po zakończeniu ligi, więc wstrzymaj się z swoim uwagami do tego czasu.

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin spisany to jedna rzecz drugi to kultura w grze czyt. Regulamin niepisany.

Tylko w turniejach czy lidze tutaj nie musze ganiac za gosciami od srodka boiska przy rozpoczeciach po golu/polowy itp !!!

Raz mi sie tylko zdarzylo...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu odrazu czepiać?przeciez luzne spostrzeżenia, kazdy jest użytkownikiem tego forum i chcemy jak najlepsze rozgrywki więc jak wroce do domu,bo pisze z kom.napisze co moim zdaniem poprawic - naprawde minusów jest niewiele glownie pkt regulaminowe ktore latwo obalic i popsuc rozgrywke

Punkty, które łatwo obalić???

Człowieku, to nie serial z tvn, tylko gra/zabawa/hobby fajnej paczki ludzi z forum!

Kuźwa, ja się zastanawiam już na poważnie, czy Ty jesteś zdrowy....

Jak ktoś tu będzie obalał regulaminy i w ogóle wyskakiwał z jakimiś przepisami, to mu osobiście nakopię wirtualnie do dupy, mimo, że nie gram w tej lidze.

Może jeszcze związki zawodowe kart fut założysz, albo jakiś ZPN??

 

Litości.... :wallbash:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie mierzcie wszystkich swoją miarą, to, że pana x nie obchodzi regulamin czy brak jakiegoś punktu czy informacji nie znaczy, że pana y tez nie będzie obchodzić. Czy liga ma charakter koleżeński w 100%? To raczej wątpię , mialem mecże gdzie gra była o złote kalesony i dało się to odczuć, zabawy to tam nie było ;) były też super mecze z radosną piłka gdzie geba mi się cieszyła, ale to trzeba mieć jajka żeby tak grać ;)

Są pewne błędy, na 100% drugi raz nie brnal bym w ligę z tyloma ludźmi w jednej 'grupie' , gram często,a niektórych jeszcze nie widziałem online, albo grają w coś innego kilka dni :d. W tym aspekcie poprzednie turnieje zjadają ligę, gdzie z 3,4 osobami na priv wszystko się ugadywalo i nie było trzeba sto razy wertowac 3 tematów i przewijac kilometry stron żeby coś znaleźć czy dopisać.

Zanim zaczniecie krytykować kogoś to warto było by pograć chociaż w 2 turniejach aby mieć porównanie, nie wiem co tak czepiacie się tego Ddemona,nie zapomnijcie, że przez dwie edycje świetnie się bawilismy i to on ruszył tu cos co wyszło jako pierwszy - choć z tego powodu czasem przystopujcie palce do 'obrazania'

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki piachu00,że stanąłeś po mojej stronie,przeniosłem swoje spostrzeżenia na PW do organizatora,który zgodził się ze mną,że dwa z trzech punktów,które w moim odczuciu powinny zostać zmienione...

danon wykonał kawał dobrej roboty,jest przejrzyście w tematach,macie frajdę,ale właśnie w jednym z tych dwóch punktów - istotna była właśnie ta zabawa,którą niestety można było łatwo popsuć,a regulamin tego nie przewidział dokładnie w jakim kierunku później iść...

Także nie wiem czemu non stop robicie ataki na moją osobę,nigdy nie działałem na szkodę turnieju,ligi,forum...Zwłaszcza ty Sithman,który nigdy nie brałeś udziału w edycjach na forum,a masz zawsze najwięcej do powiedzenia :P Aby nie robić wielkiego offtopicu,nie odpowiem na twój post,bo nie potrzebna jakaś spinka ;)

 

 

Na razie koncentrujcie się wszyscy na tej edycji - trzymam jeszcze raz mocno kciuki i oby do zobaczenia w następnej :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś rozegrałem swój 38 mecz :) Zdobycz punktowa żenująca dla mnie - 52pkt. Żałuję kilku meczy gdzie przez swoją głupotę potraciłem punktów które mogą być ważne w końcowym rozrachunku :)
Grało się jak zwykle genialnie bo w praktycznie każdym meczu były emocje i zwroty akcji - a to w tej grze lubię :)
W następnej edycji na pewno już będę grał mocniejszym składem więc może uda mi się zdobyć te 20 pkt więcej :)

 

Dzięki wszystkim za grę raz jeszcze ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki piachu00,że stanąłeś po mojej stronie,przeniosłem swoje spostrzeżenia na PW do organizatora,który zgodził się ze mną,że dwa z trzech punktów,które w moim odczuciu powinny zostać zmienione...

danon wykonał kawał dobrej roboty,jest przejrzyście w tematach,macie frajdę,ale właśnie w jednym z tych dwóch punktów - istotna była właśnie ta zabawa,którą niestety można było łatwo popsuć,a regulamin tego nie przewidział dokładnie w jakim kierunku później iść...

Także nie wiem czemu non stop robicie ataki na moją osobę,nigdy nie działałem na szkodę turnieju,ligi,forum...Zwłaszcza ty Sithman,który nigdy nie brałeś udziału w edycjach na forum,a masz zawsze najwięcej do powiedzenia :P Aby nie robić wielkiego offtopicu,nie odpowiem na twój post,bo nie potrzebna jakaś spinka ;)

 

 

Na razie koncentrujcie się wszyscy na tej edycji - trzymam jeszcze raz mocno kciuki i oby do zobaczenia w następnej :)

Pozdrawiam

Niby nie odpowiesz, a szastasz moim nickiem.

Teraz Ci przeszkadza, że mam coś do powiedzenia, ale pisać elaboraty tłumaczące Twoje zachowanie do mnie na pw Ci nie przeszkadzało. Dla mnie eot, pogrążasz się tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem odpisywać na konkretne zarzuty rzuciłem tylko nickiem,bo przyczepiłeś się mojej osoby(tak jak reszta),a sam nawet nie bierzesz udziału w żadnej z edycji...

Nie wiesz w czym tkwi problem, masz najwięcej do powiedzenia i to,że komuś nakopiesz wirtualnie do dupy myślisz,że później pomoże? Śmieszne..

 

Ja może faktycznie się pogrążam pisząc ciągle to samo,ale sam danon przyznał mi na PW,że pewne punkty(o których pisałem) w regulaminie zmieni...Wysłucha też wszelkich sugestii,pomysłów odnośnie następnych edycji co nie znaczy,że je spełni(tutaj też się coś pojawiło,na pewno pomocne dla Wszystkich-chodzi o aktualizacje tabel,wyników,ale zależy to od Waszej woli - więc trzeba po zakończeniu edycji to przemyśleć)...Jak wspomniałem zawsze każdy wspomniany tutaj post nie był na szkodę organizatora i ostatnio wszystko sobie między nami wyjaśniliśmy :) Czas pokaże,pomysły się roją,ale nie ma jeszcze za bardzo co wybiegać w przyszłość - jeszcze trwa ta edycja :)

 

E: Sithman heh masz rację wolność słowa i jego uszanowania,bez obrażania ;) Koniec offtopu :)

Edytowane przez ddemon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem po prostu punktu regulaminu, w którym jest napisane, ze nie mogę brać udziału w dyskusji z kolegami z forum, jeśli przez życie osobiste nie mam czasu na ligę.

A nawet jakbym znalazł taki punkt, to może postarałbym się go obalić :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta, trochę wolnego czasu, to dobry moment na kilka refleksji dotyczących Ligi :)

 

Ponad połowa spotkań za nami, mimo kilku wpadek (przede wszystkim z aktualizacją tabeli) myślę, że wszystko przebiega płynnie.

 

Jest jeden problem, który znacząco wpływa na rozgrywkę, ale niestety nie zależy ani ode mnie ani w znaczącym stopniu od uczestników: różnice w rozegranych meczach. Kilku uczestnikom zostało kilka meczów, a reszta nie ma jeszcze nawet połowy. Taka jest niestety natura ligi, wiedziałem o tym przed rozpoczęciem i NIC nie można z tym zrobić. Każda próba np. wymuszenia rozgrywania meczów w ciągu tygodnia (np.  6 meczów w tygodniu) kończyłaby się walkowerami lub w najlepszym wypadku przenoszeniem i jeszcze większym chaosem., bo sporo osób pracuje i czas ma tylko w weekendy. Wiedziałem, że tak będzie i myślałem o zmianie systemu rozgrywek, ale wielu uczestników chciało ligi (jak i ja) więc gramy.

 

Jak słusznie zauważył piachu, łatwiej było dogadać się w grupie 5-6 osobowej, niż szukać i dogadać się z 19 przeciwnikami, przecież to logiczne i nic z tym teraz nie zrobię :P

Dlatego już teraz myślę nad rewolucją w systemie i zmniejszeniu liczby meczów (teraz jest ich 780!). Nie będziemy potrzebować prawie miesiąca na rozgrywkę a 2-3 tygodnie, przez co wszystko będzie szło sprawniej. Więcej szczegółów w przyszłym tygodniu (przedstawiłem pomysł tylko ddemonowi, któremu spodobał się, więc może się uda ;))

 

Wiem, że teraz ciężki czas dla uczestników kończących Ligę, bo muszą sporo czekać, ale proszę Was o cierpliwość i zrozumienie do końca czasu rozgrywania meczów.

 

Na koniec: wesołych świąt, samych IF-ów w paczkach, meczów bez skryptów, awansu do 1. Ligi w sezonach i radości płynącej z tej czasami frustrującej gry! :) :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja życze wszystkim wygranego mistrzostwa w sezonach ... bo po awansie do 1 ligi bardzo szybko sie z niej spada :biggrin:

Edytowane przez evo666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca ligi pozostało 2-tygodnie jedynie co teraz potrzeba to wspomniany spokój o którym mówił danon i...chęci wszystkich uczestników,aby mimo wszystko pojawiali się częściej :)

Stąd mój apel do wszystkich - Nie stawiajcie organizatora w trudnej sytuacji i rozgrywajcie te spotkania ;) Trzymam kciuki i udanej walki o TOP7(uchylę trochę rąbka tajemnicy) :P

A tak szczerze to chciałem Wszystkim złożyć życzenia - WESOŁEGO ALLELUJA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien pomysł do wprowadzenia w kolejnym sezonie(jeżeli będzie). Co sądzicie o wprowadzeniu listy "zbugowanych" zawodników, których nie używamy? Tacy zawodnicy to między innymi Doumbia czy Ramos(BVB), itd..

 

Znalazłem taki punkt regulaminu w jednym turnieju organizowanym przez kogoś na oficjalnym forum EA i uważam go za ciekawy. :P 

 

 

ofc. bez spiny, pytam tylko o Wasze zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlg mnie kiepski pomysł.  Idąc takim tokiem myslenia to wykluczymy Kurtyne , Onouhe i kazdego z pace ponad 90? Czyli Messiego, Ronaldo Walcotta i Hazarda? Jaka roznica czy ktos gra Doumbia czy Messim? Jak ogarnia gre to i jednym i drugim popłoch zrobi. Patrzac na sklady jakimi gramy w naszej lidze nie ma takiej potrzeby, nie spotkalem zadnego usera z tego forum ktory by mial totalnie OP sklad, .... sorry jednak byli Foxter i Maxym ale jeden juz nie gra a drugi przerzucil sie na zacne składy bez OP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien pomysł do wprowadzenia w kolejnym sezonie(jeżeli będzie). Co sądzicie o wprowadzeniu listy "zbugowanych" zawodników, których nie używamy? Tacy zawodnicy to między innymi Doumbia czy Ramos(BVB), itd..

 

Znalazłem taki punkt regulaminu w jednym turnieju organizowanym przez kogoś na oficjalnym forum EA i uważam go za ciekawy. :P

 

 

ofc. bez spiny, pytam tylko o Wasze zdanie...

 

Większej bzdury nie słyszałem sorry Vkaa nic do Ciebie nie mam, ale co to za pomysł ? Strzeliłem Ci w turnieju przed 2h 3 bramki Ramosem i stąd ten post ? Odpowiedz mi tylko w czym Ramos jest lepszy od Twojego Ibry ? :) Nooo stary, sorry ale nie gram nim po to, żeby Cie wkurzyć tylko najzwyczajniej nie stać mnie na graczy typu Ibra, Bale, Neymar itd... klepie bide aż piszczy więc , żeby mieć kogoś bramko strzelnego trzeba kombinować, druga sprawa, to tak naprawdę nie ma zamiennika do Lewego w Bundes za taką kasę jaką posiadam, mam kupić Huntelara i nabawić się nerwicy Pempka ? :) To może lepiej wprowadźmy, że skład ma być do 100k ? Gram swoimi szaraczkami przeciwko, Bejlom, Neymarom, Messim i trzeba sobie poradzić ;)

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większej bzdury nie słyszałem sorry Vkaa nic do Ciebie nie mam, ale co to za pomysł ? Strzeliłem Ci w turnieju przed 2h 3 bramki Ramosem i stąd ten post ? Odpowiedz mi tylko w czym Ramos jest lepszy od Twojego Ibry ? :)

Jak już pisałem, jest to punkt regulaminu z turnieju, który ktoś organizował na forum EA(skoro ktoś to stosuje, to nie musi być aż taka bzdura)... mi się spodobało, dlatego napisałem tę propozycję. Widzę, że się nie przyjmuje, więc chill... nie było tematu.

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu stała paczka która nie robi sobie jaj i rozgrywa mecze regularnie, może w drugiej edycji dac grać tylko zaufanym i sprawdzonym użytkownikom ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończcie to już, bo bym pograł :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończcie to już, bo bym pograł :biggrin:.

 

I pewnie kilka innych osób też, dlatego chyba już czas na podzielenie się pomysłem na następną edycję (i przyjęcie na klatę Waszej reakcji). Podstawowy problem to spora ilość zawodników (przypuszczam, że w następnej edycji będzie około 24 chętnych):

 

Przy 24 uczestnikach granie systemem ligowym nie ma sensu, już teraz trwa to za długo i za dużo jest meczów. Dlatego, chciałbym podzielić wszystkich na dwie ligi. Jak? TOP 7 z tej edycji awansuje bezpośrednio do 1. Ligi, a reszta uczestników gra baraże, losuję pary, które grają dwumecz i zwycięzca awansuje do 1. Ligi, przegrany gra w 2. W lidze będzie około 12 osób, czyli optymalnie. Osoby grające w 2. Lidze pewnie będą miały mniejszą motywację, dlatego dla nich też przewiduję nagrody (a edycja będzie trwała dużo krócej niż ta dlatego szybko będzie można awansować ;))

 

Jeżeli ktoś ma inny pomysł niech pisze, jest tydzień, żeby to ogarnąć

 

co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, a nawet przeciw ;D oby tylko znowu nie wertowac miliona stron i szukać,czekać,umawiać stu spotkań na raz

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, a nawet przeciw ;D oby tylko znowu nie wertowac miliona stron i szukać,czekać,umawiać stu spotkań na raz

 

obiecuję, nie będzie ;)

 

a i jeszcze jedno: możliwe że jedne baraże nie wystarczą i trzeba będzie zrobić baraże dwuetapowe, czyli jeden dwumecz, potem drugi i dopiero awans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy 24 uczestnikach granie systemem ligowym nie ma sensu, już teraz trwa to za długo i za dużo jest meczów. Dlatego, chciałbym podzielić wszystkich na dwie ligi. 

 

co o tym myślicie?

Czyli tak czy tak liga :D :D :D a w zasadzie dwie ligi a nie jedna.

Wg mnie ciekawą opcją jest liga 12-sto osobowa. Każdy z każdym gra mecze a osoby które chcą się w tejże lidze znaleźć grają puchar bądź mini ligę + system pucharowy który wyłoni powiedzmy 3-4 osoby które zastępują najsłabsze osoby z ligi 1.

Wiąże się to ze zmniejszeniem liczby użytkowników. Inna sprawa, że gdyby znalazła się osoba mająca dużo czasu mogłaby ogarnąć tzw. drugą ligę eliminacyjna a Ty Danon zająłbyś się tylko 1 ligą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wlg mnie ok, musimy skrócic te terminy rozgrywania meczy bo ciagnie sie to i ciagnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiąże się to ze zmniejszeniem liczby użytkowników. Inna sprawa, że gdyby znalazła się osoba mająca dużo czasu mogłaby ogarnąć tzw. drugą ligę eliminacyjna a Ty Danon zająłbyś się tylko 1 ligą.

 

W tej lidze mamy do rozegrania 19 x 2 x 10= 380 meczów, przy dwóch ligach i nawet 24 osobach mamy po 132 mecze na ligę, a więc różnica kolosalna, dlatego bez problemu ogarnąłbym te dwie ligi ;) specjalnie na życzenie zmienię też sposób wprowadzania wyników, nie edytowanie jednego posta, a post pod postem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×