Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jak ma sie premium jest wiecej playlist i piosenek czy taka sama ilosc jak w wersji darmowej?

To samo, premium jest bez reklam, lepsza jakość dźwięku i można słuchać offline (Nie wiem czy na PS4, ktoś chyba pisał wyżej że nie :()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największym plusem wersji Premium jest możliwość słuchania dowolnego utworu z playlisty. W wersji darmowej jest jedynie autoodtwarzanie losowych piosenek. Piszę oczywiście o aplikacjach mobilnych, a nie wiem jak jest traktowana aplikacja na PS4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby Spotify automatycznie nie przedłużało licencji wystarczy, ze wyłącze automatyczne odnawianie Playstation plus czy musze szukać tej opcji oddzielnie dla Spotify?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 podłączona do amplitunera onkyo TX-NR636, w grach subwoofer emituje bass, w aplikacji Spotify już nie 16x16_smiley-sad.gif Stawiam na bug w aplikacji Spotify na PS4.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ps4 w wersji darmowej mozna odtwarzac tez normalnie piosenki jakie sie chce z playlisty, posiadam darmowa wersje i tak jest ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można w ogóle włączyć darmową wersję czy to jest premium tylko że przez 1 miesiąc za free?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowa, premium za free jest przez miesiąc ale trzeba kartę podpiąć z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i potem trzeba pamiętać ażeby zrezygnować z automatycznego odnawiania subskrypcji.

Testowałem przy NBA2k15 oraz GTA Online. U mnie wszystko super.

Osobiście jestem zachwycony, nie sadziłem że Spotify tak fajnie może umilić grę! Duży plus!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzieś w tej aplikacji jest automatyczne odnawianie subskrypcji? Bo w opcjach PSN nie mam subskrypcji Spotify tylko zdeaktywowane automatyczne przedłużenie plusa.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie internetowej Spotify jest taka możliwość.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to jest dokladnie? Zalogowalem sie na stronie i na subskrypcji jest tylko jedna opcja wyprobowania premium za darmo. Mam karte podpieta i nie chce zeby mi sie z automatu po miesiacu premium zrobilo:/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotify subskrybuje już od ponad dwóch lat, także z aplikacji na Ps4 jestem bardzo zadowolony.

 

Pro tip: Jeśli macie premium, to możecie telefonem/tabletem/komputerem zmieniać muzykę na ps4, używając Spotify Connect (pod warunkiem że oba urządzenia są na tym samym Wifi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem. Otóż mam konto na spotify w moim telefonie. Łącze sie przez Facebooka czyli mam swoje dane z fejsa. Na konsoli ps4 cos te dane nie łapią nie loguje mnie na moje konto. W iPhone nie ma tej zakładki connect.. Sprawdzałem, jakieś pomysły?

Olej fejsa,ja sie nigdzie nie loguje danymi z fejsa oprocz samego szajsbuka...

zeby zalogowac sie za pomoca funkcji connect musisz odpalic na telefonie jakas piosenke i w prawym dolnym rogu masz znaczek funkcji connect, wybierasz tylko z listy PS4 i tyle.

Co mnie zaskoczylo, to mialem na kompie wlaczona muzyke ze spotify,na konsoli odpalone spotify i na telefonie tez - wszystko na jednym koncie ofc. Za pomoca telefonu mozna sterowac spotify na trzech urzadzeniach - jak wlaczylem muzyke na telefonie to komputer automatycznie ucichl, a jak uzylem funkcji connect to ucichł telefon i muzyka leciala na ps4  :thumbsup:

 

A co do subskrypcji 50 zl/msc to kogos tam niezle ponioslo, wiadomo jak to bedzie funkcjonowac - co miesiac kupujesz za zeta konto na allegro 30 dni( to jest trial ktory mozna tworzyc za darmo,ale trzeba tez podac dane karty kredytowej, wiec hmm lepiej zaplacic zeta...?),logujesz sie na wszystkich urzadzeniach, dodajesz piosenki ktore Cie interesuja i jazda...Dodatkowo sami sobie strzelili w kolano, bo przy logowaniu pokazalo mi sie czy chce polaczyc konto PSN z kontem spotify, juz myslalem ze ten lewy trial na zawsze zostanie, ale nizej czerwona czcionka bodajze : 'konto spotify mozna rozlaczyc z kontem PSN za pomoca wylogowania'. Tyle w temacie subskrypcji

 

Hejt na mnie ze jestem cebulakiem mnie nie rusza takze juz mozecie sobie darowac,okej przyznaje nie jest to zbyt fair rozwiazanie ale nie powiecie mi ze 50 zeta/msc jest uczciwe(symboliczne 5-10 zl/msc bym sam z checia oplacil, ale nie kuzwa 50) - a co lepsze pewnie beda staraly mi sie pocisnac osoby ktore zaraz zrobia to co opisalem wyzej  :biggrin:

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości: skąd bierzecie to 50 zł/miesiąc skoro oficjalna strona Spotify wspomina o premium za 20zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na konsoli przeczytalem ze chca 5 dyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzyzak86 dopiero po zakończeniu okresu próbnego będzie Ci pobierało środki z karty za kolejny miesiąc. Czyli najpierw musisz go rozpocząć :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez treeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości: skąd bierzecie to 50 zł/miesiąc skoro oficjalna strona Spotify wspomina o premium za 20zł?

 

PlayStation Network users can easily link their accounts to Spotify and use their account to subscribe to Spotify’s Premium service, which is available for £9.99/month. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - subskrypcja Spotify kosztuje 20zł/msc. Koniec kropka :)

Funty, euro czy inne dolary tu nie mają przelicznika. Abonament nie jest równy we wszystkich krajach - W polsce jest chyba jeden z najtańszych na świecie, bo z tego co pamiętam w UK kosztuje 10 funtów, w Irlandii i innych krajach europejskich 10€, w Stanach $10 albo $9, a u nas właśnie 20zł, niezmiennie, od samego początku.

 

Tak więc jak wspominałem - nie należy patrzeć na zagraniczne odpowiedniki cen, bo abonament ma różną wysokość w zależności od waluty obowiązującej w kraju.

 

@edit

Proszę bardzo:

http://mts.io/projects/spotify-pricing/

Niektóre kraje mają jeszcze taniej, ale 20zł/miesiąc za tak ogromną bibliotekę utworów, możliwość pobierania i słuchania ich online w świetnej jakości to wg. mnie niezły deal, także od siebie polecam :)

Edytowane przez I3ioman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście chcieli wiedzieć to jest to 19,99zł. Wejdźcie do Playstation Store i przeczytajcie opis. Prawie na samym dole jest taka informacja. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z ciekawości: skąd bierzecie to 50 zł/miesiąc skoro oficjalna strona Spotify wspomina o premium za 20zł?

PlayStation Network users can easily link their accounts to Spotify and use their account to subscribe to Spotify’s Premium service, which is available for £9.99/month.

W dalszym ciągu nie widzę tu nic o 50 złotych.

 

Ed: no chyba, że kupujesz na angielskim store, wtedy faktycznie coś koło tego wyjdzie, ale zakładam, ze jednak rozmawiamy o polskich kontach. Do tej pory jedyne oficjalne informacje jakie widziałem mówią o 20zł/miesiąc.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy na PS4 odrazu jest w zakładce "Twoja muzyka"  posegregowane - Grupowane Albumami ? Bo na PS3 ma w zakładce "Twoja muzyka" wylistowane utworami. To porażka, mam dodane parę płyt a już przełaczanie się na inną piosenkę czy płyte to przeskakiwanie przez kilka lub kilkanaście ekranów.

 

Ja mam tak na pS3

 

YourMusic_SongQueue_English.0.jpg

 

A jak ustawić aby było tak

 

16977989402_8ca95c7ac1.jpg

 

E teraz widze że to play lista a obok i tak są utwory.

 

Czy wiecie może jak utawić sortowanie swojej muzyki po albumach jak to jest na Spotify ? Sortowanie jedynie po utworach po porażka. Jeśli nie ma tej opcji mam nadzizeje że szybko ją poprawią.

Edytowane przez laminat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@edit

Proszę bardzo:

http://mts.io/projects/spotify-pricing/

Niektóre kraje mają jeszcze taniej, ale 20zł/miesiąc za tak ogromną bibliotekę utworów, możliwość pobierania i słuchania ich online w świetnej jakości to wg. mnie niezły deal, także od siebie polecam :)

 

 

Spotify super sprawa, ale z ta swietna jakoscia to bym nie przesadzal. Do gier jak najbardziej spoko.

 

 

PS4 podłączona do amplitunera onkyo TX-NR636, w grach subwoofer emituje bass, w aplikacji Spotify już nie 16x16_smiley-sad.gif Stawiam na bug w aplikacji Spotify na PS4.

 

 

Gry maja sciezke 5.1, a spotify 2.0, czyli tak jak Bog nakazal sluchac muzyki...

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzyzak86 dopiero po zakończeniu okresu próbnego będzie Ci pobierało środki z karty za kolejny miesiąc. Czyli najpierw musisz go rozpocząć :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tylko ze ja nie chce zeby mi pobralo kase. A jak sie skonczy darmowy miesiac to samo wezmie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×