Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie jaka może być przyczyna tego że nie mogę połączyć się ze smartfona na spotify w ps3? Wchodzę w conect na telefonie, ale nie wykrywa innych urządzeń (ps3). Może to kwestia ustawień w konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jaka może być przyczyna tego że nie mogę połączyć się ze smartfona na spotify w ps3? Wchodzę w conect na telefonie, ale nie wykrywa innych urządzeń (ps3). Może to kwestia ustawień w konsoli.

Ja nie miałem problemu, mi się połączyło z kontem psn a samego spotify jeszcze nie miałem na ps3 zainstalowanego.

 

Wiem, że to temat w dziale ps4 ale czy ps3 jest tak słabe, że nie jest w stanie odtwarzać tej apki w tle gdy się gra czy to kwestia jakiś ustawień? Bo u mnie przy każdej grze wyskakuje info, że aby gra się włączyła to aplikacja spotify wymaga zamknięcia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multitasking, na PS4 można w czasie grania wejść do sklepu minimalizuje grę, to zupełnie inna platforma.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem problemu, mi się połączyło z kontem psn a samego spotify jeszcze nie miałem na ps3 zainstalowanego.

Wiem, że to temat w dziale ps4 ale czy ps3 jest tak słabe, że nie jest w stanie odtwarzać tej apki w tle gdy się gra czy to kwestia jakiś ustawień? Bo u mnie przy każdej grze wyskakuje info, że aby gra się włączyła to aplikacja spotify wymaga zamknięcia :/

Nie ma takiej opcji, za mało pamięci ma konsola, a przynajmniej takie jest oficjalne tłumaczenie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas streamu gry gdy leci w tle spotify widzowie słyszą moją muzykę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas streamu gry gdy leci w tle spotify widzowie słyszą moją muzykę?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11717100_863950960360482_11087100_n.jpg?

 

Wiecie co z tym zrobić? Nie mogę się w ogóle na to zalogować :sad: PS3 jak coś, sorry za jakość zdjęcia

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z aplikacją, jestem w "Twoja muzyka" mam swoje playlisty, klikam "x" żeby odpalić kawałek i nic nie leci, czasami zacznie lecieć dopiero po jakiś 3-4 minutach jak klikne ze sto razy, jest to bardzo uciążliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też występuje ten problem może następne aktualizacje to zmienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wkurza, że na PS4 mogę słuchać tylko muzykę którą ostatnio dodałem. By wybrać jakaś konkretną nutę lub album, to muszę synchronizować telefon z konsolą.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja mam swoje nuty odłożone co sobie zaznaczam jako ulubione. Jedyne co to jak jest ich dużo to szukanie jakiejś wybranej trwa wieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś dziwny błąd od połowy dnia. Reklamy mam x2 :-P chyba za mocno katuje konto free

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotify subskrybuje już od ponad dwóch lat, także z aplikacji na Ps4 jestem bardzo zadowolony.

Pro tip: Jeśli macie premium, to możecie telefonem/tabletem/komputerem zmieniać muzykę na ps4, używając Spotify Connect (pod warunkiem że oba urządzenia są na tym samym Wifi)

A mam takie pytanie...bo piszesz że muszą być na tym samym wifi.. ponieważ ja ps4 mam podpięte kablem pod router który na dom daje wifi...czy przy takim połączeniu telefonem będę mógł obsługiwać spotify (telefon korzysta z tego samego routera)... to dla mnie ważne bo nie będę odpalał proja żeby zarządzać spotify....

I czy jak odpale ps4 to będę mógł tylko telefonem odpalić spotify na konsoli? Czy muszę najpierw spotify odpalić padem a dopiero telefon będzie mógł zarządzaç.... bo tak jak wspomniałem nie chcę męczyć projektora bo tv mam w innym pomieszczeniu. ..

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba padem uruchomić Spotify. Dalej można już sterować telefonem. Czy trzeba być podłączonym do tej samej sieci, to tego nie wiem. Uważałem, że nie trzeba i wystarczy być tylko zalogowanym na tym samym koncie na telefonie i PS4 w Spotify.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba padem uruchomić Spotify. Dalej można już sterować telefonem. Czy trzeba być podłączonym do tej samej sieci, to tego nie wiem. Uważałem, że nie trzeba i wystarczy być tylko zalogowanym na tym samym koncie na telefonie i PS4 w Spotify.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Nie trzeba padem uruchamiać Spotify. Ja często w weekend jak rano wstaje odpalam na telefonie apkę od PSa przez którą odpalam konsolę a potem odpalam na telefonie Spotify, łącze się z PS4 i włączam muzykę i wszystko gra, więc żeby słuchać muzyki ze Spotify na PS4 nawet nie trzeba dotykać pada.

Co do sieci to nie wiem, u siebie korzystam tak że PS4 mam podłączone kablem a telefon wiadomo wifi i śmiga. Ale nie wiem czy jakbym na telefonie używał innego neta to czy też by zaskoczyło, prawdopodobnie tak. No ale z tego co zrozumiałem z posta martin ma połączenie podobnie jak jak ja, telefon przez wifi połączony jest w tej samej sieci więc no problemo ;)

I jeszcze taki "pro tip" o którym pewnie większość już wie. Mając włączoną grę na konsoli nie odpalicie Spotify (mówię tu o takiej kolejności 1.Gra, 2. Spotify. Na odwrót nie ma problemu :P) ale można to obejść włączając muzykę właśnie poprzez Spotify na telefonie, wówczas normalnie wszystko gra i nie trzeba wyłączać gry. Normalnie da się też wówczas przechodzić na kolejne utwory z tej samej playlisty już na samej konsoli, wystarczy dłużej przytrzymać przycisk PS i tam jest "panel kontrolny".

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wyczerpujące odpowiedzi. .. wszystko śmiga wzorowo. ... na razie mam premium próbne na miesiąc... a tylko na premium słuchawką mogę sterować.... mam jeszcze jedno pytanko... czy opłatę za spotify premium mogą pobierać z doładowanego konta ps+... czy tylko z karty którą podałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagaja z karty ktora podales przy zakladaniu konta na Spotify. Jesli chodzi o platnosci to oba te systemy na pewno ze soba nie wspolgraja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś zaczęło się pierniczyç...mam w telefonie włączone wifi wszystkie inne aplikacje chodzą a spotify premium pokazuje offline i brak internetu ( w telefonie )..i nie mogę sterować przez telefon spotify w ps4.... macie jakieś pomysły...?

W ustawieniach spotify w telefonie mam oczywiście wyłączone offline... wszystkie apki śmigają tylko spotify nie widzi neta po wifi.... co jest?

W ps4 wszystko działa...

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro u mnie nie zawsze działa sterowanie słuchawką spotify w ps4 to może znacie jakąś aplikację na smartfona która pozwoli mi widzieć obraz ps4 na telefonie bo tak jak wspomniałem nie będę męczył proja żeby sterowaç spotify.... lub inne pomysły może jakiś mały ekranik kilka cali....tylko jaki i za ile...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak odłączyć konto Spotify z konta PSN? Gdzie taką funkcję mogę znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro przetestuje sobie ten spotify na ps4 :p Premium opłacam od ponad roku, i stąd pytanie. Czy na ps4 wystarczy że się zaloguje na swoje konto Spotify w aplikacji i będę mieć wersje Premium czy jeszcze jakiegoś zakupu muszę dokonać z poziomu konsoli by włączyć Premium?

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro przetestuje sobie ten spotify na ps4 :p Premium opłacam od ponad roku, i stąd pytanie. Czy na ps4 wystarczy że się zaloguje na swoje konto Spotify w aplikacji i będę mieć wersje Premium czy jeszcze jakiegoś zakupu muszę dokonać z poziomu konsoli by włączyć Premium?

Tapnięte dłutem do kamienia

Nic nie musisz dokupywac, chyba tylko połączyć konta, da się to zrobic przez ps4.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×